Opinie o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DLM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DLM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Ważna

Ile może zarobić w takiej firmie jak DLM ekspedientka?

doświadczona

wietrzenie kadr dobrze robi? jak budować dobry, solidny zespół, jak co chwila ktoś się zwalnia albo oni sami kogoś zwalniają? proszę się nie wygłupiać pisząc takie brednie... rotacje są, owszem, ale nie tak notorycznie. w kółko pojawiają się te same oferty pracy, regularnie. to nie świadczy zbyt dobrze o pracodawcy.

Wrona

DLM nie ma wcale długiej listy ofert pracy jak piszą niektórzy. Rotacje zawsze były, są i będą tym bardziej teraz kiedy nie jest problemem przenieść się w drugi koniec Polski. Różne są powody zmian nie tylko finansowe. Ale myślę sobie, że takie wietrzenie kadr dobrze robi.

Mr T

Włoska robota to to samo? Jak wygląda praca na stanowisku PH?

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy (usunięte przez administratora)

Czy mam męża Czy planuje dzieci Czy mam kredyt Czy zajmuje się moj partner Jakie wykształcenie maja moi rodzice i gdzie pracuje Kiedy planuje mieć dzieci Czy mam kredyt Czy mam komornika Czemu chce umowę k prace No to na tyle pytan poziom chyba każdy oceni...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Joanna

@Niezadowolona rozumiem, że zapisy na umowie nie zgadzały się z treścią oferty pracy. Wspominasz, jednak że sama rozmowa o pracę była super. Jak oceniasz jej przebieg? @Waldia jakie są Twoje doświadczenia z pracy w DLM? Chętnie poznamy bliżej zarówno plusy pracy w firmie jak i to co warto jeszcze zmienić.

Wrona

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, i zawsze można oskarżyć firmę o całe zło tego świata. Każda firma stoi na pracy swoich pracowników. Piszecie że rozmowy dotyczą innej pracy a inna jest na umowie, to po co podpisujecie takie umowy?

Niezadowolona

Jeżeli ktoś chce być sprzedawcą to z calego serca nie polecam. Miałam zacząć tam prace, ale zrezygnowałam... Rozmowa o prace przebiegła naprawdę super i bylam miło zaskoczona, które minęło gdy zobaczylam umowę... Na ogłoszeniu była kwota netto+premia. Na rozmowie byla podana taka sama kwota + premia wiec jako tako sie upewniłam. No i to był wielki błąd, bo gdy przyszło do podpisania umowy to się okazało że kwota podana na ogloszeniu byla tylko brutto gdzie na czysto jest to różnica ponad pięćset złotych. Na zapytanie dlaczego jest taka suma, dostalam oodpowiedź że kwota z ogloszenia bedzie ale z premią.(usunięte przez administratora) Ponadto więcej sobót pracujących niż wolnych, wiec psie pieniądze za spedzanie prawie całego miesiąca w pracy, bo sklep czynny do 18. Naprawdę nie polecam!!!!

Pablito
@Niezadowolona

Popieram zdanie. Niestety firma obiecuje kokosy na rozmowie a w rzeczywistości jest inaczej... w dodatku na umowie jest wyraźnie napisane, że praca w wymiarze 40 godzin tygodniowo a już pierwszego dnia dostałem info, że mam pracować po 10 godzin dziennie + soboty... (usunięte przez administratora) Idealna praca dla pracoholików i dla ludzi, którzy nie mają życia prywatnego.

haha

@Zuza @Neron @Waldi ile Wam płacą za wystawianie takich opinii?

Wrona

Fajnie mi się pracuje i myślę, że niektórych zdenerwował @Waldi

Waldi

Czy jesteście pewni , że o DLM nie można powiedzieć dobrych rzeczy? Wszędzie są jakieś kłopoty ale to w sumie jest normalne. Pracuję tu już długo, bywało różnie ale nie jest źle. Jeśli sądzicie, że w innych firmach będą płacić za leserkę to błąd. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

nowy

Cześć, jestem zainteresowany pracą o stanowisku Kierowca - Magazynier, jaki rodzaj umowy jakie zarobki?

nowy

Neron

Ja uważam, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ludzie często chwalą się super zarobkami a w rzeczywistości bywa rożnie.

Zuza

@moby_dick Dlaczego tak piszesz? Może jednak warto spojrzeć na firmę jak na miejsce w którym zarabiamy środki na życie . Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

nick.
@Zuza

z takim nastawieniem do pracownika to lepiej, zeby sobie szefostwo samo na siebie robilo :) tez tam szlam jako do miejsca, gdzie bede zarabiac. minelo juz sporo czasu odkąd tam nie pracuje, a w dalszym ciagu czytam o nich opinie i tylko się utwierdzam w przekonaniu, ze cieszę się, że tam mnie juz nie ma. Moi drodzy - lepiej znalezc firmę, do której nam się będzie z uśmiechem chodziło na ustach. Jak to powiedział Richard Bronson - opiekuj się swoimi pracownikami, a oni wtedy z frajdą będą opiekować się Twoim biznesem :) tu jest wrecz przeciwnie. Pozdrawiam

Ludmiła

Znam firmę DLM , gdyż współpracuje z nimi i mogę powiedzieć jedno. To jest bardzo dobra firma, i świetnie się pracuje.

Henry

Czy ma ktoś wiedzę na temat pracy dla dostawca – asystent sprzedaży? Zależy mi na pracy w DLM i właśnie znalazłem ofertę dla mnie. Jak prowadzą rekrutację?

Joanna

@wojtek co w takim razie zapewnia pracownikom firma?

@Joanna

Nie bardzo rozumiem pytanie. U mnje była umowa zlecenie, po okresie próbnym jakiś tam polar, narzędzia. Wypłata jest zawsze na czas. Jak nie masz czym dojechać to pracownicy podworzą się służbowym autem (dowiedz się czy mieszkasz na trasie któregoś tam auta). Hale są nieogrzewane. Nie wiem jak jest w biurach, bo byłem magazynierem.

Jolita

DLM Sp. z o.o. ma ofertę pracy dla sprzedawcy w hurtowni fryzjersko-kosmetycznej i mam pytanie ile tak ok. można tam zarobić?

Joanna

@wojtek a na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy?

bania

Odpowiem za Wojtka - ŻADNE

@Joanna

nie ma benefitów. Można taniej kupić produkty z magazynu.

hagi

ile płacą na magazynie? proszę o konkretną odpowiedź!!!

@hagi

Na umowę zlecenie dostawałem 2000 netto na miesiąc. Nadgodzin nie robiłem

Zostaw merytoryczną opinię o DLM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DLM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DLM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DLM Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DLM Sp. z o.o.