Opinie o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy DLM Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DLM Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DLM Sp. z o.o. w Wrocław

Joanna

Obecnie firma poszukuje osoby między innymi na stanowisko Główna/y Księgowa/y. Zamierzacie aplikować? Jak wygląda praca w tym charakterze w firmie?

wojtek

pracowałem jako magazynier. Ciężka praca fizyczna, zarządzanie ze strony przełożonych bardzo słabe, nie dbają o pracowników, jest bardzo duża rotacja. Płaca rynkowa i na czas, ale źle to wszystko zorganizowane i generalnie nie polecam.

Gregor

DLM ma w swojej nowej ofercie pracę dla przedstawiciela handlowego. Na jakie warunki pracy można liczyć? Myślę o samochodzie, telefonie lub laptopie?

nica

czy praca 7 dni w tygodniu jest zgodna z prawem pracy?

Przedstawiciel Handlowy

2 etapy (usunięte przez administratora)

Czy mam męża Czy planuje dzieci Czy mam kredyt Czy zajmuje się moj partner Jakie wykształcenie maja moi rodzice i gdzie pracuje Kiedy planuje mieć dzieci Czy mam kredyt Czy mam komornika Czemu chce umowę k prace No to na tyle pytan poziom chyba każdy oceni...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
logo firmy Menedżer Produktu
Wiedza i Praktyka sp. z o.o.
Joanna

Osoby zainteresowane firmą zachęcam do zapoznania się z treścią zakładki http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,849796,0,0,o_nas

Joanna

@zła, @Ala kontaktowaliście się już w tej sprawie bezpośrednio z firmą?

Joanna

@ania rozumiem, że przeciąga się otrzymanie PITu. Próbowałaś skontaktować się bezpośrednio z firmą? W moim komentarzu powyżej znajdziesz do nich kontakt.

Joanna

@basia próbowałaś skontaktować się bezpośrednio z firmą? Kontakt znajdziesz w zakładce: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,849796,0,0,kontakt

Joanna

Pracujesz w firmie DLM Sp. z o.o.? Opowiedz jak wyglądał proces rekrutacji! http://www.gowork.pl/rozmowy_kwalifikacyjne,849796,1,1

basia

czy ktoś wie jak jest u nich z Pitami? Dzis ostatnio dzien i nadal nie mam

żyżyży
@basia

ja już dostałem kilka dni temu, więc może warto zadzwonić :)

PH

Czy DLM potrzebuje pracownika na stanowisko ph w Bielsku Białej? Wiem, że to dobra firma dlatego chciałbym tu pracować? Ile mogę dostać kasy na początek? Czy są jakieś dodatki może jakiś socjal? Czy rozmowa rekrutacyjna jest trudna? Jeśli ktoś ma wiedzę proszę się podzielić.

asdf

Kiedy można spodziewać się pitów od Państwa?

Wax

Jestem pracownikiem DLM i mogę tylko chwalić swoje miejsc pracy. Jednego jestem pewien jak człowiek idzie do pracy uczciwie pracować będzie wszystko ok. natomiast dla cwaniaków i leserów każda firma będzie obozem pracy!

Ryś

W DLM pracuje już dość długo i nie mogę powiedzieć złego słowa. Narzekanie do charakterystyczne jest dla leniuchów. Szkoda , że marnują swój czas na te pseudo opinie.

Rozbawiona
@Ryś

Myślałam, że to forum dla ludzi szukających pracy :D i to nie Biedronka żeby lajki kupować

Alicja

Szukają księgowego do DLM czy warto jechać na rozmowę do nich ? Bo jak będą proponować najniższą krajową to się nie opłaca spoza Wrocławia wychylać.

Miś

Super firma szkoda , że nie ma nowych etatów. Może ktoś wie o ewentualnych przyjęciach to będę bardzo wdzięczna za informacje. Zależy mi dostać si e do pracy w Opolu.

nie

A ja napiszę krótko i zwięźle - nie polecam pracy w tej firmie. Na dłuższe wypowiedzi żal mi słów...

dlm

We Wrocławiu prawie nie ma bezrobocia, więc użalanie się nad sobą jest śmieszne.Nie podoba się to się zwalniamy i idziemy do innej pracy.Dziecinada chyba, że ktoś ma problemy z sobą. A z tymi zarobkami co dlm proponuje niestety wszyscy po nowym roku odejdą.

dlm1

nie użalaj się !!! Pracy we Wrocławiu jest dużo.

Wrona
@dlm

W pełni popieram. Takie biadolenie i odstraszanie innych. Może się nie nadaje to tej pracy a ktoś inny będzie sobie chwalił. Po co zamykać drogę innym????

Ieonia

(usunięte przez administratora) odradzam zdecydowanie

hnb

@ Mania - a nnie dopytałaś o to na rozmowie kiwalifikacyjnej>?

Zostaw merytoryczną opinię o DLM Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w DLM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DLM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DLM Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DLM Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DLM Sp. z o.o.