Opinie o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Johnson Controls Int. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. w Warszawa

Mam ale szukam

Jaką ma stawkę nowo przyjęty ile zarobi bez nadgodzin??

Weronika

@Rico, czy napiszesz coś o pracy w Johnson Controls ze swojej perspektywy? Czy sądzisz, że firma aktualnie jest w fazie rozwoju? Może w ostatnim czasie zaszły jakieś znaczące zmiany? @Motor, a Ty jesteś zadowolony z tego pracodawcy? Jakie dostrzegasz plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu? Piszesz, że wkrótce rozpoczną się nowe projekty, czy w związku z tym do pracy przyjmowane są nowe osoby?

Zenek

Jesteście pewni, że nic dobrego o firmie nie można napisać?

adient
@Zenek

hmmm ludzide ja w tej firmie pracuje od samego poczatku z poczatku bylo fajnie ale teraz jest huuuujnia nie sznuja pracownika w dlugoletnim starzem liderow robia mlodych smarkaczy po 21 lat co pracuja 5miesiecy i nie maja pojecia o pracy dla koordynatorow i liderow liczy sie tylko target norma nie licza sie z tym jak jeb..e na maszybie pracownik nikt tam cie nie pochwali za prace i w dodatku pan Mariusz M. mysli ze jest wielkim panem a jest zwyklym idioto.... a liderzy ktorzy dostali zolte koszuli to mysla ze sa tam bogami a to najwieksze popychadla i kretyny po podstawowkach jakby ich zwolnili to by robote na segregacji zlomu znalezli a co do zarobkow to sie nie wypowiadam bo dlugo pracuje to ja nie narzekam a tez se nie dam w kasze dmuchac byle jakiemu pionkowi liderowi albo tempemu koordanatorowi

Iwona G

Omijać ten zakład szerokim łukiem.. Płace marne, brak szacunku do długoletniego pracownika... z dnia na dzień zwalniają bo masz za długi staż, wolą przyjąć nowego bo mniej mu zapłacą. Daremni zarządzający, tempaki bez wykształcenia. Liderzy po zawodówach, którzy nie potrafią zarządzać ludźmi. Z resztą zakład i tak za niedługo zamkną, od września robią jedną zmianę, bo nie mają żadnego projektu. Nie polecam, żałuję w ogóle że miałam styczność z tym zakładem. Adient to dno.

Rico
@Iwona G

Projektów nie mają, a drugą halę kończą budować? Coś tu nie gra ;)

Motor
@Rico

Zgadzam się. Na drugiej hali dopiero będą ruszały nowe projekty. A co do reszty to pewnie Iwonie wydawało się że jak się do pracy przychodzi to się nic nie robi. A co do zwolnień też mija się z prawdą. W tym zakładzie nie jest tak źle, wystarczy się przyzwyczaić

logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Weronika

Możecie podać więcej konkretnych informacji o pracy w firmie? Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś znaczące zmiany? Może wiecie, czy poszukiwani są teraz nowi pracownicy? Istnieje jakiś program szkoleń? Napiszcie, na co według was warto zwrócić uwagę, starając się o posadę.

Matylda

Tragedia mobbing, układy znajomości, brak kompetencji.. i wieczne podlizywanie i konfitury. Serdecznie pozdrawiam zmianę B spawalnie 2 a zwłaszcza HAB na tej zmianie i Pana"żółtego", który jest po podstawówce, nie zna angielskiego, musiał wzywać cała elitę żółtych żeby ktoś mógł się porozumieć z Panem od AWL. Śmiech na sali. Mądry jsk ma (usunięte przez administratora) innych mając więcej na sumieniu, gnębiac człowieka z całą resztą zwykłych pracowników na habie. Ale gdzie tu cechy pasujące do team Lidera? (usunięte przez administratora) brak szacunku, najgorsza robota w moim życiu. Żółte dziecko niech okaże trochę szacunku i wytrze nos

Zólty

Blond włosa nie przesadzaj

Lucky
@Matylda

Nie przesadza.tak jest jak ona mówi.

Zółty
@Lucky

Inni się nie uskarżają tylko ty po wpisie idzie drogą dedukcji dojść do osoby co ten wpis dała Tak na marginesie nic się bez przyczyny nie dzieje nawet na takie zarzuty jakie ty raczysz stawiać Jak masz odwagę powiedzieć "A" to tak samo i "B"

Zółty
@Matylda

Blond dziewcze tobie wszystko przeszkadzało nawet nie potrafisz z godnością się rozstać tylko teraz wylewasz żale Powiem tak kończ waść Pan wstydu oszczędz

wrealu24tv.pl zobacz !!!
@Matylda

Matylda w tej firmie każdy lider to przudupas a kierownictwo płaci im parę groszy więcej daje im się (usunięte przez administratora) aby ludzi byli skłóceni to się bardziej opłaca jak lepiej wynagradzać wszystkich To pasuje Reczkom i innym pajacom z kierownictwa mają już to przetestowane na ludziach

oglądaj wrealu24tv.pl

a robi tam ktoś już 10 lat ?? ktoś od początku jak ta mobingowa firma powstała ??

Weronika

@Matylda, wspominasz, że w firmie spotkałaś się z mobbingiem, według definicji charakteryzuje się on stałymi, negatywnymi uwagami lub krytyką, społecznym izolowaniem danej osoby, plotkowaniem lub rozprzestrzenianiem fałszywych informacji. Czy faktycznie takie działania miały miejsce? Pamiętaj, żeby nie rozpowszechniać fałszywych informacji. @Gregor, a według Ciebie jak pracuje się w firmie? Czy odpowiadają Ci warunki?

pracowałem na tłoczni najlepsze były selekcje kiedy był duży odrzut przychodził koordynator i kazał wymieszać złe części z dobrymi :)

Bombel
@Tomek

Takie sytuacje powinny być zgłaszane. Jest reklamacja co skutkuje niska premia za :)

Weronika

@mody, proszę Cię o zamieszczenie merytorycznej opinii o Twojej pracy w Johnson Controls Int. Czy w Twojej ocenie warunki zatrudnienia są satysfakcjonujące? Może jest również coś, co jest warte poruszenia na tym forum i związane jest z tym pracodawcą?

Ciekawy

Witam, znajomy pracował w tej firmie pare lat na produkcji bardzo sobie chwalił więc skont te negatywne opinie piszcie jak jest naprawdę

mody
@Ciekawy

haha ta chwalił pracować za nie duże pieniądze zresztą z takim wykształceniem skont haha

Weronika

@Był pracownik, co wpływa na Twoją opinię? Jakie masz doświadczenie wynikające ze współpracy z Johnson Controls? Uargumentowana wypowiedź będzie ważnym źródłem informacji dla osób chcących pracować w tej firmie.

Był pracownik

Nie polecam tej firmy

Marek134

Witam, czy ktoś pracował jako przedstawiciel handlowy/doradca techniczny w tejże firmie?

Adient Poland Sp. z o.o. Świebodzin Witam, Wszystkich staram się praca Siemianowicach do działu utrzymania ruchu czy coś możecie powiedzieć na ten temat jaka praca itd.

Kolega

Hej ile dają na początek na nowej tłoczni proszę o szczere odpowiedzi

Dla wszytskich byłych pracowni

Witam :) Jestem byłem pracownikiem tej firmy przepracowałem 18 miesięcy w tym czasie miałem 3 dni L4 pracowałem w soboty niedziele w tygodniu po 12 godzin i ......... na moim świadectwie pracy słowa o tym nie ma ale jest natomiast napisane że w czasie zatrudnienia miałem 3 dni L4 ... Czy to czasem nie jest dyskryminacja ?? Inną pracę znalazłem bez problemu ale świadectwo pracy zostaje ze mną do końca życia i chyba gdyby oprócz wypisanego L4 i tego że ja dałem wypowiedzenie nikt nie wspomina o ponad 300 godzinach miesięcznie oraz że jako jeden z nielicznych podjąłem się pracy spawacza ale co tam na świadectwie śladu po tym nie ma. Myślę że to może dać do myślenia obecnie tam pracującym pracownikom ... A czy nadal firma jak pracownik chce podwyżki tłumaczy się kryzysem albo że jak zastrajkujecie to przeniesiemy fabrykę do Rumuni że za Was przyjadą Ukraińcy co będą z chęciom pracować za Was i to jeszcze za mniejsze pieniądze -- czy nadal tak wygląda motywacja pracowników ?? Pozdrawiam i życzę Wszystkim takim jak ja aby udało im znaleźć się normalniejszą pracę ... bo to moim zdaniem jedyne sensowne rozwiązanie

Tomcio
@Dla wszytskich byłych pracowni

Ciekawe co mi napiszą po 2 latach pracy... Firma dalej ma "kryzys", zmieniają dużo rzeczy wyrzucają pracowników a potem trzeba robić nadgodziny. O podwyżce po 2 latach pracy możesz sobie pomarzyć, co z tego że przez te 24 miesiące nikt nowy nie chciał tu pracować ale ty haruj dalej za te 14 brutto. Ja się już przenoszę mam dość pracy z chemią i jebania na linii.

Daro
@Dla wszytskich byłych pracowni

Tak jest jedynie co się zmieniło to że sprowadzili Ukraińców,praktykantow że szkół oraz coraz więcej ludzi z grupami niepełnosprawności polityka firmy to jak najwięcej jaknajmniejszym kosztem. Aha teraz to Adiunkt a nie JC

Ola
@Dla wszytskich byłych pracowni

Przepracowałeś 300 godzin w tygodniu - ale rozumiem, że zapłacono Ci za te godziny? Nikt Cię nie zmuszał, chciałeś zarob8c to zarabiales. No chyba że Ci nie płacili, to przepraszam.

Wincenty Pstrowski
@Ola

Ola, ale ty gupia jesteś. Tydzień to ma 24x7=168 godzin. A nadgodzin nikt nie chce, tylko spróbuj odmówić. Zresztą dobrze wiesz, bo nie jesteś Ola a kto jesteś poznałem po tych 300 godzinach w tygodniu.

misiek

(usunięte przez administratora) dlaczego moje posty są usuwane? link pomocny dla osób chcących pracować w Adient Siemianowice

misiek

Na serio można zarobić tyle co obiecują w Adient Siemianowice 2000 netto + 800 zł premii??:)

Xyz
@misiek

Te 800 zł premi jest brutto a po drugie wysokość premi zależy od twojego zaangażowania w pracy i od koordynatora który to wypisuje

Czytałem właśnie, że Adient 2 Siemianowice zatrudni 1500 osób, a w Adient 1 pracuje też 1500 razem 3000 osób sporo:)

Zostaw merytoryczną opinię o Johnson Controls Int. Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Johnson Controls Int. Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Johnson Controls Int. Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Johnson Controls Int. Sp. z o.o.