Opinie o Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c. w Warszawa

Marta Nowy wpis

Spokojnie mogę polecić Qbusia każdemu. Moje dziecko tam chodzi i jest super. Panie są kreatywne i przesympatyczne, a dzieci wychodząc żegnają się z nimi uściskami. Mój syn idzie do przedszkola z radością i uśmiechem jest zachwycony widząc swoje ciocie, a po powrocie do domu zasypuje nas opowieściami. Cieszę się że tam trafiliśmy!

Ja za to chciałam zapytać o posadę sprzątaczki w placówce. Niestety w wątku nikt o tym nie wspomniał, na dodatek widzę, że nie zagląda tu wiele pracowników. Ciężko się czegoś dowiedzieć w sieci. Jako sprzączką mógłbym się spodziewać umowy zlecenie czy normalnie o pracę? Ile wychodzi za cały etat? Może jako pracownicy macie jakieś benefity pozapłacowe? Jestem ciekawa jak się u was pracuje.

Nowa Nowy wpis

Szukam aktualniejszych opini na temat przedszkola Qbus. Byłam na miejscu, widać że czas się tam zatrzymał, odniosłam wrażenie że wszystko tam jest „ustawione”. Będę wdzięczna za każdą opinię

Jaka umowa obowiązuje w Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c. podczas okresu próbnego?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Agata P

Polecam z całego serca to miejsce. Właśnie przygodę zakończyło w Qbusiu moje drugie dziecko. Ciepłe, życzliwe Panie i wspaniała domowa kuchnia co jest rzadkością w dzisiejszych czasach. Większość przedszkoli ma catering. Dużo zajęć dodatkowych dzięki którym dziewczynki bardzo się rozwinęły. Dziewczynek uśmiech na słowo przedszkole świadczył tylko o tym że są we właściwym miejscu????a teraz muszę każdego dnia tłumaczyć dlaczego nie mogą tam wrócić…a nie wrócą tylko dlatego że nadszedł czas kolejnego etapu…Szkoła! Jeśli miałabym jeszcze raz wysłać dziewczynki do przedszkola to tylko i wyłącznie Qbuś na Sosnkowskiego. Dziękuje jeszcze raz całej kadrze????

Sabina

Naprawdę mało płacą? Tak ktoś tutaj pisał, tak jakby tylko możliwość wykonywania zawodu była plusem tej pracy. O ile można tak to nazwać. A mogę poznać dokładną kwotę zarobków? Są premie? Będę bardzo wdzięczna :)

kalwi

rzeczywiście jeśli chodzi o pracę w takich przedszkolach niepublicznych to oczywiście wszystkim Paniom po pedagogice można polecić. Dużo nie zarobią , ale przynajmneij robiąto ku czemu się uczyły. Inna sprawa , że miejsc pracy w takich miejscach jest mało

rozżalona mama

W przedszkolu jest klika, sitwa ciotek, kuzynek, koleżanek, rodziny. Wszystko chowa się pod dywan, aby nie wyszło na światło dzienne. Cały personel aż drży, by nic nie wyszło poza mury przedszkola. Oszukuje się rodziców, że dziecko zjadło, podczas gdy odmawiało jedzenia. W czasie przyprowadzania dzieci, rano oraz popołudniu panie są nauczone, by robić show, czyli muzyka, taniec, "ciucianie do dzieci". Widziałam to zawsze, kiedy tam byłam, a bywałam nagminnie. Placówka nie rozwija się, nie jest postępowa, daleko za murzynami niestety. Nic do przodu. Nic nie można tez przeforsować, bo koncentracja jest na kasie i dorabianiu się a nie na dziecku. Przykre to, ale niestety prawdziwe.

ciotka

Niestety podpisuję się pod opinią "rozżalona mama - 2012-01-26 14:17:10" Szkoda że dyrekcja nie stara się isć do przodu, tylko utrzymywac status quo (krewni i znajomi krolika wiedza wszystko, a dzieci przedszkolanek chodza chore na zajecia).

Luska 25

Zgadzam sie calkowicie z Toba! Nie wiem co komu w qbusiu nie pasuje, syn chodzi juz do starszakow, wszystkie ciocie zawsze milo wspomina, pracownicy sie nie zmieniaja, co jest wazne dla dziecka. Przyznaje, ze czasem syn wychodzil z przedszkola z brudna koszulka... ale brudne dziecko to szczesliwe dziecko! na poczatku pamietam, ze syn pare dni plakal, a teraz nie chce wyjsc z przedszkola jak po niego przychodze... wiele sie tam dzieje, ciocie sa przemile i pelne pomyslow, widac, ze z ambicjami do pracy. W domu zaczal jesc nawet jogurt, ktorego tak niecierpial... widac, ze to przedszkole duzo go nauczylo.

Anetkka K.

Witam. Zupełnie nie zgadzam się z tą opinią! Do Qbusia chodzi moja córka do grupy średniaków, nauczycielki są cudowne, przemiłe i konkretne. Dzieci biorą udział w różnych konkursach i zawsze są czyste i uśmiechnięte-A to jest najważniejsze! Natalka zawsze wypowiada się dobrze o cioci Aldonie i w domu powtarza wszystkie zabawy z przedszkola! Chciałam zauważyć również to że w tym przedszkolu kadra się nie zmienia tak jak w innych! Mają własną kuchnię i posiłki są przygotowywane na miejscu-a tym niewiele placówek może się poszczycić! Ja jestem bardzo zadowolona z tego Przedszkola i polecam je każdemu znajomemu!

rozżalona mama

to przedszkole to szajs. Nie życzę, byście przekonali się na skórze waszej lub waszych dzieci....Szkoda kasy i czasu

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c.
  • Gen. Kazimierza Sosnkowskiego 32
    02-495 Warszawa

Niepubliczne Przedszkole Qbuś - s.c.