Opinie o Vivamix Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vivamix Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Vivamix Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vivamix Sp. z o.o. w Warszawa

EJ

Piszę tą opinię po to żeby uczyć potencjalnych pracodawców szacunku do ludzi. Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej, w mojej opinii - udanej, więc czekałam zgodnie z obietnicą na telefon z informacją o propozycji pracy bądź odrzuceniu mojej osoby. Nie doczekałam się, a ponieważ bardzo mi zależało, napisałam maila do osoby która mnie rekrutowała z pytaniem czy rekrutacja została zakończona. Bylo to po ok. Miesiącu od spotkania. Odpowiedź była taka, że jeszcze nie i że do końca tyg powinni odezwać się z inf o ewentualnych dalszych krokach. Nie mam pretensji o to że mnie nie zatrudnili, jasne jest To, że mógł trafić się lepszy kandydat. Neguję jednak sposób w jaki pracodawcy traktują kandydatów. A między innymi Vivamix. Jeśli problemem jest telefon z inf, że wybraliśmy kogoś innego, to wystarczył by zwrotny mail. Ludzie którzy szukają pracy i którym zależy potrzebują takiej inf żeby bez sensu nie czekać! Moja opinia nie jest więc o samej pracy tam, ale o sposobie w jaki traktują kandydata.

Zostaw merytoryczną opinię o Vivamix Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Vivamix Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.