Opinie o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Bohot

Ja nie znaku polski, ale schwaine znam to są polacy właśnie, kaputt alles firma accu in kamenz, leides aber so. Grube herzlich alles polnische idiot op 100 und andere station. Ciau, auf viedersehn. Bis nexte mall. 2022 jahre.

Frank

gute polnische arbeiter, wo sind deine masken ?? keine Maske kein Job !!!!!! Ja być dla was , dobhry. Ja się polski jazyk uczyć i alles rozumieć. Tehraz IST thrudny zeit. Ich Frank sehr bahrdzo dziękować dla Polska mitarbaiter. To już jest ende. Heute oddaje fahrtuha. I życzę dużo zdhrowia, i bitte tragt masken.

Johan
@Frank

Frank masz poczucie humoru. Typisch deutsche.Ucz się dalej polskiego ???? Keine Schande mehr Sprache.

@Johan

Johan meine Polski Bruder. Ich und Ty zusammen możemy dużo. Ja Ci dam letzte chanse, i wyśle Ci einladung na twoją Vorstellungsgesprach. Czytaj SAB i bądź wachsam.

Frank

To ja , Frank . Ich gestern alles napisałem . Odwoływać kazałem alles mitarbaiter. Ende muss sein. Ab nachste woche , całe Industrie będzie kaput machen . Richtung ist nur eine . . Birkenstock

BYŁY

Same mądre rzeczy na tym forum,gratuluje administratorowi.Poziom wypowiedzi równa się poziomowi organizacji funkcjonowania tego zakładu. Gratuluje naszym zachodnim sąsiadom gospodarności i położenia na łopatki zakładu pracy za 1 mld euro. Accu się rozpada ,czarne chmury wisza nad kopalnią Turów. Wracają ciężkie czasy do Zgorzelca,oj wracają...Mam nadzieje ze juz nie będzie mnie korciło żeby tutaj zaglądać, bo to co tu się zrobiło to poprostu żenada...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Majster z automatów 100%

To prawda, pracowałem tu tyle czasu i polowałem na Polaków żeby tylko ich za coś zwolnić, a wczoraj sam dostałem wypowiedzenie :( to wszystko prawda co piszą ludzie z agencji. Oni byli najlepsi...pracowali jak dzikusy, podnosili normy i nie potrafili nic powiedzieć po niemiecku...nie to co Ci na firmie. No i to zawsze im przekazywaliśmy prawdziwe informacje ,a wszyscy mówiliście że to plotki. Szkoda że już was nie ma moi beduini :(

@Majster z automatów 100%

Sory ale jesteś tylko podnóżkiem Niemców????Jak o to chodzi to też osobiście widziałem takiego Polskiego "Majstra na automatach" który za przeniszenia bloków ręcznie o mały włos kopa w tyłek od szefa produkcji nie dostał????????????Taki oto majster i jego Niemieckie układy????????????????????

Ooooo

Ciebie też nie ma więc po co szczekasz ??

@Ooooo

O co ci chodzi bydlaku ? Ja pracuje w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora).

Ooooo

Pracownik, poszczekaj jeszcze no , daj głos. Pięknie , a teraz aportuj.

@Ooooo

Do budy śmieciu. Mam nadzieje ze accu już nigdy nie zatrudni takiego bydła jak ty. A na jesień będą przyjęcia…

Ooooo

Wystarczy kość rzucić a burek już szczeka. Pieknie jesteś wytresowany. Pewnie wachasz (usunięte przez administratora) swego Pana. Waruj Piesku, waruj.

Bez

Po co bluźniercze słowa? Kiedyś zostaniesz za to rozliczony, tylko szkoda że nie zadajesz sobie z tego sprawy... Karma wraca

@Ooooo

Możesz sobie dalej pisać te żałosne kalumnie dla mnie jesteś zwykłym scierwem którym gardzę.

Ooooo

Szczekaj, szczekaj pracowniku, dobrze że Acccu się takich jak ty pozbyło.

Mercedes

Mercedes przechodzi na napęd wodorowy.Potrzebne będą tylko mniejsze baterie do rozkrecenia procesu pozyskiwania prądu z wodoru.Od i cała tajemnica.Przestancie juz tutaj sie osmieszać na tym forum, wasi Dziadkowie przewracają sie w grobie,co wy wyprawiacie dla niemieckiego pana.Miejmy swoją godność jako Naród Polski.

Bla bla bla

Forum stworzone do ublizania innym???? Zero szacunku do człowieka a się wypowiada. Po co? Lepiej bądź lepszą wersją samego siebie i nie oceniaj innych

Pracownik accu

Niestety to prawda też dostałem wypowiedzenie. Pracowałem 2lata na umowie na stałe w Accumotive i tak mi podziękowali...

@Pracownik accu

Następny (usunięte przez administratora)

@Pracownik accu

I co staje ci jak piszesz takie bzdury ?

Bez
@Andrew

Tobie już nie staje? To ile masz lat? Biedactwo

Andy

Ballada o Accumotive... Accumotive firma git, była dobra aż do dziś. Atmosfera uleciała i ludziom kopa w pupę dała. Chodzą piszczą lufki palą i na kantynie w chu.a grają. Ludzie płaczą, ludzie pieją i z nadmiaru informacji już głupieją. Ja zostaję,ty odpadasz,bo tu taka jest zasada. Czerpał zyski z nas wszystkich i oklepał nasze pyski. Morał z tego jest owaki, że nie warto pruć sobie flaki.

@Andy

(usunięte przez administratora)!!! Brawo dla Was????????????Prawda o traktowaniu pacowników w Accu w 100%????Powodzenia i pozdrawiam????

Eneduerabe

Witam wszystkich ! A w szczególności chciałbym serdecznie nie pozdrowić ludzi, szczególnie na pod firmach, którzy będąc chorzy, potrafili przychodzić do pracy(ob-srańce), i zarażać innych, ponieważ myśleli że ich nie zwolnią !!! Jesteście dla mnie zwykłymi zas-rancami :), i nie tylko dla mnie haha :) po stokroć ch*** wam do du**. Może ta nauczka w Accumotive da wam coś do myślenia. Bo jesteście najgorszym sortem który jest ob-srany jak juz wchodzi na hale, ze go zwolnią, a i tak zwolnili :)

Hmm

Ty,, pseudo,, pracowniku za dziesięć feningow, ty jesteś, a nie pracujesz dzbanie bez dna, liżesz rowa Niemcowi to tam ciebie trzymają jeszcze, ale niedługo się skończy..... Dzień dziecka i pójdziesz na bruk jak wszyscy kmiocie.

Ojoj

Jak już zwalniają nawet tych z accu to znaczy, że niedługo będzie już firma w kamenz rozwiązana,niestety.

Rolnik
@Ojoj

Masakra co za (usunięte przez administratora) z tym accu!!!

Leon
@Ojoj

Facet ty naprawdę nie czytasz w necie i w gazetach,co się na swiecie dzieję?szczególnie w branzy accumotive?? po prostu ręce opadają od tych beznadziejnych postów!!

@Ojoj

Nikogo z accu nie zwolnili. Ku@wa za dzbany piszą te komentarze.

Pawel

Zwolnili już 30 osób na umowach na stałe. Dostali wypowiedzenia. Niebawem kolejne.

Taki tam

No właśnie nie wiem skąd ta wiadomość o zwolnieniach nikt nic nie słyszał

PIPET
@Pawel

KTORZY TO LUDZIE Z JAKIEJ LINKI ??? NIE SIEJ FARMAZONOW

PRACOWNIK

zwolnili i dalej będą redukcje

@PIPET

Dokładnie Nie czytajcie postów bydła które wypisuje te bzdury.

pod firmą

Dziś odbyły się zwolnienia ludzi pracujących pod Accumotive. Wypowiedzenie dostało 30 osób.

Luj
@pod firmą

Koniec acumotive jest pewna przykro to pisać ale nie szanują nikogo taka prawda rodacy mądrzy nie szkodnicy jak z werk 1 Pb 300 damy radę każdy wie o kim mowa zwolnia was (usunięte przez administratora)

Agent
@pod firmą

Robią miejsce dla profesjonalistów z agencji:-)

@pod firmą

Mówiłem że szykują się powoli do zamknięcia ????????????.

@pod firmą

Pisałem już dawno że się powoli szykują do zamknięcia. Nawet w gazetach piszą q radiu mówili i w TV...

…..x…..
@Jens

Ale ty musisz mieć nudne życie żeby takie głupoty tu wypisywać i wciskać ludziom takie głupoty. Odmeldowali was, praca przez pośrednika zawsze niesie ze sobą takie ryzyko. Pójdziecie do innej pracy może tam was wezmą na stałe. Ale tym czasem przestańcie wypisywać takie głupoty i nie zatruwajcie życia ludziom którzy tu zostali.

@…..x…..

Mnie nikt nie odmeldował bo ja nie jestem jakiś robiłem bez języka i wykształcenia żeby być trybikiem maszyny i tam robić... ja wysyłałem tam do roboty ludzi... możecie sobie gadać te swoje farmazony i nawzajem się pocieszać ale to nie zmienia faktu że accu będzie niebawem zamkniete...

@Agent

Teraz tak szczerze to czy z Agencji czy też z pod firmy wszyscy jedziemy na jednym wózku... Accu (usunięte przez administratora) łączy ludzi????

Taki tam
@Luj

Może ktoś powie na jakiej lince zwalniali ludzi z Accu. Jakoś nikt nie słyszał o takich osobach

@Taki tam

Bo nikogo nie zwolnili. Jeszcze raz to napiszę. Ignorować sfrustrowany motłoch który wypisuje tutaj te brednie.

Do nowy. No to super, że taka firma powstanie i że będą mogli dalej Polacy pracować, oby tylko za porządne pieniądze w granicach 2 tys euro za miesiąc na rękę. Pozdrawiam ciebie i życzę dalszej pracy w nowej firmie i gratuluję z całego serca. Trzymaj sie.

A jak odniesiecie się do tego że pracownicy Accu są zapraszani na rozmowe w sprawie pracy w nowej spółce . Tak w nowej spolce ,która powstanie po Accu. I proszę nie pisać obelżywych słów w moim kierunku , bo na takiej rozmowie byłem właśnie dzisiaj. Zaproponowali mi nawet mieszkanie żeby z rodziną z Polski tu się przeprowadzić. Pozdrawiam

Jony

Co wy tak się wyzywacie i skaczecie sobie do gardeł jak w polskim sejmie? Co to za różnica kogo zwolnili czy kto pracuję? Czy zamkną czy nie,to nie ma różnicy....Polak dla Polaka jednak wilkiem jest,jak i w Polsce tak i w Niemczech...sami się nie szanujemy to i nas nie będą szanować...

Romek

Poczytajcie co pisze prasa niemiecka o accu https://www.saechsische.de/kamenz/kamenz-accumotive-geruechte-produktionsverlagerung-nach-polen-5475810-plus-amp.html

@Romek

No właśnie tam jest napisane że to plotki nic więcej. Geruchte znaczy plotka wy (usunięte przez administratora).

........

Dziękuję, wzruszyłem się . Ale passat TDI prawda. ??

Rainer Klotz

Jens wie co mówi. Wkoncu jest specjalista ds. Zarządzania jakością i ma rzetelniejsze info od was... po co wyzywasz jak nie wiesz z kim masz doczynienia nawet... gdybyś nie był anonimowy to taki jensik by Ci dawno załatwił ewakuację z firmy... przedwczoraj 35 osób na firmie dostało wypowiedzenia do ręki... powoli się zaczyna...

Omg
@Rainer Klotz

A dlaczego dostali wypiwiedzenia? Po pierwsze mieli umowy na krotki okres czasu a po drugie(usunięte przez administratora).dlatego accu im nie przedluza umów,a po trzecie nie dostali wypowiedzen tylko nie dostana kolejnej umowy a to roznica

Jens

Czytałem nawet w gazecie Säschiche Zeitung piszą że odział w kamenz jest do zamknięcia i część produkcji zostanie przeniesiona do Jawora a część do Stuttgartu. Tak jak kolega wspominał decyzja już została podjęta ale nikt o tym nie mówi oficjalnie na fabryce bo nie chcą afery i płaczu i tego żeby obecni pozostali nie zaczęli olewać roboty i robić byle jak i bez zaangażowania czyli tempa....

@Jens

Żeby czytać niemieckie gazety najpierw trzeba znać język. Czytałem ten artykuł i nic takiego w nim nie jest napisane. Wypisujesz totalne głupoty jak zwykle. A tak wogóle to zastanów się co piszesz dzbanie. W accu nic o tym nie mówią żeby nie siać popłochu ale piszą o tym w gazecie i wszyscy o tym wiedzą tak ? Gdzie tu logika ? W artykule jest napisane tylko że po Kamenz krąży plotka o przeniesieniu do Polski accu ale to tylko plotka wywołana zwolnieniem pracowników tymczasowych. Zobaczymy pod koniec roku kto ma racje sfrustrowany motłoch który wypisuje głupoty żeby zatruć życie tym którzy zostali czy ci którzy zostali i nie słuchają szczekania kundli.

Jens

To ty chyba jakiś inny artykuł czytałeś albo z innej daty... jakbym nie znał języka to bym nie pracował w agencji pracy w biurze... mam kontakt z wieloma fabrykami i klientami i innymi agencjami i wszyscy mówią jednogłośnie i mają informacje od klientów i są zrywane kontrakty wieloletnie z płaconymi karami bo accu niebawem się mega skurczy a najprawdopodobniej zostanie zamknięte... a pzredewazystkim acxu dostało odgórne polecenie pozbywać się ludzi bez języka lub że słabym językiem w pierwszej kolejności z tych co zostali na firmie... kończy się praca w de bez języka... przykre ale prawdziwe. Dla mnie to tez wielką strata bo wysłałem tam dziesiątki pracowników...

@Jens

Dobre dobre fajnie się pośmiać z rana. Jak będziesz miał jeszcze jakieś takie śmieszne żarty to dawaj powinieneś na stand up’era startować XD

@Jens

Jens ty chyba w innej agencji pracujesz bo pierd@@isz jak profesjonalista XD Nie pozdrawiam cię.

Didżej

Witam dziś dostaliśmy info od majstra ze nas zwalniają do końca lipca, zostanie garstka tych na firmę ale ich los też nie pewny jest pracuje na werk 2 trzeba iść na l4 pozdrawiam kumatych i agencje Bergman bardzo dobrze mi się współpracowało!!!

@Didżej

Bergmann poleciał pierwszy bo najwięcej bez języka powysyłali a już firmy przy granicy powiedziały jasno że koniec zatrudniania bez języka lub kali jeść kali pic... nawet birken już nie chce bez języka brac

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 206 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.