Opinie o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Haha 10 lat jako kto?? Kaufland?? Czy podcierałeś tyłek dla niemca ???????? naprawdę jest sie czym chwalić ze jest sie nieudaczikiem i musiałeś wyjechać do DE bo z toimi kwalifikacjami i wykształceniem to w Polsce tylko perspektywa biedronki na kasie Ci została ???????? a jak juz Ciebie odmeldują z tego twojego raju i obiektu westchnień to inaczej będziesz śpiewał i ta kasa bedzie twoim jednym ratunkiem i znajdz sobie Kobietę ale taką normalną żeby sporwadziła Ciebie na ziemię i lepiej wdzychaj z jej powodu niz z powodu pracy w accu. Pozdrawiam trzymaj się ciepło i pamiętaj że zwolnienia jeszcze będą i przyjdzie kryska na matyska w tłumaczeniu na niemiecki to bedzie hmmm?? Ja nie wiem ale ty pracujesz juz 10 lat to będziesz wiedział ???????? trzym się

Pracownik były

A dla mnie po dwóch latach praca w accu było dobrym doświadczeniem super standardy inne czynniki zadecydowały że tak się stało trudno w de jest dużo możliwości tylko trzeba chcieć

Do pracownik, chłopie nie widzisz tego że jakbyś sie nie starał to i tak wywalą Polaka niz niemca chodź robi o wiele lepiej i nie chodzi na l4, pewnie to twoja pierwsza praca w De i jesteś zachwycony a może byłeś ale pracuj troche a zobaczysz jak piękne Niemcy sa i co daja, gadasz o pod firmach a na głównych jak masz? Polak zawsze bedzie polakiem a dla nich robolem będą z tobą piwko pili poklepywali po plecach a później pójdą Ciebie (usunięte przez administratora) Do szefostwa, będziesz im kupywał fajki z Polski będą Ciebie poklepywali po plecach danke danke a przy jakimś problemie to zgoni wszystko na Ciebie,

@Tomek

Pracuję w Niemczech już 10 lat to po pierwsze. Po drugie Niemców też wywalają na zbity ryj więc przestań płakać jak pobity polaczek któremu się stała krzywda i teraz jedzie na wszystkich Niemców. Redukcja dosięga wszystkich. A po trzecie jak ci coś się nie podoba czujesz się tutaj prześladowany to nikt ci nie każe pracować w DE. Wracaj do Polski pracować na kasie w biedrze i zarabiać (usunięte przez administratora)

Koroniarz

Ja się pytam gdzie ta złota lista pracowników którzy nie opuścili firmy podczas kryzysu i tyrali po 9 godz kiedy to ich koledzy leżeli na lewym L4, bo nie chcieli darmowego mieszkania od pośrednika. Tak mieli być docenieni a finalnie wilczy bilet. P.S. musicie założyć nowy wątek dla Accumotive , bo co wam ten Bergman tu winny ???????? oni tylko są pośrednikiem i nie mają wpływu na to kto poleci

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.
Janek

Pijani a co gorsza naćpani są, no ale przynajmniej mają wesoło, ta firma pogubiła się całkiem, nikt nie potrafi tym zarządzać, stąd taki bajzel w tym accu, została garstka osób, ale i im podziękują zaraz, za tydzień, miesiąc i przyjdzie świeża,, krew,, z Polski za pół ceny i będą pracować jak gdyby nigdy nic, ot taka moja sugestia,firma szuka oszczędności i zostawili,, najwierniejszych,, swoich pupili.

Neutralny

Leon, mercedes nie jest w Bawarii, gdyż Stuttgart jest poza Bawarią, to na marginesie, a poza tym to lista ludzi nie jest przypadkowa, to wszystko jest ułożone i ukartowane poprzez dwóch panów przełożonych, ale ja już mam gdzieś ich i te całe accu, rozpoczynam nowy rozdział w życiu i idę, dostałem się do tesli i tam zaczynam swoją przygodę, więc zapominam to co było, idę z duchem czasu i brnę do przodu, a tych co tam się udało zostać życzę powodzenia i wlazenie w tylek bez mydła.

KSM

A Ty lustro w domu masz? To napisz coś o sobie. Twój poziom już znamy.

Beka

Beka z tej firmy. Błazenada i tyle, 1. Zamierzają pracownikom na zeitfirmach zabrać za dojazdy, 2. Brak dodatku od sierpnia (bardzo fair się zachowują, kolega koło ciebie robi mniej a zarabia 200 euro więcej), 3. Zaraz się okaże, że pozwalniają ludzi który mają maksymalne stawki i przyjmą za minimalną bo ludzie pójdą i tak na to. Nasze państwo jest tak świetne, że ludzie zgodzą się nawet tutaj przyjeżdżać za 5 euro na godzinę. 4. Dyskryminacja narodowościowa, Niemiec może na audycie mieć słuchawki w uszach i telefon a Ty Polaku nawet nie masz prawa wziąć innej koszulki niż tę co dostałeś od pośrednika. 5. Niemcy chodzą po linkach pijani i nikt z tym nic nie robi, potrafią zepsuć maszynę, spowodować awarię na kilka godzin. Konsekwencje? Żadnych. Spróbuj Polaku pomylić się to Cię odmeldują.

Jan
@Beka

Masz rację potwierdzam Polaków nie szanują w accu a to że pijani przychodzą sam na własne oczy to widziałem!!!

beka
@Jan

Na werk 1 poszła lista i mają przerzucać ludzi niby na werk2. Tylko ja się pytam gdzie, skoro tam miejsca nie ma? Jawne kłamstwo w żywe oczy. Niemcy w 42' w obozach ludziom mówili że idą się tylko wykąpać..

Neutralny

A ja mam taką refleksję po paru latach przepracowanych w accumotive, w tej firmie akurat nie ma żadnych zasad, ci co są w porządku i znają w miarę język idą do odstrzału, być może są zagrożeniem dla system furera lub pseudo brygadzistów, którzy znają przeciętnie.... Hmm ????, coś może w tym być, po drugie utrzymują się tzw. Kinfidenci i (usunięte przez administratora) ale i ich kara też spotka i sprawiedliwość, potrzeba czasu chwili, tygodnia, miesiąca i im się skończy też podpieprzanie, przecież oni siedzą po kantynach po pół godziny czy 45 min i dalej zostali w firmie, ludzie w accu to nie mają zasad, nieroby,lesery zostają, a ci co powinni zostać, zostają skreśleni..... Widzę to, znam ludzi, wiem kto co potrafi, na kogo co stać i żal patrzeć co ta firma z ludźmi zrobiła, ale i ich też doczeka sprawiedliwość, gdyż uważam, że przyjdzie kryska na Matyska.. Na tych co jeszcze zostali, (usunięte przez administratora) bobasa i Pawełka,bo to ich,, dzieło,, kto został, a kto poleciał, przecież Andrea czy frank nie wiedzą, kto jak się nazywa i kto jak wygląda, bo to nieudacznicy życiowi, którzy mają szczęście, że w deutschland się urodzili, bo u nas w Polsce nie mieli by racji bytu, niestety.

Leon
@Neutralny

Prosze pana, z pewnością jest to sytuacja nietypowa dla firmy.prosze zrozumieć,że to jest koncern!oni nie mają nic do ludzi pracowitych i w miarę zachowujących się,ponieważ trzeba po niemiecku zacisnąć pasa w związku z cholerną koroną i stanem gospodarczym w de. i oni tzn accu to robią.zwalniają bez skrupułów ,bo otrzymują gotowe listy z bawarii pracowników do zwolnienia.pytanie jest takie:czy mieli"podpowiedzi"od takich ludzi o których pan pisze i czym się kierowali?typując do zwolnień?czy tylko tj czysta ruletka?nikt tego na ten moment nie wie....Trzeba iść z nurtem zmian i szukać czegoś innego,a tacy ohydnie zachowujący się ludzie z pl i nie tylko są wszędzie.......życzę powodzenia i mniej stresu!!

Bonzo

Cóż można powiedzieć o firmie która zostawia w swoich szeregach osoby o nikłej lub żadnej znajomości języka. Osoby, które są w stanie (usunięte przez administratora) robotę na OP900 , OP 1100 (KSM) gdzie tam za przeproszeniem przysłowiowy koń ???? zrobił by to bez błędnie Osoby z naganami, upomnieniami z listą długich dni chorobowych są wyciągane na piedestał i zostają a zwalniają dobrych ludzi. W tej firmie zrobiło się Polactwo, koleżanka donosi na koleżankę, kolega na kolegę . Tak zostałem zwolniony ale nie jest mi przykro ,. Może było przez chwilę, ale teraz wiem że to było dobre dla mnie samego dla mojej przyszłości. Nie można tkwić w zatrutym środowisku fałszywych ludzi dla paru euro więcej i każdego dnia się zastanawiać czy dziś przyjdą do mnie z informacją że to koniec. Ten Koniec jest poczatkiem czegos innego, lepszego. Wszytskim którzy zostali zwolnieni chciałbym napisać żeby się nie załamywali , wiem że są różne sytuacje życiowe, kredyty , problemy ale świat i życie to nie Accu , nie Accu z tymi ludźmi co zostali i ta firma zarządzają Jak ktos może być dobrym menadżerem w produkcji jak zajmował się sprzątaniem hali w Kauflandzie czy składał szafy sterownicze. Dużo wiary a jutro będzie lepsze .

Zwolniony

Niestety po 2 latach bez l4 bez żadnej wpadki nagle dowiadujesz się że pracujesz do końca tygodnia. Zwalniają bez skrupułów jak leci... Zostają leserzy i lizidupy taka prawda niestety Nikt tu nie patrzy, że dla małżeństwa czy paru, które zostanie zwolnione w tym samym dniu to dramat no ale przecież co to kogo obchodzi dzisiaj pora na cb Nie ma przyszłości w accu przestańcie się łudzić

Oso

Będzie tak; większość z zeitfirm poleci, natomiast Ci co są na firmie to ich porozrzucają. Nie ma co się obrażać, bierzcie L4 i nie dajcie się (usunięte przez administratora).

Max
@Oso

Cześć mam pytanie a dlaczego są takie duże zwolnienia! Czy to prawda że wkrótce werk 1 będzie magazynem

Najpierw przyjmują setki ludzi, a teraz hurtem zwalniają z accumotive, masakra co się dzieje w tym kamenz. Jednym słowem firma (usunięte przez administratora) nikomu nie polecam.

Rysiek

Jutro. Tzn. W środę będzie ogłoszona lista kto zostaje w accu, a kto wypada z gry, ale z tego co się orientuję leci dużo osób, a więc jutro się przekonamy co i jak będzie w następnym tygodniu i miesiącu.

oso

Na werk 1 lista w następnym tygodniu

Janek
@Rysiek

Potwierdzam dużo osób zostanie zwolnionych firma farsa..

BARTEK
@Rysiek

Znaczy 26 mają się rozstrzygnie kto zostaje?

Kszepa

Skończyło się eldorado. Teraz zaczął się (usunięte przez administratora), majstrowie potrafią ukrywać się za maszynami i godzinami obserwować co robią pracownicy. Na dodatek specjalnie, nie podpisują urlopów żeby pierw niemcy mieli zaklepane.

Dzisiaj z dnia na dzień odmeldowali masę osób. Z każdej zmiany po 30.

Bonzo

KSM - zmiana C 20 osob pozostałe zmiany 11 , 8 Ale sieczki ciąg dalszy będzie już Andrzej zapowiedział że jak nie będzie jakości to zwolnią kolejna grupę.

Robol

A ja wiem, że od 2022 rusza budowa fabryki VW w kodersdorfie, jestem w bardzo dobrym kontakcie z burmistrzem gorlitz, i potwierdził mi, że faktycznie będzie stawiała się fabryka, ale że ludzie walą różne famy, to fakt zgadzam się z tym, walą co im ślina na jęzor przyniesie. I zobaczysz, że będzie stała fabryka VW, przekonasz się za rok, lub dws na własne oczy. Pozdrawiam ciebie ciepło.. ☺️

GMC
@Robol

A ja z burmistrzem Goerlitz grilluje i ja wiem że tej fabryki nie będzie.

Rybka
@GMC

A ja z burmistrzem Gorlitz sypiam i nic mi o tej fabryce do tej pory nie mówił! Ludzie opanujcie się! Czy Wy naprawdę nie wstydzicie się podobnych komentarzy i treści?! Jak zwykle pozdrowienia dla rozumnych komentatorów tego forum;-)

@Robol

Rusza to ci się ręką kiedy . .. . Żadnej fabryki nie będzie. Wystarczy wejść na stronę VW i poczytać o inwestycjach. Fabryki owszem będą ale nie w Kodersdorf

Krzysiek

Romek do końca czerwca ma polecieć 300 osób rzekomo, więc będzie się działo, oj będzie się działo....

Romek

PANIE I PANOWIE dzisiaj gadałem z niemcem który jest blisko biura mówił, że mają wprowadzić faktycznie nie 3 jak kolega mówił a tylko 2 zmiany i bardzo dużo osób poleci....

Krzysiek

No dziś tj. 21 maja, jest sądny dzień, ludzie ze łzami w oczach opuszczą accu i będzie zamieszanie dlaczego ja a nie on dlaczego ja a nie ona, takie życie, raz na wozie, raz pod wozem... Ja mam tylko nadzieję, że ludzie z,, klanu, tzw. Bobasa i Pawełka będą solidarnie odstrzeleni, pomimo ich parasola ochronnego, skończą się tzw. Układy i układziki i rozpocznie się nowy rozdział accumotive, świeża krew i świeże powietrze, bo tu juz nie idzie oddychać, taka zgniła atmosfera jest, więc dobrze, że to rozgonią towarzystwo wzajemnej adoracji.

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.