3 Dodaj merytoryczną opinię

uplasowała się dumnie na 31. miejscu

w skali kraju❗❗

#MocnaGrupa

Najlepsi pracodawcy zatrudniający od 50 do 250 osób

W rankingu zostały ujęte firmy, które w 2018 roku zatrudniały przynajmniej 50 osób oraz miały przychody ze sprzedaży powyżej 50 mln zł.

Przedsiębiorstwa w latach 2018 i 2017 powinny wypracować zysk netto i wykazać dodatnie kapitały. Ranking został policzony metodą liniową.

Wzięliśmy pod uwagę pięć wskaźników, którym zostały przydzielone wagi:

- dynamika zatrudnienia 2018 r. do 2016 r. – waga 20 proc.

- wzrost zatrudnienia 2018 r. do 2016 r. – waga 30 proc.

- dynamika średniej płacy 2018 r. do 2016 r. – waga 30 proc.

- ROE 2018 – waga 10 proc.- ROA 2018 – waga 10 proc.

Ogromnie cieszymy się z takiego wyniku w skali kraju!

Dziękujemy wszystkim za osiągnięcie takiego poziomu!

#JestemZNajlepszymi

Grupa Kapitałowa VOTUM SA tworzą m.in.

• Votum Robin Lawyers S.A.

• Bochenek i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp. k.

• DSA Investment S.A.

• Polskie Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej VOTUM

• Votum Slovensko

• Biuro Ekspertyz Procesowych

Tak6Nie18
Gość
Kandydat

Nie odpisują na maile, totalna ignorancja i brak szacunku według Mojej opinii.

Tak6Nie1

@Gość

Proszę o wskazanie na jaki adres mailowy oraz kiedy przesłał Pan/Pani swoją wiadomość. Sprawdzimy czy mail nie trafił do folderu spam, przez co mógł nie zostać odczytany.

Tak1Nie1
Gość Nowy wpis
Klient
@GK VOTUM S.A.

Proszę się nie wygłupiać. Nie mam pięciu lat. Co za brak powagi.

Tak3Nie1
Nowy wpis

@Gość

Tak jak pisaliśmy wcześniej proszę o podanie adresu na jaki przesłał Pan/Pani swoją wiadomość. Podanie czego dotyczyła oraz wskazanie daty wysyłki ułatwi nam jej identyfikację oraz umożliwi sprawdzenie dlaczego Pan/Pani nie otrzymał odpowiedzi.

Tak2Nie3
Gość Nowy wpis
Klient
@GK VOTUM S.A.

No to skoro wpadło do SPAMU to proszę sprawdzić SPAM.

Tak3Nie1
Nowy wpis

@Gość

Proszę o wskazanie na jaki adres mailowy oraz kiedy przesłał Pan/Pani swoją wiadomość. Ewentualnie proszę o jej ponowne przesłanie na adres: dok@votum-sa.pl

Tak1Nie1
Kandydat

W jakim czasie po wysłaniu aplikacji ( CV ) jest odzew ?

Tak2Nie3

@Kandydatura

Czas w jakim kontaktujemy się z danym kandydatem może różnić się w zależności od działu, do którego została złożona aplikacja. Zazwyczaj jest to ok. dwóch tygodni. Podczas rekrutacji informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Tak2Nie8
@GK VOTUM S.A.

Dzień dobry, dziękuję za odpowiedź. Czy stanowisko : Asystent w Dziale Obsługi Dokumentacji jest aktualne ?

Tak4Nie
Kandydat

O to chodzi, że wszędzie są podobne zarobki a przeważa najniższa krajowa i na dodatek umowy śmieciowe , to jakaś porażka totalna a mi zależy na umowie o pracę i stabilnej pracy o jaką w dzisiejszych czasach ciężko

Tak5Nie6

@Kandydatura

Aktualne oferty pracy w spółkach wchodzących w skład GK Votum można znaleźć na portalu pracuj.pl https://www.pracuj.pl/praca/wroclaw;wp/centrum%20obs%c5%82ugi%20biurowej%20sp.%20z%20o.o;en?rd=30

TakNie
Gość
Kandydat

Dzień dobry, Chciałabym się tam dostać do pracy, przynajmniej jedna z porządniejszych firm we Wrocławiu, która zatrudnia na umowy o pracę a nie na zlecenia tak jak to robią inne firmy.

Tak5Nie7
Justyna K.

Polecam. Najlepsza firma odszkodowawcza na rynku

Tak1Nie7
ambrozy

Od 12 lat w Votum. Nie myślę o zmianie. Praca dla osób lubiącym pomagać innym. Daje dużo satysfakcji.

Tak18Nie8

@ambrozy

TakNie2
Edward Krążek

Z Grupą Kapitałową Votum SA związany jestem od samego początku jej istnienia. Wcześniej, bo już w 2001 roku pracowałem na rzecz, obecnie konkurencyjnej firmy. Obecnie wyhamowałem swoją aktywność z powodu choroby, ale czuję się zobowiązany stwierdzić, że przez te wszystkie lata miałem wiele propozycji "zmiany barw", jednak nigdy bym się na coś podobnego nie zdecydował. Jakość zarządzania całą organizacją, w tym tzw. strukturami sprzedażowymi, terminowość realizacji zobowiązań wobec współpracowników, etyka działania Zarządu i kadr zatrudnionych w całej GK Votum SA, na pewno jest niedoścignionym wzorcem dla innych firm branży odszkodowawczej. Wprowadzenie w 2010 r. Votum SA na GPW i utrzymywanie wysokiej tam pozycji, moim zdaniem jest gwarancją bezpieczeństwa dla osób poszkodowanych, co niestety niejednokrotnie nie jest takie oczywiste wśród firm takiej samej branży w naszym kraju.

Tak17Nie4
Danuta

Z GK Votum S.A. współpracuję 16 rok.To najlepszy okres zawodowy w moim życiu. Poprzez pomoc klientom zarabiasz na swoje godne życie.Nic dodać nic ująć. Dywersyfikacja usług daje możliwość współpracy każdej chcącej się rozwijać zawodowo i pomagać innym osobie. Obsługa klienta na bardzo profesjonalnym poziomie, współpraca z tą Firmą to prawdziwa satysfakcja i przyjemność.

Tak21Nie5

@Danuta

#PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel. Dziękujemy za opinię!

Tak14Nie1
Edyta Gabryś

Z Votum SA współpracuję od kilku lat, to co sobie cenię to przede wszystkim merytorykę osób z którymi cokolwiek konsultuję. Ogrom wiedzy i wsparcie. Wierzę, że będzie to moje miejsce na długie lata!

Tak20Nie4

@Edyta Gabryś

Tak14Nie1
Małgorzata

Współpraca z GK VOTUM S.A. z Wrocławia to bezpieczeństwo, specjalistyczna pomoc i obsługa na każdym etapie postępowania w każdej sprawie. Zdecydowanie polecam bowiem zawsze niezawodni, skuteczni i profesjonalni.

Tak22Nie2
Monika

Profesjonalizm, doświadczenie, skuteczność i bardzo dobry kontakt! Polecam!

Tak20Nie1
Dorota Misiewicz

Od 5 lat współpracuje z firmą Votum Odszkodowania. Uważam, że obecnie nie ma lepszego pracodawcy w branży odszkodowań od firmy Votum. Wsparcie na każdym etapie pracy, szkolenia, wysokie dochody, konkursy, wycieczki zagraniczne w najpiękniejsze miejsca na świecie. Polecam!

Tak24Nie5

@Dorota Misiewicz

Tak16Nie1
Mirosław

Mocna grupa kapitałowa, która oferuje szeroki zakres usług. Bardzo polecam wszystkim osobom.

Tak24Nie4

@Mirosław

Dziękujemy za miłe słowa!

Tak18Nie3
Izabela Ł

Od wielu lat pracuję w Votum SA teraz Votum Odszkodowania - mogę firmę polecić z całego serca. Mega zespół, pomoc i wsparcie w każdym zakresie. Programy motywacyjne - wycieczki marzeń. To jest moja droga:)

Tak23Nie4

@Izabela Ł

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Tak15Nie2
Krystyna

Jestem zadowolona z pracy na rzecz Firmy Votum Odszkodowania. Firmę cechuje pełen profesjonalizm zarówno w pomocy nam przedstawicielom w wykonywaniu swoich czynności jak również w świadczeniu pomocy osobom poszkodowanym

Tak24Nie4

@Krystyna

#PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel. Dziękujemy za opinię!

Tak16Nie1
Katarzyna Mazurkiewicz

Od roku jestem przedstawicielem firmy Votum Robin Layers i od niedawna Votum Odszkodowania, praca z tą firmą to wielka przyjemność i niezwykła możliwość pomagania. Zaangażowanie i zapał ludzi do pomocy poszkodowanym godny naśladowania. Zarobki na wysokim poziomie. Najlepsza firma.

Tak25Nie5

@Katarzyna Mazurkiewicz

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Dziękujemy. #MocnaGrupa #Votum opinie

Tak17Nie2
Tomasz Włodarczyk
 Rekomendacja

Z grupą kapitałową jestem związany prawie od początku rewelacyjny pracodawca wszystko zawsze na czas wysokie dochody awanse konkursy wycieczki praca marzeń. Jeśli chcesz zmienić życie swoje i mieć wpływ na życie innych to tylko tu.

Tak27Nie5

@Tomasz Włodarczyk

Tak15Nie2
Urszula Gromek

Z VOTUM WSPÓŁPRACUJĘ OD 10 LAT, SYSTEMATYCZNE SZKOLENIA, PROFESJONALNA POMOC POSZKODOWANYM.

Tak23Nie4

@Urszula Gromek

Dziękujemy za miłe słowa! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Tak15Nie1
Teresa Miroszewska-Sobańska

W grupie Kapitałowej Votum pracuję od 2002 r, natomiast w Votum SA pracuję od samego początku czyli od roku 2005. Firma ta daje wiele możliwości rozwoju, pogłębiania wiedzy oraz doświadczenia. Jest uczciwa w rozliczeniach finansowych. Polecam każdemu kto chce się rozwijać a jednocześnie dobrze zarabiać.

Tak24Nie2

@Teresa Miroszewska-Sobańska

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #Votum opinie

Tak15Nie3
Przemysław Machaj

Dlaczego Votum? - Elastyczne godziny pracy, mogę dobrze rozplanować dzień, tak, aby był w nim czas na pracę i dla rodziny - praca w miłej atmosferze oraz wsparcie i pomoc wśród ludzi - wiele szkoleń, które pomagają osiągnąć coraz wyższe cele - możliwość rozwoju - firma, która dokłada wszelkich starań i mimo kryzysu znajduje super rozwiązania na to aby działanie firmy było na wysokim poziomie.

Tak24Nie5

@Przemysław Machaj

Tak12Nie
Grażyna Dyluś

Z Grupą Kapitałową jestem związana od 18 lat, "matką" była firma DSA FG. Wtedy byłam "etatowcem", skupionym na swoim stanowisku pracy. Po przypadkowym zetknięciu się z Firmą, postanowiłam po niecałym roku rozwiązać umowę o pracę i rozpocząć "poważną" pracę na swojej działalności z w/w firmą. To był strzał w 10 ! Na moich oczach i przy moim skromnym udziale firma rozrastała się, poszerzała swoją ofertę. W 2005 roku rozpoczęła pracę Votum S.A. pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach. To był MÓJ kierunek! :) Dzisiaj to ponad 20 spółek a każda z nich to spółka TOP ! GK Votum S.A to przede wszystkim transparentny i uczciwy pracodawca, możliwość rozwoju i jasna ścieżka awansu, która zależy tylko i wyłącznie od samego zainteresowanego - jego pracowitości i samodyscypliny. Ja po 18 latach współpracy, awansach, wiem, że wybrałam dobrze. Zawsze siebie mogę podawać za przykład, że tutaj wchodzimy na "wyższy poziom" i nie mam na myśli tylko finansowego, ale przede wszystkim własnego rozwoju, empatii i zrozumienia drugiego człowieka.

Tak22Nie3

@Grażyna Dyluś

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #Votum opinie

Tak15Nie

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław