3 Dodaj opinię
3 607 474 5 1

Opinie o VOTUM S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Aktualność

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (praca od pn.-pt.);

• praca w młodym zespole;

• możliwość rozwoju i awansu;

• kartę sportową – możliwość korzystania z oferty Benefit Systems – Multisport;

• bezpłatną opiekę medyczną oraz wiele innych bonusów, m.in. owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie;

• Zapewnienia sprawnego funkcjonowania Recepcji,

• Obsługi interesantów,

• Odbierania i łączenia rozmów telefonicznych,

• Współpracy z Departamentami oraz spółkami z Grupy Kapitałowej w zakresie rejestracji i wysyłki korespondencji.

• komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

• umiejętność pracy w zespole,

• umiejętność szybkiego reagowania,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych oświadczeń i zgód znajdujących się na stronie:

votum-sa.pl/kariera/oferty-pracy/recepcjonista-ka-m-k/

Sabina

Jestem wdzięczna firmie Votum S.A za pozyskanie dla mnie odszkodowania

@Sabina

Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie

Beti

Ja co miesiąc mam ponad 4500 netto! Praca w centrali. Polecam wszystkim! A maruderom i konkurencji dziękuję za uwagę ;-)

kulaa

Jestem po studiach prawniczych, pracowałam w centrali Votum. Szczerze? Nie polecam nikomu. Wyzysk ludzi, płaca niewiele ponad najniższą krajową, przemoc psychiczna, mało kto pracuje dłużej niż rok. Karierę robią nie ci, co powinni. Niektórzy pracujący pod szyldem Kancelarii Łebka nie są nawet prawnikami. Jak nie wierzysz, to idź i się przekonaj, ja nie polecam.

Tak17Nie2
Pracuś
@kulaa

Generalnie płace zaraz po zakończeniu nauki są na najniższym poziomie. Jak się wykażesz to będzie podwyżka. Tak jest wszędzie. Ja pracuję już dłuższy czas i nie narzekam, jest kasa, w terminie a jak mam dobre wyniki to i dodatek się trafi, Jaka praca taka płaca!

Tak3Nie1

kulaa
@Pracuś

Marketingowcom dziękujemy. Nie mydl oczu czytającym, bo oboje doskonale wiemy, że to kłamstwo. Dawałam z sobie dużo, pracowałam ZA DARMO po godzinach (bo w Votum pracuje się za darmo po godzinach), a nawet z tymi żałosnymi premiami zarabiałam tyle, że dwójka z przodu ledwo co wskakiwała, o ile wskakiwała. Podwyżki 100 brutto za prawie rok ciężkiej harówy, pod warunkiem, że prawie co miesiąc masz premie (chyba dopuszczalne są 2 m-ce bez premii) . Po kilku takich podwyżkach jest już max i nie możesz więcej zarobić. To kpina i śmiech na sali. Przykre jest to, że kilka zarządzających osób bierze sążne pensje i kompletnie straciło kontakt z rzeczywistością, wypłacając ludziom ochłapy. Wszędzie tak jest? Bzdura. Na dzień dobry w nowej firmie dostałam o niebo lepsze pieniądze, lepsze pieniądze też dostają ludzie, którzy uciekają z Votum po miesiącu, dwóch, bo z głodowych pensji nie da się żyć. Sugerujesz, że jesteśmy nierobami? Nie mam zamiaru się wdawać w dyskusję. Rotacja mówi sama za siebie.

Tak14Nie1
Zonia
@kulaa

Rotacja była, jest i będzie w każdej firmie nawet w dobrej jak Votum. Ja wiem z doświadczenia, że na pozycję i wysokość zarobków trzeba sobie zapracować ale nie w ciągu miesiąca czy dwóch i nawet nie w pół roku. To jest proces dłuższy dla ambitnych!!

Lalala
@kulaa

Zgadzam się w całości. Niestety to prawda.

Tak5Nie

gość
@kulaa

Możesz coś więcej napisać na temat przemocy psychicznej?

Aga
@Pracuś

Śmieszne jak ja pracowałam i to bynajmniej nie zaraz po studiach to przez pierwszy rok praktycznie premii się nie widziało, tak słabe były sprawy w zespole panowała opinii ,,z (usunięte przez administratora)bata nie ukręcisz ". Wciskano tym młodym ludziom kity typu jak nie możesz zrobić premii to wyjdź z siebie i stań obok (zachęta dyrektora :) ale i tak większość po rozeznaniu się w sytuacji uciekała i to byli młodzi ludzie...nie wyobrażam sobie jak za 1600 czy nawet te 2200 z premią miałby pracować ktoś kto musi wyżywić rodzinę.

Aga
@kulaa

Potwierdzam średnio pracowałam po 10 12 h dziennie przez ok 2 lata można umrzeć z głodu, a to ich śmieszne ,,podium" to tylko urąga godności człowieka...naprawdę ludzie bez wykształcenia mają 3000 na produkcji i zero stresu, to po co w tym kraju się uczyć i wydawać pieniądze na studia?

@kulaa

dokładnie się zgadzam nadgodzin miałam bardzo dużo, premie przez pierwszy rok może widziałam 2 razy , szczerze to obecni młodzi uciekali najszybciej, no bo w sumie ich rówieśnicy bez żadnego wykształcenia bujając się bezstresowo po jakichś niemieckich czy holenderskich zakładach mieli to min. 1000 €, zostawały tylko matki z małymi dziećmi i ludzie z pokolenia gdzie zaraz po studiach pracy nie było żadnej albo na czarno... jeżeli ktoś chce zarobić to nie w tej firmie chociaż chyba były takie stanowiska gdzie premia był z automatu ale nie wnikam wg jakich kryteriów, pocieszające jest to ze są firmy czy małe kancelarie gdzie jest gorzej, mobbing, stres no ale nit nikomu w nich nie każe siedzieć w takiej sytuacji uciekać jak najszybciej trzeba się szanować...

@emi

SPRAWDŹ SAM! Wszystkich zainteresowanych złożeniem aplikacji o pracę w Grupie kapitałowej VOTUM S.A., zapraszamy do sprawdzenia, na jakich stanowiskach jest WYNAGRODZENIE. Nie czekaj, sprawdź na: votum-sa.pl/kariera/ oraz na innych stronach spółek z naszej GK. U nas znajdziesz m.in.: stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (praca od pn.-pt.); praca w młodym zespole; możliwość rozwoju i awansu, jasna ścieżka kariery (Asystent > Dyrektor) karta sportowa – możliwość korzystania z oferty Benefit Systems – Multisport; bezpłatna opieka medyczna; wiele innych bonusów: owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie, elastyczny system czasu pracy- możliwość rozpoczęcia pracy od 7:00 do 11:00. Możliwość udziału w projektach CSR i motywacyjnych: Fundacja, Bieg Firmowy, E-Sportowa Liga Firmowa. DLA SPRZEDAŻY jasne regulaminy Programów motywacyjnych, premiowych i konkursów! Więcej info na naszej stronie w zakładce Aktualności/ Z firmy/ Konkurs „Pracownik Roku” W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa II edycji konkursu „Pracownik Roku”, podczas której wyróżnienie odebrała Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A. Konkurs „Pracownik Roku” to odpowiedź na obecną sytuację na rynku pracy. Rynek pracownika mobilizuje pracodawców do wzmocnienia działań, które pomagają pozyskać oraz zatrzymać najlepszych pracowników, dlatego też nadrzędnym celem konkursu jest promocja doceniania i motywowania pracowników, a także wzmocnienie relacji z najlepszymi pracownikami.

Adam
Nazwa działu: Handlowy

Od 2 miesięcy współpracuje z Votum i bardzo mi się podoba, praca jako specjalista odszkodowawczy jest wymagająca odporności na stres i umiejętności współpracy z ludźmi, jednak daje dużo satysfakcji i dobre zarobki. Polecam dla ambitnych - etatowcom co szukają stabilizacji i stałego wynagrodzenia odradzam bo tylko się zrażą.

@Adam

Dziękujemy za miłe słowa! #JesteśmyDlaCiebie

zizi
@Adam

dobre zarobki??? kurcze to chyba wzrosły bo ja pamiętam 1600 podstawy i 600 zł premii którą się mało kiedy widziało, mimo pracy po 10 czy 12 h ...kobiety po podstawówce na produkcji mają 3000 zł, więc prawnikom nie polecam bo się zrażą... jedyny plus to miła atmosfera i elastyczne godziny pracy bo faktycznie można siedzieć do puki nie zamkną... a nawet trzeba :(

@zizi

Lidia

@Aga, czy mogłabyś wyjaśnić co konkretnie uważa się w firmie VOTUM za "podium"? @Aga, skoro pracowałaś w tej firmie to czy mogłabyś napisać jeszcze parę słów na temat atmosfery jaka panuje w tym miejscu pracy? Czy obowiązują tam wszelkiego rodzaju systemy pozapłacowe?

@Lidia

to takie wyróżnienie na kwartalnych spotkaniach wzajemnej adoracji gdzie najlepsi pracownicy w dziale są na podium i chyba za pierwsze miejsce jest nagroda rzeczowa, nie wiem czy kogoś to kręci osobiści uważam, że pracownik woli dostać lepsze wynagrodzenie i robić swoje, mnie akurat wyróżnienia i rywalizacja nie motywują, atmosfera w moim dziale była super kierownik też do dyrektora nic nie miałam, ale to zależy jak się trafiło w innych działach niektórzy narzekali, godziny pracy elastyczne dla studentów i ludzi świeżo po studiach ok

AaWaga

W centrali dużo osób pracuje w trzech nowoczesnych budynkach. Dostępne są kuchnie z mikrofalówką, wodą filtrowaną, ekspres z kawę ziarnistą, rozpuszczalną, herbatą czarną, owocową czy zieloną. Też masz taki wybór u siebie? Na każdym piętrze lodówki na jedzonko. Trochę jest problem z parkingiem pod budynkiem, gdzie stoi kierownictwo a reszta gdzie wpadnie miejsce. Jest dostępny w pobliżu parking ale nie chce mi się te 200 m iść. Umowa co ugadasz na początku to Twoje. Jak zaczynasz jak ja, od asystenta to można się rozwijać do starszego specjalisty i z tym idzie też kasa. Później to już trudniej, no ale cóż sami kierownicy nie mogą być, a jak ktoś już wlezie to nie chce zejść ;-) A wszyscy mają prywatną opiekę medyczną i Benefit Multisport! Niestety Dyrektorom skończyły się auta firmowe... hi hi hi Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Jaśniejsza ścieżka możliwość awansu, rozwoju. Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Za leży z kim- z kierownikiem czy koleżankami z działu ;-)

Tak3Nie1
@AaWaga

się rozwiniesz jak papier toaletowy...szczerze takie kity to wszystkim młodym wciskają, a prawda jest taka, że są równi i równiejsi, no ale życzę powodzenia podobno wiara czyni cuda

dramat

odradzam płaca grosze i poniżają

• praca w młodym zespole;

• możliwość rozwoju i awansu;

• Zapewnienia sprawnego funkcjonowania Recepcji,

• Obsługi interesantów,

• Odbierania i łączenia rozmów telefonicznych,

• komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,

• umiejętność pracy w zespole,

• umiejętność szybkiego reagowania,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

votum-sa.pl/kariera/oferty-pracy/recepcjonista-ka-m-k/

Aktualność

• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat (praca od pn.-pt.),

• możliwość rozwoju i awansu w młodym zespole oraz Grupie kapitałowej,

• karta sportowa - możliwość korzystania z oferty Benefit Systems - Multisport,

• bezpłatna opieka medyczna,

• wiele innych bonusów: owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie.

• wsparcia Departamentu w bieżących zadaniach związanych z obsługą prawną Spółki notowanej na GPW,

• wsparcie spółek zależnych w Grupie kapitałowej- #MocnaGrupa,

• przygotowywania i opiniowania umów oraz sporządzania opinii prawnych,

• identyfikowania i analizowania wymagań prawnych i regulacyjnych związanych z działalnością Grupy Kapitałowej,

• opracowywania, wdrażania i przegląd polityk oraz procedur wewnętrznych,

• prowadzenia korespondencji z organami administracji publicznej.

• wyższe wykształcenie prawnicze,

• dobra znajomość prawa spółek handlowych, cywilnego, gospodarczego, prawa pracy oraz zagadnień compliance,

• komunikatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, dobra organizacja pracy, rzetelność, dokładność,

• zdolności analityczne, znajomość języka angielskiego lub innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

votum-sa.pl/kariera/oferty-pracy/aplikuj/specjalista-ds-prawnych-i-compliance/

Aktualność

Nr ref.: DOK/05/2019 | Wrocław

• możliwość rozwoju i awansu w młodym zespole oraz Grupie Kapitałowej;

• kartę sportową – możliwość korzystania z oferty Benefit Systems – Multisport;

• bezpłatną opiekę medyczną oraz wiele innych bonusów, m.in. owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie,

• elastyczny system czasu pracy- możliwość rozpoczęcia pracy od 7:00 do 11:00.

• archiwizowania i wydawania dokumentacji do wewnętrznych i zewnętrznych podmiotów z Grupy Kapitałowej,

• weryfikacji dokumentów kierowanych do archiwum i kwalifikowania dokumentacji archiwalnej do zniszczenia,

• uzupełniania danych w systemie informatycznym,

• kontaktu mailowego z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,

• skanowania dokumentacji.

• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

• wykształcenie minimum średnie,

• umiejętność szybkiego reagowania na zgłaszane zapotrzebowanie dokumentów,

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem,

• prawo jazdy kat B. mile widziane.

Aktualność

Nr ref.: DOK/05/2019 | Wrocław

• możliwość rozwoju i awansu w młodym zespole oraz Grupie kapitałowej;

• karta sportowa – możliwość korzystania z oferty Benefit Systems – Multisport;

• bezpłatna opieka medyczna; wiele innych bonusów: owocowe środy, spotkania integracyjne, wyróżnienia i nagrody za zaangażowanie.

• kompleksowej obsługi telefonicznej połączeń przychodzących oraz wychodzących – Infolinii;

• udzielania rzetelnych informacji o produktach, usługach i etapach spraw Klientów;

• budowania relacji z Klientami;

• utrzymywania długofalowych relacji z Przedstawicielami firmy;

• koordynacji i analizy zleceń przekazywanych do struktur sprzedażowych Spółki.

• dobra dykcja oraz komunikatywność;

• wykształcenie minimum średnie;

• zdolność kojarzenia faktów i szybkiego podejmowania decyzji;

• obsługa programu Microsoft Excel będzie dodatkowym atutem;

• odporność na stres.

☛  DOŁĄCZ DO NASZEJ DRUŻYNY JUŻ DZIŚ!

✪ SPRAWDŹ, CO NALEŻY DOŁĄCZYĆ I APLIKUJ! ✪

votum-sa.pl/kariera/oferty-pracy/asystent-w-dziale-ds-relacji-z-klientami/
Mirosław
Nazwa działu: Finanse

Współpracuję z firmą Votum S.A od 8 lat i jest bardzo zadowolony. Praca w miłej koleżeńskiej atmosferze. Mogę śmiało powiedzieć, że jest to najlepsza firma odszkodowawcza w Polsce. Sprawy są prowadzone rzetelnie i profesjonalnie, czego dowodem są liczne nagrody jak Fair Play czy Gazele Biznesu. Pracownicy są ciągle doszkalani aby byli jeszcze lepszymi fachowcami w swojej dziedzinie. Polecam wszystkim współpracę z Votum S.A.

Tak4Nie1

@Mirosław

Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników #jestemZNajlepszymi

Aktualność
W dniu 8 maja 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa X edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Wyróżnienie w imieniu Votum S.A. odebrał Wiceprezes Zarządu Kamil Krążek.

Celem konkursu „Firma Dobrze Widziana” jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej.

Tematyka konkursu Firma Dobrze Widziana koresponduje z tym, czym na co dzień zajmuje się Votum S.A. dlatego też cieszymy się, że nasze zaangażowanie zostało zauważone i docenione.
Łukasz
Nazwa działu: Dział Obsługi Klienta
 Rekomendacja

Jestem zadowolony z pracy, a w maju minie mi już 10 lat. Można zrobić w tej firmie karierę, ale wszystko to kwestia zaangażowania i determinacji. Ja zaczynałem na stanowisku konsultanta telefonicznego i odbierałem połączenia od klientów, a teraz jestem na stanowisku dyrektora. Każdy z nas dokonuje w życiu zawodowym wyborów i stąd zapewne różne opinie. Mój przykład jednak pokazuje, że w Votum można zrobić karierę i być zadowolonym z pozycji i zarobków.

Tak1Nie5

@Łukasz

Aktualność
W dniu 8 kwietnia 2019 r. w warszawskiej siedzibie Business Centre Club odbyła się gala finałowa II edycji konkursu „Pracownik Roku”, podczas której wyróżnienie odebrała Aleksandra Filipowiak, Zastępca Kierownika Działu Obsługi Dokumentacji Votum S.A.
Podczas finałowej Gali w imieniu Votum S.A. Dyplom uznania dla pracodawcy za wsparcie idei II edycji Konkursu „Pracownik Roku” oraz za okazywany szacunek i uznanie dla codziennej pracy tych, którzy współtworzą sukces firmy odebrała Magdalena Kryska, Dyrektor Departamentu Organizacyjnego, Członek Zarządu Votum S.A. będąca jednocześnie przełożonym nagradzanego Pracownika.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Votum S.A.
Tak4Nie3
Człowiek

Jestem pracownikiem tej firmy od roku. Satysfakcjonuje mnie ta praca jak i również zarobki. Wypłata zawsze na czas pod koniec każdego miesiąca. Duży plus za prywatną opiekę medyczną w Enel-med, za którą płaci Votum oraz ubezpieczenie grupowe w okazyjne cenie. Są także dodatkowe środki przed świętami w grudniu. Polecam serdecznie!

Tak1Nie3

@Człowiek

Zarowolona

Jestem pracownikiem Votum. Pracuje mi się bardzo dobrze , kierownik i współpracownicy bardzo mili, wypłaty na czas i miła atmosfera. Polecam każdemu, kto chce zdobyć wiedzę i obracać się w śród inteligentnych osób !

@Zarowolona

Dziękujemy za opinię ! #jestemZNajlepszymi

Człowiek

Jestem pracownikiem tej firmy od roku. Satysfakcjonuje mnie ta praca jak i również zarobki. Wypłata zawsze na czas pod koniec każdego miesiąca. Duży plus za prywatną opiekę medyczną w Enel-med, za którą płaci Votum oraz ubezpieczenie grupowe w okazyjne cenie. Są także dodatkowe środki przed świętami w grudniu. Polecam serdecznie.

@Człowiek

Anna

Elastyczne godziny pracy, możliwość rozwoju. To sobie chwalę.

@Anna

Dziękujemy za opinię.

Matka poszkodowanego dziecka

Firma Votum prowadziła sprawę mojej córki poszkodowanej jako piesza na przejściu dla pieszych w 2014 r. Otrzymaliśmy wsparcie na etapie karnym - gdyby nie pomoc firmy to córkę uznano by za winną, lub przypisano by duże przyczynienie. Zaraz na początku otrzymałam zaliczkę na poczet przyszłych kwot odszkodowawczych, co było bardzo przydatne ze względu to, że ponosiłam bardzo duże koszty leczenia. Ostatecznie uzyskałam wysokie odszkodowanie oraz rentę z tytułu zwiększonych potrzeb oraz utraty widoków na przyszłość, a następnie Votum uzyskało kapitalizację renty. Jako matka poszkodowanego dziecka z czystym sercem poleciłabym Votum każdemu kto potrzebowałby takiej pomocy. Na każdym etapie postępowania utrzymywałam ścisły kontakt z przedstawicielem Votum i prawnikami i do dziś, pomimo ,że sprawa została zakończona mogę się zwrócić z każdym tematem prawnym o pomoc do Votum, jak i do mojego opiekuna - przedstawiciela.

Tak2Nie2

@Matka poszkodowanego dziecka

Dziękujemy za opinię. #jesteśmyDlaCiebie

Stary współpracownik Votum

Ej @poszkodowany - podaj swoje personalia jak piszesz takie głupoty, a przede wszystkim pisz bez błędów ortograficznych. Uczciwszej, bardziej profesjonalnej i lepiej zorganizowanej firmy niż Votum w Polsce po prostu nie ma. Dzięki nam jest szansa, że ta branża przetrwa. Ja zajmuję się odszkodowaniami od 2002 r., a od 2005 r. związany jestem z Votum i gdyby było jak piszesz, to bym pewnie zdążył zmienić zdanie. Objadę swoich klientów, aby napisali swoje opinie.

Tak2Nie3

Norbert
 Rekomendacja

Jasne zasady współpracy, brak nakładanych minimalnych limitów, przyjazna atmosfera. Praca dla kogoś, kto pragnie pracować bez "wiecznie marudzącego" przełożonego nad głową i typowej korpo. Brak toksyczności w tej firmie to ogromna zaleta. Oczywiście bardzo dobre zarobki oraz co najważniejsze - zawsze wypłacane na czas.

Tak3Nie2

@Norbert

Dorota Misiewicz
Nazwa działu: Handlowy

W firmie pracuje już 4 lata. Uważam że obecnie nie ma lepszego pracodawcy w branży odszkodowań.

Tak2Nie5

@Dorota Misiewicz

Dziękujemy za opinię. Cieszy nas zaufanie naszych pracowników.

Tak1Nie3
Robert M.
Nazwa działu: Handlowy

Współpracuję z Votum systematycznie w kilku projektach i polecam tę firmę. Umowa przejrzysta, wypłata na czas, z wysokości wynagrodzenia jestem zadowolony.

Tak2Nie2

@Robert M.

Dziękujemy za opinię. Staramy się, aby naszym pracownikom pracowało się jak najlepiej.

Bb

Super Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Szybciej żeby pracowali

Aktualność
W dniu 26 lutego 2019 r. opublikowany został Raport Okresowy dotyczący IV kwartału 2018 r.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią Raportu.
Stepco
Nazwa działu: Handlowy

Myślę że trudno by szukać takiego profesjonalizmu i ludzkiego podejścia do klienta w naszych czasach. Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Super

Tak4Nie1
Urszula

Pełny profesjonalizm szybkie i pełne odpowiedzi na moje wątpliwości, jestem zadowolona Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Rozszerzyć przedstawicielstwo na inne miasta w Polsce Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Życzliwość na co dzień i uśmiech

Kasia
Nazwa działu: Handlowy

Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Pomóc niesiona zarówno ludziom poszkodowanym jak i współpracownikom

Chris
Nazwa działu: Handlowy

Profesjonalna firma, zaangażowani ludzie, wszystko przejrzyste Moje sugestie dla VOTUM S.A.: Pełen profesjonalizm Lubię atmosferę w VOTUM S.A. za: Podejście do klienta

Tak3Nie

Zostaw opinię o VOTUM S.A. - Wrocław

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie