Opinie o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Wiochmen

Dzięki elektryk za info, ty pewnie znajdziesz pracę bez problemu, bo masz papiery elektryka, jeśli trochę języka do tego to jesteś w dobrej pozycji wyjściowej, ale ci co tam zostali ta,, garstka,, to się obudzą z ręką w nocniku, jeśli accu ogłosi upadłość, to nawet nie dostaną wypowiedzenia i z dnia na dzień zostaną z niczym niestety, więc póki czas i pora uciekać na l 4, bo za tydzień lub dwa może być za późno..

Dziadyga

Koniec zwolnień na razie, a niedługo koniec accumotive, daje im czas do końca roku i firma pójdzie z torbami, niestety, ale taka jest szara rzeczywistość.. Nie ma tym kto porządnie zarządzać, banda niedouczonych, niedorobionych pseudoniemcow doprowadzi tą firmę do bankructwa, padnie to na pysk.

Moczymorda

Witaj kosmaty i reszta ludzisk. Tak, to co zobrazowales to wszystko się zgadza, sami wlazitylki zostali i nieroby z układów warszawskich, ale niech nie śpią spokojnie, za chwilę po nich też przyjdą, bo ta firma się rozpada w oczach, brak zamówień i w ogóle inne tematy zdecydowały, że po prostu, jeśli tego nie kupi mercedes lub inną firma prężna accumotive pójdzie pod młotek, niestety, ale taka jest szara rzeczywistość, no a poza tym trzeba zrobić miejsce dla ludzi z werku 1, gdyż tamto się rozpada i trzeba im ustąpić miejsca.....

mercedes
@Moczymorda

Mercedes i Accumotive ma jednego własciciela, a jest nim Daimler. Nikt nikogo nie musi kupować. Polecam się doinformować gdzie Pan pracuje.

Dziad
@Moczymorda

Wszystko co piszesz to prawda pozdrawiam byłych pracowników

@Moczymorda

Naprawdę??takie bzdury pan pisze,ze czytać tego nie można......

Wujo
@Dziad

Co tam słychać w acumotive drodzy forumowicze koniec zwolnień dziękuję za info

Ja nic nie zamierzam płacić, podobnie zresztą jak i moi koledzy, ale pewnie liczą na to że do końca roku dostaną, dlatego też trzymają mnie o nie zwalniają z accu, ale są w błędzie bo nie będę płacił, gdyż to oni sami babola walnęli, a teraz szukają,, jeleni,, którzy im to zwrócą...... Niech czekają, ale wcale nic nie zamierzam płacić.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Doradca Klienta (marki Śnieżka)
OEX S.A.

Leon

Halo....?panie adminie??? proszę zweryfikować ten wpis......ktoś ma naprawdę czarny obrazliwy humor......

Ryba

Posty tego rodzaju nie powinny być upubliczniane. Stwierdzenia tego rodzaju mogą być traktowane jako uwłaczanie godności i obraza godności! To już jednak rola administratora, żeby na tym panował!

beka

Nie róbcie sobie jaj ze zamierzacie im zapłacić.

Ja dostałem kwotę na kartce dopisana ręcznie długopisem, więc ani myślę wam to płacić, podobnie zresztą jak i moi koledzy, więc zostaje wam czekać cierpliwie do końca roku a następnie rozwiązanie umów o pracę, gdyż nie wierzę w takie kwoty kosmiczne, które zostały nam naliczone, jeśli nie dostępne z finnanzamtu żadnego pisma, to nie zamierzam ani centa płacić już nie mówiąc o euro.

Rob

Jak się zakończyła Twoja sprawa?

Poszedłem do tłumacza przysięgłego zapłaciłem mu zadzwoniliśmy do finazamtu i ani ja ani moja dziewczyna nie wisimy żadnych pieniędzy wszystko jest ok, bergman kłamie w żywe oczy strasząc tymi konsekwencjami w finazamcie i o jakiś piendzach do oddania...

@Tomek

Jak sie ta sprawa zakończyła ?

Rob

Czy ktoś jeszcze ma problem z bergmanem i sprawą źle rozliczonego podatku przez nich ? Jak to rozwiązaliście ?

Rob

Witam, czy są tu ludzie od których bergman domaga się zwrotu pieniędzy za swój błąd czyli zakwalifikowanie ludzi na złą grupę podatkową ? Jeśli tak to czy rozwiązaliście tą sprawę lub czy chcecie połączyć siły w sporze? Jak ktoś ma namiar do jakiegoś prawnika, który się już zajmował tą sprawą to proszę tu zostawić kontakt

Moczymorda

Accumotive jest podwykonawcą dla Daimlera panie szanowny.

@Moczymorda

Co ty wygadujesz człowieku. Szczerze mówiąc krew mnie zalewa jak ludzie pieprzą głupoty żeby udawać mądrych o rzekomym wykupieniu przez mercedesa. Przecież Accu to spółka zależna w 100% od Daimlera czyli de facto jest to też Mercedes i nie muszą tego wykupywać. Z resztą pracownicy accu są pracownikami koncernu Daimlera i myślę że to wystarczy za komentarz. W ten sposób sieje się popłoch i ploty. Pożywka dla motłochu.

Mercedes
@Moczymorda

I tu sie Pan myli.Włascicielem Accumotive jest wlasnie Daimler.To nie jest zaden podwykonawca ,tylko spolka stworzona przez firmę Daimler.Wystarczy wygoglowac nazwę i poczytać trochę o miejscu wktorym sie pracuje.

Mercedes
@Moczymorda

(usunięte przez administratora) Ktos jest w błędzie albo Pan albo Wikipedia;-)

beka

Śmiali się wazeliniarze że trafiłem na listę ale dziś nie mieli do śmiechu, gdy okazało się że oni są tez na tej liście po aktualizacji. Pamiętajcie, szanujcie siebie. Co do accu to jest (usunięte przez administratora)

Rzemieślnik op 100

Tak dokładnie, ci z nadwagą powinni robić na setce, jak ten cały,, bobas,, zrobił się nie wiadomo kim, ni to system furer, ni to brygadzista, ale do podpierdzielania to pierwszy, dali jemu koszulkę accumotive w końcu i co, gość odpalił z wystawieniem ludzi na,, kopa,, a tak naprawdę to jest gość, który zna dość dobrze niemiecki i to jego ratuje, jest psem gończym Andrzeja i franka, no ale cóż, nie szkoda mi jego wcale, żona jego zostawiła nawet, zobaczyła, przejrzała na oczy, że to dwulicowiec, a ten chroni swoją Natalkę, obecną koleżankę, z którą wspólnie dojeżdża, a tak naprawdę, gdyby to była firma bez układów, to ta pani powinna polecieć, gdyż jest to totalna fikcja, jak ten,, cały,, bobas i jego kolega wiesiek, kolejna sztuka dla sztuki.

Stary
@Rzemieślnik op 100

Nie ma jak to upchac swoich gowniarzy i nierobow ktorzy walą w kulki na lepsze stanowiska z Żar , zagania lubska itd....- swoi na niego nie doniosą...a bedą innych sprzedawac by tylko tam pracowac a niby im nie zalezy na tej robocie itd.... Patologia

Iza
@Stary

Na nowych linkach to samo co ksm - taki lysy stary gruby na koncu i jego ekipa z regionu...-to wszystko niby bez znajomosci . Szkoda ze niemcy tego nie widza co tu sie pisze i jaka jest prawda....moze ktos im w koncu tam pokaze przetlumaczy itd...

Wojtek

Mógłby ktoś mi podpowiedzieć jak jest z przyjeciami, od czego zacząć, do kogo się zgłosić, jak z językiem,(mój A1 czy to wystarczy na początek?)może jakiś numer do koordynatora. Proszę o pomoc

@Wojtek

Dzień dobry @WOJTEK Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@bergman-gmbh.de w celu zaaplikowania na którąkolwiek ofertę pracy w Niemczech. Jeśli chodzi o język niemiecki - nie w każdej firmie, w której zatrudniamy jest wymagana znajomość języka niemieckiego. Natomiast w firmie z Kamenz wymagana jest znajomość na poziomie komunikatywnym. A1 to troszkę za mało. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Bergman Deutschland

Accu
@BERGMAN Deutschland GmbH

Z tym językiem to przesada. 98% Polaków pracujących w ACCU, nie zna języka na poziomie B1. Kali jeść Kali pic, dogadać się dogadają. Znam tylko kilka osób które mówią komunikatywnie po niemiecku

Olka
@Accu

Dokladnie ! Z tym niemieckim to jakiś żart haha znam osoby co potrafią po niemiecku NULL , więc co za kłamstwa z tym niemieckim w akku

@Wojtek

A czy to prawda że mają być dalsze zwolnienia... Czy jest sens aplikować dzięki za odpowiedź

@Adam

Ta firma się rozpada mają zwolnić bardzo dużo osób odpuść i szukaj czegoś innego

@Tomek

Ona sie nie rozpada tylko Accu ma "zarządzone" z góry o redukcję odp ilości pracowników i tyle.tj firma Po co pan sieje zamęt?

Damian
@Leon

Owszem że pada. Max rok półtora i koniec accu motive. Info z 1.ręki...

Zawiedzony

Największą katastrofą w Accumotive były zatrudnianie ludzi z ulicy ... bez wykształcenia, bez zawodu i bez języka niemieckiego. Niewykształcona elita podniosła normy a Pol*ctwo czuło się jak w niebie. Czy ktoś z was pomyślał co został zwolniony ,, tak jestem szczęściarzem bez szkoły i języka mam wspaniałą prace i każdy dzień to dar ” ale wy macie żale ,,, jak mogli mnie zwolnić” mam nadzieje, że wrócicie z powrotem na buty w Goerlitz bądź do Kauflanda

@Zawiedzony

A ty za co zostałeś zwolniony ?? Dar jakim było dla Ciebie Accu przestał obdarzać cię swoim dobrem ??

brak słów
@Zawiedzony

jakie chcesz mieć wykształcenie aby wykonywać prace ręczne w fabryce. Trzeba było starać się o inne stanowisko pracy a nie przyjąć ofertę pracownika produkcji

Iza

KSM same falszywe bezmuzgie nieroby , jak zarobic i sie nie narobic , jak dojechac do pracy za (usunięte przez administratora) by swojego auta nie uzywac ,jak podstawiac komus noge , same ploty w kolo , depresja wymyslanie dodawanie do plotek jakies wymyslane nie doslyszane historie - taka jest rzeczywistosc i banda doslownie bezmuzgow tam pracujacych. Powodzenia w tym (usunięte przez administratora) z tymi falszywcami i placzkami szukajacymi problemow ...

@Iza

Sama o sobie piszesz ,przecież też pracowałaś na KSM.

Leon

I co z tego??? hahahaha moze ktoś lubi sobie fotki robić i je upubliczniać?a co ty zboku tam robiłeś na tej stronce??zbokiem jesteś ,bo napisałeś takiego wstrętnego posta!! buraku jeden!!!to ty powinieneś bokami chodzić i nikomu na oczy się nie pokazywać! i to się nazywa ,ze jesteś w Europie??słoma z butów ci wystaje!!

rozgranicz człowiek w pracy a w życiu prywatnym nikogo to nie interesuje co kto robi poza pracą liczy się to jak pracuje

pracownik KSM

Drodzy pracownicy całego Ksm zacznijmy się wkońcu szanować, została nas garstka a wy nadal piszecie negatywnie o swoich kolegach i koleżankach. Cieszcie się z faktu, że jeszcze jest dla was praca. W niedługim czasie i tak będziemy musieli wszyscy opuścić ACCU nie z winy Systemfurera tylko z powodu braku zamówień. Kto prędzej opuści nasze szeregi to tylko loteria na którą nikt nie ma wpływu.

Robol z setuni

Tak, dokładnie,, stary,, jak piszesz, klika swoja z,, Rumunii,, się zawiązała tzn. Zagan, Żary itp i chodzą jak święte krowy na szlugi co godz i w ciągu dniówki może ze 2 czy trzy godziny pracują, poustawiali sobie lepsze stanowiska i się cieszą że włażą bez mydła w tylek tym dwuliciwcom dwóm, ale niedługo i dla nich się skończy,, dzień dziecka,, i pójdą w odstawkę.

PRACOWNIK
@Robol z setuni

Wasze teorie są absurdalne i śmieszne. Robolu z setuni czy kiedykolwiek pracowałeś na innym stanowisku niż OP 100 . Raczej chyba nie jeżeli piszesz takie bzdury o innych kolegach i koleżankach z innych stacji. Co do układów w tej firmie między brygadzistami a pracownikami to nie ma choćby każdy chciał. Sami brygadziści się boją co będzie z nimi dalej tak jak i my zwykli pracownicy.

Weź się stuknij w łeb człowieku za samo stwierdzenie że „dobry Niemiec to martwy Niemiec” twój komentarz powinien zostać usunięty to po pierwsze. Po drugie bardzo współczuję wszystkim którzy zostali odesłani z zeitfirm. Celowo piszę odesłani bo nie zostali zwolnieni. Większość ludzi nie rozumie pojęcia pracownika tymczasowego. Jeżeli ktoś robi przez agencje w accu to nie znaczy że jest pracownikiem accu tylko jest pracownikiem agencji i może zostać odesłany w każdej chwili bez żadnych konsekwencji. Po to właśnie istnieją zeitfirmy żeby w razie kryzysowych sytuacji fabryki miały większą możliwość elastyczności personelu co niestety teraz obserwujemy w accumotive. To po drugie. Po trzecie w zeszłym roku do accumotive przyszło mnóstwo tępej patologii która dewastuje toalety niszczy szafki kradnie buty i wynosi mienie zakładowe do tego kradzieże rowerów czy ostatnim czasem kradzież samochodu z parkingu. Także to zapewne było powodem do takiej redukcji. Accumotive od samego początku mówiło że dla nich priorytetem są ludzie z bardzo dobrą znajomością niemieckiego. Problem jest w tym że 95% ludzi którzy przyszli tu do pracy potrafi zaledwie powiedzieć guten morgen i danke. Efekt ? Podwyższanie norm przez chęć wykazania się (usunięte przez administratora) się nawzajem i wyrywanie sobie pracy z rąk. Właśnie przez to że przez brak znajomości języka zapierdalanie jak beduin było jedynym sposobem w zamyśle polactwa aby dostać się na firmę na stałe. A tu co ? Niespodzianka wszyscy mają w (usunięte przez administratora) czy jesteś nadgorliwy czy nie. Co innego się tutaj liczy. Śmieszą mnie te żałosne komentarze które za wszelkie zło obwiniają Niemców. Prawda jest taka że jak zwykle my jako grupa narodowa wyrobiliśmy sobie beznadziejną opinię.

Rybka

Zgadzam się w całej rozciągłości z tym jakże trafnym a zarazem przemyślanym podsumowaniem aktualnej sytuacji w Accumotive.Co prawda mnie już tam nie ma i to nie z powodu aktualnej sytuacji i redukcji etatów ,sam odszedłem z Accumotive. Pamiętam jednak początki Werk 2 uczestniczyłem od samego początku w uruchamianiu i przygotowywaniu montażu. Była to jednak całkiem inny czas i sytuacja jak teraz i nie mam tu wcale na myśli pandemi covid 19.Niestety muszę się zgodzić z tym ,że polityka zatrudniania wszystkich i za wszelką cenę musiała przynieść taki efekt jaki teraz obserwujemy.Większość ludzi niestety nie powinna nigdy się znalezdz w takim miejscu jak Accumotiv! Przyznam szczerze ,że nie raz było mi wstyd za to, przepraszam za to określenie,,,Polactwo!''nie mylić z Polakami bo to zupełnie inny sort człowieka!Polactwo po raz kolejny potwierdziło stereotyp Polaka za granicą! (usunięte przez administratora) ,złodzieja, prostaka!Nad czym należy tylko ubolewać! Niestety!

Bonzo

O widzę piewca i mówca w obronie Accu. Zgadza się zgodnie z teorią nie byliśmy pracownikami Accu i Accu nas nie zwolnił tylko odwołał. Tylko pytam się gdzie było Accu jak robili welcome day jeszcze w grudniu, styczniu, lutym i brali ludzi ile wlezie. Brali do tego stopnia że na jednym stanowisku stało po 5 -6 osób. Wtedy nie wiedzieli że to działanie prowadzi do redukcji liczby osób z agencji. A ty kolego nie bądź Polactwem

Bonzo

A co do twojej kwiecistej wypowiedzi na temat języka, to Accu bierze na firme właśnie takich poliglotów co potrafią tylko danek powiedzieć. Więc przestań pisać głupoty.

@Bonzo

Rozumiem twoją frustracje. I sam przestań pisać głupoty. Widzę zazdrość że ci się nie powiodło i nie przeszedłeś na firmę i teraz wypisujesz takie bzdety.

beka

Ja widzę pan pracownik, to jesteś bardziej niemiecki niż sam owczarek niemiecki. Cos Ci powiem.Możesz u być najlepszym pracownikiem accu ale zawsze będziesz pod Niemcem i taka jest prawda. Jak Cię zwolnią to polecam poczytać książki, posłuchać podcastów na temat geopolityki i wyrobić światopogląd. Polecam bardzo poczytać historię Niemiec, skąd wziął się ich dobrobyt i jak traktują ludzi innych kategorii i w jaki sposób prowadzą biznesy np. W Polsce. Podejrzewam że bezpiecznik może tego nie wytrzymać

Bonzo

W gwoli ścisłości to sam zostawiłem ta robotę , bo nie chciałem być taki właśnie jak Ty i z takim ludzmi jak Ty pracować. Ale mimo to pozdrawiam Cię serdecznie

@beka

Jak masz problem z Niemcami czego tu szukasz ? Wracaj do Polski oglądaj wiadomości i łykaj propagandę jak pelikan. Wszyscy będą zadowoleni.

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.