Opinie o Media Markt w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników na temat pracodawcy Media Markt, i Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Media Markt na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Media Markt w Wrocław

Marcin

Nie polecam media markt w magnolii Dyrektor Marcin D. jest osobą niekompetentną, stale musi się kimś wysługiwać i gdyby nie babeczki z biura oraz dwie kierowniczki to Pan Marcin nie potrafiłby nic zrobić. Media markt zatrudnia na połowę etatu z dopełnieniem. Czyli dostajecie do 28-smego połowę wypłaty a kolejną do 10tego następnego miesiąca. Pracowałem tam rok i ten system nawalił trzy razy. Marcin raz nawet zapomniał zatwierdzić przelewy i nic się nie stało. Oprócz tego że zwolnił dwie osoby grożące mu sądem. Gdy za pierwszym razem spytałem dyrektora Marcina D. o to co mam robić, bo nie mam kasy na czynsz bo wypłata nie przyszła. On odpowiedział mi przy kierowniczce Monice "też miałem kiedyś problemy z wynajmem, pamiętam mieszkałem wtedy obok burdelu ale nie korzystałem bo nie było mnie stać" W repertuarze słabych jak on sam tekstów dyrektora jest też tekst do jednej z pracownic "musisz użyć swoich kobiecych wdzięków M... żeby przyciągnąć klientów, jesteś ładna wykorzystaj to" Marcin D tylko wymaga. Nie potrafi pochwalić. Każdy pracownik za jego plecami nazywa go debil** słabym człowiekiem,(usunięte przez administratora)itd. szkoda tylko, że przy nim skaczecie zamiast się postawić. Wszyscy tęsknią za starym dyrektorem i wyśmiewają nowego Marcinka D. Mój kumpel pracujący tam nawet korzystał z psychologa przez tą pracę. Marcin każdą niewygodną osobę zwalnia. Ja zgłosiłem nie raz sprawę do PIP-u Były inspekcje na terenie sklepu. Szkoda, że nie przyniosło to skutków. Mogę tylko ostrzec ludzi przed Panem Marcinem D. Historii znam dużo, np wiem że Marcin ściąga towar po ekspozycyjny z innych marketów i wystawia go jako nowy

magnolia

Chciałam tylko napisać, że nie polecam pracy w media markt w magnolii. Praca jest niewdzięczna, dyrektor wiele wymaga a póżniej krytykuje. Stale karze robić przebudowy nie patrzy się na dobro pracowników, oni interesują go wtedy gdy robią wyniki. Potrafi po rocznej współpracy z kimś nagle obudzić się i każdemy kogoś przedstawiać jakby ta osoba była pierwszy dzień z nami. Oprócz obsługi klientów trzeba stale coś układać robić, bo dyrektor jest uczulony na bezczynność nawet minutę przed zamknięciem sklepu. W trakcie lockdown wszyscy robimy przebudowy nie ważne, że tego samego po sześć razy, na koniec słyszymy od dyrektora, że nic się nie zmieniło i co my robiliśmy tyle czasu. Byłam świadkiem jak dyrektor zarzucił komuś kłamstwo bo on pierwszy znalazł fragment półki, a pracownik szukał w innym miejscu i nie udało mu się znależć, dyrektor wtedy uznał że on kłamie i pewnie mu się nie chciało szukać. Dyrektor motywuje pracowników do sprzedaży gwarancji mówiąc że sa one jak kotlet do ziemniaków. sama mysle o zmianie pracy bo tutaj jest atmosfera nie do wytrzymania. Panuje to seksizm i mobbing. Przerwy możemy robić do 18 godziny bo tak mówi dyrektor.

Telecom

Praca jak praca, ciężka cały czas na nogach, premie do końca nie wiesz czy dostaniesz-to minusy

AGD Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.

Przyjdzie ktoś w końcu na dział?!? Ile razy w ciągu dnia można wychodzić na fajki, przerwy i inne?!?!? Ja też chciałabym coś zjeść możę??E?E?

Piotr Nowy wpis
Klient

Nie polecam zakupów w Media mARKT pL.DOMINIKAŃSKIM NA PRALKĘ CZEKAŁEM 2 TYGODNIE I MI JEJ NIE DOWIEŻLI BO KIEROWCA NIE MIAŁ GDZIE STANĄĆ I POWIEDZIAŁ ŻE ODIEŹDZA I MI NIE DOWIEZIE . KIEROWCA NIEBIESKI CYTROEN NR. REJ DOA ..POZDRAWIAM H.. KIEROWNIKA I KIEROWCĘ Z MEDIA MARKT.

Miłosz Nowy wpis
@Piotr

To nie miejsce na ocenę sklepu tylko pracodawcy.

Mariusz Nowy wpis
Klient

Polecam pełen profesionalizm Pani Wioletty z działu komputery.Szybko i sprawnie pomogła wybrać sprzęt. Babka zna się na tym co robi.

Ziemniaczany gniew borsuka

Nie polecam pracy w Media markt w magnolii.

Rozmowa kwalifikacyjna
Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Media Markt. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Media Markt?

Wiesława
Klient

Chciałabym pochwalić wysokiego Pana doradcę z działu telefonów z Mediamarktu w Magnolii. Dziękuję za anielską cierpliwość i pomoc z naprawą telefonu. Zachował się wspaniale, poświęcił mi swój czas, rozwiązał mój problem z telefonem, podczas gdy mały sprzedawca ze stoiska obok nie chciał mi pomóc, bo nie zakupiłam telefonu w tym sklepie tylko w Orange i chciał wymusić na mnie,żebym zapłaciła za pomoc. Dobrze że istnieją jeszcze empatyczni ludzie o dobrym sercu. Dziękuję

Janush
@Marcin

Kolega prosi zdjęcie M... :)

Nombre
@Marcin

Bardzo dobrze ze o tym piszesz. Ktoś to musiał wreszcie powiedzieć. Trzymaj się tam Marcin.

magnolia

Gamil

Źle mi się tam pracowało

Pablitto
@Gamil

Nie każdy nadaje się do sprzedaży. Pozdrawiam.

Uważajcie na pracę w mediaku w magnolii. Dyrektor tam, nie jest zrównoważony. Niech ktoś zgłosi to wyżej. Mobbing jest tam na porządku dziennym.

zaufany
@Pracownik

Uważaj, bo za takie bezpodstawne oskarżenia można ponieść konsekwencje. Jak masz dowody to zgłoś to do odpowiednich organów, a nie zniesławiaj człowieka na publicznym forum...

Czy Media Markt organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

@Pytanie

Nie, byłem pracownikiem Mediaka i szkolenia były tylko z gwarancji.

Traktorzysta

MM Dominikańska to jest paskudne miejsce. Jak nie włazisz w ciemne miejsce najwyższym to masz przechlapane i nieważne, że robisz, będą Cię jechać, więc nawet nie warto się starać. Ciągłe donosy i wożenie się ludzi, którzy nawet kierownika nie mają, ale próbują na siłę wejść najwyższym tam gdzie światło nie dochodzi. Regionalny zachowuje się jak król. Generalnie omijać szerokim łukiem.

Kersia
Kandydat

Stoję przed wyborem zmiany pracy. Czy ktoś może opisać pozytywy i negatywy pracy w dziale obsługi klienta Wrocław Magnolia? Z góry dziękuję.

Problem
@Kersia

Negatywy to niektórzy klienci i często brak wystarczającej liczby osób do obsługi co łączy się nierzadko z pracą za dwóch. Do tego dyrektor który potrafi przyjść o każdej porze, nawet chwilę przed 21 i wymyślać przekładanie towaru. Traktuje ludzi jak maszyny.

Aro
Kandydat
@Kersia

Proszę o info

Czy w Media Markt panuje luźna atmosfera?

Pracowałem parę lat w ME i pracy nie polecam. Nadgodziny często planowane. Do kadr wysyłane 8h, a trzeba było zostać 12 i wtedy oczywiście płatne mniej. Wiecznie problem z grafikiem, trzeba było się prosić o grafik, a i w trakcie miesiąca zmieniali. Mobbing to synonim nazwy firmy. Wypłata zależna indywidualnie od motywacji oraz stosunków z kierownikiem. Wieczne obiecanki i nie dotrzymywanie obietnic. Jeżeli ktoś chce tam pracować musi się nastawić na życie pracą 24h. NIKOMU NIE POLECAM

Blahblah
@Były pracownik

No spoko, prawie jak tu w MM. Napisz na poprawnej stronie.

Sylwia
@Telecom

Z tego co się dowiedziałam, to w Media Markt doradcy otrzymują premię za wyniki. Więc to chyba normalne, że jest to zależne od sprzedaży? I pracujesz może w Galerii Dominikańskiej?

Dawid
@Sylwia

Wyniki tak, ale możesz zrobić 300 proc swojego planu , sklep nie zrobi i nic nie dostajesz

@Sylwia

Sylwia od kilku mać juz nie ,ale mam znajomy którzy dalej pracują- i juz szukają czegoś nowego :) ....powiem tak, polecam konkurencję tam Wam nikt nie powie że to co wypracowaliście ciężko pracując przez brak planu sklepu nie będziecie mieć wypłacone :)

Doradca
@Sylwia

Nie za wyniki. Najpierw musisz zrobić swoje plany wyniki ale nawet jak zrobisz na premie 2000zl to nic nie dostaniesz bo nie wyrobia planu sklepowego. We Wrocławiu tylko Magnolia i Wroclavia wyrabiają

Pracownik mm magnolia
@Doradca

@Doradca akurat mm magnolia ni w ząb nie wyrabia. Za mało klientów, za duże ciśnienie i plany za wysokie. Jakby pandemia nie istaniała

@Pracownik mm magnolia

Większość pracowników poza działem Entertainment wyrabiała swoje premie per pracownik, a market tak z 10 miesięcy w roku spokojnie robił obrót. Proszę nie ściemniać.

Kasper11
Klient

Serdecznie nie polecam Media Markt we Wroclavi. Przez godzinę czasu 3 pracowników próbuje znaleść sundbara. Za pierwszym razem sundbara którego wybrałem nie posiadał opakowania wiec wybrałem inny model, niestety godzina czasu poszukiwań wiec pracownicy zaproponowali nam żebyśmy wrócili najlepiej jutro. Postanowiłem wybrać trzeci produkt (może ten uda się znaleść, nadzieja umiera ostatnia). Po ponad godzinnym oczekiwaniu udało się!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Media Markt. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Problem
@Pytanie

Szansa rozwoju jeśli chodzi o stanowisko zawsze istnieje. Kwestia tego jak pracujesz i czy się nadajesz na wyższe stanowisko. Nad doradcą masz grupy starszych doradców a potem ekspertów ds. sprzedaży. Potem masz kierowników. Coraz ciężej jednak wybić się ponad eksperta bo obecnie MM w ramach oszczędności zostawia na markecie może 2/3 kierowników a reszta to właśnie te niższe stanowiska bo są gorzej płatne niż niegdyś zastępca kierownika. Dodatkowo z każdym awansem mimo niewiele większych pieniędzy masz o wiele więcej roboty. Do tego poza kierownikiem, na stanowisku Starszego i eksperta masz takie same plany jak szeregowy doradca. Wychodzi często na to że jeśli nie jesteś wtedy typowo kierownikiem to zarabiasz mniej niż doradca bo nie masz czasu robić planów. Decyzja należy do ciebie.

Na jakie benefity można liczyć w Media Markt?

Abcdef
@Pytanie

Medicover pakiet specjalistyczny, bony na święta jeśli nie masz rodziny to 300 jeśli masz to 800,ubezpieczenie grupowe allianz, multisport ze Ty Placisz 27 albo karta żywieniowa 45

Piotr C
Klient

20.07. 2020 r. kupiliśmy kuchenkę gazową Media Expert na bielanach. Kuchenkę przywieziono nam dopiero w piątek 24.07.2020 r. Okazało się, że sprzedali nam nie taki wąż do podłączenia o jakim mówiliśmy, wyniku czego nie podłączono nam kuchenki. Powiedziano nam że przyjadą poniedziałek. W poniedziałek zadzwoniłem do tego (usunięte przez administratora), który miał przyjechać, lecz powiedział mi że przyjedzie kto inny bo on dziś ma wolny dzień. Niestety nikogo nie było. Czekaliśmy cały dzień przy telefonie, nikt nie zadzwonił, ani nikt nie przyszedł. Dzisiaj rano tj. 28 07 2020 r zadzwoniłem do M.E. i powiedziałem o całej sytuacji. Po chwili oddzwoniła jakaś pani, kłamiąc i mówiąc że "byli, i że to mnie nie było w domu". Powiedziałem że jeśli do jutra nikt się nie zjawi, by podłączyć kuchenkę, zrywamy umowę, na co owa pani odpowiedziała że jutro przyjedzie ekipa. Zobaczymy. Nie polecam zakupów tej szemranej, złodziejskiej firmie. Na umowie nie zaznaczyli mojego telefonu choć podawałem go dwukrotnie. Do tego wliczyli 75 zł. za gwarancję na 3 rok, której nie chcieliśmy. (usunięte przez administratora) Piotr C.

NAUCZ SIĘ CZYTAĆ
@Piotr C

To go worka media Marktu nie media expert.. Dodatkowo to forum dla pracowników! Jak masz taki poziom inteligencji nie dziwię się, że coś Ci poszło nie jak trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Media Markt - Wrocław

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Media Markt