Opinie o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Didżej

Witam dziś dostaliśmy info od majstra ze nas zwalniają do końca lipca, zostanie garstka tych na firmę ale ich los też nie pewny jest pracuje na werk 2 trzeba iść na l4 pozdrawiam kumatych i agencje Bergman bardzo dobrze mi się współpracowało!!!

@Didżej

Bergmann poleciał pierwszy bo najwięcej bez języka powysyłali a już firmy przy granicy powiedziały jasno że koniec zatrudniania bez języka lub kali jeść kali pic... nawet birken już nie chce bez języka brac

.......

Szanowni Państwo, Panie i Panowie co ma być to będzie, żadne wasze przepuszczenia ani nawet boskie życzenia nie mają wpływu na to co się wydarzy z znana nam fabryka Deutsche Accumotive. Ma paść to padnie, ma być magazynem to będzie, ma pracować tam tylko grupka ludzi to bedzie. I to bez znaczenia jak mocno jeden Pan z drugim opluja trzeciego lub jakaś Pani podejmie próbę drapania poprzez komentarz swoich byłych lub obecnych współpracowników. Decyzję pewnie już dawno zapadły a ci co zostali żyją nadzieja że zostaną i nie odbierajcie im tej nadziei. Ci co opuścili szeregi niech nie myślą o tym co było bo to się już nie wróci. Nie wydarzy się cud i Accu nie przyjmie z powrotem tysiąc parę osób tylko po to żeby stali i patrzyli jak stoi kolega obok. Życie toczy się dalej , cieszmy się zdrowiem, pogoda , szukajmy nowych możliwości. Forum wiadomo że z ciekawości większośc wchodzi , czyta, komentuje. Tylko nie plujcie na siebie, z powodu że ktos został a ktoś nie Wymieniajmy poglądy spostrzeżenia , nie ziejcie jadem. Tym co zostali nie zazdroszczę bo żyjecie w ciągłej niepewności, tym co już sa poza Accu tak jak ja chyba wypada pogratulować spokoju ducha . Która przyszłość jest lepsza ?? Nie wiem, czas pokaże czy ci co zostali zostaną czy ci co oddelegowani dadzą radę w innym miejscu. Pozdrawiam wszystkich normalnych , bo wiem że ci mniej . . . . . . . Też są.

Kaziu
@.......

Popieram mądre słowa na accu świat się nie kończy!!! Nie plujmy na siebie miłego weekendu :)

Brzoza
@.......

Witam Acumotive nie przedłuża umów z pracownikami z live firm i tymi z umowami na firmę mam dziś info z werk 2 z biura nikogo nie straszę ale takie są fakty zobaczycie pozdrawiam

@Brzoza

O następny poinformowany specjalista hahahah. A ja rozmawiałem ostatnio z prezydentem USA i przyśle oddział piechoty morskiej żeby wam dzbany przemówić do rozumu. I nie pisze się livefirmy tylko leihfirmy ty ignorancie.

Zdziwiony
@Brzoza

Gdybym miał takie wiadomosci z pierwszej reki to bym zachowal je dla siebie i po cichutku szukal nowej pracy,zanim wszyskich zwolnią. Zwiekszylo by to moje szanse na rynku pracy.No chyba że siejesz ferment,chcesz spłoszyć ludzi zeby zostało miejsce dla ciebie????????????.Zwolnią to zwolnią nie pierwszy i nie ostatni raz.Żadna sensacja.

Robolkamenx

I co z tego, że jesteście zatrudnieni dalej? Wykonujecie czynności, które za przeproszeniem małpa by wykonała. Najśmieszniejsze było to, że niektórzy z Werku1 wchodzili, podlizywali się majstrom, systemfuhrerom i co? 2 tygodnie dłużej popracowali.

Hmm
@Robolkamenx

No tyle z tego , że my pracujemy dalej a Ty już nie hahahahaha

Twój nick mówi już wszystko o tobie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Opiekunka osób starszych w Niemczych
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Robaczek

Do wszystkich gamoni którzy piszą o upadłości accu i że nie ma zbytu na elektryki powiem jedno. Przestańcie pajacować i pisać głupoty. Jesteście sfrustrowani i niedoinformowani ale to was nie usprawiedliwia. Wczoraj Daimler i Audi zapowiedziały przyspieszenie zaprzestania produkcji samochodów spalinowych na rzecz pełnej elektryfikacji. Zwolnienia są w związku z problemami łańcuchów dostaw po pandemii. Sytuacja ma się poprawić w drugiej połowie roku. Tak więc wszystkim głupiomądrym radzę się doinformować a nie wypisywać głupoty.

@Robaczek

To prawda.Ci ,co zostali odmeldowani nie mogą się pogodzić,ze fabryka ma takie przestoje i sytuacja ,tak jak podczas pandemii może ulec zmianie!Nie wspomnę o drastycznych przypadkach kilka miesięcy temu i ciągle aktualnej,że pracownicy z PL(od randstatt i ods-brak zaświadczeń o karalności w PL)kradli b.drogie części z produkcji.stąd kontrole po zakończnej zmianie..............(samochody też). Piszą beznadziejne posty,z błędami i żalami i złymi życzeniami dla pozostałych.....takie polskie piekiełko....dziwni ci ludzie....Nie potrafią na bieżąco rozwiązywać swoich problemów a mozliwości jest dużo! Podobno łańcuch dostaw został przerwany,ponieważ japonski dostawca podzespołów- mikrochipów do baterii miał poważne problemy z pożarem.przynajmniej tak na anglojęzycznych stronach można było przeczytać.

Japonski podzespół
@Leon

Jaki problem zrobić zebranie i poinformowac ludzi,pokazać film z pożaru,można zapewnić ludzi że po rozwiazaniu problemu będzie znowu szansa na prace i przeprosić swoich pracowników oraz ich rodziny za zaistniałą sytuacje.Zamiast tego jest obcinanie kart i wypraszanie z pracy z dnia na dzien bez słowa wytłumaczenia.Jak w amerykanskim filmie z meksykanskimi pracownikami bez karty stałego pobytu....

@Japonski podzespół

I tu właśnie "leżą" HR-y Accu. Bałagan ,jakiego swiat nie widział.nikt tego nie kontrolował a pseudo brygadziści,systemfuhrerzy i tzw inni....wykorzystali sytuację,żeby sobie prywatę urządzać i "swoich"zostawiać a innych wykańczać. No niestety Accu pokazało b niski poziom zarządzania i jakiś "znikąd" ludzi,pisze o niemcach,nie mających grama wiedzy o tym charakterze pracy. A tak w ogóle ,to będą przyjmować,nie w takiej ilości ,jak było.Trzeba przeczekać ten "zły"moment.pozdrawiam.

Inzynier
@Robaczek

Nie prawdę piszesz. Firma czyli się ku upadkowi. Info z 1 ręki.

@Robaczek

Nieprawda. Rozmawiałem z kierownikiem produkcji i mówił że max rok i z accu zostanie tylko mała filia z kilkudziesięcioma Niemcami i się przebranżowia i wszyscy Polacy zostaną zwolnieni z odprawami. A to że nie mają zbytu na elektryki to inna bajka. To juz było wiadomo od dawna że elektryki nie mają przyszłości.

@Jens

Z takich ludzi jak ty mam największą bekę w tej firmie. Szkoda ze z szefem daimlera od razu nie rozmawiałeś hahahaha.

@Robaczek

Nie masz pojęcia kim jestem w tej firmie więc możesz sobie mieć beke... ja mam beke z takich jak ty którzy (usunięte przez administratora) na lince. Bo jest to robota dla robotów i (usunięte przez administratora) co sobie wpiszesz w cv po 5 latach zanim zautomatyzują wszystkie fabryki... Zero progresu i umiejętności po takiej robocie... ale ci mina zżednie jak ogłoszą upadłość i zostaną tam tylko magazyny samoobsługowe i mała filia...

nikt
@Jens

Rzeczywiscie nie mam pojecia kim jestes w tej firmie ale mam pojecie ze zrzednie to sie tak wlasnie pisze jak ja napisalem a nie tak ja ty. Jak juz jestes taki wazny ze nikt nie ma pojecia kim jestes to wypada wiedziec takie rzeczy.

@Jens

Tak tak hahah pewnie jesteś specjalistą z op100 i cię krew zalewa że nie będziesz dalej rypał jak beduin xd

Wiochmen

Zobaczysz Leon i pracownik, że ta firma padnie na pysk, a co za tym idzie wy też,, pseudopracownicy,, pójdziecie na,, bruk,, jest to tylko kwestia czasu, nie będzie zmiluj się tylko,, pa, pa,, i tyle. W Niemcach nikt się nie patyczkuje z Polakami, a już szczególnie z takimi co ani me ani be po szkopsku, a wy na pewno do tego się grona zaliczacie, niestety, ale jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności tam jeszcze działacie, no ale jak to mówią na układy nie ma rady, więc daje wam do końca wakacji i do widzenia, auf wiedrsehn. Zgasicie światło i baj, baj.sttutgart już podjął decyzję o zamknięciu tego,, bajzlu,, w kamenz, stąd decyzja m. Inn o przeniesieniu części linek do Polski do jawora, ale wy żyjecie w niewiedzy i podświadomości, że tam będziecie robić do końca świata i jeden dzień dłużej, oj jesteście w błędzie moi drodzy kochani,, pdeudopolaczki,,.

Stanisław
@Wiochmen

Brawo za mądre słowa tak linki patataj do Jawora i innych zakładów ????????‍♂️?(usunięte przez administratora)

@Wiochmen

Pożyjemy zobaczymy. O mój niemiecki niech będzie spokojna twoja rozczochrana. Ja mam znowu całkiem inne informacje co Stuttgart planuje i wiem że żadnej upadłości nie będzie. Zwykle pierdolamento odmeldowanych ludzi którzy wygadują takie bzdury z frustracji. Tak naprawdę ludzie którzy są odsłyani z ksmu i innych linek bez wykształcenia bez znajomości języka nie powinni się denerwować na accu tylko powinni się cieszyć że przez prawie trzy lata dostawali bardzo dobrą monetę za lekką pracę której w tym regionie nigdzie nie znajdą.

@Wiochmen

a kim ty koleś jesteś,zeby pisać ,czy ja zanm język niemiecki czy nie?co mozesz napisać o moich układach, czy nie??lub do jakiego grona się zaliczam?jakim prawem wiosko wiochmenowa piszesz,ze dajesz czas nam do wakacji?? Linki do jawora???hahahahahaha!!!!!niezla fantazja!! obrazasz ludzi tu na forum.sam jestes pseudopolaczkiem .....skoro takich słów używasz! Spojrzyj w lustro ,popatrz czy to Ty??jeśli tak daj spokój innym ludziom albo idz do psychiatry!

Damian

(usunięte przez administratora).. wykształcenie na linkę hahahha... do pracy jako trybik.machiny taśmowej... to jest praca dla (usunięte przez administratora) i wykształcenia żadnego mieć nie trzeba... po 10 latach na lince gdzie już wszystkie fabryki będą zautomatyzowane i zostaną tylko mechanicy elektrycy inżynierowie i programiści to co sobie wpiszesz w cv? 15 lat wciskania jednego przycisku i wkręcania 3 śrubek? Taka praca to brak rozwoju i zmarnowany czas...

Jawor
@Stanisław

Już widze jak Pani Merkel nadzoruje transport lini produkcyjny do Polski za które zaplaciła .W tej fabryce zaczyna sie cos o czym nie wiecie i ma to zwiazek z przeskokiem technologicznym i automatyzacją naszego życia.Ćwiczcie język, poznawajcie system operacyjny maszyn na których pracujecie.Kto z was przeczytał SAB?Jako pracownicy pracujacy na maszynach za setki milionow euro SAB powinniście znać na pamięć. Oczywiscie nie wszystkim udało sie zostać. Wielu wartosciowych ludzi,dobrych pracowników stracilo pracę. Fabryka ma przejściowe problemy,ale jak sobie z nimi poradzi bedzie moze znowu zatrudniać,lub bedą juz oni pracowac w innych miejscach.Napewno nie jest to miejsce idealne ale nadal pożądane .Co do układów i układzikow,praca w molochach żadzi się swoimi prawami,jedni sie w tym odnajdują inni nie.No i potrzeba troche szczescia jeszcze do tego wszystkiego.

Reszel

Nareszczie nastąpi ostateczne rozwiązanie kwestii polactwa bez języka i wykształcenia. Szkoda ludzi, którzy znali język a robotę zwalaniali jak mogli dla dobra pozostałych. Porządek musi być! Jak wyrżnąć to cyganów z Zagania i ludzi z TS i Persolana bo tam to nikt języka nie potrafił. Mam nadzieje, że trafia do (usunięte przez administratora) w Georltitz

Luj i lajza
@Reszel

Masz coś do mnie byłem w personal biuro jest w porządku pisząc te brednie sam wystawiasz sobie opinię obrażając mądrych ludzi Ciebie też na zbity pysk wywala pewnie kaszankę dawałeś a mój niemiecki jest bardzo dobry bo moja była agencja brała ludzi z językiem Jesteś zacofany nie długo będziesz złom sortować karma wróci pajacu

ona
@Reszel

Panie Reszel, naprawdę Pan wymaga wykształcenia do pracy którą mogą wykonywać małpy co jak niektórzy mówią? Pracuje w Accu 2 lata śmiem twierdzić , że Pana rodacy których Pan tak obraża, nie znający języka potrafią odwalić lepszą robotę niż ludzie z językiem na poziomie C2 lub niemcy.

.......

Co wy tu wypisujcie.Ten taki tamten owaki ! Przeciez to nic nie zmienia i nie zmieni. Jeden wie lepiej od drugiego, no po prostu sama kwintesencja wiedzy o Accu. Accu zwalnia ludzi w sensie rezygnuje z pracowników tymczasowych bo jak nazwa mówi byli tymczasowo tam potrzebni i wszytsko w temacie. Accu mogło lecz wcale nie musiało przejąć kogoś tam do siebie , co też uczyniło. Reszcie podziękowali w sposób bardziej ludzki lub mniej i koniec rozważań. Co będzie dalej to tylko pewnie wie kilka osób ze Stuttgartu a nie pseudo majster w KSM czy innej linii . Ludzie zarządzający fabryka pokazali jaki mają poziom wiedzy w momencie zmiany dyrektora zarządzającego niejakiego Dobravy na innego Pana którego nazwiska nie pamiętam . Nowy Pan mający za zadanie cięcie kosztow obciął je bardzo szybko i sprawnie pozbywając się ludzi z agencji pracy. Jaki będzie los ludzi mających umowę z Accu na befristet śmiem twierdzić że zakończą tak jak ludzie z agencji, no może nie wszyscy lecz lwia część napewno. Samo Accu pewnie przetrwa choć może odrodzić się pod inna nazwą z nowym portfelem dotacji od Cioci Angeli. Wtedy znowu dostaniecie zaproszenia ale już nie za 14.21ub więcej ale za 10.49 z możliwością wzrostu po jakimś tam czasie i może dojdziecie do pułapu 13.50. I nie plujcie na siebie wszak jesteśmy jednym narodem i jak mówia słowa Roty " nie będzie Niemiec pluł nam w twarz " a nie Polak Polakowi Praca w Accu była dobrym czasem ale wiadomo było ze ten stan nie bedzie trwał wiecznie . Więc każdy ten co w d u. P. E właził polecial tylko że ten nie może teraz patrzeć na siebie bo nawet we własnyn odbicu widzi F. Rajera i ten co markowal robotę i ten co się starał. Który wyszedł najlepiej to chyba wiadomo. Pozdrawiam normalnych

@.......

Brawo nareszcie normalny komentarz.

Nieudacznik

Leon ty też polecisz, ta firma pada na łopatki, także nie podniecaj się, daje tobie miesiąc lub dwa o po wakacjach będziesz musiał wrócić do...... Szkoły się dokształcić, żeby do biedry na kasę usiąść.... ☺️ Dzwoncu.

Bolo łącznik

Leon, (usunięte przez administratora) otóż jestem cały czas zatrudniony i widzę tą nieporadność jaką reprezentujesz a właściwie jej brak, jesteś cienki jak barszcz i nie wiadomo co tam jeszcze rzeźbisz, ale niedługo przyjdzie czas na ciebie, na szczęście..

@Bolo łącznik

Słuchaj kolo,vel bolo od wszelkich boleści.......nie masz o niczym pojęcia!używasz słów obrazliwych ,wiec sam taki jesteś!i w takim środowisku się obracasz.... nic nie wiesz i nie będziesz wiedział!na ciebie przyjdzie zaraz w lipcu czas ,przekonasz się ....hihihi i to będzie bardzo duże szczęście.oby te słowa ,które "rzucasz" do innych,wrócuły do ciebie!wtedy arogancja będzie szła przed tobą! ps.z tym barszczem to cienki....ale tekst! ps.nie pozdrawiam!

Grzesiek z Kurzarbeit

Czy ktoś może wytłumaczyć hipokryzje polactwa ?! Przez 2 lata zarabiali dobre pieniądze nie znając języka ani nie mając wykształcenia a czasem jeszcze normę podnosili. Mówicie w stylu ,, szkoda ” !!! Przez 2 lata mieliście szczęście, że taką fuchę dorwaliscie! Ilu z was polactwo oszukiwało na rozmowie kwalifikacyjnej nie znając języka i kolega zdawał bądź koleżanka !? Na waszym miejscu powinni być uczciwi ludzie co znają język i maja wykształcenie bo tacy ludzie szanują robotę. Cieszę się ze polactwo zostało wyrżnięte zwolnione bo dzięki czemu będzie czysto. Najlepsze jest to, że polactwo bez języka liczy na kurzarbeit hahah A następnie szukają pracy tylko blisko granicy hahahah k**** !!! Bez języka i szkoły nie macie prawa wyboru. Dziękować za czystki w Accu

Bolo łącznik

Ha ha ha. I co miała być jedna zmiana, dali ludziom wolne 6 dni, postojowe, a powrotu nie budziet, ksm nie rusza, będzie rozbiór, niestety, a więc ludziska do zwolnienia, czas przełknąć gorycz porazki siostrzyczki ambitne......

Brak

Skąd ma Pan takie informacje? I to w dodatku fałszywe. Pozdrawiam

@Bolo łącznik

Bolo ,juz cie nie ma a siejesz zamęt i to z falszywymi informacjami.po co jestes na tym forum?

Porebski

Chciałbym przeprosić wszyskich którzy dali mi Geschenka za pozostanie w pracy. To nie było zależne ode mnie Pzdr

Lubudubu

Takie tekst mi się cisnie na głowę . . KSM wasz kochany , dziś pomieszał wszytskie plany . . Krzys co zawsze służył radą .. dzis obdarzył was obawa . . . A Wy wszyscy tak oddani . . A Wy wszyscy tak poddani . . Swemu Panu chcecie służyć . . A to koniec jest podróży . . Żadne sztangi papierosów . . Żadne inne piękne dary . . Nie dawały wam gwarancji . . Dzisiaj głowa wasza nisko . . Kopnął w (usunięte przez administratora) Was Panisko . . Pozdrawiam tych normalnych . . .

Lajza
@Lubudubu

Super wierszyk pozdrawiam normalnych

Lubudubu

Ale się kasacie. Aż pięknie się to czyta. Aż serce napawa się radością. Jeden co życie wygrał a drugi przegrany. Jeden i drugi siedza na forum. Ten co przegrany to rozumiem bo sfrustrowany ale ten wygrany to po co się udziela skoro twierdzi że forum to dla nieudacznikow. Nie zmienia to faktu że jeden i drugi kopa dostał . Tak zaraz wygrany napisze że on pracuje dalej albo że życie poukładał poza Accu. To po co tu odwiedza forum. Przegrany no cóż, może właśnie wygrał bo nie musi pracować z wygranym który mieścił się w (usunięte przez administratora) razem z butami a mimo to kopa dostał Pozdrawiam rozumnych czytelników.

Boski zigolo

No tak dokładnie pinkos, jak piszesz, udają bogaczy, siedzą w kredytach i trzymają się rękami i nogami accu, bo inaczej sznur i drzewo im zostaje jak ich zwolnią, slabiaki.... Nigdzie się nie nadają do roboty a do kamenz wystarczy być i wchodzą w tył bez mydła, pajacki polskie, z ręki jedzą niemcom i systemfurerom, aby tylko ich nie wywalili, no ale i na nich przyjdzie czas, karma wraca polskie dzbany, nieroby,ta firma jest taka, że mało się robi,więcej kawa, kantyna, fajeczka, wyjątkiem jest op 100 tam trzeba od dzwonu do dzwonu gonić, natomiast na pozostałych stacjach jest generalnie ściema w ch... Ale to tym co zostali, pasuje dlatego tam myślą rzeźbić do końca świata i jeden dzień dłużej, ale i na nich przyjdzie czas i pora, potrzeba czasu, chwili.....

@Boski zigolo

Uuuu widzę że żal 4 litery porządnie ściska. Nie osraj się przypadkiem z tych emocji.

Boski zigolo

Podobno od lipca lecą wszyscy od pośredników, zostają tylko lizodupce w koszulkach,, accu,, będzie tzw. Rzeź niewiniątek, chyli się to ku upadkowi, będzie upadłość ogłoszona, oj będzie kwestia kilku tygodni

Haha No nie dostań rozwolnienia odrazu. Beka z takich jak ty XD

Zapracowany
@Boski zigolo

Ludzie dzielą sie na tych co odnosza w zyciu przewaznie skucesy albo albo przewaznie porażki .Ci pierwsi korzystają z życia pełną piersią, budują domy, podróżują po świecie. Ci drudzy piszą pierdy na forach i myślą że są fajni..Przy odpowiedniej pracy nad swoją osobą mozna odwrócić swój los.Sam sobie odpowiedz do której grupy chcesz należeć...

Jarwag
@Zapracowany

W punkt. I tu zacytuję klasyka. Każdy jest kowalem swojego losu . Pozdrawiam

Pinkos
@Zapracowany

Tak.. odnoszą sukcesy.... zapożyczać się na wszystko i udając bogaczy heeee

Stachu
@Boski zigolo

Tak Ludzi będę wywalać... też to słyszałem masakra tym na firmę nie będą przedłużać linki są nie rentowne a miało być tak pięknie trzymajcie się

Pinkos
@Jarwag

Piszesz że każdy jest kowalem swego losu?Bzdura.....trzeba być w odpowiednim miejscu i czasie i znać odpowiednich ludzi....a i jeszcze coś odziedziczyć...domy,mieszkania, działki itp.

Jarwag
@Pinkos

Sam sobie odpowiedziałeś kolego. O to trzeba się starać żeby Być. Nie pisz o bzdurach bo To ty jesteś tym który ma budować te ???? po to żeby twe potomstwo miało lepszy Start . Więc radzę Ci kolego uzupełnienij braki weź się w garść i nie rozpaczaj na Accu świat się nie tylko. Pozdrawiam

Boski zigolo

Tak, zapracowany masz rację, jesteś wspaniały, cudowny, najlepszy☺️ale ja mam w życiu wszystko, nic mi nie brakuje, mam wspaniałą rodzinę,dwa samochody, kotka, pieska, dom i zdrowie, a więc co tu narzekać,ja wyrażam swoje zdanie, mam do tego prawo, a ty jesteś tam na sztukę, bo np. W birkenstock byś dzień lub dwa był i pa pa, tam trzeba orac w przeciwieństwie do kamenz, aby być, no ale ty jesteś,, narcyz,, więc ciesz się swoją osobowością, i żyj w niewiedzy, którą niestety posiadasz. Nie pozdrawiam.

Zapracowany

Zabolało???????????????

Anty accu

Pracownik to z ciebie jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba a beka to masz na drugie.. ☺️ Ta firma pada i się kończy, zobaczysz dzbanku pęknięty..

@Anty accu

Padasz to ty na twarz. Pewnie jesteś kolejnym specjalistą z OP100 którego oddelegowali i nie możesz się z tym pogodzić. Gdzie ty teraz znajdziesz prace ze swoim wykształceniem XD

Prezes

Ludzie, ludzie ogłaszam alarm dla miasta kamenz, accu pada i będzie niedługo głosiła upadłość, więc ci co mądrzejsi uciekać na l 4 lub socjal, bo jeszcze się będą ratowali,, swoimi,, w koszulkach accu, a od pośrednika wszystkich wywalają..... Tych co dłużej miesiąc, dwa zostali gratuluję sukcesu, którym tak się szczycili...... Podniecali, chwalili, nie na długo, niestety...

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 278.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 260, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 207 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.