Opinie o Bergman Engineering Sp. z o.o. w Wrocław

3.8/5
Na podstawie 91 ocen.

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Bergman Engineering Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bergman Engineering Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bergman Engineering Sp. z o.o. w Wrocław

Romek

PANIE I PANOWIE dzisiaj gadałem z niemcem który jest blisko biura mówił, że mają wprowadzić faktycznie nie 3 jak kolega mówił a tylko 2 zmiany i bardzo dużo osób poleci....

Krzysiek

No dziś tj. 21 maja, jest sądny dzień, ludzie ze łzami w oczach opuszczą accu i będzie zamieszanie dlaczego ja a nie on dlaczego ja a nie ona, takie życie, raz na wozie, raz pod wozem... Ja mam tylko nadzieję, że ludzie z,, klanu, tzw. Bobasa i Pawełka będą solidarnie odstrzeleni, pomimo ich parasola ochronnego, skończą się tzw. Układy i układziki i rozpocznie się nowy rozdział accumotive, świeża krew i świeże powietrze, bo tu juz nie idzie oddychać, taka zgniła atmosfera jest, więc dobrze, że to rozgonią towarzystwo wzajemnej adoracji.

Elos, jutro tzn 21 maja mają wywieszać listę kogo zwalniają także powiedzenia

Robol

GMC to smacznego życzę, tylko uważaj, zachowaj odstęp 1,5 metra, bo inaczej może ciebie zaatakować wirus, nawet coronawirus, no i maskę załóż też, chyba że masz swoją wyjściową, to nie musisz.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech, 72076 Tübingen.
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Agent Nieruchomości
Wrocław
Tekton Capital Sp. z o.o.

Do bonzo. Trzy zmiany są nieuniknione, więc będą zaraz, za chwilę na dniach, po to zresztą są redukcje z czterobrygadowki na trzy zmiany, więc nie frustruj się, bo złość piękności szkodzi.. ☺️ A jeśli chodzi o to co piszesz, że muszą miesiąc wcześniej poinformować o zmianach to jesteś w błędzie, chłopie ocknij się, z dnia na dzień z tygodnia na tydzień przechodzą i nic nie muszą, jedynie mogą, wiem to bo pracowałem na trzy zmiany w accu i nagle pojawiły się listy, że ludzie chcą czterobrygadowki i podpisy i co od następnego tygodnia jest czterobrygadówka, tak samo jak ze zwolnieniem pracownika, jedna firma da wypowiedzeniu miesięczne a druga nie da i zwolni z dnia na dzień, Niemcy to oprócz tego, że mają pieniądze, to generalnie głupi i zacofany kraj niestety, gdyby nie polska ten kraj by był daleko za murzynami, a w szczególności land Sachsen, wiem to z autopsji, bo pracuje tu w tym landzie wiele lat. ☺️

Bonzo

Kolego , spokojnie. Sam napisałeś że muszą dać papieru do podpisu jak będą chcieli zrobić 3 zmian y. Nic na razie nie dają więc nie gorączkuj się. Czytaj ze zrozumieniem co napisałem i nie kogucikuj się .

Robol

Tak, rybka jak piszesz, na tej firmie i w tej pracy świat Sie nie kończy, przecież. Ja pracuje w tej firmie ponad 2 lata i wcale nie uważam, że chwyciłem Pana Boga za nogi, fakt pieniądze są fajne i praca też, ale ludzie i atmosfera pozostawia sporo do życzenia, więc jak tylko VW ruszy z robotą w kodersdorfie, tak widzę accu w czarnych barwach i trzeba będzie zamykać ją na cztery spusty, do tego tesla za niedługo zrobi konkurencję i będzie po temacie, no ale ludzie jeszcze jeżdżą i rzeźbią, ale tak naprawdę to nie są pewni jutra. Pozdrawiam rozsądnych i mających głowę na karku.. ☺️

autotyp
@Robol

Volkswagen nie planuje otworzenia żadnej fabryki w Kodersdorfie.Jest to zwykła nie potwierdzona plotka,nie mająca nic wspólnego z prawdą. Ludzie powtarzają tę plotkę jak mantre, wyczekując zbawienia które nigdy nie nadejdzie;-)

Witam. Teraz po 10 maja dopiero będzie odsiew ludzi, bo trzy zmiany ruszają od 15 a więc z każdej zmiany trzeba po 30 lub 40 osób wywalić, więc do roboty Robert bobas i Pawełek system furer, już kilku ludzi wystawiliście do wiatru do odstrzału, więc pora na następnych, dwa wafelki klapka i bohota, o swoją (usunięte przez administratora) się boją to ludzi wystawiają do wywalenia, to trzeba nie mieć sumienia i serca panowie, ale za to was w życiu jeszcze nieraz dopadnie sprawiedliwość, a jak wiadomo karma wraca......

Leon

Proszę się nie denerwować, to Accu taką politykę przyjęło,żeby ograniczyć ilość pracowników. a to,że ci "panowie" o których pan pisze,to swoją drogą...ma pan rację.....ciekawe czym się kierują?żeby ludzi do odstrzału wystawić? Cały czas Tesla pod Berlinem w Gruenheide rekrutuje pracowników,może pan tam się zgłosić. Sprawiedliwości pan nie znajdzie przy takich charakterach ludzi.....a juz o sercu nie wspomnę,powodzenia!

bonzo

i gdzie te 3 zmiany o 17 co mialy byc ?? Macie takie informacje co sami wymyslicie. Jak byscie czytali komunikaty to tam jest jasno napisane ze moga zmienic system pracy pod warunkiem wczesniejszej informacji. Musza cie o tym poinformaowac miesiac wczesniej, lub dac do podpisanie freiwillig (dobrowolne) przejscie wczesniej na inny system. Tak jak to robili na innych linkach wczesniej.

Głównie teraz werk 2 będą lecieć osoby pa pa, ale i werk jeden też kilku osobom będzie chciało podziękować, także wszyscy teraz na bombie siedzą, nikt nie wie kto opuści sccu, a kto zostanie tak naprawdę.

Rybka

Całe szczęście ,że są jeszcze w Accumotive ludzie na tyle ogarnięci ,którzy nie uważają pracy w tej firmie jako dopust Boży;-) Miłego dnia !Wszystkim rozumnym czytelnikom tego forum życzę;-)

z werku 2 juz polecialo

@Rybka

Rybka, ludzie placza jak dostaja informacje o tym ze zostaja odwolani. Nie widza alternatyw poza Acuu. Wiadomo praca nie wymagajaca i nie za najgorsze pieniadze, Ale jest spora grupa osob ktora we wrzesniu , pazdzierniku ma przeprocowane 36 miesiecy. Wiec tu bym sie dopatrywal redukcji

Są następne zwolnienia i szykują się następne, tzw. Rzeź niewiniątek.... Sieczka na całego, ta firma chyli się ku upadkowi,niestety, jak tesla ruszy to będzie amen w pacierzu z accumotive, smutne ale prawdziwe.

abc

Werk2 czy werk1?

Ktoś

Potwierdzam niestety dalej mają zwalniać szkoda bo praca przyjemna

@Ktoś

a gdzie tak beda zwalniac ?? masz informacje z HR czy po prostu opierasz sie na sianiu zametu ? Jestes pewnie od posrednika, wiec Accu cie nie zwalnia po prostu rezygnuje z Twoich uslug a to jest roznica. Agencja moze cie zwolnic jak nie ma dla Ciebie innej ofery. A pozatym nie mam co sie spinac mie tylko Accu jest na swiecie

Aututyp

Do końca czerwca sie wyklaruje,30 procent kolegów i kolezanek opuści szeregi Accu i zaczna pisać swoj zyciorys w innym miejscu.Miejmy nadzieje że w niedalekiej przyszłosci powstaną nowe miejsca pracy,bliżej granicy. Życze wszystkim wszystkiego dobrego i powodzenia tym którym nie uda sie zostać.

Jak tam?? Jakieś zwolnienia??? Jakieś wieści??

Rocky

Wyrzucili kogoś wczoraj tj. 10.05.21 ?

@Rocky

Wyrzucili! C.D.N. Tak jak to już dużo wcześniej prognozowałem, niestety. Pozdrawiam!

Rysiek

Do Rocky balboa. Tak, kilku osobom zakomunikowali, że za tydzień idą już na zieloną trawkę, także jak możesz ciągnij l 4 do bólu.... ☺️

Leon, wiesz czym się kierują, już tobie spieszę wyjaśnić, otóż tzw. Bobas ma klikę Żagań, Żary tzw. Kolesiostwo, i z tych rejonów nie spieszno jemu ludzi do wiatru wystawić, aczkolwiek i z tych rejonów chyba kilku będzie musiał, gdyż kilkanaście o ile nie kilkadziesiąt ludzi będzie trzeba się pozbyć, a tak dwulicowych ludzi jak właśnie on,to nie brakuje, niestety w tej firmie, a ten drugi,, pan,, to z kolei kolesiostwo Zgorzelec, więc będzie trzymał swoich za sobą, ale myślę że i tutaj się nie obejdzie bez kilku, których i ze Zgorzelca będzie musiał wystawić na czarną listę, więc będzie miał zgryza, no ale to są ludzie, którzy nawzajem się sprzedają, więc jakoby zasad nie mają, walczą o swoją posadę, i tylek. A tak na marginesie, to masz rację do tesli złożyłem i czekam na odpowiedź, tu dojeżdżam 100 km, więc do tesli i 160 dojadę, z tą różnicą, że do elona autobana cały czas, więc nie będzie stanowiło dla mnie problemu. Pozdrawiam kumatych.

Rysiek

Po co ci niemiecki, skoro tam nie ma przyjęć, ta firma się rozpada i spada na psy.

ks.de

Dajcie sb spokój z tą firmą accu. Będziecie się wykazywać a i tak za was wezmą uspoledzonego Niemca

Ares

Firma porazka stawki to śmieci.Jak nie masz większych ambicji i zadowoli Cię 1000-1100euro to polecam.Bioro opanowane przez sam personel Polaczków rzekomo firma niemiecka.Problem z naliczeniem loona inna w umowie a pomniejszona na pasku.Nic się nie zgadza.Tlumaczenie księgowej to błąd system no przecież na kogoś trzeba zwalić.Rekruter (usunięte przez administratora) bo mieszkanie miało być darmowe 3 miesiące,koniec miesiąca jak już została podpisana umowa informują,ze trzeci miesiąc to będzie koszt kwatery 250Euro. Proponowana kwatera to gołe ściany,brak zasłon na okna i rolet.Nie ma neta,brak tv żadnej pościeli kołdry i poduszki.Lozko to dwa materace jeden na drugim.Brak naczyń sztućców.Dwa palniki były i lodówka mała.Akurat mnie wprowadził na to mieszkanie kolega abym zobaczył,który po jednym dniu pracy zawinął się do PL bo warunki mieszkania zerowe.Zawijam się od marca na linię montażu do Porsche bo znam język.Ogolnie nie polecam tej firmy.Zeruja poprostu na polaczkach bez języka.

@Ares

To chyba pan jest "Polaczek"?proszę nie obrażać wpisami ludzi!oczywiscie ,ze na umowie było napisane,ze 3miesiące za darmo a potem koszt mieszkania 250euro.chciałby pan wszystko za darmo??można w mieszkaniu się zameldować ,na swoje nazwisko wszystko zarejestrować i się urządzić.Jakoś ja funkcjonuje ,inni też i nie narzekam.Może firma powinna panu specjalne warunki dać i hotel minimum 4gwiazdkowy wynając??większej kultury wypowiadania się o nacji życzę i powodzenia w Porsche .......,oby pan nie zamienił na gorsze..........

PaniMi
@Ares

Korzystałam z mieszkania oferowanego przez Bergman, trzy miesiące darmowe! Warunki były naprawdę dobre jak na mieszkanie oferowane przez firmę, pokój z balkonem duża szafa, łóżka wygodne, szafeczki nocne, internet. Kuchnia wyposażona odpowiednio a na wstępnie pośrednik informował o tym ze należy zabrać ze sobą podstawowe rzeczy do życia takie jak pościel, sztućce czy telewizor.

@Regina

Za takie śmieci kwaterę jeszcze płacic masakra!!!.Dostalem się do Porsche na linię montażową tak jak wcześniej pisałem o negatywnej opini o Bergmanie,mam 18.20€ na godzinę na początek,2150€ netto na rękę przy 3klasie podatkowej.Kwatere mam w pełni wyposażoną za 400€.A w Bergmanie co jak Pani Regina tak wychwala miałem w drugim miesiącu przyszła wypłata 1000€ za miesiąc dobrze że ta nora za darmo,bo trzeci miesiąc już sobie życzą 250€ to ile z wypłaty mi zostanie 750€,na utrzymanie rodziny.Niech się Pani obudzi,bo się Pani zachlysnela Bergmanem,agencji w której pracując kariery się nie zrobi.Po 11latach pracy w Niemczech mam trochę większe perspektywy i ambicje niż pracowanie w Bergmanie za 1000€.

@Ares

ale oni panu odejmą od wyplaty te 400euro?poza tym niczym i nikim się nie zachłysnęłam,każdy może pisać opinie i posty.

@Regina

Nikt mi za kwaterę nie odciąga bo prywatnie wynajmuje i 2150€ na czysto na rękę!,Mitte już mam zapłacone. Tak że życzę powodzenia w Bergmanie.

@Ares

zyczę powodzenia,myślę,że nie zasypia pana śniegi......

@Regina

A mogą zasypać śniegi bo pracując w Porsche będzie stać mnie kupić i pojechać na narty. Bo w Bergmanie mozna tylko się dorobić garba. Agencja Porażka.

Roco
@Ares

@Ares Tak poza tematem to jak najłatwiej się dostać do Porsche ? Zakładam że chodzi o tą w Lipsku.

Wiem rybka, że tak jest, że w Niemcach mają prawo podziękować danemu osobnikowi, który jest na l 4, natomiast jest taka różnica, że można długo ciągnąć i mieć płacone z kranken kasse, więc ludzie z tego korzystają i siedzą w domu mając płacone więcej niż pracując w innych firmach, a sielanka w accu się skończyła, czas rozpocząć nowy rozdział w życiu, na accu świat się nie kończy, przecież...

Tak, to prawda, wysyłają ludzi na kurzarbeit, na dwa tygodnie, po czym rozbiorą ksm i pozbędą się ludzi jak śmieci, wiem to, że tak będzie i zrobią to bez rozgłosu, a tymczasem tłumaczą się, że nie mają materiału itp itd. To jest zenada co w tej firmie się dzieje od kilku miesięcy, zaorać i posiać kukurydzę, tylko do tego to wszystko się nadaje, ludzie idźcie na l 4, przynajmniej zapłacą wam 100 procent, a tak to na kurzarbeit 60 procent, po czym poinformują o wypowiedzeniach, tak działają firmy pośredniczące i ten cały accumotive,niestety.

Rybka

Tytułem wyjaśnienia. Pójście na zwolnienie lekarskie w Niemczech wcale nie chroni przed rozwiązaniem umowy o pracę,tak mówi niemieckie prawo pracy .Niestety! P.S.Zgodzę się z przedmówcą .Accumotive teraz,to obraz godny pożałowania.To początek końca tej firmy w takiej postaci .Miłego Weekendu pomimo wszystko;-)

Ja robol

Kamil, ta kwota co u ciebie występuje, to jest stosunkowo niewielka, bo ludzie mają po 4 czy 5 tysi euro do zwrotu, a tak na marginesie, to uważam tak samo jak ty, ten co naliczał dał tyłka, a teraz masę ludzi ścigają za to, że nie z tej klasy liczyli, paranoja, ja bym nie oddawał nic, po prostu,trzeba się ewakuować z tej firmy i z tego zakładu accumotive, bo teraz jakiś kurzarbeit wymyślają, po czym od razu masę ludzi zwolnią, bo to jest zasłona dymna po to, żeby ludziom podziękować bez żadnego żalu wyślą maile, że pani panu dziękujemy, a firma chce pieniądze od ludzi, ja uważam, że gdyby tak faktycznie było to finnazamt sam by poszczególnych delikwentów ścigał, a tak chcą wycisnąć soki z ludzi, moja rada jest taka, uciekać na zwolnienia lekarskie i mieć to gdzieś, umorzy się samo i przepadnie, a accumotive i tak pada na ryj, umiera w oczach, nie ma kto tym zarządzać, klapek dziadek od masek, bohot albo naćpany albo pijany, Fabian żółtodziób, maik mameja itp itd....... Uciekać póki czas, a jego jest mało.......

niedajciesie
@Ja robol

Nie dajcie się frajerowac. Chcą z was ściągnąć kasę i tyle bo szukają frajerów. Czekajcie na pismo od finanzamtu a nie na domysły

Zostaw merytoryczną opinię o Bergman Engineering Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Bergman Engineering Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bergman Engineering Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 280.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bergman Engineering Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 262, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 209 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!