POLBUS PKS

Wrocław

POLBUS PKS

Opinie o POLBUS PKS

Wiktoria

@anonymous, masz prawo być niezadowolony z usług świadczonych przez POLBUS PKS. Jednak muszę Cię uświadomić, że Twój wpis jest niezgodny z tematyką tego forum, które zostało stworzone po to, aby zbierać wszystkie uwagi i spostrzeżenia, ale odnośnie do tej firmy jako pracodawcy.

anonymous

I stało się. Na Wasz autobus 554 z Oleśnicy do Wroclawia przez Brzezia Łąkę już nikt nie liczy. Grafiki sobie, a życie sobie.Nikt nie będzie czekał ani dzwonił i pytał o rozkład jazdy.Czy to dni wolne (soboty i niedziele ) czy dni robocze autobusy kursują jak chcą. Nie wiem kto Wam zaufał ( firmy?), bo na pewno nie pasażerowie.

Wiktoria

@driver, a oprócz taboru i wynagrodzenia co mógłbyś powiedzieć więcej o warunkach pracy? Czy było coś co Ci odpowiadało, albo coś co było jeszcze na minus? Warto zawsze pisać o dwóch stronach medalu pracy, którą się wykonuje.

Czy chcielibyście więcej powiedzieć o swoich doświadczeniach z firmą POLBUS PKS?

driver

Witam, właśnie zakończyłem współpracę z tą nie poważną firmą.Przez 3 miesiące okresu próbnego nikt nigdy nie wymyślał takich cudów jak oni! Płaca na równi ze sprzątaczka,tabor którym jeździłem nawet na żyletki się nie nadaje.W (usunięte przez administratora) cię mają jak ci się auto zepsuje,proszenie się i telefony niewiele dają chyba że policja zabierze dowód.Na głupie wycieraczki czekać miesiąc czasu?!Po co są ci wszyscy ludzie odpowiedzialni za to skoro i tak nic nie robią? Ogólnie nie polecam tej firmy.Syf,trupy do jazdy i (usunięte przez administratora) we wszystkim.

Pani Grażynka

Witam, mogę powiedzieć kilka słów odnośnie pracowników z działku "obsługi". Zainteresowani domyślą się o jakie stanowiska chodzi. Wynagrodzenie wypłacane pracownikom to jakaś kpina. Aby pracownik otrzymał płacę minimalną, wyrównywane jest mu to premią. Pracownik po 10 latach pracy zarabia 1460 zł. Brak przerw na posiłki , jedzenie w trakcie pracy. Wywierania nacisku psychicznego na osobie, która daje się wykorzystywać do pracy po swojej normalnej zmianie, na następne 8 godzin jeszcze cięższej pracy. Panie Kierowniku, niech się Pan wstydzi. Wiem, że zbliża się Panu wiek emerytalny i Pan również obawia się utraty pracy, ale proszę być człowiekiem i się zastanowić czy postępuje Pan słusznie i szanować swoich podwładnych. Gdybym mogła sprawę zgłosiłabym już dawno do PIP, szkoda tylko, że pracownicy się boją. Ps. Robienie grafików to nie jest trudna sprawa, proszę się nie wysługiwać pewną Panią, która ustala go tylko i wyłącznie pod siebie. Chętnie bym Panu powiedziała to wszystko w twarz lub spotkała się z Prezesem spółki, ale może to za jakiś czas. Pozdrawiam

blażej

asal' może nie rotacja ale maja raczej zapotrzebowanie na kierowców a teraz jeszcze bardziej, tym bardziej,że zaczynają sie nieługo wakacje wiec kierówcow z doswiadczeniem będą poszukiwac wileu

Królowa Kategorii

Rozmowa w porządku , forma zatrudnienia też. Płaca na równi z pizza man-em, tylko charakter pracy nie ten sam. Mnóstwo dni, godzin, świątek, piątek i niedziela. Tak około 1,5 m-c w 1 m-c.

Znacie firmę POLBUS PKS od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o POLBUS PKS - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLBUS PKS