Opinie o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Objawienie

Prawda to jest wtedy kiedy w coś wierzycie . Dla mnie może być bzdura dla innego pierdola a dla Ciebie prawda. Każda plotka powtórzona 1000 razy staje się prawdą. Ale nie znaczy to że tak naprawdę jest. Kłamcą jak kłamie to mówi prawdę czy klamie ?? I tak macie w tym swoim Accu. Jeśli kłamie, to stwierdzając „ja teraz kłamię” wypowiada prawdę, a więc nie jest kłamcą. Jeśli natomiast twierdzi prawdę, to znaczy, że kłamie, bo to oznacza wypowiadane przez niego zdanie.

Rysiek z poczty

Leon to nie czytaj, a właściwie to ty umiesz w ogóle czytać, he he he. ☺️ Ja zmieniłem już jakbyś chciał wiedzieć dzwońcu a ty tkwij w tym marazmie i niepewności do końca świata i jeden dzień dłużej..

Rysiek z poczty

W accu skończyła się sielanka, z dnia na dzień człowiek drży o pracę, szkoda tam już być, naprawdę za takie pieniądze strata czasu i zdrowia być po 12 godzin poza domem, jeszcze pół roku temu za ponad 2 tysie to się chciało tam być i pracować, natomiast teraz to już żadna rewelacja a właściwie stagnacja, czas coś poszukać bliżej granicy za tysiak trzysta a pół godziny od domu, accu amen w pacierzu... Rozdział ????. Zamknięty

@Rysiek z poczty

to w koncu coś człowieku zmień a nie non stiop smutasy piszesz!juz tego czytać nie można!

Prawda

To prawda ze w styczniu Accu ogłasza upadłość i od lutego fabryka pod szyldem Mercedes?

@Prawda

Raczej nikt tutaj nie udzieli prawdziwej wiadomości bo nikt tak naprawdę takiej wiedzy nie posiada... pozatym dla mnie jest dziwne to że Ci co zostali mają rozmowy pod firme.... skoro upadłość to po co ten cyrk z rozmowami? I podobno na Eb od listopada 3 zmiany... dziwne?! Może faktycznie Mercedes to weźmie... w sumie szkoda tych ludzi którzy tam jeszcze pracują i ich rodzin,:(((

Prawda
@Mati

W całym Sachsen tak jest,nikt tu nikogo nie żałuje.Kapitalizm przez duże K.

@Mati

Pewnie chodzi o jakiś myk z podatkami lub dofinansowaniem.Zarówno Accu jak i Mercedes to Daimler,więc to ta sama korporacja.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stary wyjadacz

Ola w tej firmie żadnych przyjęć w tym roku nie będzie, ta firma chyli się ku upadłości, planują ogłosić upadłość, a ty pytasz o przyjęcia.... Szukaj innej alternatywy, pracy wokół komina jest w Niemczech dużo, także nie wierz w te brednie i opowieści tych zlewów co tam na resztkach jadą, bo zaraz będzie kurzarbeit a następnie kolejne kilkaset osób do zwolnienia.

Ernest
@Stary wyjadacz

Alternatywy mówisz?Za połowę tego co w Accumotive,a warunki dwa razy gorsze.Praca w Niemczech wschodnich powoli przestaje się opłacać, przyjmują zwalniają, przyjmują zwalniają, a ty zasuwasz jak beduin na najmniejszych stawkach,bez żadnej ochrony związków zawodowych,czy zasiłku na wypadek utraty pracy.Kopalnie chcą zamknąć to związkowcy jadą do Brukseli protestować, tutaj zwalniają setki ludzi i cisza.

Ola

A czy ktoś może wie na kiedy teraz planowane będą przyjęcia?Oraz najbliższy welcome Day?

System

To forum sie zrobiło tak popaprane,jak niektórzy ludzie pracujący w DDRach.Wracajcie juz sobie na ten swój Śląsk,czy skąd tam przyjechaliście, do tych swoich biedronek,albo wyjedźcie wgłąb Niemiec bo straszny (usunięte przez administratora) tu robicie.Kwiat polskiej inteligencji przyjechal do DDRow.A accu to taki mercedes made in DDR,składany przez polskich inteligentów, zarządzany przez byłych kierowników sklepów warzywnych z byłego bloku wschodniego.Socjologą się to nie śniło,że takie coś może funkcjonować.500 milionów marek dofinansowania poszło a byli rolnicy (nie chce obrazić tych prawdziwych)wszystko popsuli.Mercedesa się zachciało pani Merkel w DDR to ma.

Ooooo
@System

Socjologa się śniło. Ciocia Merkel robila eksperyment socjologiczny. Czy fabryka za pół miliarda euro, z pracą prosta jak potrzeba fizjologiczna da radę się utrzymać zarządzana przez pół inteligentów . No jak widać eksperyment nie do końca się udał. Zamiast fabryki stworzyła (usunięte przez administratora) , która wypluł Mercedes że swoich szeregów i w kamenz stworzył z nich kadrę zarządzająca. To nie mogło się udać.

Ciekawe kiedy znowu przyjęcia będą.Obstawiam luty.A Wy?

Mati

No ja w przyjęcia nie wierzę:(((

Bardzo możliwe że od października, randstad już dostał zapytanie o pracowników. Dlatego nie radzę słuchać (usunięte przez administratora)

Mati

No dziwne @anonim bo mi powiedzieli bo pytałem czy to prawda .. i az ich zatkało w biurze, powiedzieli że pierwsze słyszą, a nawet dalej mają kolejne zwolnienia, także to brednie co mówisz:(

Blady

Systemfurerzy to takie lizodupce tym szkopom jak i ty oszołomie, więc tam siedzą i się cieszą, przytakują często nie wiedząc i rozumiac co majster do niego mówi, ale dobra mina do złej gry jest najlepsza... Ha ha ha. Więc ty dzwonie Andrew będziesz ssał jajca to będziesz tam korzenie zapuszczał, a że nie znasz języka niemieckiego, to musisz tym drugim językiem nadrabiać... Pozdrawiam ciebie środkowym.

System
@Blady

"rozumiac"? zabłysnołeś chłopie nie ma co.

@System

A czego wymagać od takiego przygłupa nawet zdania nie potrafi napisać prawidłowo (usunięte przez administratora)

Andrew

Miesiące mijają, accu funkcjonuje, ludzie pracują a jak widzę zdziczały tępy motłoch dalej snuje niestworzone historie o upadłości zakładu. Żal mi was wy tępe bydlaki.

Możliwe
@Andrew

Z Eb 300 zwolnili wszystkich z pośredniaka około 200 osób,KSM podobnie plus minus 200.To że tłuką baterie do hybryd bo te samochody jako tako działają to cieszcie się że wam się udało.Jedno jest pewne jak Accu (usunięte przez administratora) i wszyscy zaczną pracy szukać,to nie będzie za wesoło w naszym regionie dla nikogo.No może tylko tyle że mieszkania stanieją, oraz będzie sporo upadłości konsumenckich,łańcuszek dopadnie wszystkich,bo to pracownicy z Niemiec oraz ich pieniądze napędzają ten region,inaczej znowu cofniemy się o 10 lat ze wszystkim.Ci co maja rodziny znowu zaczna klepac biede,złodzieje znowu zaczną kraść, a reszta kumatych spierdzieli stąd gdzie pieprz rośnie.

@Możliwe

Możliwe masz 100% racji... niektórzy tylko nie mogą pogodzić się z upadkiem Accu bo była to super perspekty dla nas z pogranicza i nie tylko... szkoda ale trudno się mówi i do przodu????????????:))))

Były
@Mati

Wiadomo ,pokolenie transformacji zawsze przyzwyczajone było do walki.Damy rade.

@Andrew

przeczytaj dobrze:tak na ciebie mamusia mówiła?tępy bydlaku?bo skąd byś to znał takie słowa??nikogo,naprawdę nikogo nie można obrażać!!!

Kuta
@Leon

Spoko gorzej mówiła :)

@Leon

Leon i Kuta bez s na końcu. Ja tylko nazywam was po imieniu. Jak nisko trzeba upaść żeby na bezrobociu siedzieć na goworku i wypisywać bzdury jak wy o upadłości aby zatruć życie osobom które zostały w accu i normalnie pracują. Wy i cała ta odmeldowana banda (wśród których też niestety byli fajni ludzie) teraz wylewacie pomyje na accu ale jak dostawaliście hajs za siedzenie na skrzynkach to wszystko było cacy tak ? Dla takiego motłochu jak wy ten czas był jak wygrana na loterii. A że nastąpił kryzys z półprzewodnikami i was odmeldowali to nie jest wina accu czy popytu na auta ale żeby to zrozumieć to trzeba umieć czytać i mieć IQ większe od ameby co w waszym przypadku jest niestety niemożliwe. Pozdrawiam was środkowym palcem. Od czasu do czasu wchodzę sobie tutaj żeby się pośmiać z takich (usunięte przez administratora) jak wy. Zwłaszcza lubię się pośmiać z waszej głupoty jak piję kawkę na kantynie w przerwie między skręcaniem baterii. Jeszcze raz pozdro środkowym palcem.

Blady

Andrew nie funkcjonuje tylko leci na oparach, także nie pocieszaj się, bo Daimler wysyła ludzi z odprawami na emeryturę, a ty dzbanku tam korzenie zapuściłeś i myślisz, że jesteś nie do ruszenia, otóż jesteś w błędzie ty bido ze wsi, do końca roku będzie po wszystkiemu.

Wieśniak

Może i byś chciał, ale tobie,, kolana,, grają, więc będziesz zmuszony zgasić tam światło w kamenz razem z tym bohotem i innymi dzbanami, cóż takie życie, jeden ma (usunięte przez administratora) I ma się dobrze, a ty pracuś musisz doginac,ale taka twoja rola lizać pupę do końca tym nieudacznym Niemcom z sachsen.

@Wieśniak

Jeszcze raz przepraszam jeśli Cie uraziła moja postawa.Oczywiscie życzę Ci jak najlepiej i żeby Ci się wszystko układało jak najlepiej w twoim planie na życie.Pozdrawiam serdecznie.

Wieśniak

Ty pracownik musisz pracować bo jesteś przeambitny, a takich gebelsi lubią.... A ci co mądrzejsi siedzą w domu i mają wyje... I płacone i się śmieją, takich jak ty beduinow...

@Wieśniak

Kurcze no przepraszam juz nie będę. Nauczysz mnie tego?Tez bym chciał tak jak Ty Niczym superman z hydrozagadki.

Frank

Ludzie przepraszam was za maski i gogle,że tak was męczyłem, ale takie miałem wytyczne od swoich przełożonych, aby polaczków ścigać.... Teraz sam zostalem bez roboty i chyba będę zmuszony wrócić do birkenstock, do tzw. Sandałów i tam będę się znowu pastwil na polaczkach, cóż wojnę przegraliśmy, muszę teraz odreagować na polaczkach gdzieś, a najwięcej ich w klapkach w Birkenau. Tschuss. Bis nexte mall. ☺️

Patrząc na to co się dzieje w tej firmie trzeba być niezłym hipokrytą lub wyjątkowo mało inteligentną osobą aby wierzyć w te zapewnienia. W tej firmie już się nic nie zmieni ,a mechanicy i kadra kierownicza rozsyłają CV w poszukiwaniu innego zatrudnienia. Jedyny zakład który będzie dobrze funkcjonował do fabryka w Jaworze, a po Accu po nowym roku zostanie tylko masa upadłościowa.

Srutututu

Co taka cisza, nikt nie pisze , nikt nie narzeka ?? Bargman już wszytskim wysłał wypowiedzenia ?? Czy częśc ludzi jeszcze trzyma ?? Co niektórzy ale z Randstad powracali do Accu z zesłania z Lipska . Znajomemu Bergman obiecał powrót w październiku , bynajmniej tak prawi ale czy to prawda nie wiem . Pozdrawiam

@Srutututu

Nikt nie wrocił,redukcja trwa.

Stefek burczymucha

Cekbeke mam na,, chleb,, mam odłożone siano ale jak się nadarzy fajna robota za 1500 yurkow na rękę to może pójdę, ciśnienia nie mam.... Ten tartak to 6 nocek z rzędu, wiem, że tam nie jest zbyt ciekawie, jak w tych sandałach w birkenstock, ale mimo wszystko chcę blisko po stronie niemieckiej w przyszłości pracować dalej bo mam już trochę lat tam spędzonych, więc dalej chcę tam pracować,teraz gls koło Drezna szuka na kurierke, dają na rękę 1700 jurasow, ale tam nie pójdę bo od 4 rano do 18 poza domem, więc jak dla mnie pieniądze to nie wszystko.... Chcę blisko, nawet za 1400 pójdę(usunięte przez administratora)

@Stefek burczymucha

1400 nie jest warte tyrania jak niewolnik w tartaku czy butach czy mleczarni czy cegielni. W tych firmach jak są Niemcy to sami z grupami i nie do końca normalnie myślący Ja się dwadzieścia razy zastanowię zanim podejmę znowu zatrudnienie w Sachsen .

Były
@Cekbeke

Brawo.O tym właśnie mówię. Przy zarobkach 1400 euro,po jakimś czasie człowiek dochodzi do wniosku że to nie jest tego warte ,ma wrażenie że dookoła sami niedorozwięci ludzie,rośnie frustracja zaczyna mówić co myśli i go za to zwalniają. Niemcy jeszcze myślą ze będziemy ich po rękach całować za tą pracę bo na nasze miejsce leży juz 100 CV.Tylko potem zauważają ze juz druga trzecia fala pracowników z Polski,to zupełnie inni ludzie,a ich praca i podejscie tez jest zgoła odmienne.Tylko co tu robic w tym zapyziałym Zgorzelcu.Jedyne wyjście to szlifować niemiecki i szukać zatrudnienia w wyższych stawkach,za 2000-2500 euro na rękę. Tylko przy takich zarobkach praca w niemczech ma sens i jest tego warta.

@Były

Dokaldnie , tak. Dlatego ja chodzę do szkoły językowej w gerlitz aby porobić certyfikaty . Choc nie mam problemu z komunikacją ale na dobre stanowiska chcą jednak papiery na niemiecki Nie będę więcej (usunięte przez administratora)fabryki.

Wojciech

Do przyszłych pracowników którzy chcą pracować w ACCU, wybierajcie Randstad, ODS albo Personal. Ludzie zaczynaja o 11€ brutto, wyżej wymienione firmy płaca za dojazdy kwoty 100-300€ netto do wypłaty, znajomej Randstad płaci normalnie za przerwy. Wypłata przy stawce 11€ brutto to 1500-1800 zależy od miesiąca. Pod Bergmanem 1200-1400. BERGMAN nie płaci za przerwy oraz nie wypłaca dojazdowek. Lepsza kasa dopiero po 16 miesiącu zatrudnienia. Różnica jest kolosalna. Pracownicy mający stawki 14,21-14,71. Zarabiają takie same pieniądze jak osoby pracujące kilka miesięcy pod Randstadem albo ODSem. Dramat Omijać Bergmana szerokim łukiem. Chyba, bo będziecie robić za o wiele mniejsze pieniądze z ludźmi którzy przyszli przez inne agencje

@Wojciech

Dzień dobry @WOJCIECH W perspektywie długoterminowej współpracy, na jakiej zależy nam najbardziej, różnice nie są tak uderzające. Ponadto w naszym systemie oferujemy zakwaterowanie, dzięki czemu pracownicy otrzymują meldunek, niemieckie świadczenia, bezpieczeństwo finansowe (Arbeitslosengeld w przypadku utraty pracy przysługuje tylko osobom z meldunkiem), bezpieczeństwo związane z ewentualnym powrotem pandemii. Faktycznie, w Bergmanie stawki wzrastają progresywnie, a płatne przerwy są naliczane po przepracowaniu jakiegoś czasu. Z pozdrowieniami, Zespół Bergman Deutschland

Wojciech
@BERGMAN Deutschland GmbH

W perspektywie czasu różnica jeszcze się powiększa. Oferujecie płatne „mieszkania” a raczej miejsce z obca osoba w pokoju za 200€ na miesiąc. 90% osób zatrudnionych przez firmy pośredniczące dojeżdża codziennie z Żar, Zgorzelca i mniejszych miejscowości przygranicznych, jak ktoś potrzebuje zameldowanie na terenie Niemiec to w większości przypadków decyduje się na przeprowadzkę. Jesteście obecnie najgorsza firma pośrednicząca w ACCUMotive. Płacicie najmniej a różnice w comiesięcznych wypłatach sięgają 200-300€. W skali roku to kwota ok. 3000€ na czysto. Proszę nie mydlić ludziom oczu

@BERGMAN Deutschland GmbH

Arbeitsolgeld z meldunkiem ale jak Bergman czy inna firma zwolni to trzeba się wyprowadzić z mieszkania tak i wymeldować czyli niema żadnego zasiłku i trzeba sobie szukać mieszkania i meldunku żeby mieć zasiłek, czyli te mieszkanie i meldunek jest na czas pracy, a później wyprowadzka bez niczego bo bez meldunku niema zasiłku w jakim ty świecie żyjesz i wkręcasz ludzi jak ten cały bergmann

@BERGMAN Deutschland GmbH

Bergmann był bardzo dobra firmą na początku 2019roku wszystko się zgadzało kasa była dobra, teraz niestety ucinają wszystko co się da nie wypłacają pieniędzy za zwolnienie lekarskie, porobili takie zmiany że masakra ale to też jest przyczyną ta pandemia ponieważ od marca zaczęło się to, a nikomu tu nie będzie przysługiwał zasiłek dlatego że jak zwolnicie pracownika musi się wyprowadzić z mieszkania i z czym pójdzie do agentur fur arbeit jak już nie będzie mieszkał tam i zostanie wymeldowany, będzie musiał na własną rękę znaleźć mieszkanie i wynająć i się zameldować wtedy coś zrobi

Pracownik.
@Wojciech

Również odradzam, po 15 miesiącach Bergman zniża stawkę bez podania przyczyny, kpina. Unikajcie tego pośrednika

@Wojciech

Wojciech, nie probuj tu rozwijać nieprawdziwą wersję wydarzeń!!! To wszystko nieprawda,co napisałeś!!!wystarczy przy ew.zatrudnieniu poprosić o projekt umowy między firma a pracownikiem!wszystko jest NAPISANE w umowie tylko niektórzy jej nie czytają!!ale podpisują!ODS nie wypłacił większości pieniędzy ,niektótrym w ogóle za kilka miesięcy pracy!taka firma krzak ,ogłaszająca upadłość.....Randstad nie wymaga zaświadczeń o niekaralności.i jak się to skończyło?mnóstwo okradzionych szafek,kurtek,itp.nie wspomnę o skradzionym samochodzie z parkingu......Ja pracuję u Bergmana i jakoś większe mam na mc wypłaty,niż te o których piszesz....Teraz jestem na Kurzarbeit i nie narzekam.Także skończ p.te opowieści dziwnej treści,bo naprawdę o niczym nie masz pojęcia! Dramat to sam sobą reprezentujesz.Przypomnę.Każdy ma obowiąek czytać przed podpisaniem umów z firmami :je przeczytać ze zrozumieniem i potem podpisać!!!To ,co napisałeś podlega napisaniu skargi poprzez adwokata do sądu......Resztę to sobie doczytaj w necie....

@Wojciech

Panie Wojciech,a to pan robi płatną reklamę za darmo dla tych wymienionych firm???tak to wygląda! ODS nic nie,zrobił a właściwie (usunięte przez administratora) mnóstwo ludzi,nie płacąc im w ogóle!pracowali za free kilka miesięcy.....randstat i inne nie wymagaja zaświadczeń o niekaralności pracowników .wszyscy wiedzą ,jak to się skończyło:kradzieże na terenie zakładu:z szafek, części z linii produkcyjnych(siara na całego)-stąd były przeszukiwania przy wyjściu pracowników!a nawet ukradzione auto z parkingu..itp....Bergman ma stabilna sytuację ,jesli chodzi o wszelkie "pandemie" i lockcdawn.Warto naprawdę zameldować się w N-S,wziąć mieszkanie i mieć profity z tego niepewnego czasu.nawet stać pracownika na utrzymanie mieszkania mimo przestojów w accu.Więc proszę się zastanowić porządnie ,zanim pan namiesza innym w głowach tym dziwnym wpisem,bez przemyślenia sprawy.Ja jestem zadowolony i to jest najważniejsze!

Zmeczony

A może trzeba szukać pracy po Polskiej stronie.Sam juz zaczynam wątpić czy warto narażać zdrowie za te 2000 złotych więcej. Ciekawe jak zarobki ID Logistyk.Gdyby można zarobić 5000 złotych na rękę to nawet nie patrzył bym w stronę tego całego DDRówka.Zero szacunku, zero własnego zdania ,lizodupstwo i karierowicze z Polski po podstawówce. Taki to obraz wyłania się z przygranicznego Sachsen.

Stefek burczymucha

Ja wiem cekbeke, że warunki pracy są wszędzie do bani tu w tym landzie sachsen, bo to bieda i nieudacznictwo tu jest, Angela nie uważa ich za gebelsow, dlatego żyją gorzej niż Polacy, wiem co mówię, bo robiłem w bautzen i w innym miejscu też o nasz sanepid gdyby zobaczył w jakich warunkach pracują ci ala Niemcy to by się nogą przeżegnał i od razu by pozamykał na trzy spusty....

@Stefek burczymucha

Mleczarnia to zło tak jak tartak . Chyba że nie masz na chleb i cię rachunki gonią to próbuj. Muskauer Str. 38, 02906 Niesky, Niemcy

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 206 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.