Opinie o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. w Wrocław

Krzychu

Mam pytanie do was. Ten kto miał przepracowane po wyżej 15scie miesięcy niby premia z acc powinna być wypłacona pracownikom. Ktoś dostał wogóle? Albo już nikt nie dostanie.

@Krzychu

Ale jaka premia ? Mercedes zapowiedział że jako koncern wypłaci z lutową wypłatą premię za wyniki z 2021. Premia ma być do 6000 euro ale jak będzie to wszyscy wiedzą 300 euro max. A z tego co wiem to w accu dostaną tą premię tylko pracownicy z umową na stałe.

Localeskamenz

No co jest? Żadnych wpisów? Nikt nic nie pisze o pracy w Dhielu kolo Berlina? Lub o Lipsku.Kaszana w Accu to już temat zamknięty.

Luj
@Localeskamenz

Zamykają ta stodole wszystko przenoszą do Jawora już przyjęli tam 800 osób stąd ta cisza wywalaja na zbita mordę sukcesywnie

@Luj

Czyli jak długo to jeszcze potrwa? Do mają? Wszyscy obsrani? A co z tymi z umowami na stałe? Też na bruk.

@Localeskamrnz

Widzę że stała banda idiotów nie może dalej sobie darować odmeldowania i wylewa swoje frustracje w przerwie między czyszczeniem kolejnych kibli. Otóż pracownicy na stałe zostają i pracują dalej. Accu przechodzi restrukturyzację. Wiem że to dla takich pajaców jak wy bardzo trudne słowo dlatego sobie sprawdźcie w słowniku co to znaczy. Jesteście żałośni.

Localeskamrnz

Oho! Uderz w stół a pajac się odezwie.Odezwal się obsrany , niesfrustrowany okaz niemieckiego sługusa.Nie bój się.Niemiecki majster weźmie cie na kolana, przytuli i pocieszy .Oh main Liebe kleine polnisch ! Ty zawsze mieć robota! Sehr Gut (usunięte przez administratora) Restrukturyzacja to w ich języku oznacza : kasa pusta jak bęben. Spieprzona produkcja.Zwijamy manatki.Co najwyżej dostaniesz pajacu odprawę w wysokości 50% wypłaty za za każdy przepracowany rok i paszoł won .Może znajdziesz jakiś inny arbeits lager.

@Localeskamrnz

Wiesz co jest najlepsze ty nieudaczniku ? Że od czasu do czasu wchodzę na to żałosne forum i piszę jakiś komentarz a później mam bekę z takich przegrywów jak ty którym aż piana z zawistnego ryja wychodzi. Hahahahah dobra idę skręcać ostatnią baterię przed fajrantem. Tschuss arschlochen.

Localeskamrnz

Toż właśnie to samo robię.Duza przyjemność poczuć jak trzęsiesz (usunięte przez administratora) ze strachu.Zalosny frajerze.Niemiecki wlazidupie.Zapierdalaj dalej zum Doutsche volke .Ja odpoczywam i liczę euro od Bundesregirung a ty skręcaj te bloki.Masz bardzo rozwojowa robotę.Certyfikowany wkręcacz śrubek po gimnazjum .

Localeskamrnz

Oj zabolało! Widzę. Długo kombinowałeś i wysilales swój zasyfiony mozg.Juz niedługo nie będziesz miał zajęcia.Wkrecanie śrobek zamienisz na grzebanie palcem w (usunięte przez administratora) swoich niemieckich panów.Zegnaj zrobotyzowany zjebie.Niedlugo będziesz machał ręką na pożegnanie. Lal łzy. By By Accu twoja miłości.

Localeskamrnz

Aha(usunięte przez administratora)Co tam robiłem? No cóż.bralem całkiem nieźle pieniądze za niby produkcję z dofinansowania przez Rząd federalny.Miedzy nami jest taka różnica, że ja wykorzystałem sytuację póki się dało tak jak wielu innych kolegów i koleżaneki z pracy i świetnie zdawałem sobie sprawę z sytuacji.Swietnie się bawiliśmy udając solidnych , pracowitych (usunięte przez administratora),.Czyli tania siłę robocza z Polski.Czyli oni udawali i my też.Wiadomo było jak to się skonczy.Oczywiscie takie tepaki i chlory jak ty. Które tylko wtedy się czują się dobrze kiedy dopieprza innym i mogą nimi pomiatać niczego nie rozumiały.To że pogardzasz swoimi rodakami .Źle im życzysz to świadczy tylko o tobie.Marniutki kandydacie na volksdoutscha .Z wszystkich twoich wypowiedzi wyziera jedno: pogardą dla ludzi , szczególną pogardą dla swoich rodaków- o ile się za Polaka uważasz? Jesteś psychopata pełna geba.Wystarczylo cie odpowiednio sprowokować.Macasz , kombinujesz kto do ciebie pisze? (usunięte przez administratora)

Moni

Witam jak tam w accu są przyjęcia, zwolnienia? Jakiś pracowników zostawiają

Moni

Jaki pośrednik rekrutuje do accumotive i czy są pdzyjęcia

@Moni

Ty naiwna jesteś? Czy tylko udajesz? Czy nowych wpisów ci brakuje? Jakie przyjęcia.raczej masowe zwolnienia.

@Moni

Nie ma przyjęć tylko zwolnienia. Pośrednik leci z końcem lutego a tymczasowi pracownicy Accu lecą z końcem kwietnia

@Miczu

Tak z czystej ciekawości to wszystkie agencje pożegnają? Bo niby Oficce Pipol ma tam zostać ,ja już od lipca tam nie pracuje,ale szczerze kusiło mnie aby tam wrócić...dobrze że tak nie zrobiłem bo widzę że źle bym skończył:( Porażka co oni robią,bezmózgi:(((

Bb
@Miczu

A i powiedzcie co z tymi co tak się panoszyli pod "firmą" ? Ciekawe czy kopa dostaną,tacy byli najjj,tacy szczęściarze,lepsi od reszty z agencji :p Co teraz już tacy super nie będą,w najlepszej formie,najlepsze pieniądze trzepać hahaha.

Jogi
@Bbb

Prawda taka że każdy z nas by tam z chęcią wrócił, bo warunki pracy o raz płace były bardzo dobre.Linia autobusowa ktora dowozi pracowników to też duza wygoda i bezpieczeństwo w podróży do pracy.Ze świeczką szukać takiego zakładu pracy.Niestety sposób zarządzania tym wszystkim spowodował że jest jak jest i człowiek nadal musi szukać swojego miejsca.

@Bb

Masz rację.Nie dziwię się że masz satysfakcję.Mnie też śmiech ogarnia.Praca to tylko praca.Buce które uwierzyły w te androny o wielkim zakładzie i o świetlanej przyszłości boleśnie się teraz przekonują o prawach ekonomii i robieniu ludzi w bambuko.

Robo22

Oczywiście że część zostanie.ktos musi zgasić światło i posprzątać.Szerokiej drogi elektrykiem!

@Bbb

Ogólnie kłamstwo goni kłamstwo. Oficjalnie mieli potwierdzić w tym tygodniu co i jak ale jak zwykle tego nie zrobili. Nieoficjalnie zostaje tylko Randstad ale tylko do końca kwietnia. Tak naprawdę nie będzie komu robić, tak chcieli i tak będą mieli. Dobrze żeś zrobił że nie wróciłeś. Ale jak to mówią "kto w accu robił ten w cyrku się nie śmieję "????????

@Bb

Niektórzy wyjazd z końcem kwietnia a niektórzy z końcem czerwca. Nawet u tych co mają na stałe czasem widać brązową smugę na nogawce hahaha. Ale są i tacy co do dziś ciasta noszą i proszą żeby zostać... Mnie ta firma zniszczyła psychicznie I fizycznie (tak są dwie linie gdzie trzeba sporo zrobić a szczególnie na jednej gdzie Majster ma polskie nazwisko)

@Miczu

Strasznie mi przykro,bo sam pamiętam ile nerwów mnie ta firma kosztowała:((( Mam nadzieję że wszystkim oddelegowanym uda się znaleść szybko nową pracę,w dobrych warunkach. Trzymam kciuki,bo ja całe szczęście na Accu świat się nie kończy:))) Powodzenia ;)))))

@Miczu

A właśnie o co chodzi z tym majstrem z polskim nazwiskiem ? Pamiętam że na EB wszyscy srali ze strachu przed nim żeby do niego nie trafić.

EB2001

Jak tam w Accu? Słyszalem że mają wywalać

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BERGMAN Deutschland GmbH odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
Bg

Czy są przyjęcia do accu

Jarek
@Bg

Raczej straszą zwolnieniami w marcu.Wszyscy siedzą jak na tykającej bombie.

@Jarek

Czy to dotyczy wszystkich? Zeitfirmy i samych pracowników accu? Titanic tonie?

Jb

Strata pracy jest zawsze bolesna.dolaczam się.????

Jarek
@Jb

Zeitfirmy na pierwszym strzał ,pracownicy Accu mają dziwnym zbiegiem okoliczności umowy do kwietnia, wiec ich nawet zwalniać nie trzeba będzie. Tytonik tonie i idzie na (usunięte przez administratora)

@Jarek

Czyli plotki i pokatne informacje powoli okazują się prawda.Kwiecien .najdalej czerwiec, lipiec.Samo życie.Mialo być pięknie a wyszło jak zawsze.pozdro.

@Jb

Oj tak wszystko okazuje się prawda zbliża się koniec.Koniec umów, koniec pracy, koniec zakładu.

Beata
@Edi

a krążą już w firmie pogłoski o zwolnieniach? jaki jest główny powód??

@Beata

Brak rentowności.

@Edi

No tak! Śmiech na sali.Przy tak fatalnym systemowym zarządzaniu.gdy 1/3 załogi musiała nadrabiać za 2/3 .czytaj: Polacy z zeitfirm za niemieckich niepełnosprawnych i kadrę z piętra i tak zwanych "majstrow" .Przysłowiową niemiecka nieudolność.Czytaj: (usunięte przez administratora)

@Jb

Problem z produktem nie z ludźmi.Samochody elektryczne które trzeba ładować co 300 km po co to komu?Do tego kryzys energetyczny.Podwyszki cen prądu,który jest z węgla,na który nałożono horendalne opłaty.Zielona energia?Co by było gdyby wszystkie samochody ciężarówki autobusy były na prąd?Wszyscy z twojej ulicy maja auta na prąd i chcą to nagle ładować,zajezdnie,auta tranzytowe wszystko wszystko.Skąd niby tyle prądu?Atomówki bee,węgiel bee,ze słońca?z wiatru?No chyba nie starczy.Nagle ktoś to zrozumiał i powoli się z tego wycofują.

@Edi

Tutaj się z tobą całkowicie zgadzam.Oprocz tego co napisałem poprzednio i pozostaje przy tym.Oczywiscie .wszystkie te celebryckie brednie o zielonej energii są funta kłaków nie warte.Norwegia właśnie odczuwa problem z elektrykami i ich masowym wprowadzeniem.Pala się trafostacje, system przesyłu energii siada .A przecież Norwegia jest bardzo bogatym krajem.Skonczyly się gładkie gadki i zaczęła walka o przetrwanie.Co innego Accumotive.To klasyczny start up tylko na wielka skalę.Wydojenie dotacji.Spelnienie marzenia Angeli o miejscach pracy we wschodnich landach itd.Tak jak i ja i Ty możesz obserwować niekompetentnych nierobow w zakładzie.Takie było założenie od początku.No i super.Dzieki temu była praca i zarobki.Tak jak wszystko był początek.rozwiniecie i teraz jest zakończenie.

????

@Jb

Problem z tym ze w założeniu było ożywienie wschodnich niemiec i zwalczanie bezrobocia.Ściagneli na te tereny z dwa tysiące Polaków.Teraz ich wszystkich zwalniają bądź zwolnią. Część z nich zostanie szukając nowej pracy,rejestrując się w pośredniaku po zasiłek, będzie jeszcze większy marazm niż był.Wczesniej dawalem sobie na lokalnym rynku pracy całkiem nieźle, teraz przy tej liczbie ludzi,szukających zajęcia zaczynam się nieco martwić.

Jaruś
@Jb

Komentarz trafiony w punkt pozdrawiam

@Jb

Zgadzam się.Niemcy mają jakiś systemowy problem z Polakami.Szczegolnie dotyczy to Saksonii.W mnieszym stopniu Brandenburgii.Jedyny sposób na ożywienie landów wschodnich to ściągnięcie jak największej liczby Polaków z Województw zachodnich Polski.Na stałe.Doskonale o tym wiedzą biorąc pod uwagę sytuację demograficzna.Chca tego i jednocześnie się tego boją.Stad niekonsekwencja w działaniu.To taka niemiecka schizofrenia w stosunku do nas.Bardzo pozytywny stosunek do imigrantów z południa i strach i niechęć w stosunku do nas.Imigranci nie są pracowici i kreatywni.My tak.Co Niemcy w dłuższej perspektywie w ich wyobrażeniu uważają za niebezpieczne dla nich.Fachowo ich stan można określić jako schizofrenia paranoidalna - zbiorowa.Z naciskiem na paranoje.

To prawda, że do accu znowu przyjmują, na jakiej stawce i na jaki okres, ilu ludziow biorą, potrzebują, bo ja słyszał, że tysiąc potrzebują, ale ja nie wierza w to wcale, czy wie ktoś jaka jest rzeczywiście prawda....

J.R

Na PB 300-2 i 3 potrzebują każdą ilość????????. Nie ma kto już robić, znam przypadki gdzie ludzie sami Odeszli bo przestała ich bawić ta cała sytuacja.

@J.R

To oznacza tylko jedno: droga do upadłości.cala reszta to tylko pozory i dezinformacja.

@A jednak

Jeszcze wam się nie znudziło wypisywanie bzdur o upadłości ?

A jednak

A tobie kłamczuszku nie znudziło się reagować.Accu twoja wielka miłości.

Pinkos

To się zdziwisz za parę miesięcy...

@Pinkos

Już to słyszę od kilku miesięcy. Fakt jest taki że wam żal (usunięte przez administratora)ściska że już tu nie pracujecie i żeby sobie ulżyć wchodzicie tu żeby wypisywać te głupoty.

A jednak

Tobie ściska że strachu.Dlatego tu wchodzisz i sam się przekonujesz że jest inaczej.Niepewnosc bywa męcząca! Mecz się do woli !

Pinkos

Żal (usunięte przez administratora) nie ściska, Fakt...troszkę się człowiek przyzwyczaił... ale z drugiej strony te dojazdy,i ta psychoza,atmosfera...(usunięte przez administratora).Ale to w Czerwcu się skończy....Inna firma ma to brać i co innego mają tam robić...A linki rozbierane będą, cześć na Studgardt,a część do Jawora...Info z biura...od Niemców...

Beata

takie dobre warunki że trzeba żałować, że się zwolniło? :)

Alku

Tam już nie ma po co wracać

@Alku

Kamenz-niech zasypią tą wiochę z ośrodkiem dla uchodzców i wszystko wróci tak jak było przed powstaniem tego całego (usunięte przez administratora).

BYŁY

Wszystkim zwolnionym z Accumotive a będzie nas razem z 1000 osób,życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku,fajnej stabilnej pracy w miłej atmosferze.Pozdrawiam.

Mmm
@BYŁY

Dziękuję bardzo i wszystkiego dobrego!!!

@Mmm

Dzięki.pozdrawiam.

Accu

Umowy na miesiąc , zminusowane zeitkonto a więcej się zarobi bliżej granicy niż w accu

@Accu

Umowa na miesiąc to kpina ,kto to wymyśla?

Accu

Dobre czasy w Accu się skończyły . Czas szukać innej pracy

@Accu

A można coś więcej?Dlaczego trzeba szukać innej?

Alku

Witam czy to prawda że mają zwolnić większość ludzi co pracują przez pośrednika do końca grudnia

@Alku

Niestety tak,to prawda.

Acc

A co ludzi teraz zwalniali

Abb
@Acc

Oni sami się już pogubili,zwalniają jednych co znają maszyny i mogą usuwać błędy,żeby zatrudnić długich co uczą się wszystkiego od zera. PatoAccu jednym słowem.

Maciej z Klanu

I jak tam na Accumotive? Idą te baterie,czy dalej felery wychodzą? Kiedy to zamykają? Podobno Ofice People rekrutuje na parę miesięcy...Czyli jeszcze coś tam klepią,albo udają...

@Maciej z Klanu

A co Cie to obchodzi?

Piter
@Anonim

A co zapytać się nie można? Co to,twój prywatny (usunięte przez administratora) jest?

@Piter

Pytać można, i odrazu sobie odpowiadać też he he he

Dr.

Brawa dla rozmówców.bez napinania się.jeszcze kilka miesięcy a temat się skończy.Accumotive idzie na dno.Wykonuja dużo ruchów pozoracyjnych ,dezinformują. Ale poznasz Pana po cholewach.'ZWROTKA W DRODZE" Dlaczego zmarnowali tyle hajsu? A kto powiedział że zmarnowali.Kasa zmieniła miejsce położenia.Jakis mikro kawałeczek ciastka dostajemy.I z tego się trzeba cieszyć.No przecież nie mogło to tak trwać.Co do lizania (usunięte przez administratora) to każdy robi to co lubi.jedni robią to w Polsce inni w De.kazdy orze jak może.

@Dr.

Mądrego to i miło posłuchać.Tylko co na to nasi dziadkowie, przodkowie polskiej Husarii na to lizodupstwo,dla średniorozgarnietych Niemców z byłego bloku wschodniego. Z całym szacunkiem ale oni mentalnie zatrzymali się w rozwoju na Honekerze. Jak nie przyjedzie ktoś z zachodu do kierowania nimi to położą na łopatki każdy zakład,a i tak pomimo pomocy łatwo nie jest.

Fsj

Przyjmuja dalej do accu?

@Fsj

Przyjeli troche osób bo w lipcu za dużo zwolnili i nie było komu pracować. W marcu kolejna fala zwolnień, kto wie czy nie ostateczna.

Gag
@Anonim

A to lipa, aż tak cieńko z accu?

@Gag

Lipa lipa,czasy świetności dawno już za Accu,teraz lecą na oparach,obcięli wszystkie dodatki .Nie masz urlopu bo firma zużyła go na przestoje.Godziny pracy na dużym minusie,bo firma ciągle ma jakieś przestoje.Ja osobiście dowiedziałem się w piątek że w poniedziałek nie pracuje.Powiadamiaja w ostatniej chwili,celowo żeby ludzie nie pouciekali na l4,linie wtedy staną i nie wyrobią planu. Bałagan organizacyjny,codziennie serce podchodzi Ci do gardła ,nie wiesz czy na bramce karta zadziała,mnóstwo znajomych w ten sposób dowiedziało się ze juz nie pracuje. Zero szacunku .

Janek
@Anonim

Mi się udało iść na l4 mam nadzieję że Tobie też... pozdrawiam byłych pracowników accu trzymajcie się

I gratulacje.tak trzymać.

ODss

Nie wiem, może jestem nieliczny ale ods nigdy mnie na wypłacie nie porobił. Robiłem tam kilkanaście miesięcy

@ODss

Jestem pewny ze nie dostałeś wszystkich należnych Ci pieniędzy, i jestes tego nieświadomy...Jedynie Randstad w miarę normalnie podchodził do swych pracowników, reszta agencji to jakieś nieporozumienie,traktują Cię jak chłopa panszczyznianego.To już nie lata 90 gdzie Polak za parę euro dawał sobą pomiatać.Choć niektórzy nadal to robią...Gdzie są jakieś związki zawodowe?Prawa pracowników?Programy ochronne od utraty pracy?Masakra!!!

Juz niedługo wartośc napisu będzie muzealna...

Acc

Jak w Accu jest robota? Ciągle szukają pracowników

@Acc

W lipcu zwolnili grubo ponad 500 osób,teraz przyjęli trochę żeby wyrobić plan roczny.Umowy ludzie mają na miesiąc lub dwa,po nowym roku nastepna fala zwolnien.Grube cięcia na wszystkim.Zarobki dla nowych pracowników 1200-1400 euro,trzeba odliczyć czas oraz koszt dojazdu.Wychodzi ze jesteś 11 godzin pozadomem,wstajesz o 3 w nocy żeby dojechać do pracy i zostaje Ci w ręce jakieś 1100 euro. Umowę masz na miesiąc, i wisi cały czas nad tobą widmo zwolnień więc o stabilizacji tez możesz zapomnieć.Urlopu tez nie masz bo firma zużyła go podczas własnych przerw w produkcji i funkcjonowaniu zakładu.Powodzenia.

Acu2
@Anonim

Z tego wynika , że lipa po całości.Dzieki anonim za rzeczowe info.

Lolek
@Anonim

Tyczy się to też pracowników na firmie?

@Acu2

Proszę. Każdy ma cicha nadzieje że ten zakład stanie kiedyś na nogi ,niewątpliwie był on szansą dla tysięcy ludzi na lepsze godne życie.Na chwile obecną marzenia się rozmyły a zarządzanie tym molochem to prawdziwa patologia,brak szacunku dla ludzi i życie z dnia na dzień bez perspektyw.

Wujo
@Anonim

Niestety masz rację... zero szacunku ale to DDR stan umysłu werk jeden zaorany w przyszłym roku resztę ludzi zwolnia bez znaczenia czy tymczasowych czy na firmę pozdrawiam

@Wujo

I tu nasuwa się pytanie,po co oni to otwierali,tyle milionów euro wydrenowali z niemieckiego budżetu bez żadnej kontroli,ściągnęli tutaj tysiące pracowników, którzy szukają jakiegoś zatrudnienia,wiec najbiedniejszy rejon niemiec jest jeszcze biedniejszy,jeszcze mniej pracy a skutek całkowicie odwrotny od zamierzonego.

Acu2
@Wujo

No to są kiepskie infa.slyszalem że niektórym accu dało kontrakty na rok do listopada.Czy to prawda.nie wiem.ale wobec tego co napisaliście. To już nie wiem co myśleć.

@Anonim

Po tych zwolnieniach w lipcu i teraz po tym jak zle traktują i zle płacą pracownikom,po przekrętach z nowymi umowami- wszyscy cudzoziemcy powinni się zwolnic....

Wuja
@bert

Powinni odejść od linek i zgłosić to telewizji ale w DDR jest cenzura chcą zamieść Pod dywan ten przekręt na miliony euro nie trafione decyzję odsade miernot na wysokich stanowiskach którzy porobili psedu kursy na majstrow śmiech na sali

@bert

A co z rachunkami i utrzymaniem rodzin?Co niektórzy bardziej zaradni byc moze rozglądają się za innym zatrudnieniem,aby przerwac ten marazm i niepewność. Co niektórzy będą pracować do ostatniego dnia licząc na cud.Ci co mają meldunek po stronie niemieckiej są nieco bardziej spokojni.Natomiast pracownicy najemni i ich rodziny przeżywają swojego rodzaju horror bo w przypadku utraty pracy mogą zarejestrować się do polskiego pośredniaka i otrzymać 200 euro zasiłku.To prawdziwa walka o przetrwanie.

@Anonim

Oczywiście.tu masz rację.rachunki trzeba płacić i nie ma zmiłuj.Na tym to polega.Cwaniaki którzy ten szwindel zrobili doskonale o tym wiedzą.Wielkie hale , tysiące zatrudnionych , " nowe technologie" itd.to wszystko wyglądało wspaniale w mediach.Sa przecież mistrzami propagandy.Zasada od setek lat jest ta sama:im więcej pozorókazdyw tym większe powodzenie akcji.kazdy kto zaufał firmie , korporacji ten jest po prostu naiwny.O niczym nie świadczy skala , wielkość, rozmach itd.wszyscy , którzy tam pracowali i pracują widzieli na własne oczy co tam się wyprawiało.jaki był poziom zarządzania, kompetencji , stosunek do ludzi , którzy co by o nich nie powiedzieć to jeśli chodzi o nas Polaków , dawali z siebie wszystko.ZASUWALI na swoje wypłaty.Mamy swoje wady i często wobec siebie jesteśmy nie w porządku , ale pracowitości nie można nam odmówić. I to wszystko było widać jak na dłoni.Niemcy zachowują się jak schizofrenicy.Z jednej strony nas potrzebują a z drugiej nas nienawidzą.To czy ludzie i ich rodziny przeżywają horror to ci macherzy od dotacji mają w du.....pie.Wszystko to widzieliśmy i słyszeliśmy na co dzień.Trzeba było słuchać swojego rozumu.

@Dr.

Tak Doktorze zgodzę się z tobą w 100 procentach,tylko co dalej?Ścierać się z tymi DDRowcami dalej?Na dłuższą metę chyba się nie da,bo to bomba z opóźnionym zapłonem i osobiście juz nie daje z nimi rady.Podjac pracę w Polsce i klepać biedę?Też się nie da, życie jest jedno i trzeba z niego korzystać. A może sprzedać chałupę i wyjechać do Australii,tam cieplutko ,ludzie życzliwi i pracy sporo.

@Anonim

Tak już Australia czeka na ciebie... Język trzeba znać...Chyba że jesteś po Anglistyce? Bo po Germanistyce napewno jesteś..? Zresztą,trzeba tam pracę mieć,i pracodawca musi udowodnić że nie ma nikogo na to stanowisko.. Ogłoszenia itp.Pozniej dopiero możesz się starać o pozwolenie o pracę..Nie jest tak kolorowo... kolega był miesiąc tam na wakacjach i pytał przy okazji,o pracę..akurat na kierowcę autobusu...A ty na co tam pujdziesz? Na ciecia?

@Sołtys

Tak ja tylko na Ciecia.. Autobusem mi sie nie chce.Nie mierz wszystkich swoją miarą...

bert

Masz rację,ze nie są solidarni i pokazowi...ale nie rozumiem,ze narzekają,ze ich w konia robią i (usunięte przez administratora) a przecież można wejść do neta i za większe pieniądze prace znależć....

@Anonim

przestać pierdzielić o jakimś horrorze! wejdz lub wejdzcie do neta i tam jest mnóstwo ofert pracy w De!Przyspawali was tam do accu? trzeba iść z nurtem.jak takie numery wam robią,to trzeba COŚ zmienić!!rozpocząć zmiany ! i nie powtarzać tych samych błędów! czyli wyciągąć wnioski! Był czas ,żeby tak się "zaaranżować" w De ,żeby nie iść na polski zasiłek.......Nawet nie trzeba być zaradnym.wystarczy logicznie pomyśleć!

@bert

Aranżuj Aranżuj, zobaczymy za kilka lat co Ci z tego wyszło...Ja mam w Niemczech wschodnich juz 8 lat,wszędzie jest tak samo,niemiecki pan i polaczek który robi za przysłowiowego zapierdalacza bez żadnych praw,odezwiesz się to wylatujesz , nastepny zakład pracy i tak w kółko.W Accu mimo wszystko warunki pracy były niezłe,klimatyzowana chala,praca niezbyt wymagająca za dobrą kase.Poprostu szkoda że to jebło.

@Anonim

A co tu mierzyć swoją miarą? Weź się za siebie,a nie tylko narzekasz...8 lat pracujesz i co.? Do Accu poszłeś,bo praca mało wymagająca? Ja też pracowałem na EB 300, ogarniałem temat i co? W Lipcu odmeldowali,to poszłem do innej... Bardziej wymagającej...Tylko trzeba mieć ambicję,a nie czekać na oklaski i wmawiać sobie że jakoś będzie... Przyspawany tam jesteś? Nigdzie tak już nie będzie jak w Accu... że stoisz i wciskasz guziki i kasujesz błędy,nawet nie wiedząc Dlaczego wyskakują....Tylko na pałę..Znałem takich...

@Sołtys

Pracuj Soltys pracuj...Robota głupiego lubi...

@Anonim

to dlaczego nie masz mieszkania lub zameldowania w DE? poszedłbyś na bezrobotne i mialbys pieniądze a pozniej by /ci pracę załatwili....O to mi hodziło! a nie polski zasiłek......o którym piszesz....Przez 8lat nic nie zrobiłeś czy jak? w tym kierunku?

@bert

Mam własne nieruchomości po stronie Polskiej.Meldunek?Sprawdza Cie sto razy,przemagluja ze odechce Ci się kombinowania.Wiecej z tym problemów jak pożytku .Mieszkanie w białym wynajmowanym mieszkanku po stronie niemieckiej nie jest moim celem życiowym.Mam dom i rodzinę w Polsce,jakoś sobie radzę.Dla mnie traktowanie pracowników najemnych to patologia,ale damy rade.

@Anonim

Kto ma jakie cele to jego sprawa.Masz rację.traktowanie pracowników przez DDR owców szczególnie z Polski to (usunięte przez administratora) .To wynika moim zdaniem z ich kompleksów! Przez swoich rodaków z zachodnich landów są traktowani jak (usunięte przez administratora)Do niczego się nie nadają i jakiej kasy by w nich nie wypompować to worek beż dna.I jak dostają trochę wladzuchny nad Polakami to dostają orgazmu ze szczęścia że mogą nad kimś panować.(usunięte przez administratora)

@Anonim

To ty jesteś taki Polaczek (usunięte przez administratora) Widzę...nie narobić się a zarobić...po łatwiżnie idziesz...Lubisz się chwalić co posiadasz itp. A czy masz po kimś te swoje włości,to mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi.Ty chyba z KSM jesteś,a później cię dali na EB 300.? Był taki chwalipięta,że jak przyszedł na linie 2 to był wystraszony,i nie ogarniał tematów.Ze Zgorzelca.Jak z Accumotive odmeldóją,to pójdziesz na L4 od psychiatry,na schizofrenię? takie modne to jest wśród rodaków...

@Sołtys

Sołtys o co Ci chodzi?Wiecej sexu mniej komplexu.Tyle pięknych kobiet dookoła życie jest piękne. Pozdrawiam serdecznie.

@Sołtys

Co do Adama Borkowskiego to się nie zgodzę... jest mega fajnym gościem. Za to Rożek pierożek to (usunięte przez administratora) jakuch mało, ma się za niewiadomo kogo a jest zwykłym pomiatajłem Niemców...

Podziw

Podziwiam ludzi którzy spowrotem przyjmują się do tego (usunięte przez administratora) biorąc pod uwagę dojazdy 12 godzin pozadomem za marne 1400 euro i umowa ma miesiąc lub dwa. Masakra.

Podziw 2
@Podziw

(usunięte przez administratora)Zgraja nieudaczników w zarządzie i dyrekcji.Jeden pracownik produkcji na 3 nierobów w szarych kitielkach i z laptopami w rękach.

Robo
@Podziw

Randstad przyjmuje?

rene
@Robo

Nie

Robo
@rene

Accu robi jakieś dziwne fikołki, koleżankę zwolnili za 2 tygodnie znów przyjmuja.

Cyrkowiec

Jutro zostają 3 agencję tylnymi drzwiami accu sie pozbywa ludzi werk 1 likwidują zero szacunku pozdrowionka

@Cyrkowiec

Napisz jesli mozesz więcej o tym.Jak tylnymi drzwiami się ludzi pozbywa?

Krzysiek

Chodzą słuchy na zakładzie,że accu jest winne (usunięte przez administratora) kasy bergmanowi....ciekawe czy to prawda?czy ustawka? panowie trzej muszkieterowie ewakuowali się juz z tego zakładu....

Piter
@Krzysiek

Accumotive to już jest agonia.... Ostatnio cofnęli 200 bateri wadliwych...Same asy zostały i nie ma kim robić...3 linki razem wzięte nie robią tyle co jedna przed czystkami na EB 300....

@Piter

Czyli potwierdzają się informacje że to już końcówka Deutsche Accumotive! Będzie oficjalne przejęcie zakładu.Nie będzie reanimacji trupa.jesli coś w tym jest to proszę o potwierdzenie lub zaprzeczenie.Krazy bardzo dużo sprzecznych informacji.Moze chodzi o to żeby wszystkich trzymać w niewiedzy aż do samego końca ? I mamić obietnicami.

Krzysiek
@Krzysiek

I się potwierdziło......chodzi o jedynkę z sześcioma zerami......... panowie z daimlera juz swoje etykietki przelepiają ,zamiast deutsche accumotiv......hmmmm......sprytne posunięcia!

@A jednak

Stary zmień dilera albo bierz połowę.

@Piter

Dziwisz się?To nie nasza sprawa czym oni się kierują zwalniając ludzi.Ich kraj, ich fabryka, ich pieniądze i ich baterie. Potraktowali swoich pracowników z Polski gorzej niż uchodzcow z Afryki,zwalniając nas z dnia na dzień bez prawa do zasiłku,pomimo ze wszyscy Polacy pracowali uczciwie i opłacali składki ubezpieczeniowe na wypadek utraty pracy.Cała ich polityka socjalna nie ma zastosowania wobec pracowników najemnych z Polski,ale wobec nieroba z Afryki już tak.Widocznie im to pasuje, a jeśli nie czujesz się doceniony to otwórz coś swojego ,lub skoncz studia inżynierskie i pracuj w wyuczonym zawodzie u siebie w Polsce.Tam po stronie niemieckiej nie szukaj poklasku i docenienia.Pozdrawiam grupowiczów.

@Ernest

Ernescik ! Spokojnie.bo ci żyłka pęknie.Ja tam nie mam problemu z używkami.po prostu jch nie stosuje.Ty natomiast skoro tak często o tym piszesz masz pewnie z tym problem lub pokatnie nimi handlujesz.Boli cie ze takie wielkie firmy jak da....r .Mer.......s zajmują się szwindlami .przekręcają fundusze unijne.Bo przecież nie tylko niemieckie.Dlatego są potężne i bogate bo tak właśnie robią.maja to przećwiczone na dowolnie wybranym boku.zasilku nie dostaniesz jak nie masz meldunku w Niemczech.pozostaje L 4.Accu zostanie przejęte po wartości księgowej.Aktywa minus pasywa .Grunty , hale , urządzenia.Banalnie proste.tylko skala odpowiednio wielka.W biznesie jest to tzw." ZWROTKA" Z twojego pogardliwego stosunku do prostych ludzi "roboli" którym radzisz ze mogli zostać inżynierami, adwokatami itp.wynika Jaki masz stosunek w ogóle do ludzi.klamiesz , konfabulujesz.jestes po prostu psychopata.

Ok,niech będzie i tak.

MISJA

Wkrześmy w Polsce Simsonka aby niemiecka rasa panów miała czym dojeżdżać do pracy, produkować Mercedesa. He He He myślę że jeszcze kilka lat i sami będą sobie pracować w tych fabrykach...

@MISJA

Właśnie na odwrót...W Polsce nie będzie gdzie pracować...Chyba że (usunięte przez administratora) po nowym ładzie ????

Misja
@Pinkos

Daj spokój dla chcącego nic trudnego ID Logistycs powstało właśnie 700 nowych miejsc pracy.Jak dadzą z 5000 na rękę i umowę na stałe to z panami z za nysy moge się piwa napić. Praca w DDR to nic fajnego.Przyjmują zwalniają ,przyjmują zwalniają, albo jestes w drodze do lub z pracy,albo w pracy albo spisz miedzy zmianami i tak w kółko .Usługi tez po naszej stronie maja się dobrze, można pomyśleć i otworzyć coś swojego,zamiast słuchać i oglądać wielkich niemieckich panów.Na dłuższą metę tam się nie da pracować, taka prawda.

@Misja

Mylisz się....te usługi to napędzają ludzie pracujący min.w Niemczech( Zgorzelec, Bogatynia itp.zresztą większość polskich biznesmenów,przedsięmbiorcow itp to leci na (usunięte przez administratora) zaniżaniu kosztów , (usunięte przez administratora)to jest ten katolicki cud gospodarczy) .ta...już zobaczysz 5000 tyś Na rękę...w centrum logistycznym, następny (usunięte przez administratora) rodem jak Amazon....Powiem tak...idzie kryzys albo wojna ( hybrydowa i gospodarcza już jest) jaką świat nie widział...W Europie motoryzacja pada.. także będzie nie ciekawie...i Jeszcze dojdzie hiper inflacja....i pozamiatane... Ślepy i głupi tego tylko nie widzi...

Pinkos

Śmiej się, śmiej...Za prymitywny jesteś... kozaczku.... Żeby to dostrzec....

@Pinkos

Całe szczęście że zaglądam tutaj z nudów i nie musze z tobą pracowac.Ja prosty chlopak jestem i dobrze mi z tym.

@Pinkos

(usunięte przez administratora) Idzie zupełnie coś innego, ale zbyt trudnego do zrozumienia dla większości konsumentów. (usunięte przez administratora) Zaraz wszyscy co w DDR pracowali i brali kredyty na wszystko będą oddawać Bankom (domy, samochody) i będą czekać na Bon które Państwo im da w zamian na konserwę. Przypomniecie sobie kartki. (usunięte przez administratora)

Możliwe
@General Makarov

I bardzo dobrze skonczy się to niwobogactwo,a Zgorzeleczanie wrócą do branży motoryzacyjnej od drugiej strony, Nowy ład u nas nie da rady.Bajbardziej szkoda że to Piko takie opłacalne,kiedyś z Amsterdamu to było teraz to (usunięte przez administratora) i samo zło dookoła.

General Makarov

Pan Putin to wojska na swoim terytorium może rozmieszczac tam gdzie ma ochotę i nikomu nic do tego. Amerykanie rozmieszczają w Polsce i jakoś to nikomu nie przeszkadza., Ale powiesz że są tutaj by Cię chronić. Łańcuchy dostaw, brak magnezu i tak nie kupisz EQS czy innego dobra z tym ziwanym . Najbardziej odczują to kraje jak Niemcy a nie biedna Polska. Paradoksalnie Polaków stać na najmniej na te dobra co się skończą. Natomiast obawiaj sie bardziej komornika a nie łańcucha dostaw.

@General Makarov

Co to ma wspólnego z pracą dla Bergman ? To jakieś forum towarzysko-polityczne?

@Dr.

Accumotive to stan umysłu.Możesz się dowiedzieć o przerwaniu łańcucha dostaw ,wojnie hybrydowej ,o rozmieszczeniu wojsk przez Putina czy Aliantów i wiele wiele innych. Praca dla Bergmana ? Kto by się tym przejmował jak niema magnezu na świecie.

General Makarov

W punkt Pracownik to ująłeś. Kto tam się będzie Bergmanem przejmowal jak nie ma magnezu i półprzewodników.

Komornik
@Dr.

Panowie nie mogą przeżyć roboty w accu, ???? w Niemczech jest tylko jedna firma ?????

dajcie spokój

Panowie! Cały układ Accumotive i zeitfirmy się posypał.Kasa jest na ten moment pusta.Zarówno jedni jak i drudzy zwijają interesy.Sprzątają.Na cholerę te emocje.Nie pierwsza i nie ostatnia firma , która się zwinie.Daimler pewnie przejmie ten bajzel za długi i dorzuci na otarcie łez.Stać ich.Oczywiście to trochę jeszcze potrwa.Jakieś pozory muszą zachować.

@dajcie spokój

zgadza się,własnie upływa 5 lat od powstania zakładu accu i wzięcia dotacji unijnych....Po upływie 5 lat nie muszą ich oddawać.....

@dajcie spokój

Daimler nie musi nic przejmować, bo Accu to spółka Daimlera.Radze się doinformować gdzie pan pracuje.

@Ernest

Oczywiście.spolka zależna.ale co to ma do rzeczy?przejęcia spółek prawa handlowego w ramach większych organizacji są norma.Szczegolnie jeśli sobie nie dają rady.A to widać, słychać i czuć.

@willi

Taki los start upów!

@Dajcie spokoj

Najmocniej przepraszam ale jest Pan tak zorientowany ze powinien Pan przemawiać w Bundestagu, a nie przyciskać przycisk w żywym trupie,czyli Accu.Marnuje się Pan ,Panie wszystko wiedzący.

@Ernest

Nie przyciskam żadnego przycisku.Ten sarkazm jest niepotrzebny.Z podtekstu wyczuwam ,że jednak Pan się że mną zgadza?

@Ernest

Nie rozumie pan,ze Daimler musi to przejąć oficjalnie?czyli po prostu kupic?

@willi

Daimler nic nie musi przejmować.Accumotive to jest Daimler.Prosze sobie wygoglować i poczytać.Tak samo by znaczyło że Daimler musi przejąć Mercedesa. Zarówno Mercedes jak Accumotive naleza do Daimlera i jest to ich tworem oraz własnością.

Maska

Teraz accumotive przyjmowało ludzi a z końcem roku część z nich porzegna ponieważ przyjęli ich żeby tylko wyrobić plan produkcji do końca roku Przez te przestoje co były niewyrobili się z zamówieniami a teraz cisnom ludzi i wymagają od nich niemorzliwych norm, a na sam koniec ich odmelduja bo będą niepotrzebni Zastąpiom ich pracownikami z fimy Z werku jeden bo tam z końcem roku zamykają dwie linie produkcyjne. Taka prawda o cudownym accumotiv.

Bert
@Maska

(usunięte przez administratora) Wie pan co to jest praca tymczasowa??to jest praca na określony czas!! przestańcie w końcu te swoje miauczenia i biadolenia tu pisać!!.miał pan umowę na czas nieokreślony??Nic nie ma na zawsze!Każdy patrzy na swój interes, accumotiv też!pan też może o swój zadbać w końcu! pożegna cisną niemożliwych

Zostaw merytoryczną opinię o BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w BERGMAN Deutschland GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy BERGMAN Deutschland GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BERGMAN Deutschland GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 259, z czego 14 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 206 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BERGMAN ENGINEERING SP. Z O.O.