K-EX

Opinie o K-EX

anonim 2011-11-04 19:06:42
w miarę OK
szebo 2011-12-16 13:46:00
szczerze polecam, na 5 razy kiedy zamówiłem usługę, dwa razy kurier nie dojechał odebrać paczki w wyznaczony dzień, tylko na drugi argumentując krótko - bo się nie wyrobiłem...
chyba czas wrócić do usłóg poczty polskiej heh ;/

śląskie
daro 2013-01-17 14:03:54
ziomus cos cie sie pomyliło to forum o warunkach pracy a nie czy kurier sie wyrobił czy nie. Jak mieł(usunięte przez administratora). to mu trzeba było zawiesc paczke a nie nazekac. 6+ dla kurierów.Pozdr
K-EX 2016-05-05 16:08:50
Dzień dobry,
W 2015 roku K-EX stał się częścią grupy GEIS. Dzięki tej zmianie, zyskaliśmy zaplecze silnej, dobrze prosperującej firmy międzynarodowej. Stawiamy na rozwój biznesu poprzez wsparcie struktur.
Odpowiadając na Pana pytanie, idziemy do przodu i rozwijamy się. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy nie obwiają się wyzwań i zmian.

Pozdrawiam
Martyna Milewska
Specjalista ds. HR w K-EX
Typowy Janusz 2016-05-19 23:55:39
Rotacja pracowników jak w wesołym miasteczku. Wytrzymałem 4 miesiące na stanowisku Doradcy ds Rozwoju Usług Kurierskich. Oszukiwanie, kłamanie klientów to podstawa. Organizacja pracy w firmie na poziomie przedszkola. Kadra managerska nie kompetentna. MASAKRA
Polak z Polski 2016-06-09 21:53:15
Rotacja na PH. Brak umów o pracę lub na głodowych stawkach. Zarządzanie jak wiatr zawieje. Jakość doręczeń 76% odbiory to Masakra. Zero pomysłów na przyszłość. Omijać!
K-EX 2016-06-20 14:24:51
Dzień dobry,

Proszę o rozwinięcie: czym jest rotacja, na jakim jest poziomie i ewentualnie, jakiego regionu dotyczy ta uwaga. Czym dla Pana jest głodowa pensja? Skąd informacja o jakości doręczeń na poziomie 76%?? (Zaznaczam, że juz dawno przekroczyliśmy 94%). Jeśli chodzi zaś o pomysły, mamy ich mnóstwo. I sukcesywnie je realizujemy. Na szczęście nasza rzeczywistość jest dużo ciekawsza od Pańskiego zdania.

Pozdrawiam
Martyna Milewska
Specjalista ds. HR w K-EX sp. z o.o.

klex 2016-10-23 19:27:54
kL-ex a nie k-ex to jest. KLEX. omijać
Zostaw swoją opinię o K-EX - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K-EX