Opinie o Polbank EFG w Warszawa Targowa 61

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Polbank EFG. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polbank EFG na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polbank EFG w Warszawa Targowa 61

szanowny panie niemam zamiaru wplacac panu zadnych pieniedzy najpierw niech pan zalatwi prace to dopiero ludzie je powplacaja bo niewiem czy znajdzie pan kogos tak naiwnego a pracodawca z holandji jest zapewny siebe i bardzo cwany a co do pana osoby to naprawde nic niemam bo jest pan w pozadku i to niezalezy od pana pozdrawiam i przepraszam ale rezygnuje z tego biura

Ozzy

Żaden - bankom nie pozwala się upaść. Facet wake up!

dzisiaj bylam w firmie first step z zapytaniem co z wyjazdem pan [usunięte przez admina] odpowiedzial mi ze nic niewie bo nie dostal jeszcze z holandji odpowiedzi niewiem naco on czeka czy tak trudno zadzwonic do holandji ile jeszcze mamy czekac na ten wtjazd z tygodnia na tydzien oczekujemy wyjazdu i niemamy pewnosci czy wyjedziemy panie [usunięte przez admina]i dzwon pan do holandji

Rozwój ale powolny, tak jak ci kierownicy, których pseudonimy podam potem.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Polbank EFG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno

Kawa - 2008-10-07 09:33:39 PO ROZMOWIE 3 rozmowy, te same pytania, dogłębne o zainteresowania (śmieszne), no i ten oddział przy ul. Fabrycznej. Dwie szare, nawiedzone 30-tki w swetrach, jedna lepsza od drugiej, mierzące wzrokiem nienawistnym, może to pogarda dla młodszych, ładniejszych i lepiej ubranych? nie wiem, ale pierwsze wrażenie straszne. Jeszcze tak nieprzyjemnej rozmowy nie miałam. Zero uprzejmości. Jakaś deprecha zakompleksionych panienek? kto to wie. Oczywiście telefonu brak, od razu wiedziałam, że tak będzie. W oddziale przy Mokotowskiej już lepsza atmosfera i przynajmniej człowiek nie czuje się jakby przyszedł zawracać d.... Hehehe to była zapewne brunetka i blondynka,super wredne baby od kredytu bezpiecznego i nie maja 30stki tylko mniej ale tak staro wygladaja:-)

Kami

Pracowalem jako konsultant w dziale windykacji na ul.17 Sierpnia. Atmosfera straszna, zamordyzm, sluchaj narzekań ludzi i tak nie możesz im pomóc. Powinni finansować psychoanalityka bo po 8 godzinach można zwariować

Marszałka

Dupochron w postaci dyktafonu? Podstawa do ochrony przed oskarżeniami? Hi! Hi! To nie do końca tak!! Małe nie zrozumienie paragrafu kk :-( Ale pewnie masz większe doświadczenie niż ja w Tym temacie, ale.... Napiszę jedno!! Jeśli ktoś wyżej postawiony, któremu nie daj boże zagrozisz zbyt wielką wiedzą czy kompetencjami to... Wg starego policyjnego powiedzenia "pokaż mi człowieka a paragraf na niego znajdę "i tak wylecisz z hukiem i wielkim niesmakiem a smród (nawet, jeśli nie będzie tego w dokumentach) i tak szybko za tobą pójdzie! Kasa? Czy aż tak jest dla Ciebie ważna? źeby poświęcać swoją dobrą opinię i na pewno nie małą wiedzę na TAKI syf ? A i kasa nie jest wielka max 2500 na netto plus prowizja od sumy zwindykowanej! A!! Tylko jeszcze jedno !! z tego co wiem to… nikt nie widział żaden premii czy prowizji (jak zwał tak zwał ) od wakacji – sierpnia ! Od tego czasu też zmieniły się zasady , regulamin prowizji czy premi ( zmiana zasad gry podczas meczu !! ) Jedno, co wiem to, że KRUK boi się spraw sądowych w sądzie pracy i.... Zawsze w konsekwencji chce zmienić sposób rozwiązania umowy o pracę na "za porozumieniem stron”,a mobing ? jest na porządku dziennym !! ale zapewniam Cię,że syf w policji to nic z syfem w KRUKU. Jeśli jesteś zainteresowany to poszukaj lepszej może nieco mniejszej firmy o lepszej sławie. Proponuję żebyś wpisał w wyszukiwarce na jakimś portalu dotyczącym pracy "windykacja " i poczytał opinię!! Wierzę w Ciebie:-) I jeszcze jedno !! nie lansuj się na mięśniaka z policji tylko na człowieka który ma wielki pomarszczony mózg !! bo przypominam Ci że windykacja polubowna to rozmowa z dłużnikiem tak żeby on nie miał żadnej podstawy prawnej do oskarżenia Ciebie (nikogo nie interesuje ,że reprezentujesz kruka) o wiele tam ble... ble.. z kk i kc. A na początku bedziesz dostawał najgorsze syfy bo będziesz musiał sobie wypracować swoich klientów !!

Słowa kojarzące się z Polbank EFG ciekawa, mobilizująca, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako : przeciętna Atmosfera i ludzie tam pracujący są świetna atmosfera jak również pracownicy Od jakiej stawki można negocjować pensję 2500 brutto Najbardziej podobało mi się w Polbank EFG : atmosfera w pracy Najbardziej nie podobało mi się w Polbank EFG : organizacja pracy

[usunięte przez moderatora] ja wysłałem kolega mi poleciłten takze sprobuj hrserwis.pl ,takze [usunięte przez moderatora] czy jakos ,[usunięte przez moderatora] powodzenia moje gg [usunięte przez moderatora] jestesmy w tej samej sytuacjii jest chyba jakis krach czy co...

joanna

ojojojoj lukaszu na jakim ty swiecie zyjesz polbank to bank grecki z gwarancjami rowniez z tego kraju, nie oszukujmy sie oni najpierw beda dbali o swoj wlasny interes.... i beda odplywy pieniedzy wiec ludzie ktorzy maja praca polbank troche wam wspolpczuje

Lukasz

nieprawda robicie tylkko niepotrzebna sensacje polbank ma sie dobrze polacy wcale nie wzieli tak duzo kredytow jak inni i dobrze sobie radza nasz banki. Wykazujac duze zystki w tym roku. zupelnie nie potrzebnie przesadzacie...

radek

potwierdzam tez slyszalem ze ktos kupi ich jak piszecie "polski oddzialik":)

pracownik ,,systemy nie dzialaja , slyszalem ze tos ma przejac ten grecki oddzialik ...

Nie mozna się dodzwonić!!!

Główny oddział nie płaci za reklamy swoich przedstawicielstw w lokalnych tygodnikach!

najgorszy bank świata, pracownicy niekompletni.

woja

Mi sie podobala tam praca nie wiem czemu tak piszecie wszystko bylo ok, a system boze wielka sprawa wiadomo czasami cos sie moze zaciac, ale nie zeby od razu przesadzac... pozdrawiam

ewka

Katorga sa systemy, ciagle problemy, serwis sie spoznia

Możliwość rozwoju i szkoleń- roznie bywa zalezy od stanowiska, ale bywa i dobrze Atmosfera i ludzie tam pracujący są rozni Najbardziej w tej firmie podobało mi się:pewna dziewczyna;0 Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się w: scisla kontrola

tez bym była chetna ale jakis szczegóły

Zostaw merytoryczną opinię o Polbank EFG - Warszawa

Polbank EFG