Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

CBŚ

Co wy ludzie wypisujecie??? Ogólnie o firmie tradis jako takiej postronny czytelnik nie jest w stanie nic się dowiedzieć, z kolei jak ktoś kto chce sobie o nas poczytać przed złożeniem cv to sobie poczyta i jej nie złoży. Znaczy to tyle, że dalej walimy po 10 h. Praca jest ciężka, wszyscy o tym wiedzą, tak jak każda inna. Nie te czasy, że się w pracy leży, komuna się skończyła. Jednak niech nikt nie zarzuca nieuczciwości naszej firmie. Oddają albo wypłacają nadgodziny i sami wiecie, że to nie są małe pieniądze. Po ostatnim okresie rozliczeniowym średnia wypłata magazyniera wynosiła grubo ponad 2500 netto. Z kolei jak wam się nie podoba tak bardzo to idźcie gdzieś indziej. Porobicie po 8 h na 2 zmiany i będzie cudownie, aż przyjdzie 10 i zarobicie 1500. Wielu, którzy kiedyś u nas robili i teraz robią gdzieś indziej teraz mają co prawda lżej ale jakoś wypłatami się nie chwalą, z kolei ci którzy dobrze zarabiają jakoś nie chcą nic mówić o specyfice swojej pracy. Wiadomo zawsze będą jakieś ale. Ale..

Wiesz co? Nie warto pytać na forum o kase. Mogę ci napisać ze ta firma okrada. Kto inny napisze ze jest niezle jak na magazyn. Pewnie na tej rozmowie ci powiedzą ile dostaniesz. W sumie to tragedii nie ma. Dostanisz jakas tam podstawe+ 2 rozne premie. Jedna to akordowa. W poprzedniej firmie(podobna branza) dostawalem duzo mniej niz tutaj. Najbardziej wkurza praca po 10 godzin. Ja pracuje lekko ponad pol roku i jezeli chodzi o zarobki to narzekac nie moge. Wiadmo: "wszedzie lepiej gdzie nas nie ma" ;)

interesant

Witam wszystkich mam pytanie, interesuje mnie praca na magazynie posiadam uprawnienia na wózek itd nawet niedługo jestem umówiony na rozmowe, i teraz pada pytanie jakie sa zarobki w firmie tradis mieszczacej sie przy ul. granicznej. z góry dzieki za odpowiedz

a wie ktos cos na temat firmy ambra to podobno tez ich firma??

tradis

co się dzieje na zmianie B, dlaczego wszyscy odchodzą?

on

Czy tradis sponsoruje beseny ? czy jakos sie po czesci pokrywaja koszta ?

bizon - 2011-04-15 14:43:03 Witam nie wiecie czy w tradisie są karty multisport ?? chętny ktoś zeby wprowadzili Pozdrawiam Co powiecie o Subzdzie???

bizon

Witam widzie ze jest ktos z kadry :) mam pytanie do ciebie Chciałbym pracowac w waszej firmie pracowałem juz jako magazynier posiadam uprawnienia na Wózki widłowe ,skanerem umiem sie posługiwac . I mam pytanie o zarobki , ile ?? oczekuje szczerej odpowiedzi. Pozdrawiam

Magazynierek

po pierwsze kolego nie podawaj sie za mnie! magazynier zarabia jakies 2100 na reke, czy jakos tak bo nie kazdy sie przyzna;)

more Głogów

heh (usunięte przez administratora) a jak okres rozliczeniowy to(usunięte przez administratora)raz dostałem (usunięte przez administratora), norme wyrabiam i nie pale , a u was jak to jest z fajkami ??

more Głogów

ja nic nie napisze na palecie bo w głogowie nie mamy markerów, Magazynierek a mógł bys powiedziec ile zarabia u was magazynier? taki co wyrabia norme nie chodzi mi o takie go co pracuje drugi miesiąc wszedzie trzeba pokazac ze cos sie umie i nie bierze sie co wypłate urlopu na żądanie jezeli nie chcesz to nie musisz pisac i dzieki ze mnie obroniłes przed tym ... "panem Wrocławiem"

Magazynierek

Kolego Wroclaw- jak sie nie znasz to sie nie wypowiadaj, poza tym Hop i Helena to jest jedna firma;) byl dzis u nas(usunięte przez administratora)i chwile z nim gadalem- skladamy obecnie nie 110, a 140 ton, dodatkowo my w ciagu doby skladamy ok 24 tysiecy indeksow, glogow- 3 tysiace. skladamy sporo calosciowek glownie jako (usunięte przez administratora) ale z tego co sie dowiedzialem to tez wy robicie nie malo calych palet;) u nas jest 25 dlugich i wysokich alejek z suchym, 8 z chemia, 4 z alkoholem i 4 z nabialem;) to ze ktos napisal pozdrowienia to mile- takze jeszcze raz pozdro dla glogowa;)

Głogów

Hej :) a to prawda co czytałem na wczesniejszych stronach ze czesto macie nowych pracowników i zeczesto i szybko sie zwalniaja ludzie ? a co do tych 110ton to wy macie tez troche calaków np. cała paleta wody , albo kawy ale ona juz tyle nie waży ,a ktoś ostatnio napisał na kawie pozdrowienia z wrocławia ;p fajnie hi hi .O i mam pytanko jeszcze jak składacie np. masz zlecenie ile alejek obejmuje ono ?? z kazdej po troche ? i latasz z paleciakiem po całej hali az uzbierasz 650 kg ? czy na jednej dwóch ? wiesz nie wiem jak u was tam to wszystko wyglada jakie to jest duże , a i jak złożysz cała palete napojów "HELENA" :) to owijacie to ? i zostawasz na alejce , i wózkowy zabiera ? czy ciagniesz to gdzies tam ?? ;p

Magazynierek

jesli ktos pracuje to on zawsze obroni i doceni- niekoniecznie finansowo, bo wiadomo ze to nie od niego zalezy budzet, ale mozna sie z nim dogadac, zasada jest taka badzmy w porzadku dla siebie i szanujmy sie- jesli ktos tego nie widzi i niedocenia to dziala to tez w druga strone;) wiesz co ile ton skladamy na zmianie to trudno powiedziec bo rano sie mniej sklada najwiecej chyba na drugiej zmianie, nocka tez ma zawsze sporo;) zwykle robimy jakies 110 ton, czesto tez wiecej ale mysle ze to taka srednia. skladajacych jest jakies 10-14 osob(suchy, alkohole, chlodnia) do tego 5-6 wozkowych i trzy kontrolerki na zmiane no i ekspedycja czyli jakies 5 osob- takze calkiem spory zespol;) skoro u was tak nieciekawie to miejmy nadzieje ze ten wasz (usunięte przez administratora) zostanie uporzadkowany i wszystkim wam sie bedzie lepiej pracowalo;)

Witam, pracuje w tej samej firmie co uczestnicy tej kłutni :)i mam pytanie u was tez tak jest ,ze jak przychodzi okres rozliczeinowy za nadgodziny to was na wolne wysyłaja???? żeby nie płacic wam ?? A i jeszce jedno przyjechał do nas nowy kierowinik zmiany , od was , ma na imie (usunięte przez administratora) nazwisko zaczyna sie (usunięte przez administratora)taki w okularach mozecie cos o nim powiedziec ?

W końcu ktoś ktoś normalny. Mam identyczne zdanie jak kolego powyżej. Pozdro dla wszystkich normalnych z tradisu.

Magazynierek

Zastanawia mnie fakt opinii jakie wystawiacie... kazdy kierownik wam nie pasuje, kazdy jest zly i niedobry...(usunięte przez administratora)zly i sie rzekomo go nie sluchacie- tylko ciekawe kto nie jak wy sami potulnie wykonujecie ich polecenia, a kiedy sa jakies pytania, (usunięte przez administratora)- kazdy sie boi odezwac i powiedziec w twarz ze cos wam nie pasuje, a kazdy jeden z was kladzie tylko uszy po sobie i nawet nie patrzycie w oczy, tylko wzrok skupiony na podlodze. zal mi was ze jestescie takimi ofiarami, (usunięte przez administratora) zyciowymi i potraficie wylewac swojej marnej jakosci wypociny na forum- bo papier wszystko przyjmie(klawiatura) pelnej bledow pisowni- jestescie marni bo zaden z was nie nadawalby sie na kierownika! jestem pewien ze kazdy jeden obsral by sie ze strachu gdyby mial poprowadzic zmiane takich opornych ludzi chociazby przez jeden dzien! jestem magazynierem i tez czesto mi nie pasuje wiele rzeczy, ale to nie znaczy ze nie umiem zauwazyc drugiej strony! nie dajecie z siebie nic ponadto a potem sie dziwicie ze dostajecie jeby... panowie magazynierzy i panie kontrolerki szkoda ze nie widzicie jak sami sie opierdalacie, rozmawiacie, szkoda ze nie widzicie drugiej strony- nikt nie jest bez winy, rowniez i ja. jestescie zalosni i tylko moja litosc budzicie- skoro tradis tak wam nie pasuje to (usunięte przez administratora) sa inne osoby na wasze miejsce! jestescie (usunięte przez administratora) sprzedajnymi bez odwagi cywilnej!

miss

kochani a jak jest z dojazdem bo kawalek z przystanku trzeba dojsc

Oj jesteście odważni i bezczelni! Jeśli te epitety się nie skończą to załatwimy to w sposób opisany poniżej. Osoba, która obraża na tym forum kolegę(usunięte przez administratora) zresztą też, ma czas do piątku, aby obraźliwe posty zniknęły ( proponuję napisać do admina z prośbą o usunięcie postów). Po tym czasie będziemy bezwzględnie domagać się sprawiedliwości! Pamiętajcie o tym na przyszłość jeśli przyjdzie wam kogokolwiek obrazić. "Teraz panie kilim napisze co następuje:jeżeli wydaje ci się, że jesteś anonimowy na tym forum i taki pozostaniesz to sie grubo mylisz! Istnieje możliwość identyfikacji osób umieszczających swoje wypowiedzi na forum w internecie (jednakże z uwagi na fakt, że identyfikacja bądź lokalizacja zakończeń sieci stanowi tajemnicę telekomunikacyjną, ich ujawnienie wymaga wydania stosownego postanowienia przez sąd lub prokuratora - art. 67 ustawy Prawo telekomunikacyjne, art. 218 ustawy Kodeks postępowania karnego).Wymieniłeś na tym forum z nazwiska kilka osób oczywiście w towarzystwie obraźliwych epitetów i w tym momencie ZACZYNA SIĘ TWÓJ UPADEK! Uświadamiam cię, że pepełniłeś PRZESTĘPSTWO ZNIEWAŻENIA ZA POMOCĄ ŚRODKÓW MASOWEGO KOMUNIKOWANIA(art. 216 par. 2 kodeksu karnego). W związku z tym złożę stosowne zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa co rozpocznie procedurę identyfikacji twojej osoby. Jak już się dowiem kim jesteś to wystąpię na drogę postępowania cywilnego z pozwem o ochronę dóbr osobistych, bo jakbyś tego nie wiedział zgodnie z art.23 Kodeksu Cywilnego dobra osobiste człowieka pozostają pod ochroną prawa cywilnego, a takim dobrem osobistym jest np nazwisko oraz cześć osób, które wymieniłeś tutaj ad persona.Odnośnie wspomnianego art.23 KC w związku z art.448 KC będę domagał się zadośćuczynienia pieniężnego z doznane krzywdy, ale tak naprawdę usatysfakcjonuje mnie poznanie twojego nazwiska. A jeżeli nadal uważasz, że g...o ci moge zrobić, bo przecież to jest forum "opinie o pracodawcach" i masz pełne prawo pisać wszystko co ci się tylko chce i zgodnie z charakterem forum nie naruszyłeś żadnych przepisów, to uświadamiam cię, ze naruszyłeś pkt.2 paragrafu 8 regulaminu tego forum :" Niedopuszczalne jest umieszczanie w serwisie oraz przekazywanie za jego pośrednictwem treści i materiałów sprzecznych z obowiązującym prawem i z zasadami współżycia społecznego, treści wulgarnych, obscenicznych i pornograficznych, treści uważanych powszechnie za obraźliwe, naruszających dobra osobiste innych osób, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, propagujące przemoc, nagannych moralnie, oraz nieuprawnionego korzystania z cudzego wizerunku, naruszających dobre obyczaje i zasady Netykiety". I właśnie od tego zacznie się twoja (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.