Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

mały -wredny-w-zielonych-spodniach

Skoro "wyszłeś" to nie dziw się że Ci tylko tyle dali...

Janusz

Byłem na rozmowie o prace na stanowisko magazynier a babka mi mówi że 1300 na rękę umowa na 2 miesiąc ale czasem pracuje sie 10-12 godzin jak jest robota i jak cos uszkodze to mi za to potrącą po czym wstałem zrobiłem w tył zwrot i wyszłem bo chyba se jaja robią...

Wózkowy sektorowy:)

Pracowałem w Tradis od początku tzn wakacje 2008 (jeszcze hale sprzątaliśmy i regały montowaliśmy. Niestety po paru miesiącach padło zdrowie i po pracy... Zarobki były w porządku (2500 na rękę - 2008r). Kierownicy - ci z "akwarium" i wyżsi często się zmieniali ale jak ktoś robił swoje to nie było żadnych problemów. Jeśli jeszcze ktoś z tamtych czasów pracuje po pozdro dla Przemka, Marcina Subzdy, Krecika i reszty

kat

Wszystko się zgadza,nadgodziny,pieniądze i to jak praca wygląda jest powiedziane na początku.Tylko nikt nie informuje,że ludzie,którzy są kierownikami na poszczególnych zmianach to jest dno i patologia społeczna.Totalny psychiatryk:)Pracowałem tam prawie trzy lata,intelektualna rzeżnia, ale wartościowe przyjaznie zostały.NA POHYBEL SKUR...SYNOM!

Harata

Aleś pudzian się wystraszył jak cie rozpoznali hahahaha. Praca nie należy do lekkich,ale każdy kto przychodzi wie to z góry .Wszystko jest czarno na biały że mogą być nadgodziny( i to w dużej liczbie)Nikt na pewno nie zostaje 12 h( no chyba że chce ,zdarzają się takie przypadki)ale 10 h to teraz minimum.Zarobki z nadgodzinami w tamtym miesiącu już zahaczyły o najniższą w Niemczech 800-950 euro na rękę.Więc chyba nieźle.

lorek

Dlaczego?

babalubaba

Dno i syf

uffffff

W tej firmie pracowałem kilka lat, praktycznie od samego początku. Szczęśliwie od 4 lat robię coś przyjemniejszego. Faktycznie robota była ciężka a jak zasuwałeś 8 godzin paleciakiem a kier. Kucz.a, który notabene gdy jeszcze pracował na hali był mistrzem opierrrdalania się; mówił jest potrzeba żebyś został jeszcze 4 godziny krew zalewala.... Żaden z kier zmian A B C nie potrafil normalnego grafiku sklecic. awansować mogli tylko ci z giętkim językiem. Owszem czas spędzony w tej firmie nie był zły ponieważ poznałem wtedy fantastycznych kumpli. Pozdrawiam Songa, Kulkę, Fifiego, Marcina, Tomka, Łukasza, Nemsia, Adama i innych którzy pracowali z uśmiechem w tej padace do roku 2011. I jescze jedno KUCZ.A zliwiduj tą dziarę skorpiona z ręki.

Cliff

Pudzian ale Ty pierdoły opowiadasz. Nie wciskaj kitów ludziom. Fakt praca nie należy do przyjemnych ale gdy dostajesz 2700 zł na konto to już inna sprawa. Wiem kim jesteś, pracowałeś na zmianie B u Harpuna. Osiłek, który w rok z chudzielca zrobił się ala Pudzian. Nic tylko sterydy i koks. A to że nie potrafiłeś wyrobić normy i zarobić porządne pieniądzę to już nie moja wina. Co chwile lądowałeś na L4. Nikt tam nie straszy zwolnieniem, jeśli jesteś w porządku pracownkiem i robisz co należy nikt Cię nie zwolni. A Ty widać do ludzi pracy nie należałeś. Żal.

@Cliff

Uuu... widzę, że wiesz do kogo i o kim piszesz. Tylko, że ja nie jestem jakimś pakerem i pracowałem na zmianie A u Szw... Jeździłem na wózku a z doskoku, jak nie było już co robić kompletowałem. Z tym 2700 to Cię nieźle poniosło :-D :-D :-D

hvcghvf

Darmozjadów i matołów banda.Mówię tutaj o szwalskim,szybkowskim kretynie i wariacie subzdzie.Pracownicy często są w porządku i inteligentni.Ogólnie szkoda czasu i zdrowia.

Patologia, porażka i kierownicy wariaci.Nawet dwóch prawiczków jest(Grubas ze zmiany C i drugi grubas ze zmiany A) Wszyscy wiedzą o kim mowa...Jak cudownie,że już tam nie pracuję:)

@667

Skąd wiesz że prawiczki?

@997

który normalny facet zachowuje się tak jak Jurkiw? No taki, który nie przeżył jeszcze stosunku.Dziwne pytanie zadajesz.

Pudzian

Pracowałem w Tradis/Eurocash prawie dwa lata i mogę powiedzieć tylko tyle. Małe zarobki, zmuszanie do nadgodzin a i nie płacą za nie tylko wcisną wolne na chama. Nadgodziny ciśnie się na paleciakach a jak nie wyrobisz normy akordowej to zjebka od kierownika, przy czym jest straszenie zwolnieniem itp. Za jeden błąd 30 pln. do tego wbijane są błędy wirtualne których nie idzie udowodnić, że rzeczywiście został popełniony błąd. Zlecenia są edytowane podczas składania i wtedy też wpadają błędy zdarza się, że nawet kilka na jednym zleceniu. 15 minut przerwy gdzie wypisuje zejście i wejście na halę ochroniarz przy czym warto napomkąć o tym, że zanim dojdziesz do szatni i na stołówkę mija około 5 minut zostaje 10 minut na zjedzenie i powrót na halę. Jeśli przerwa będzie trwała dłużej choćby 5 minut i wychwyci to kierownik zostaje udzielona naganna z wpisem w papiery, kiedy zdarzenie się powtórzy delikwent zostaje zwolniony dyscyplinarnie za opuszczenie stanowiska pracy bez zezwolenia. Są także kary za takie rzeczy jak nie wydawanie luzów-40 pln. nie założenie kasku- 50pln. kary są dawane w zależności od humoru i sympatii kierowników jest jeszcze mnóstwo powodów dla których odradzałbym pracę we wrocławskim oddziale Tradis/Eurocash

Małysz
@Pudzian

U kogo na zmianie byłeś?

@Małysz

u kozy

jonasz
@Pudzian

Który to koza?

Noname

Hahahah kto ci takich głupot naopowiadał....? Po połączeniu jest gorzej niż było mniejsze zarobki bo normy większe a pkt. za produkty i skonczone zlecenia obniżone... atmosfera w pracy do bani znajomi faworyzowani ludzie tam pracujący czasami mam wrażenie że są upośledzeni nie wiem jak mógł ich ktoś tam wgl. przyjąć chyba tylko po znajomości... NIE POLECAM...!!!!!

kawowa kawaleria

słyszałam na mieście zdania i opinieże po tym wielkim połączeniu teraz się tam w Eurocash S.A. - Tradis dobrze żyje i podobo zarobki netto na rękę wzrosły trzykrotnie - czy to jest prawda? bo jeśli tak to ja chętnie się takiej pracy podejmę, ta matematyka mnie przekonuje.czyli ile teraz mogę od tej firmy wyciągnąć pieniędzy?

sebo

Ktos sie orientuje czy sa jeszcze przyjecia na magazyn do wrocka do tradisa ?

dj

Ja pracuje w tej firmie mi tu odpowiada prawie prawie wszystko, wszyscy moi koledzy sa po studiach roznych, maja mgr lub robia, bogate doswiadczenie naprawde i przedewszystkim, zawsze gotowi na zmiane miejca zamieszkania i gotowi na to ze firma ma inne plany wzgledem nich....czyli miales byc tu czy tam a zmiana nastepuje za 5 12.....nali kto ma u nas dzieci, bo to nie jest praca dla ludzi z dziecmi i rodzinami, ja sie tu caly czas rozwijam...pozdrawiam

jd
@dj

Po co to piszesz Asiu? Nie odpowiada ci towarzystwo to won z podwórka!

Mirek

Witam, pracuje ktos może jako Doradca Klienta w Eurocash? Bowiem jak wyczytałem w ofercie pracy, to oferują dość sporo. Nie dość, że zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, to i narzędzia pracy – samochód, tablet, telefon oraz bogaty pakiet socjalny. Brzmi to bardzo dobra, ile jest jednak w tym prawdy i co takiego jest w tym pakiecie socjalnym?

am
@Mirek

Prawda jest taka ze daj sobie spokoj tam jest ok, ale to praca dla ph ktorzy pracuja jyz w ec, przyjmowani sa tu ludzie z rekrutacji wewneteznej czyli z firmy....

heniek

z jakiego paragrafu maż katarzyny wlodarczyk siedzial w wiezieniu

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.