Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Winsen

O kówa. Dawno nie chodziłem po tej stronie. Wiele się zmieniło, a może nie.Zmiany persony porażają. Z kontrolerki na specjalistkę działu kadr. P Darku dziękuję. Wdzięczna do .... nou comment.Druga gwiazda p.Alicja...dawna kontrolerka, była panienka kiera zmiany, obecnie szczęśliwie zakochana małżonka w tymże kieru, czy wzajemnością?. O p.Szybki również, koleś z Kauf... Darek przechodziszx samego siebie. Uważaj by ktoś nie przeszedł po tobie. Może Centrala zainteresuję się tym ..... ( słowa nie nadające się do druku }

ms
@Winsen

NIE UNOŚ TAK SIĘ JOASIU

ss

Firma oszukuje pracowników,na pieniądzach,urlopach dosłownie na każdym kroku.Obrazu nędzy dopełniają pseudo kierownicy,są chamscy,niekompetentni i złośliwi.Ostrzegam przed podjęciem pracy w tej nieuczciwej firmie.Radzę dwa razy się zastanowić.

Alojz

Kierownicy to najwybitniejsi fachowcy. Mają ogromny autorytet i szacunek wśród pracowników. Największym GENIUSZEM jest kierownik zmiany B...Ten to ma poważanie u wszystkich swoich ludzi.Ciężko sobie na to zapracował.

Alojz

Cudowna,wspaniała firma.Bardzo kompetentni i pomocni kierownicy.W życiu czegoś takiego nie widziałem! POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM!

lazy

Nie polecam. Głodowa pensja i potężny stres a premie zabierają za cokolwiek.

aaaaa

czy pracował ktos w tradisie na stanowisku asystent ds obsługi klienta? mozecie cos powiedziec o tej pracy?

bob

hej i jak było na rozmowie w lublinie? co poroponowali ?

zniesmaczony

ludzie ale tu się syf zrobił,wszyscy tylko narzekają i każdy każdemu [usunięte przez administratora] obrabia, kiedyś tu była lepsza atmosfera pracy, dostałem ostatnio życzenia na święta od byłego kierownika [usunięte przez administratora], to był gość minęło jakieś trzy lata jak nie pracuje a wciąż pamięta o życzeniach, on nie straszył i nie nękał wystarczyło że poprosił szanował ludzi więc jego szanowano, ale narobili mu koło tyłka i dostał wypowiedzenie to tylko pokazuje że dobrych pracowników tu się nie szanuje, z takim podejściem firma daleko nie zajedzie, to nie maszyny ani system tworzą firmę tylko my ludzie i to od nas zależy jak firma funkcjonuje i jak w niej nam się pracuje

Uciekaj z tej firmy !!! To strata czasu !!! Chyba, że coś się zmieniło ? :P

tomek

Witam,mam niedlugo rozmowe w Lublinie na przedstawiciela handlowego.Czy warto pojsc?jakie sa tam warunki?

Wielki fan skorpiona Macieja K

Ten kto dobrze pisze o tej firmie to chyba tylko pseudo kierownicy kasa jest dość dobra i to jedyny plus reszta to porażka [usunięte przez administratora] i brak szacunku [usunięte przez administratora] do pracowników ja nadal tam pracuje ale już niebawem [usunięte przez administratora]

NIE polecam.

spartakus

Tradis co tu dużo mowic... w zyciu takiego syfu nie widzialem zagadka jest dla mine jak ten [usunięte przez administratora] wogole funkcjonuje ludzie nie idzcie tam kołchoz to mało powiedziane każą (usunięte przez administratora) c na akord po 10-12 h i wieczne pretensje mają. [usunięte przez administratora].

bezrobotny

Witam. Mam niedługo rozmowe w Tradisie na Magazyn z Panem [usunięte przez administratora], mam pytanie odnosnie pracy w firmie. Czy warto przyjsc do tradisu do pracy, czy nie. Mam na utrzymaniu male dziecko i interesuje mnie jak wyglada ogolnie praca w firmie i czy da sie pogodzic to z zyciem rodzinnym.

O2

Jest dokładnie jak mówi mój poprzednik idealnie przedstawiona sytuacja kasa nawet dobra można wyrobic swoje a jeszcze jaki plus to babki jak trochę pościemniasz to i możesz sobie na boku zaliczyć niektóre :) jeśli jestes facetem, popytaj chłopaków które to ci wskażą ;) pozdro600

To moze ja cos napisze. Pracowałem w tej firmie do pewnego czasu, szukając info o tradisie przed zatrudnieniem czytałem te marne posty i nie znalazłem nic wartego uwagi. Same pieniactwo i buractwo. Ale ok. Gdy szukasz pracy i tylko w tradisie chcą cię przyjać na magazyn to jak najbardziej polecam ,można iść do tradisu na okres próbny (3 mies)a w miedzyczasie wziąść zwolnienie lekarskie na 3tyg i mamy fajną wypłatke za tak anprawde 2 miesiace pracy. Ja miałem lekko ponad 5tys. z trzech wypłat a nienapracowałem się zbytnio przez te 9 tygodni, dlatego polecam. Ale trzeba sie liczyć z tym że to dziwna firma, [usunięte przez administratora] pracowników i dlatego ludzie biorą zwolnienia na zasadzie ,,oni nas robią w @#$% to my ich tez zrobimy\". Co do kierownictwa to zalezy wszystko od człowieka, część jest normalna, nie wywyższa się i traktuje ciebie jak kolegę z pracy ale są też takie przypadki które nie szanują drugiego człowieka. Z magazynierami jest podobnie, ludzie często odchodza z tej firmy, a co miesiąc widziałem kilka nowych osób na szkoleniach, więc atmosferka w pracy jest troche ,,inna\" . Duzo osob które wiedza że porobią tu tylko do końca okresu próbnego olewa ta robotę i prez to robi sie bałagan, kompletacja robi jakieś palety do h... niepodobne bo liczy sie czas i akord, Det sie z tymi paletami babra na dokach bo shitu nie puści do sklepu i traca czas a przez to mają mniejszy akord, część osób to olewa i potem palety sie [usunięte przez administratora] kierwcom w autach no i ktos wtedy ma problem. Najgorzej mają ci z kompletacji, mniej zarobiają od detowcow i dlatego robią naszybko hu...palety. A potem łańcuch zdarzeń rośnie i tylko każdy chodzi i [usunięte przez administratora] jeden na drugiego że ten partoli robote i traci czas przez to.Kontrolerki też swoje dokładaja. Ale częśc ludzi pracuje normalnie, nie utrudnia pracy innym osobom. W skrócie prace polecam, firme napewno nie mimo że ciekawie płacą. NA 3 mies wrto pzryjsc zobaczyc ten kabaret tym bardziej gdy sie nie ma innej opcji. I śmiesza mnie te niektóre posty tutaj, ludzie robia sobie żarty a niepoważne osoby sie spinają jak by ta firma to była ich rodzinna inwestycja, troche dystansu ludzie, choć cz ęśc wiadomości nie bierze się z przypadku.. Piona!

t

A ja kocham tradis i co mi zrobicie???

Były pracownik.

Nie pracuję już w Tradisie od jakiegoś czasu, lecz co jakiś czas zerkam na to formum i muszę przyznać, że nie wiele się zmieniło. Nadal analfabeci, osoby bez podstaw ortografi, wylewają najwięcej na tym forum. Nadal lubiane osoby, dogadujące się z ludzimi są niszczone - dlaczego ??? Jesteście śmieszni, szkoda mi niektórych, oby Wasze dzieci nie były tak puste jak Wy :) Pozdrwiam Wszystkich normalnych. PS: pewnie po tym wpisie zaraz mnie jakiś amator klawiatury pojedzie, więc wyprzedzając Cię analfabeto i durniu bez szkoły - WISI MI TO :)

mr. tradis

Wszyscy chyba zapomnieliśmy, że w pracy się pracuje. Druga sprawa jest taka, że dobry kierownik nie przejmuje się tym co ludzie piszą na forach, bądź jak o nim mówią w pracy. Za to powinien być cholernie sprawiedliwy, co nie pasuje ludziom, bo w różnych sytuacjach zawsze znajdzie się ktoś faktycznie poszkodowany. Taka dola kierownictwa :) nie lubimy ich, bo nikt przełożonych nigdy lubił nie będzie. To się już w szkole podstawowej zaczyna. Także kierownictwo głowy do góry i zająć się sprawami logistycznymi, a nie narzekaniem ludzi, bo to się po prostu nigdy nie skończy. Pozdrawiam całą ekipę ze zmiany A i B i C i akordowych i nieakordowych i biurowych i z magazynu (również kierownictwo). Wszyscy tam sumiennie pracujemy, więc po co sobie "robić" do własnego gniazda?

nie kierownik a pracownik

W Tradisie pracują tak zawistni ludzie, że szkoda gadać. Gdy tylko zobaczą, że ktoś ma dobre z kimś stosunki, chcą to zniszczyć za wszelką cenę. Najlepiej jeśli nikt z nikim nie będzie rozmawiał tylko pracował, zero uśmiechu, przyjaźni, zero kontaktu. W związku z tym jaka to byłaby praca, dla mnie odpowiednią pracą jest odpowiednia atmosfera, nie kryję swojej frustracji w związku z atmosferą panującą w zakładzie. Tylko dobry zgrany zespół będzie starał się działać w dobrym imieniu firmy. Wieczne najazdy na kierowników i pisanie na forum nic nie da, jesli nie jestes zadowolony ze swojego przełożonego, zmień pracę, bo nie ma ludzi niezastąpionych. Odkąd pracuje nie widziałem na forum żadnych pozytywnych rzeczy, a nie wydaję mi się aby owych w Tradisie nie było. Każdy tylko narzeka i obgaduje za plecami innych, a sam nie jest lepszy. Żal mi tych ludzi, którzy na forum piszą straszne brednie na kierowników, a na drugi dzień zwracają sie do nich w zdrobniałej formie imienia, i wypełniając ich polecenia bez dwóch zdań. Dla nas są oni naszymi przełożonymi i musimy ich słuchać, a jeśli kogoś boli taki układ niech założy sobie własną firme i sam bedzie kierownikiem dla siebie. Moim zdaniem te forum powinni usunąć, bo do niczego dobrego ono nie prowadzi, a tak moze wszelkie konflikty byłyby rozwiązywane na bieżąco w pracy, a nie tłumione w sobie i wylewane tu, bo tak łatwiej , bezimiennie...... Jestem pracownikiem magazynu i obserwuję ludzi i wiem któremu zależy na pracy, a komu nie, myśle ze przy troszkę wiekszym wysiłku udałoby nam sie stworzyć fajny, zgrany zespół, który działałby w dobrym imieniu firmy....trzeba tylko usunąć parę osób, których zamierzenia w tej firmie są odwrotne....Połowę naszego życia spędzamy w pracy, zróbmy więc tak aby każdy do pracy przychodził z przyjemnością i z wiara ze jest to praca która daje nam satysfakcje!!!!! Proszę zróbmy coś aby było lepiej........pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.