Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

???

tobie arszenik to juz zupelnie sie [usunięte przez moderatora], wg ciebie to pracujemy na niby, powinnismy dziekowac za 10 godzinny dzien pracy w systemie 3 zmianowym. na 10, czy 12 godzin to sobie mozna pozwolic przy jednej zmianie, a jak ty masz ochote podporzadkowac cale swoje zycie tragizmowi to rob to na swoj rachunek i nie obchodzi mnie gdzie pracowales - widac glupi byles, ze dales tak po sobie jezdzic....glupiego urlopu doprosic sie nie mozna a dni wolne to jak w totolotku.....ile ty masz lat? ludzie maja rodziny, i praca w takim tradisie nie jest jedyna trescia zycia i nie wkurzaj ludzi piszac, ze jak sie nie podoba to won! bo ja odpowiem, ze jak ktos nie umie zarzadzac ludzmi to won! za co im placa, za to zeby (usunięte przez administratora) jak ci takie rzeczy odpowiadaja, to widac sam bys chetnie "porzadzil"....zawsze moze byc gorzej, na Ukrainie pracuje się jeszcze ciezej, dalej mamy Albanię, a w Chinach ludzie za miche ryzu beda doginac po 14 godzin...(usunięte przez administratora)

?

Herbata_z_Arszenikiem - 2010-07-26 10:14:46 Umiecie tylko narzekac.. nic wiecej.. jakbyscie musieli pracowac na prawde to byscie zaoszczdzili sobie tego jazgotu, a o pracy po 10 h byla mowa przy podpisywaniu umowy, wiec do kogo teraz macie pretensje ? Najłatwiej wszystkich w około obwiniać.. i nie ludzcie sie ze gdzie indziej za siedzenie na (usunięte przez administratora) beda Wam placic za prace od 8-16, bo takich prac na tym poziomie na ktorym jestescie nie ma.. a na jakim to niby poziomie jesteśmy?

tragizmowiec

?? - 2010-07-25 12:26:45nie, lepiej: to jest haslo szczęśliwcow co juz z(usunięte przez administratora)) "CZY TY TEZ JUZ SZUKASZ NOWEJ PRACY?" i magazynier z umeczona twarza wskazujacy na ciebie palcem a w tle plonacy tradis

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
kokos

"Pragnę złożyć dyrekcji podziękowanie za zmianę dawnego personelu z kierownictwem na czele w naszym sklepie. Personel obecny jest fachowy i miły. Odnoszę wrażenie, jakbym był obsługiwany przed wojną". (usunięte przez administratora)

??

nie, lepiej: "ja juz zabralem stad swoje cv, a TY?"

poszukujacy

to powiedzenie powinno byc haslem na najblizsze tygodnie i rozwieszone przy wejsciu do tragizmu: :"ja juz zanioslem swoje cv, a TY? nie czekaj, czas dziala na twoja niekorzysc"

kokos

spoko spoko w sierpniu otwieraja sie dwie duze nowe firmy po sasiedzku w Prologisie takze pewnie z tradisu [usunięte przez moderatora]znowu kupe ludków ja juz cv zanioslem a TY?

what?

no szkoda, ze nie mozesz mi napisac, ktory to kierownik kaze ci pisac wypowiedzenie jak nie zostaniesz po godzinach.....ja (usunięte przez administratora) to jest wykanczalnia a nie firma, no ale [usunięte przez moderatora] nie posowal firmie, za to, to co sie teraz dzieje, pasuje.....hehe wspaniala atmosfere tworza ci, ktorzy doprowadzili do tego, ze ludzie szybciej sie zwalniaja niz zatrudniaja - to jest ogromny sukces menadzerski!!!

...

Herbata_z_Arszenikiem - 2010-07-24 15:00:42Mi, np. bylo gorzej w supermarkecie, w call center i takich innych.. gorzej jeswt [usunięte przez moderatora] po 15 h dziennie za tysiac zlotych, wiec (usunięte przez administratora)ze juz gorzej byc nie moze:) Na poczaku wszedzie jest ciezko, potem juz jakos idzie. a atomsfere tworza ludzie.. moze wlasnie przez takich jak ty co (usunięte przez administratora) tylko narzekac potrafia tak jest ?co ty [usunięte przez moderatora] Herbata!!! przyszedlem tu miesiac temu i ty mi mowisz ze to ja tworze zla atmosfere? to kierownictwo tworzy zla atmosfere zastraszajac nas zwolnieniami i twierdzac ze za brama czekaja nastepni nie moge zostac dziesieciu godzin bo zle sie czuje to mi kartke kladzie i kaze wypowiedzenie (usunięte przez administratora)leb!! zanim sie tu przyjelem to czytalem to forum ale nie wiezylem w to co tu pisza (usunięte przez administratora)

":"

jeszcze zeby dokladniej to przedstawic, to oni nie "zwalniają sie" tylko stad [usunięte przez moderatora]..no ale jak ma sie takie podejscie do ludzi to co sie dziwic....roznica pomiedzi starymi pracownikami a nowymi polega na tym, ze ci pierwsi maja DOSC a ci nowi maja W [usunięte przez moderatora]. motywowania pracownikow w chwili obecnej nie ma zadnego, ale w zastraszaniu to bija rekordy -[usunięte przez moderatora] PRZEBUDZCIE SIE!!!!!! CHCEMY ZMIAN ALBO WSZYSCY STAD ODEJDZIEMY!!!!

:":

*.* - 2010-07-24 18:32:01 to dobrze wiedziec ze jest jest ktos kto w niedalekiej przyszlosci bedzie robil za pieciu, bo z pewnoscia to nastapi jak zwolni sie kolejnych 5 osob ze zmiany, wiecej takich, kto wie moze nawet nie bedziesz pracowal po 10 tylko po 12 godzin. poza tym to co w tej chwili sie dzieje w tej firmie to nie jest norma, pracuje jeszcze troche ludzi ktorzy pamietaja czasy [usunięte przez moderatora] i takich jaj nie bylo, a na pewno ludzie nie zwalniali sie tak masowo jak to robia teraz. ktos powienien za to odpowiedziec, niech sie zwolni jeszcze jednego dnia kolejnych kilku kierowcow...no ale problemu nikt nie widzi, dziwne, normalnie to juz by ktos beknal. niestety nikt nie potrafi na to zareagowac a moze nie chce kierownictwo ma w dup.ie ze jednego dnia zwalnia sie 5 osob bo zatrudnia nowych glupkow co po tygodniu pracy tez sie zwalniaja i tak na okraglo. firmie nie zalezy na tym zebyn stworzyc stala ekipe (co jest normalne w kazdym zakladzie) pracujemy po 250 godzin w miesiacu a wuzki tylko kolesie kierownikow dostaja -co to ma byc!

*.*

Herbata_z_Arszenikiem

Mi, np. bylo gorzej w supermarkecie, w call center i takich innych.. gorzej jeswt [usunięte przez moderatora] po 15 h dziennie za tysiac zlotych, wiec nie [usunięte przez moderatora] ze juz gorzej byc nie moze:) Na poczaku wszedzie jest ciezko, potem juz jakos idzie. a atomsfere tworza ludzie.. moze wlasnie przez takich jak ty co (usunięte przez administratora) tylko narzekac potrafia tak jest ?

---

to powiedz cfaniaczku gdzie jest gorzej niz w tradisie?jak przychodze i mam dziesiec godzin paleciaka ciagnac bo jestem nowy to mi sie odechciewa wszystkiego mila atmosfera to chyba zartujesz jak miesiac temy przyszlem to uslyszalem zeby z tad [usunięte przez moderatora] bo to oboz ale nie uwiezylem i teraz zaluje ze zostalem ale jak wiekszosc wysylam papaiery do innych firm

Herbata_z_Arszenikiem

W�a�nie kto to jest ?? Tak szczerze, to ja pracuje troche krotko, ale nie moge narzekac, Fajni ludzie i atmosfera tez jest znosna, owszem czasami jest ciezko fizycznie i psychicznie zeby choc sie zmobilizowac do czegokolwiek, ale sa gorsze prace i jak nie mieliscie sie okazji o tym przekonac to tylko pogratulowac :) chill, to tylko praca. :*

kilek

który to [usunięte przez moderatora] z ktorej zmiany? myslicie ze parowa z niego?

. - 2010-07-21 19:57:23 do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wy nie macie myslec tylko [usunięte przez moderatora] jak barany od myslenia sa inni madrzejsi a wy ciagnac wozek zdejmowac z poly i klasc na palecie to jedyne co macie myslec do roboty bo was zwolnie i wlasnie takie jest podejscie kierownictwa do nas... w tradisie jestes tylko śmieciem do [usunięte przez moderatora] a jak ci si cos nie podoba to cie zwalniaja od reki praca ponad ludzkie sily nikt rady juz nie daje [usunięte przez moderatora] najgorszemu wrogowi tego nie polece sami sie wszyscy zwolnimy i kierowniczki pracowac beda musieli

. - 2010-07-21 19:57:23 do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wy nie macie myslec tylko [usunięte przez moderatora] jak barany od myslenia sa inni madrzejsi a wy ciagnac wozek zdejmowac z poly i klasc na palecie to jedyne co macie myslec do roboty bo was zwolnie buachachaaaa, a zdązysz zwolnić????? wszyscy sami stad odejdą :P

. - 2010-07-21 19:57:23 do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 wy nie macie myslec tylko [usunięte przez moderatora] jak barany od myslenia sa inni madrzejsi a wy ciagnac wozek zdejmowac z poly i klasc na palecie to jedyne co macie myslec do roboty bo was zwolnie ten tekst powinien byc zalączony do wszystkich ogloszen zachęcających magazynierow do pracy na granicznej, podobnie jak [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.