Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

hmmm

teraz pojecie "atmosfera" jest tak odleglym, ze az nieprawdziwym....

ligfuyldckuttu

Alpaga. Fajne czasy. Miło wspomina wiele osób. (usunięte przez administratora)ale była też atmosfera. Pozdro dla panów (usunięte przez administratora)

praca ,jak każdy widzi bywa .czy na długo przychodzi piątek i po pracy

ja tez pamietam siare na wozku on to poprostu lubil swoja robote i byl w tym dobry na wysokim skladzie to nikt nie zdejmowal palet oprocz niego wiedzial jak do tego podejsc ciekawe co ten koles teraz robi pewnie gdzies wozkiem smiga .... swego czasu to nawet w rabienie sie o nim mowilo bo naprawde byl dobry w sowim fachu

logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
a po co

Szanowny Kolego, to forum jest ok, w związku z tym nie ma potrzeby przenoszenia się na inne forum, chyba że w celu identyfikacji użytkownika i IP....Pewne kwestie sa sporne, ale w końcu vox populi, vox dei....

W.K.S.

A szanowny pan dlaczego się,nie podpisuje???

wozkowi moga wyrobi� norme reszta ????

ola - 2010-03-13 10:02:22 | zastanawiam się gonią nas do pracy oki czsem bywa że nie wyrabiamy normy ale bezakordowi mają to gdzieś nie muszą się martwić o premię bo i tak dostaną i się tak nie męczą ja jestem za tym by dla nich też był akord by było sprawiedliwiej a to że pewna pani ściemnia i chodzi na fajki kiedy chce to jest nie fer wobec innych pracowników czy mógłby ktoś rozwinąć tan temat. Jak wygląda akord i ile można zarobić ?

magazynier

jakie są warunki płacy i pracy w firmie na stanowisku magazyniera ?

Sąd ostateczny.

kilim to do ciebie cwaniaczku - 2009-12-07 21:43:36 Teraz panie kilim napisze co następuje:jeżeli wydaje ci się, że jesteś anonimowy na tym forum i taki pozostaniesz to sie grubo mylisz! Istnieje możliwość identyfikacji osób umieszczających swoje wypowiedzi na forum w internecie (jednakże z uwagi na fakt, że identyfikacja bądź lokalizacja zakończeń sieci stanowi tajemnicę telekomunikacyjną, ich ujawnienie wymaga wydania stosownego postanowienia przez sąd lub prokuratora - art. 67 ustawy Prawo telekomunikacyjne, art. 218 ustawy Kodeks postępowania karnego).Wymieniłeś na tym forum z nazwiska kilka osób oczywiście w towarzystwie obraźliwych epitetów i w tym momencie ZACZYNA SIĘ TWÓJ UPADEK! Uświadamiam cię, że pepełniłeś PRZESTĘPSTWO ZNIEWAŻENIA ZA POMOCĄ ŚRODKÓW MASOWEGO KOMUNIKOWANIA(art. 216 par. 2 kodeksu karnego). W związku z tym złożę stosowne zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa co rozpocznie procedurę identyfikacji twojej osoby. Jak już się dowiem kim jesteś to wystąpię na drogę postępowania cywilnego z pozwem o ochronę dóbr osobistych, bo jakbyś tego nie wiedział zgodnie z art.23 Kodeksu Cywilnego dobra osobiste człowieka pozostają pod ochroną prawa cywilnego, a takim dobrem osobistym jest np nazwisko oraz cześć osób, które wymieniłeś tutaj ad persona.Odnośnie wspomnianego art.23 KC w związku z art.448 KC będę domagał się zadośćuczynienia pieniężnego z doznane krzywdy, ale tak naprawdę usatysfakcjonuje mnie poznanie twojego nazwiska. A jeżeli nadal uważasz, że [usunięte przez moderatora] ci moge zrobić, bo przecież to jest forum Przeczytajcie powyższy post!!! Niechaj jeszcze jeden wpis ukaże się, w którym zawarte będzie czyjeś nazwisko bądź z wypowiedzi jednoznacznie będzie można wywnioskować o kim jest pisane w sposób obraźliwy i nieprawdziwy to obiecuje Wam iż zostanie to zgłoszone do PROKURATURY a my spotkamy się przed sądem z wnioskiem o wysokie odszkodowania za poniesione straty. Żarty się skończyły!!!

marsjanin

potwierdzam: Pan A. mowi ludzkim glosem, trwaja badania, czy pozostali pochodza z planety Ziemia, niewykluczone, ze sa tu istoty pozaziemskie

Ciągle pracownik firmy Tradis

Witam. Pan A[usunięte przez moderatora] i M[usunięte przez moderatora] są jacy są. Trzeba samemu się przekonać. Co mogę o nich powiedzieć. Z P. A[usunięte przez moderatora]można jeszcze się dogadać normalnie a Pan M[usunięte przez moderatora] no to już schody. Nie znam go na tyle ani nie miałem okazji z nim poważnie porozmawiać. Ale za to Pan J[usunięte przez moderatora] to prawdziwy ignorant. Z tym człowiekiem nie da się dogadać. On zna tylko swoją prawdę i żadnej innej do siebie nie dopuszcza. Pan [usunięte przez moderatora]to główna przeszkoda do normalnej współpracy między pracownikami. Nie potrafi słuchać ludzi. To chyba wszystko co mam do powiedzenia. Pozdrawiam

takisobie

Witam. Pytam poważnie o Pana M[usunięte przez moderatora] oraz Pana A[usunięte przez moderatora] oraz Pana J[usunięte przez moderatora]. Chciałbym się dowiedzieć czegoś o nich pokrótce. Będę pracował za jakiś czas z nimi i chciałbym zasięgnąć informacji na ich temat: - czym się zajmują - co o nich sądzicie etc.

za11

mialem niedawno okazje rozmawiac z kierownikiem logistyki.Rozmowa wygladala tak jakbym mowil do sciany,nic do niego nie docieralo.On wie wszystko najlepiej i nikt inny nie ma racji....Tak na marginesie on nas niedlugo wszystkich wymieni na ludzi z carrefoura

Ciągle pracownik firmy Tradis

Witam wszystkich na forum. Czytając niektóre posty stwierdzam że niektórzy nie powinni się wypowiadać. Czy jest tam ktoś po znajomości szczerze nie wiem. Ale faktem jest że są ludzie którym poszczególne stanowiska uderzyły do głowy. N.p. pewien były magazynier którego zrobili kierownikiem pewnego działu. Jak robił na magazynie to potrafił dostrzec i zrozumieć problem. Sam niezle smarował na przełożonych a teraz ma wszystko gdzieś. Wyżej [usunięte przez moderatora]niż (usunięte przez administratora) ma. Oczywiście jest wiele takich ludzi ale szkoda mi czasu na to. Szkoda że taka firma traci klientów bo ma potencjał którego pewni ludzie nie wykorzystują. Tak jak kierownik logistyki który wprowadza jakieś dziwne zmiany totalnie niepotrzebne. Nie mówię że wszystko co robi jest złe ale niech trochę posłucha swoich podwładnych. Przecież można porozmawiać o problemie i spróbować to jakoś zmienić a nie szukać winnych. Takie jest moje zdanie i każdy ma prawo się zgodzić lub nie z tym co napisałem. Jedno jest pewne jeśli to się nie zmieni to zmienię prace. Pozdrawiam Tradisa i ludzi z forum.

byly

widze ze nic sie nie zmienilo, dalej banmda nieudacznikow zarzadza reszta ktora tylko ryczy i nic, reszta podrzegaczy[usunięte przez moderatora] i tym podobnych was wykiwa i jak kot spadna na cztery lapy

magazynier...

. - wczoraj o 21:46 odpowiedz | cytuj | Jak wszyscy tacy cwani jesteście i nic wam się nie podoba to po pierwsze cwaniaczki podpisujcie się prawdziwymi danymi a nie anonim czy coś tam, a po drugie jak się nie podoba to (usunięte przez administratora) z tej firmy!!!! ;) zabolało więc warto sie uzewnętrzniać na takim forum, życze więcej ekspresji i otwartości. Co do DJ to jakie on ma kompetencje ...nasza klasa...

kolega widze blisko koryta jest a i spojrzenie jakze swieze, gratuluje...

magazynier...

...więc napiszmy jakie są nasze odczucia i jak postrzegamy tych naszych kierowników... ...ocenie pozostał mnie jedynie M[usunięte przez moderatora]. jest niedouczonym spadkiem po "SYDO", a ten co go wypromował powinien, nie awansem lecz, nagana się chwalić ... jestem ze zm. B zapraszam was do zweryfikoewania swojej wiedzy i podzielenia się z nami... jestem za prawdą najgorsza ale Prawdą i was o nią proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.