Opinie o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Grupa Eurocash S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Grupa Eurocash S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Eurocash S.A. w Wrocław

git

mi tam jego szczawika brakować nie będzie troszkę będzie spokoju ale no jak teraz kretttt sobie poradzi komu teraz będzie [usunięte przez moderatora] jak ludzie pracują? [usunięte przez moderatora]

de motywator

Pogrążeni w smutku i bólu zawiadamiamy, iż będzie nam brakowało tego wspaniałego fachowca, i kolegi z pracy. Jego bezkompromisowe załatwianie spraw, będzie przez wiele nocy spędzało sen z powiek, a fakt braku bliskości z jego osobą, będzie dławił nas jeszcze długi czas.

lelewel

pozdrawiamy nowego Kierownika Logistyki- jesteś boski

Escape

Tylko marudzić potraficie. Gdybyśmy tyle nie marudzili a wzięli się do pracy wszystkim wyszło by to na dobre.

logo firmy Executive Assistant
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osób starszych w Niemczych
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
lilo

Z tego co mi wiadomo po godzinie 18 krecik nabijal akord w pracy:) kiepsko sie podszywasz [usunięte przez moderatora]

wojtas

ocenka [usunięte przez moderatora] dla tej firmy aby do wiosny i wszystko padnie

ojo

[usunięte przez moderatora] ak można obgadywać swoich kolegów i kablować na nich to jest podłe i wierz mi że kiedyś krecio przekonasz się że [usunięte przez moderatora] cie zostawi i nie będziesz już kozaczył a koledzy cię oleją.razem wyglądacie jak te wyrzutki genetyczne.....

Hehe widze nadal "facetom" jaj brakuje :) pisza ale zeby sie normalnie podpisac to juz problem... lepiej pojechac po kims anonimowo :-/ godne pogardy ... czasami mi wstyd za to ze jestem utozsamiany z takimi marginesami

buhaha

widze impreza sie kreci dalej wszyscy narzekaja jak narzekali ale i tak pracuja jak pracowali tylko pare osob nie dalo rady... aha tak miedzy nami [usunięte przez moderatora] krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje :D pozdrawiam

lala

zet - 2010-01-29 17:24:58 ci co tam jeszcze pracują muszą uważać na zmiany które nadejdą niebawem będzie zamiana kierowników i zaczną się zwolnienia najgorszy z kierowników jest nażelowany zawsze się chwalił ile on osób nie zwolnił i ciągle normę wymyśla było 120 kartonów a dowalił 125 ciekawe jakby miał sam składać sklepy pewnie by się [usunięte przez moderatora].ja tam jeszcze pracuje ale pewnie mnie też wykosi.podobno to jego sprawka że [usunięte przez moderatora]już nie pracuje bo ten koleś to [usunięte przez moderatora] uwazajcie na niego. ten nażelowany [usunięte przez moderatora] startuje na krzywoustego :) nasz mały rewolucjonista :).....a co myślicie o [usunięte przez moderatora]???

krecik

co wy chcecie od [usunięte przez moderatora], przecie to swój chop

zet

ci co tam jeszcze pracują muszą uważać na zmiany które nadejdą niebawem będzie zamiana kierowników i zaczną się zwolnienia najgorszy z kierowników jest nażelowany zawsze się chwalił ile on osób nie zwolnił i ciągle normę wymyśla było 120 kartonów a dowalił 125 ciekawe jakby miał sam składać sklepy pewnie by się posrał.ja tam jeszcze pracuje ale pewnie mnie też wykosi.podobno to jego sprawka że robert już nie pracuje bo ten koleś to [usunięte przez moderatora] uwazajcie na niego.

haha

ja lubie takich jak on jestescie bezmozgimi yeti kazdy ktory sie godzi na to co proponuje firma tradis jest taki sam [usunięte przez moderatora] masakra to powinno byc karalne masakra ludzi macie za nic !!!powoli sie firma sama zniszczy aby do wiosny

kozak

ta firma to przypał daje ocene 0

lala

Ten koleś był naszym dyrektorem...i żal że już nie jest :(

ph

Aby wystawić 9000 netto fv musiałbyś wykręcić ze 3 mln obrotu. Nie zarobisz w tej firmie. To jest lubelskie, a tam za 3000 na czysto klekają przed kierowniczkami sklepów i wyrabiają plany jak pan bóg przykazał.

GONZO.

JESTEM ZA.

GONZO.

Masz racje...

pomoca dłoń

oddzwaniaja tylko do tych co sie dostali na druga rozmowe

prezes

mam pytanie czy ktos z firmy oddzwania i mówi ze przepraszam ale pana nie wybralismy czy dzwonia tylko wtedy gdy kogos wybiorą?? wiem ze kazdemu mówią ze odezwią sie ale czy dzwonią i mówią ze nic z tego.

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Eurocash S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w Grupa Eurocash S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa Eurocash S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa Eurocash S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Grupa Eurocash S.A.?

Kandydaci do pracy w Grupa Eurocash S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Grupa Eurocash S.A.