Opinie o Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs o rekrutacji.

Branże: Lekarze ogólni
Lekarze ogólni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs w Wrocław

Administrator Nowy wpis

W firmie Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs podobno płacą nawet 9700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Recepcjonista? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Recepcjonista.

waldi Nowy wpis

9700 czego ?

jp Nowy wpis

gdzie się przeniesiecie po sprzedaży budynku przy Wita Stwosza

aj Nowy wpis

Nie polecam usług tej firmy. Dlaczego? Wpłaciłam zaliczkę, rezerwując turnus, zgłoszenie przez internet przyjęto. To ważne, że w tamtą stronę się dało skorzystać z internetu. Nie mogę pojechać na turnus, proszę o zwrot zaliczki. Wysłano mi stos papieru do podpisu i odesłania pocztą, zeskanowanych, przez internet nie da się. Tu już internet nie działa. Jestem osobą niepełnosprawną, wiekową, mam daleko pocztę. Ponoszę do tego koszty wysyłek tego stosu papierów, za co powinni być karani, bo kto dziś zużywa tyle papieru dla takiej sprawy? Do tego zabierają mi 25% z zaliczki, ale i tak nie oddają reszty moich pieniędzy. To ewenement w skali kraju, albo i świata. Wszystkie rezerwacje od lat robię przez internet, za granicę też, wizę, ubezpieczenia, a gdy rezygnuję, oznajmiam mejlem czy telefonicznie i oddają mi pieniądze natychmiast. Bo to są moje pieniądze, do licha. Mam podpis elektroniczny, ale czy oni mają? Jestem zdruzgotana postawą firmy, którą kiedyś, niechcący reklamowałam, pracując w ośrodku rehabilitacyjnym. Nie znałam ich wtedy i znać nie chcę, ani nikomu nie polecam. Jutro też zgłoszę sprawę gdzie trzeba. Tacy ludzie organizują turnusy dla niepełnosprawnych w Polsce? Narażając ludzi na koszty, straty i trudy? Nie wstydzą się zatrzymywania ludzkich pieniędzy? Jestem w szoku. Centrum Rehabilitacyjno - Medyczne, ale nazwa!

Waldemar

Pozytywnie oceniam pracę w tej firmie, sporo się nauczyłem. Rozstałem się z powodu utraty orzeczenia o niepełnosprawności, bo to zakład pracy chronionej. Lubię atmosferę w Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne RESURS za: Ludzie

Aplikowałeś do Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs na stanowisko FIZJOTERAPEUTA? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
przemo

Można prosic o wiecej informacji o tym centrum szczegolnie o ich osrodku w sarbinowie?

gość

Totalny [usunięte przez moderatora]pracowników,[usunięte przez moderatora] [usunięte przez moderatora]wykorzystują ludzi i wyrzucają z prac y!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs - Wrocław

Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs
  • Wita Stwosza 16