Zakład Pracy Chronionej PREMEGAL

Wrocław

Opinie o Zakład Pracy Chronionej PREMEGAL

Stary
użytkownik zarejestrowany

Witam, pracowałem w Zakład Pracy Chronionej PREMEGAL i mogę wypowiedzieć się tylko dobrze, warunki super :) polecam :)

byly

generalnie dramat. mam co do niego złe odczucia, po innych forach widać wypowiedzi na temat Pana Dariusza C. osoba bardzo zawistna i antypatyczna. W biznesie posuwa się do chwytów poniżej pasa. Działa nieetycznie.

gal anonim

Miło, że się Pan docenia Panie Prezesie :) Życzę aby udał się przetrwać na tym stanowisku do emerytury.

Najlepszy Prezes i szef jaki był od początku istnienia firmy. Mamy nadzieje ze dotrwamy z nim do emerytur.

Zostaw opinię o Zakład Pracy Chronionej PREMEGAL - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Pracy Chronionej PREMEGAL