Dolnośląskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Dolnośląskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.

dco_zenada

kupamamuta

Praca w tym centrum jest dla ludzi-cyborgów, którzy lubią mieć nienormowany czas pracy i harować jak wół za dziesięciu. Grafik pracy ustalany z tygodnia na tydzień. Praca w rejestracji = bycie pomiotłem. Zamieć, pozamiataj. Pracownicy są traktowani jak pionki. Są od wszystkiego. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Dolnośląskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląskie Centrum Okulistyczne Sp. z o.o.