Opinie o Seekrakow WĄSIK SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Sławomir

Mogę ocenić jedynie proces rekrutacyjny ponieważ tylko na rozmowie rekrutacyjnej byłem. Rozmowa została przeprowadzona w siedzibie firmy. Osoba zajmująca się rekrutacja była elastyczna co do czasu spotkania (jestem w stanie tylko spotkać się albo wcześnie rano albo późno wieczorem) Więc tutaj plus. Aplikowałem na stanowisko specjalisty ds marketingu. rekrutacja jest 2 etapowa. Pierwsza- standardowa rozmowa o tym czego od kandydata się oczekuje, o dotychczasowym doświadczeniu kandydata oraz o jego wymaganiach. Dzięki temu że mam bardzo duże doświadczenie w marketingu i można powiedzieć że zęby na tym już zjadłem zostałem zaproszony na 2 etap rekrutacji który jest bardziej rozmową konkretna o finansach itp. I tutaj spotkało mnie ogromne rozczarowanie. Na 1 spotkaniu zadeklarowałem że interesuje mnie MINIMUM (to bardzo ważne słowo w tej opinii) 3300 pln netto, oraz tylko i wyłącznie (również bardzo ważne sformułowanie) umowa o pracę. Na drugim spotkaniu zostały i zaproponowane następujące warunki: 2000 pln na umowie o pracę a 1000 pln na umowie zlecenie w firmie "córce" firmy SeeKrakowa. Dodatkowo ten 1000 został nazwany "motywacyjnym" więc kompletnie nie jest on gwarantowany pracownikowi. Pytając Panie z którymi rozmowa była prowadzona jak to się ma do moich MINIMALNYCH oczekiwań, nabrały wody w usta i tłumaczyły sprawę "polityką firmy". Pomijając sprawę że tego typu umowy są niezgodne z Polskim prawem to są zwyczajnym policzkiem dla osoby która ma ogromne doświadczenie w marketingu i swoją pracą może zdziałać bardzo dużo i przynieść dużo większe korzyści finansowe niż oczekiwane wynagrodzenie. Pomijając również sprawę że aktualnie ciężko o rzetelnego i sumiennego pracownika to tego próbowanie wyciśnięcia finansowego już na samym początku powoduje że postrzeganie firmy SeeKrakow zmienia się o 180 stopni i od tego czasu odradzam każdemu kontakt z tą firmą w sprawie pracy. Jak jest z innymi aspektami- nie wiem. ale czuję że tego typu zagrania są na porządku dziennym i jest mi trochę żal pracowników SeeoKrakowa ponieważ chyba nie maja świadomości że nie musza przyjmować z pokorą i sztucznym uśmiechem policzków od pracodawcy.

@Sławomir

100% prawdy. Samo sedno Panie Sławku. Trzeba być naprawdę zdesperowanym żeby podpisywać takie umowy z pracodawcą... To już nie te czasy gdzie prosiło się o pracę za niską płacę. No cóż, niektórzy nie mają problemu z pokorą i sztucznym uśmiechem. A w tej firmie jest to potrzebne.

Karo

Polecam tego allegrowicza. Praca w spoko atmosferze, chociaż wiadomo że w pracy gdzie są dziesiątki osób jeden trafi się lepszy inny gorszy. Kasa zawsze na czas, nie ma z tym najmniejszego problemu, wszystkie zaświadczenia do np kredytu kadry dają błyskawicznie co uważam za plus. Ciężko mi oceniać inne stanowiska ale ogólnie jest tak że można się wykazać, jak przyjdziesz i powiesz że masz taki czy inny pomysł to nikt nie zlewa, doceniają bardzo zaangażowanie. Po zmianie miejsca zamieszkania na inne miasto jestem w korpo i powiem że tu ciężko się wykazać bo pracuje się od szablonu ,brakuje mi burzy mózgów , tego że mogę mieć na coś wpływ więc doceniam po czasie. Z takich pierdół to plusem są też imprezy integracyjne albo tematyczne mniej więcej co kwartał. Zaczęłam tam pracę jako studentka ,kończyłam jako pracownik biura na normalnej umowie, wśród ludzi którym bliżej do posylania dzieci do szkoły niż do bycia studentem ,także opinie nawet tutaj widzę są zależne od tego kto pisze (z jakiego działu). Ja oceniam bardzo ok. Swoją drogą czytam opinie o moim aktualnym pracodawcy i cieszę się że nie czytałam ich zanim się zatrudniłam, bo mam wrażenie że czytam o zupełnie innym miejscu, nie wiem czy ludzie piszą tylko jak jest źle, czy ktokolwiek weryfikuje te opinie.

Konrad

Podpowiedzcie czy firma ma jakieś oferty pracy? Czy jakieś benefity macie w firmie?

Drajwer

Do niedawna byłem kierowcą w seekrkaow, pracowałem prawie 2 lata i ceniłem sobie tą pracę i jej przewidywalność. Zarobki ok, godziny jazd ok, bez przestojów i bez gonienia jak w innych podobnych firmach. Robotę zmieniłem ze względu na dużo wyższą pensję z dodatkami na ciężarówkach za granicę - pieniądze niemożliwe do wyjęcia w lokalnej turystyce. No ale wiąże się to z tym że często przez tydzień rodzina mnie nie widzi... Gdybym szukał stabilnej i pewnej pracy w Krakowie na miejscu to wróciłbym z chęcią do See - zresztą poleciłem 2 znajomych do jazdy i są zadowoleni

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.
AniaW

Pracowałam w Seekrakow w informacji turystycznej przy ul. Floriańskiej i pracę mogę oceniać w samych syperlatywach. Spora część wynagrodzenia jest uzależniona od sprzedaży - prowizja od każdej sprzedanej wycieczki - i zawsze była wypłacona co do złotówki, nawet jak mocno przekroczyliśmy zakladaną sprzedaż (na rękę wyszło mi ponad 4000 zł i zostało wypłacone bez mrugnięcia okiem, a dodatkowo nam podziękowano i pogratulowano wyniku!). Atmosfera w pracy super, kontakt z koordynatorem punktów informacji bardzo dobry, szkolenie na dobrym poziomie, a do tego elastyczne godziny pracy i możliwość dopasowania grafiku do zajęć na uczelni. Teraz zupełnie zmieniłam branżę, ale czas spędzony w See wspominam bardzo miło i polecam jako możliwość nauki pracy w zespole i opcja dorobienia na studiach :)

Dominika

@Była osoba z SK., dziękuję za wyczerpujący wpis. Rynek pracy jest obecnie rynkiem pracownika, każdy detal ma znaczenie w kontekście przyszłych aplikacji do firmy. Czy ktoś z was zatrudnił się w ostatnim czasie w firmie SeeKrakow? Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik tej firmy? Czy firma zapewnia umowę o pracę na czas nieokreślony i bezpłatną opiekę medyczną? Jakie warunki firma proponuje kierowcom?

Dominika

@Była SK, Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Krótkie słowo odradzam, może być odczytane przez innych jako mało wiarygodna opinia. Czy pracowałaś w tej firmie wystarczająco długo, żeby móc ją sprawiedliwie ocenić? Jaka atmosfera panuje w SeeKrakow?

Była osoba z SK.
@Dominika

Współpracownicy w większości są super, masz elastyczne godziny pracy, możliwość podszkolenia języka/języków, regularnie organizowane są imprezy integracyjne. Dla młodej osoby jest to fajne miejsce żeby złapać doświadczenie. Firma cały czas się rozwija. Mają duży potencjał. Może byłoby jeszcze lepiej gdyby skupili się na pracownikach i polityce kadrowej, komunikacji? Ja nie zdecydowałem się na dłuższą współpracę ze względu właśnie na brak profesjonalizmu w komunikacji wewnątrz firmy oraz warunki pracy (dopytajcie dokładnie na rozmowie o umowę, premie motywacyjne czy zadaniowe, profity dla pracowników (dopiero po przepracowaniu jakiegoś stażu...). Chyba za szybko się rozrośli, może z tego wynika kilka problemów - ludzie przychodzą do dużej, poważnej firmy, a tu zonk... Oferta skierowana jest raczej głównie do młodych osób w trakcie studiów/z małym doświadczeniem... Dla specjalistów obecnie rynek pracy ma zdecydowanie więcej do zaoferowania...

Dominika

Jak obecnie wygląda sytuacja firmy SeeKrakow na krakowskim rynku turystycznym? Czy potrzebują nowych pracowników lub kierowców? Czy jesteście zadowoleni z wynagrodzenia? Podobno w branży turystycznej można bardzo dobrze zarabiać. W sieci można znaleźć aktualne ogłoszenia publikowane przez tę firmę. Krakowski rynek turystyczny jest bardzo konkurencyjny i z roku na rok przybywa firm świadczących usługi turystyczne. Czy SeeKrakow to dobry wybór dla osób myślących o pracy w turystyce?

Filip

No cóż może w tym momencie akurat tylko takich pracowników potrzebują , przecież na siłę nie będą przyjmować!

anikx

Dzwonię do tej firmy wszystko o.k pani nie może w tym momencie rozmawiać, oddzwoni za half-hour i co i lipa praca tak jak piszą dla studentów ale nie dla kogoś kto chce pracować na stałe .

Wiktor

Ja również słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca.

Godfrey

pracowałem ponad rok (nie kierowca, ani nie w punkcie informacyjnym). Atmosfera między pracownikami tego samego szczebla wręcz wzorowa mili, uśmiechnięci ludzie, wielu z nich jest moimi przyjaciolmi do dzis. duuuuużo gorzej z pracownikami "wyższego" szczebla. da się wyczuć kto ma jaką pozycję w firmie, bardzo to niszczy komunikację między poszczególnymi działami... Dodatkowo średnie zainteresowanie zarządu przez pierwszy rok nie wiedzialem kto wgl jest w zarządzie, czy wgl jest jakis zarzad czy zdjecia zarzadu ze strony seekrakow to tylko fikcyjni ludzie ...kolejne minusy: zarobki bardzo średnie, możliwość awansu prawie zerowa, brak nagrod/ pochwal za szczegolne osiagniecia dla firmy -generlnie brak motywacji... Plusy: Praca dobra ale jedynie dla studenta, który chce dorobić pare groszy, grafik można dostosować do zajęć ew nigdy nie bylo problemu z naglą sytuacja bo wspolpracownicy chętnie sie zamienia lub wezmą za ciebie godziny.

Iza

Oficjalnie zawsze jest mało ale w turystyce można sobie dorobić. Dodatkowe prace?

Kamil

Potwierdzam, zarobki poniżej średniej krajowej.

Olek

Kwestie finansowe zawsze były i będą kością niezgody między pracodawca a pracownikiem. Z doświadczenia wiem, że jak człowiek da się poznać w firmie z dobrej strony to i na wynagrodzenie nie narzeka.

jola

Warunki finansowe dużo poniżej średniej rynkowej, a szkoda

Paw

Na jakie warunki moga liczyć kierowcy z kat D? Pracował ktos z was?

Dominika

Jakie są godziny pracy w SeeKrakow? Jakie są warunki pracy? Ktoś pracuje? Dzieląc się informacjami pomagacie tym, którzy chcą aplikować.

Kxxo

Da się wyżyć z pensji, oczywiście, że się da @marynoa. Jeszcze powiedz jakie stanowisko chciałabyś objąć u nich.

Kot

Hej! Zdecydowanie polecam studentom, praca idealna na ten czas, elastyczny grafik i bdb wypłata. Poza sezonem w międzyczasie można się nawet uczyć jak nie ma klientów :) Mnóstwo osób po See później poszło do korporacji w Krakowie i Warszawie, dobra trampolina. Ja akurat trafiłam do Shell z dwa razy wyższą pensją :D jak ktoś narzeka na tę firmę to znaczy, że sobie nie radził, było kilka takich przypadków ;) Choć potwierdzam, że manager można spotkać tylko na rozmowie kwalifikacyjnej. A i kilka średnich osób charakterem się znajdzie, ale gdzie tak nie jest w dużych firmach? ;) pozdrawiam! Mam nadzieję, że pomogłam :)

Zostaw merytoryczną opinię o SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEEKRAKOW WĄSIK SPÓŁKA JAWNA
2.2/5 Na podstawie 180 ocen.
  • Kurniki 6 lok. 23
    31-156 Kraków