Google Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Google Poland Sp. z o.o.

Agata

@Exgoogler a jakie plusy odnajdywałeś w pracy w Google Poland? Możesz napisać, jak w praktyce wyglądały warunki pracy i zatrudnienia? TO bardzo pomocne informacje dla osób, które rozważają pracę w innych lokalizacjach.

tudu

Nic dziwnego,że mają aż trzy siedziby w Polsce @frodo. Porządna i ogromna firma.

Exgoogler

Fajny pracodawca ale szkoda ze zlikwidowali biuro w krakowie.

ja

a Olala i kropka to jakies boty?

ja

w krakowie juz chyba zamkniete: "The 120 Google employees who worked at the Kraków offices received offers to work in Warsaw, Zurich or in California. The office in Warsaw is developing rapidly, and Wasilewski said that it is the only centre, other than Ireland, which runs a business, operations and engineering centre. - See more at: http://www.thenews.pl/1/12/Artykul/202024,Google-to-remain-in-Poland#sthash.U7C76CQL.dpuf"

Ciekawy

W biurowcu Quattro widziałem logo Google'a. Czy jakiś development (być może outsource'owany) został w Krakowie, czy raczej jakieś funkcje biznesowe lub administracyjne?

lolo

google wyoutsorcowalo swoje operacje do zewnetrznej firmy, ktora teraz rekrutuje i zatrudnia pracownikow, a oni pracuja normalnie biurach google w krakowie jakby byli zatrudnieni bezposrednio, dlatego zniknely oferty z google krakow

wie_ktos

Wie ktoś kiedy ostatni opuszczający zgasi światło w krakowskim biurze Google?

sdsddd
@wie_ktos 31.05.2015 18:09
Wie ktoś kiedy ostatni opuszczający zgasi światło w krakowskim biurze Google?

w swieta

ja

oferty rzeczywiscie zniknely(a wisialy od lat) to raczej o czyms swiadczy;)

cenzura_na_gowork

Hmmm, interesujące... Dla informacji wszystkim: cenzurowane (usuwane) są kentarze zawierające linki do artykułów opisujących plany zamknięcia biura google w Krakowie. Nie świadczy to dobrze i o google i o portalu gowork. Jaki sens ma taka cenzura? Przecież informacja pojawiła się w mediach, oferty pracy w google Kraków zostały usunięte. Jeżeli nie jest to prawda to proszę o dementi :) (usunięte przez administratora)

Loco

Ta firma to pranie mózgu. Praca w systemie amerykanskim - tzn ile tylko dasz rade + 2 godziny. Procedury przerażające , brak szkoleń , zero współpracy pomiędzy działami. Przychodzisz , siadasz za biurkiem i sie nie wychylaj , bo bedzie po robocie , a przecież bardzo ci na niej zalezy , prawda ? Stawki rzeczywiscie sa w prowonaniu do pracy w sredniej firmie handlowej wyższe , ale niższe niż u innych IT typu IBM czy Motorola. Ładnie to wyglada na zdjeciach. W rzeczywistosci wygladasz jak wycisnieta mokra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tak tez sie czujesz juz po kilku miesiacach pracy

kandydatka

Znalazłam taka opinie i ciekawa jestem czy to samo jest w polskim Google. Napiszcie prosze mi jak naprawde jest. Google traktuje pracowników jak "części zamienne" w wielkiej machinie. Zatrudnieni praktycznie nie mają żadnych możliwości awansu, a "statystycznemu kierownikowi średniego szczebla podlega więcej niż 100 pracowników". Poza tym - wbrew obiegowej opinii - tylko nieliczni pracownicy mają czas pracować nad własnymi projektami, a pensje, mimo stale wzrastającej wartości giełdowej koncernu, są niższe niż w Microsofcie. (usunięte przez administratora)

A tak naprawde to jak jest? Bo ci ludzie to sa z innych firm o ktorych sa rozne opinie :)

Zostaw opinię o Google Poland Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Google Poland Sp. z o.o.