Opinie o Google Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Google Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Google Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Google Poland Sp. z o.o. w Kraków

kandydatka

Znalazłam taka opinie i ciekawa jestem czy to samo jest w polskim Google. Napiszcie prosze mi jak naprawde jest. Google traktuje pracowników jak "części zamienne" w wielkiej machinie. Zatrudnieni praktycznie nie mają żadnych możliwości awansu, a "statystycznemu kierownikowi średniego szczebla podlega więcej niż 100 pracowników". Poza tym - wbrew obiegowej opinii - tylko nieliczni pracownicy mają czas pracować nad własnymi projektami, a pensje, mimo stale wzrastającej wartości giełdowej koncernu, są niższe niż w Microsofcie. (usunięte przez administratora)

@kandydatka

Zgadzam się z @kandydatka . Poza pieniędzmi nic ich nie obchodzi. Będziesz tyrał cały dzień na nich, zasuwał nadgodziny, a w zamian dostaniesz jeszcze większy stres, poniżenie i nakładanie obowiązków, a po skończonym projekcie wypowiedzenie jak już im przyniesiesz tyle zysku ile chcieli.

Lidia

Kiedyś ktoś pisał, że firma się rozbudowała, czy wobec tego mają jakieś oferty nowe? Bo tego szukam w sumie, no ciekawe. Najbardziej interesują mnie stanowiska biurowe.

@Lidia2

Nadal pracujesz w tej firmie? Skoro tak jest to pracodawca powinien zapewnić odpowiednią pomoc, zgłaszaliście taką potrzebę? Te "psie pieniądze" to jaka kwota na start?

W sieci zatrzymałem się nad ofertą dla financial controller;a i nie mogę otworzyć jej szczegółów. Ktoś mi chociaż nakreśli jaka pensja jest na początek i czy proponują onboarding? Najlepiej pod czyimiś skrzydłami żeby czuć się w miarę pewnie.

Nick Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Piszecie o nadgodzinach i normach, przez które trzeba siedzieć po godzinach. A czy przynajmniej pensje są dobre na tle rynku, czy też słabo z tym?

Rysiek Nowy wpis

Czy ktoś zna kwotę pensji dla product managera, bo w aktywnej ofercie brak konkretów odnośnie pensji? Ogłoszenie jest w języku angielskim, więc rozumiem, że mimo (usunięte przez administratora) w Polsce, angielski jest głównym językiem komunikacji? Oferują również pracę hybrydową, niech ktoś poda jak dzielą się te dni na pracę w domu oraz w biurze.

Firma Google Poland Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Researcher. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Jakiś Nowy wpis

Google to manipulator opinią publiczną. W marcu 2024 mają pojawić się treści w 5 krajach Europy manipulujące publiką i dążąca do ukierunkowania poglądów w nadchodzących wyborach do PE.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Oceniacz

Google notorycznie (usunięte przez administratora) publicznie przepisy, zwłaszcza te, które sam ustanawia. Pracownicy Google wystawiają sami opinie pozytywne na Google pod nazwą swojej firmy! Niemal wszystkie pozytywne opinie wystawione są przez pracowników Google. Konflikt interesów - jak widać ich nie obowiązują własne przepisy! (usunięte przez administratora) i manipulacja pracowników Google treściami w internecie. Ciekawe kiedy w końcu ktoś nałoży na nich odpowiednie kary.....

Czemu nie ma stawki podanej na Software Engineera? Chyba że to jakoś indywidualnie ustalane, jak to wygląda? Widziałem ogłoszenie po prostu i zdziwił mnie ten brak konkretów odnośnie zarobków, poproszę o więcej info, jak ktoś ma. Jestem zainteresowany

Zawiedziony na firmie

Żenada - jedno słowo. Chcesz wziąć urlop? - Utrudnimy ci to jak to tylko możliwe, najpierw sterta badziewnych papierów i wypisywanie tych samych maili do pracowników z prośbą o wolne. Potrzebujesz urlop na żądanie? - Okej tylko najpierw poświęć kilka godzin na uzupełnienie pepierologi i sterty dokumentów, że potrzebujesz wolnego. Może pod koniec czasu pracy uda ci się wygrzebać z tych papierów. Czas dla rodziny? - A po co to komu. Masz od rana pracować, potem gadać z innymi na chacie, a po czasie pracy sterta maili i głupot do wypełnienia, tak żebyś ewentualnie zdążył się wieczorem umyć i wyspać (no chyba że dojdzie kolejna sterta maili służbowych do wypełnienia po pracy to o spaniu zapomnij).

Nie szanują pracownik, za nic mają jakiekolwiek zasady, prawo, czy etykę.

kandydatka

Jarzynka
@kandydatka

Z zaciekawieniem czytam te opinie tutaj, bo wygląda na to, że Google Polska i Google Reszta Świata, to jednak inne światy... Moja córka kilka lat temu dostała staż, będąc studentką informatyki na UW, w Google UK i wszystko dobre co mówią o Google potwierdziła swoim doświadczeniem: miała szefa, który powiedział jej, że skoro na początku stażu, w czasie godzin pracy, brała udział w szkoleniu kulinarnym Jamiego Oliviera (finansowanym oczywiście przez Google), to nie potrzebuje zostawać dłużej w pracy.... Oczywiście wyżywienie miała na terenie kampusu, mogła też raz na tydzień zaprosić kogoś z rodziny na lunch i takie tam... Bajka

Owocek
@Jarzynka

Ale przecież to o czym piszesz w ogóle nie odnosi się do komentarza wyżej. Co z tego że pójdziesz na lunch gotowany prze Oliviera, jeśli potem nie dostaniesz awansu przez 10 lat?

Człowiek
@Owocek

Lizon zrozum jedno ja mam kierowników od tego hahaha

Filip
@kandydatka

Tak jest. Jest nawet gorzej. Nie ma limitów jak chodzi o nakładanie nowych procesów na zespoły. Nakładają zwykle te zadania, których pracownicy robić nie lubią. Kadra stosuje zachowania pasywno - agresywne i dziwi się, że pracownicy są wyczerpani i jest ogromna fluktuacja ludzi. Podwyżka/ bonus? Nie w tej firmie. Prędzej wyremontują piętro, dadzą drugiego laptopa, bo to przecież można wrzucić w koszta, a od podwyżki czy bonusa trzeba zapłacić podatek. Zimą robią łaskę z ciepłą wodą w kranie i ogrzewaniem. Zmuszają niektórych do pracy 100% w biurze, większość ma siedzieć 3/2 jeszcze przed ustawą, za niestosowanie się można zapomnieć o podwyżce, awansie, bonusach. Niszczą psychicznie ludzi. Totalna łopatologia.

TakToPrawda
@kandydatka

Awansują RUS i UKR. Będą was trzymać krótko.

Małgosia
@TakToPrawda

A czemu tylko te narodowości? Firma nie buduje ścieżki kariery dla wszystkich, którzy się wykażą? Kto na pewno nie ma szans na zmianę stanowisk?

Recenzent

Typowa amerykańska korporacja, nic więcej poza pieniędzmi się dla nich nie liczy. Szacunek, rozmowa, koleżeńskość? - Zapomnijcie. Jeśli chcecie mieć normalną pracę, lepiej omijać. Nic poza stresem, nadgodzinami i wyzyskiem ponad ludzkie siły was tam nie spotka.

Mnie zaciekawiło ogłoszenie internetowe na stanowisko Technical Program Manager, Cloud Compute. W ofercie jest podana lista obowiązków, do tego lista wymagań, ale nie ma listy, co firma daje pracownikom. Szczególnie wiecie coś o pensji? I wiecie jakie dodatki, jaki model pracy, czy godziny elastyczne? A i czy rekrutacja online czy stacjonarna?

JK

Firma stosuje najgorsze praktyki wobec pracowników. Miałem przyjemność rozmawiać z osobami, które pracowały bądź pracują dla tej "firmy". Wyzysk, niesprawiedliwe traktowanie, praktyki !!!niezgodne z prawem polskim!!!.

Iza
@Lidia

Moja koleżanka zabardzo się puściła w szeregaga władzy ;) pozdro Dorotkę

Nikt

Teraz norma pre pyty

Emilia
@Nikt

Co to w zasadzie miało oznaczać? Czy prócz rozbudowy stanowisk, które poprzedniczka tutaj sugerowała dorzucili jeszcze coś ciekawego? Jakieś dodatki może? Co na święta w tym roku?

BOLO
@Emilia

Mam delikatnie to stwierdzić wyd z mojego domu !!!!!

Lidia2
@Lidia

Firma się rozbudowuje na zasadzie outsourcingu i przejmowania mniejszych firm, spółek. Można rzec normalna kwestia. Czy jednak na pewno? Pracownicy na outsourcingu traktowani są jak części zamienne jak to ktoś tu napisał. Przepalani są na maksa, kończą z problemami psychicznymi po tym obozowisku pracy. Stres który jest tam stosowany to nie tylko chamskie odżywki do podwładnych i tych na outsourcingu. To przede wszystkim manipulacje, (usunięte przez administratora) kłamstwa puszczane po to, żeby poniżyć jakiegoś pracownika. Metoda została opracowana już dawno temu i wmawia się ludziom że to jest normalne, tak samo jak donoszenie, sprawdzanie, zmiany zakresu obowiązków itp itd. Pewna opinia o firmie zawsze się bierze z jakichś praktyk, które tam widocznie są regularnie stosowane. Po prostu pewnych znanych marek lepiej dla własnego dobra unikać, bo od "prestiżu" nazwy firmy nie naprawimy sobie zjechanej psychy, zmarnowanych miesięcy za psie pieniądze czy też przepalenia polegającego na tym, że nie jesteśmy w stanie zrobić nic, bo czujemy się jak pływające (usunięte przez administratora) po tamtym traktowaniu.

@Lidia2

Firma Google stosuje złe praktyki względem swoich pracowników. Pracownicy są wykorzystywani, nakładane są niezliczone ilości nowej roboty, jest to robione kompletnie poza kontrolą. Za nową robotą nie idzie większa kasa, o bonusach też można zapomnieć. Pracownicy, którzy to zauważą - są robieni tymi najgorszymi, chorymi, dziwnymi. Robi się im bałagan w papierach. Stosuje się wobec nich pewne złe zjawisko. Generalnie nie polecam.

Joanna
@Marek

Pracujesz tutaj czy już się ewakuowales? O jakich zlych praktykach mówisz, możesz doprecyzować? Czy po awansie można liczyć na podwyżkę?

Filip
@Joanna

Złe praktyki to stres (zwany czasem też inaczej ;) ) w różnych formach. Liczyć zawsze można, otrzymać w praktyce ciężko. Ewakuować się trzeba możliwie szybko.

@Filip

No właśnie ale zależy mi na szczegółach. Skąd ten stres? Źle się odzywają do pracowników czy co? Jak robią w pracy pod górkę czy cokolwiek, to chciałabym wiedzieć, bo mi też zależy na spokojnej pracy a nie użeraniu się. Jaka jest atmosfera?

Antoni

Cześć, zastanawiam się, czy to prawda, że pracując w Google nie ma co liczyć na awans? Ktoś tak wcześniej pisał, mógłby odnieść się do tego jakiś pracownik? Są tu osoby startujące z niskiego szczebla, które teraz mają już wysokie stanowiska?

Ciekawy kandydat

Ciekawy jestem czy dostane czapeczke ze smigielkiem , skarpetki i kubeczek nooglera po zatrudnieniu i czy bede mogl wrzucic foto na social?

Exgoogler

Fajny pracodawca ale szkoda ze zlikwidowali biuro w krakowie.

Hihi
@Exgoogler

W Krakowie nie zlikwidowali biura, rozbudowali się, są aktualnie cztery siedziby Googla w Krakowie. QBP, TERTIUM dwa budynki, RYNEK.

Stefan
@Hihi

Dzięki za info. A wiesz może czy przyjmują tam do pracy? Nie widziałem żadnych ofert ale zawsze warto podpytać.

kamil wojtun muzyka artysta

witam potzrebuje pomocy bowiem zostalem (usunięte przez administratora) prze facebook wykradli moje dane wszelkie materlaiy facebooka archiwalne zdjecia filmy z dzialalnosci muzycznej sparwe bede kierowal na droge sadu ale chce jeszzce zeby mi google polska pomoglo w tej psarwie bo wszystko trzymane na waszych dyskach z tego co wiem chce za wszelka cene odzyskac materialy które byly w facebook byly bardzo wazne dla mnie moje dane kamil wojtun niedziela polska muzyk https://kamilwo.wordpress.com/ czekam na odpowiedz bardzo prosze was o pomoc jak dzialac w takie sparwie gdy zostalo mi utracone cos bardzo waznego dla mnie przez to ze nieprawnie zlikwidowali mi konto bo byl problem z logowaniem a obecnie ich zarzad w polsce jak zglaszam do noich problem wogole nie reaguje nie odpisuje moze macie doswiadczenie jak to zalatwic a druga sparwa ze moze przez google odzykam materialy jeśli facebook gromadzi na waszych dyskach z gory dziekuje czekma na odpwiedz pozdrawiam kamil wojtun

Agata
@kamil wojtun muzyka artysta

wątpie ze tutaj ktokolwiek z obsługi fb kiedykolwiek zaglądnie, musisz napisac reklamacje w odpowiednie miejsce na fb oraz zglosic sprawę na policje o te dane ... zrobiles tak?

Jacek

Polecam towar bardzo szybko przyszedł brak jakich kolejek zarzutów naprawdę polecam

Anioł Zagłady

Jak korporacje wymrą, to będzie wtedy super atmosfera. Jak może być atmosfera super w pracy, gdzie praca to kolorowy (usunięte przez administratora) koncentracyjny z jednym założeniem prania łbów pracownikom!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Google Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Google Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Google Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Google Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Google Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Google Poland Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Google Poland Sp. z o.o.