FRB Tomasz Kłosiński

Kraków

Opinie o FRB Tomasz Kłosiński

Dominika
użytkownik zarejestrowany

Ostatnie komentarze pokazują FRB z perspektywy klienta. A jakim firma jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej na ten temat od obecnych pracowników. Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Jakie są plusy pracy właśnie u tego pracodawcy?

xxx

Firma nie płaci za towar. Ciężko wyciągnąć od nich kasę. Omijać z daleka!

były współpracownik

Radzę uważać na kontakty z tą firmą. Towar biorą i nie płacą. Mają obecnie kilka spraw w sądzie o nieuregulowane zadłużenie.

ardoone
użytkownik zarejestrowany

Jest to firma remontowo budowlana, więc motywować trzeba się samemu @x. Premii raczej tam nie dostaniesz, no ale samo wynagrodzenie jest dobra, nie zarobisz mniej niż 3000 złotych netto, aczkolwiek praca potrafi być ciężka, jak to właśnie w budowlance.

zbyszek

Umiecie tylko narzekać!!!! jacy są to ludzie źli a ja sam byłem nieraz świadkiem jak Kłosińscy nadstawiali swoje głowy żeby uratować komu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i starają się pomagać. Ja z nimi współpracuję od ponad roku i niema co narzekać a wręcz przeciwnie chwalę sobie współpracę. A narzekają tylko tacy co nic nie potrafią zrobić a w rozmowie co to za fachowiec i gdzie nie robił i co?!!! a potem wychodzi wszystko ściany pokrzywione ,słupy z pionu itd... i trzeba mu płacić dwa razy za tę samą robotę.

marcin

Pracuje w tej firmie od pół roku jest dobrze . Dobre stawki i kasa na czas. Nie wiem jak było wcześniej ale teraz jest ok.

dodo

Super firma

jony

ty wiesz dokladnie o czym piszesz pilnie skontaktuj sie ze mna pod nr (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o FRB Tomasz Kłosiński - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FRB Tomasz Kłosiński