Opinie o Bombardier w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bombardier. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bombardier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bombardier w Wrocław

Binokio

Praca jak praca , płaca jak płaca , mnie wkurza tylko jedno , ciche przyzwolenie na przychodzenie do pracy w stanie wskazującym lub mocno wczorajszym , ktoś w końcu zrobi sobie albo komuś krzywdę .

Mojyk
@Binokio

Racja , sam to przeżywam każdego tygodnia .

Aleksander
@Binokio

To może warto to gdzieś zgłosić, choćby anonimowo. Samo pisanie o tym na forum nic nie da, a zgłoszenie być może sprawiłoby, że szefostwo bardziej by się przykładało do sprawdzania, czy wszyscy są zdolni do pracy w danym dniu.

@Binokio

Robi się źle w zakładzie to trzeba temat zastępczy że robole pijani chodzą. Chyba że mowa o kimś z biura?

wolny od bombardiera

Przecież biurokraci zawsze za swoje NIEkompetęcje obwiniali pracowników produkcji, Grun pali im się pod nogami to oczywiście winę zwalają na produkcję. Niedługo Prokurator zajmie się kilkoma osobami, bo takie machloje jakie tu się wyprawia, to wielu się nie śniło.

Frik
@Aleksander

Zgadzam się!

Długoletni pracownik

Chłopaki z w3 mówią że jeden kierownik z piątki wyrzucił chłopaka za niewłaściwe słowa. Podobno powiedział kierownikowi spier... Bo ten mu powiedział wypad z hali. To tak można mówić do pracownika? Wypad z hali?Chlopaka chcieli zwolnić ale dostał naganę. Kierownictwo wogole nie szanuje pracowników a ten kierownik z piątki to i tak frajer.wiem bo tam pracuje Je... Go pies. Tyle ludzi się tam zwolniło przez niego. I tak kiedyś ktoś mu wpier... jak wyjdzie z zakładu. Szacun dla poszkodowanego! Śmierć frajerom

Paf
@Długoletni pracownik

Na W1 lakierni jest jeszcze ciekawiej z podejściem przełożonych do pracowników plus piękny przekręt z godzinami

Ktos
@Długoletni pracownik

Już dostał po ryju, i to solidnie

Nokt

Marna praca , marna placa , dużo bezpłatnych przestojów , Pracownicy bywają nietrzeźwi . Nie polecam .

Pracownik firmy zewn

Jeszcze nikt nie dodał że w tej firmie w zasadzie pracuje się na akord. Jeśli jesteś z firmy zewnętrznej i nie będziesz miał wyrobienia to po prostu zabiorą Ci 2 zł że stawki godzinowej. Jeśli wyrobisz 100 procent , co w zasadzie jest niemożliwe to dadzą Ci 2zł więcej. Nawet Ci co się teraz wyrabiają to strzelają sobie w kolano. Bo godziny dalej obcinają i już nie zrobisz 100 procent. Pozdrawiam prawilnych. Je..b..c system. Niedługo sami będą tam zapiera.. kierownictwo i reszta

Logistyk

1) pracuj.pl 2) telefon z Bombardier o terminie rozmowy 3) rozmowa na temat tego co robi się w aktualnej pracy i wcześniejszych. 4) telefon z Bombardiera o decyzji wszystko zamknęło się w jednym tygodniu. Ogólnie rekrutacja prowadzona na bardzo przyjaznej stopie. Kulturalnie i ze zrozumieniem. Nie marnują czasu na wybujałe pierdoły.

Pytania o prace i doświadczenie, żadnego pitu pitu Sprawdzenie języka proforma Pytanie o zarobki

Alstomowiec

Witam ja pracuje w Alstom Konstal 23 lata jako spawacz Mag,obecnie bawię się w Miguel od 4 lat.Mam pytanie co u Was się zmieniło?Po przejęciu waszego Bomba przez Alstom?

@Alstomowiec

Więcej pracy, cięcia godzin ogólnie oszczędności na robolach niestety. Żadnych zysków dla nas nie ma może biurowi mają lepiej...

Jakie wartości są cenione w Bombardier?

(usunięte przez administratora) lizusostwo, kumoterstwo, jeśli można nazwać to wartościami, to w Bombardierze/Alstomie to jest doceniane przez przełożonych. A pracujący uczciwie fachowcy z dużym doświadczeniem, są wykorzystywani do wszystkich trudnych prac, bo inni tego nie umieją, w zamian nie dostając nic. Podkręcanie śrubki, jest doceniane przez dyrektora, chociaż właśnie to jest główną przyczyną zwalniania się pracowników, to dyrekcja nie widzi w tym swojej winy. Zaznaczę jeszcze, że obcinanie godzin nie jest pokryte, żadnym udoskonalaniem produkcji, ani zmianą technologii. Spawalnicy w niczym nie pomagają na produkcji, żeby nie powiedzieć, że szukają tylko haka na spawaczy, żeby móc wykazać się niby aktywnością przed dyrektorem. UCZCIWOŚĆ, FACHOWOŚĆ I DOCENIANIE PRACOWNIKÓW, TO SĄ ZNACZENIA KTÓRE NIE SĄ ZNANE CAŁEJ KADRZE ZRZĄDZAJĄCEJ Z PREZESEM NA CZELE. Pozdrawiam pytającego, i jestem ciekaw czy ktoś ci zlecił zadać to pytanie, żeby dowiedzieć się jakie są nastroje w firmie, czy zamierzasz się zatrudnić i sprawdzasz teren? Pozdrawiam.

Wieluń zaprasza

Jesteś z okolic Wielunia a pracujesz z dala od domu. Proponujemy pracę w Wieluniu za lepszą stawkę 42zł na DG. Szelejewski

Spa
@Wieluń zaprasza

Daje już 45.

Spawacz

Cześć. Chce przeprowadzić się w okolice Wrocka. Jestem spawaczem aktualnie na Podlasiu w małej firmie (25 spawaczy). 2.5 roku mag (mam też papiery tig ale niezbyt często mam okazję spawać tigiem), spawam różne zbironiki na szczelność, siłowniki i różne pierdoły od 1mm do 40 i więcej. Za miesiąc pracy (pon-sob) w tym dwa razy w tygodniu po 11h (reszta po 8) plus premia wyciągnę 7500 brutto. Na jakie zarobki można liczyć w firmie Bombardier?

@Spawacz

Zarobisz więcej ale jakim kosztem. Wystarczy poczytać opinie kiedyś do tego zakładu było się bardzo ciężko dostać można było zarobić był jako taki szacunek do pracownika. Nie bez powodu teraz są gotowi każdego zatrudnić i nauczyć spawać. Wybór należy do ciebie

Przyuczenie do zawodu

Chcesz zostać spawaczem? Zapraszamy do nas. Oferujemy kurs spawalniczy oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Szczegóły znajdziesz na pracuj.pl (Praca Spawacz – możliwość przyuczenia, Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o., Wrocław. Zapraszamy

szelejewski za...ebisty

Nawiążemy stałą współpracę ze Spawaczami z uprawnieniami MAG 135 (mile widziane certyfikaty TUV, poziom ponadpodstawowy). Wymagane doświadczenie w spawaniu łączy doczołowych pod badania UT/RTG. Rozruch nowego projektu ram wózków kolejowych. Mile widziani Spawacze z przemysłu kolejowego. Rozpoczęcie pierwszego etapu naboru, dotyczy zapotrzebowania na 20 Spawaczy. Zależy nam na wysokiej kulturze pracy, samodyscypliny oraz samokontroli wykonywanych prac spawalniczych. Praca w renomowanej firmie pod nadzorem Kolei Niemieckich Deutsche Bahn. Obecnie prowadzimy wstępne rozmowy rekrutacyjne. Przewidywane warunki finansowe, nie mniej jak 50,00 zł/g Stawka dotyczy umowy B2B i jest gwarantowana z możliwością otrzymania dodatków. Jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu. #spawacz #pracaspawacz

Kapsel
@szelejewski za...ebisty

Jakie miejsce pracy ?

Szelejewski

Spawacze poszukiwań do pracy w Wieluniu. Stawki konkurencyjne 42 na DG Wymagam tylko rok doświadczenia i uprawnienia podstawowe MAG 135

Rafal
@Szelejewski

Panowie stawki szelejewski w Wieluniu daje już 45 na działalności.

Panie dyrektorze PW czekamy na pana w naszym zespole. Skrobak czeka i pola też. Nie ma się co wstydzić, dyrektorem się bywa, pracownikiem się jest.

Stef

A gość od kolacji i jego ferajna już wróciki na skrobak

Buła

BB to śmieć.

@Buła

Ponoć wsypał wszystkich co biorą w BT.

Pietruszka

Czy golonkę tego alkoholika już zwolnili czy dalej pracuje.

Pracwnik

Pracuje w tej firmie 5 lat i tak są machloje ale jak pracujeż żetelnie, robisz to co do ciebie należy to lider czy kierowik nie maja pretensji. Pretensie z tego co widzę to mają do ludzi którzy markują robote aby zostać w nadgodzinach, chodzą pokiblach i pala fajki albo często stoją przy szafkach na telefonie no i oczywiście BHP. A jeśli chodzi o firmy zewnęrzne to do nich mają słusznie pretensie o dużą ilość nieobecności nawet po 3 - 4 miesiące w roku. a nato nasza kadra nie ma wpływu. Więc pracujcie a nie żale swoje wylewamy, bo wylewa ten kto jest winny tych opisanych żeczy.

Zwykły chłopak.
@Pracwnik

Najpierw naucz się pisać parobku, a dopiero się wypowiadaj publiczne. Jeśli jesteś odporny na wiedzę, to zamilcz i kraj rzetelnie dla Pancia bombardiera

brudny
@Pracwnik

rzeczy się pisze o właśnie tak nieu ku

Bolek

Czy pracują w bombie dwaj spawacze,którzy wylecieli z Donako za kradzież drutu spawalniczego ?????

Bolek

Czy w bombie pracuje dwóch spawaczy ,którzy wylecieli z Donako bo KRADLI ??????

Czym w Bombardier zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

ostatnio widziałem ogłoszenie bombardiera w którym jest napisane, że oferują I TU UWAGA SZOK !!!!,,Umowę o pracę. Łał. Kto by się spodziewał, że dostanie umowę o pracę ?. Ale to jest wszystko co mogą zaoferować, bo nawet konkretnej pensji nie dostaniesz, i nie licz na premię, bo tak obcinają godziny, żebyś nie miał wyrobienia i nie dostał tej małej jałmużny. Jak ci obiecują gruszki na wierzbie, to nie wierz im, ważne jest to co masz zapisane w papierach, nic więcej nie dostaniesz. No, chyba że masz dużo wazeliny i jej nie żałujesz to masz szansę na sukces, ewentualnie lubisz donosić, to jesteś idealnym kandydatem.

Robo

Kiełbasą na griila I golonką na przerwie I bimbrem z szafy

Marchewa
@pracownik

Oferują dużo pracy i zapewniają o jej ciągłości. Nic tu nie dostaniesz poza nogę w krocze i gaz, gaz gaz.

Spawacz.

Co Do pracy w Bombie Stoją nad głową ,(usunięte przez administratora). Jak się nie spodobasz to cie wywalą za Okulary i Koszulkę jak przyjdziesz w innej :) To jest Korporacja Tu kariere robia na twoich plecach osoby z biura . " BHP i okulary reszta Hoj " Zarobki 5400 brutto Bez premi bo sa cięcia . Robią uprawnienia Ukraincom a ci jada do siebie po papiery i nie ma komu spawac TIG i tak spawają Wagony bez uprawnień

prac,
@Spawacz.

TO jest wina nadzoru i szkoly spawania dopuszczaja nie wyszkolonych spawaczy , a pózniej sa efekty , złej jakosci, i wymagaja od wszystkich, caly zespól ponosi odpowiedzialnosc, jakosc , bo nie odebrali, brygada bo zle wykonana praca,

Spawalnik
@prac,

Jaki instruktor taki uczeń. :-):-):-) Zobaczymy jak będzie jak szkoła będzie przeniesiona do u Spoiny AW. To same papugi będą z Afryki spawać.

Spawacz
@Spawacz.

A to (usunięte przez administratora) brutto... Ja pracowałem w Bombardierze na remoncie wagonów w 2016 w Niemczech koło Zgorzelca i płacili 15 euro na rękę+ dodatek do mieszkania... A jak widać nikt tak cię nie okradanie jak rodak...

Lysy
@Spawacz

Czy możesz podać adres do Bombardiera w Niemczech koło Zgorzelca .Czy jest tam możliwość pracy z bardzo słabym językiem niemieckim?

PS FB
@Spawacz.

Jesteś zainteresowany zmianą miejsca pracy. Spawacze poszukiwani w Jelcz Laskowice. Stawki konkurencyjne 41 na DG / B2B. Polecam przez pośrednika z BT - Szelej (...) ski.

PracaSpawacz FB

Jesteś zainteresowany zmianą miejsca pracy. Spawacze poszukiwań w Jelcz Laskowice. Stawki konkurencyjne 41 na DG / B2B. Polecam przez pośrednika z BT - Szelej (...) ski.

Zostaw merytoryczną opinię o Bombardier - Wrocław

• Jak się pracuje w Bombardier?

Zobacz opinie na temat firmy Bombardier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bombardier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bombardier?

Kandydaci do pracy w Bombardier napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bombardier