Opinie o Bombardier w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bombardier. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bombardier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bombardier w Wrocław

Gratek

Mówię o liderach i kierownikach . Jedzie od nich wóda . Szczególnie poniedziałkowe poranki . Ale wiadomo alkomatu nie zrobią bo sami by sobie pętlę na szyję założyli . No i te wychodzenie na zakupy ...

R

Ale wy się żrecie W Lipie tak nie jest Z resztą kupe ludzi zwolnili i polakow z SPP

Pracownik Bombardier Transport

A to tam gdzie tego gościa zwolnili , Taki wyski spawcz Daniel albo Damian . Widzałem jak gościu spawa Kontrola Kontrola jakości mogła by brać praktyki u niego . Podobno 99% Badań UT Wszystkie bez poprawek . Wesoły gościu Zwolnili go chyba za jakieś okulary ze miał na czapce . Czepili sie gościa..

mar
@Pracownik Bombardier Transport

pewnie sie odezwal, a takich tam nie chcą! stan na baczność i wykonuj rozkazy!!!!

Ślusarz

Bzdury Gadasz z tym alkocholem, pewnie nie jestes pracownikiem linii tylko jakims Liderem czyli oczy i uszy kierownika jak ( ps.Czarny) Atmosfera jest miedzy pracownikami dobra tylko niszczą klimat tacy Liderzy i Kierownicy . Ktorych zaprosił kierownik na kolacje wigilijną na miescie za ktora zapłacił 1850zl . Dzieki temu nic nie robia tylko ukrywaja sie po biurach w czasie np. 2 zmiany .

hehe
@Ślusarz

dobry jest tez zguba...dalej na zakupy w czasie pracy lata????

Logistyk

1) pracuj.pl 2) telefon z Bombardier o terminie rozmowy 3) rozmowa na temat tego co robi się w aktualnej pracy i wcześniejszych. 4) telefon z Bombardiera o decyzji wszystko zamknęło się w jednym tygodniu. Ogólnie rekrutacja prowadzona na bardzo przyjaznej stopie. Kulturalnie i ze zrozumieniem. Nie marnują czasu na wybujałe pierdoły.

Pytania o prace i doświadczenie, żadnego pitu pitu Sprawdzenie języka proforma Pytanie o zarobki

Pracienik

Firma jak firma . Płacą uczciwie chociaż nie najlepiej . Problem są niektórzy ludzie i atmosfera . Jak w każdej korporacji . Jednego mi firmie brakuje . Sprawdzania stanu trzeźwości . Szczególnie rano . Nie mówię że jest w firmie picie alkoholu w miejscu pracy . Ale niektórzy przychodzą nie trzeźwi/pijani to widać . Ale szefostwo przymyka oko . Pewnie dlatego że też tak robią .Alkomat na bramce i sprawa załatwiona . Wydajność wzrośnie pensje też .

Skywoker

Heheheeh, Jak przyjdzie kret z Alstom i zobaczy te rusztowania na W-2 ,to się za głowę złapie. ...Kolej idzie w dół, transport się ogranicza, a wy chcecie sprzedać hahaaa,...Powoli dokładnie - a tu nauczył się wieśniak spawać i jazda!!!!! Transport, gastronomia w dół, zarobki w dół, ludzie na ulicę,szanujący się monter spawacz nie zostałby w bombie. Dlatego ,że umie spawać i poradzi sobie w różnych sytuacjach. A bomba trzyma podpie... Lizusów, samochwałów, co spawali w Świdnicy i farko,hehehheehheheh.

Gd
@Skywoker

Jak ktoś miał 900zl w pegieerze to nie dziw się że za trójkę z przodu zrobi wszystko. Dla takich ludzi to majątek. Tutaj nie ma spawaczy, większość to ledwie ślusarzyny z elementami korpo

Wald

Bądź mężczyzna!!! Trzeba było się starać!!!

S-G

Firma nie jest ok a ludzie różni jak wszędzie. Jedni ok a inni jak piszesz.

Kto dostaje premie roczne w tej firmie. Na produkcji ich nie ma. Parę opinii czytałem na innej stronie i tylko chwalą Ci którzy pracowali na górze i mieli premie roczne. Ale góra o siebie dba a dla nas nawet podwyżek nie ma.

zorientowany
@Piotr

Premię roczną mają pracownicy administracji, 5% rocznych dochodów i od tego podatek jeszcze. Produkcja ma jakieś 300-450 zł miesięcznie brutto.

@zorientowany

Myślisz, że administracja nie ma oprócz premii rocznej , premii co miesiąc. Wydaje mi się że mają i jeszcze dodatkowe pieniądze. Pamiętasz jak się dowiedzieliśmy na produkcji że administracja miała premie od zysków a my jak zwykle nic. Myślę że 5% premii od dochodów rocznie to jest bardzo dużo. Dla nas toby były fajne pieniądze mimo że nasze pensje są dużo niższe niż administracji. Za naszą ciężką prace mają duże dodatkowe pieniądze. Szkoda , że myślą jak zawsze tylko o sobie bo premia co miesiąc w tych czasach to żadna łaska.

Korpośmieć
@Piotr

Nie ma tak, że administracja dostaje dwie premie, albo jesteś na rocznej albo na produkcyjnej, nie ma wyjątków. Świadczenia dla zatrudnionych na UoP przez BT są identyczne dla produkcji i wszystkich przypisanych do projektu - mistrzów, planistek, kj i ns.

@zorientowany

To mają super. Jak zwykle zresztą.

zorientowany
@Piotr

W administracji to mają dobrze od kierownika w górę, zwykły człowiek od klikania przez 8h dziennie ma nieraz mniej niż na produkcji, zero nadgodzin, tylko podstawa i premia co miesiąc ze sredniej zakładu. Po 3 latach w tym zakładzie nie mam nawet 4 tys na rękę, a są tacy, co jeszcze mniej zarabiają.

@zorientowany

Ale na produkcji też rzadko kto ma 4000 zł tysiące na rękę. Prędzej 4000 zł czy 4400 zł ale brutto. Z premią tak średnio 3200 zł a więc za tak ciężką pracę to pensję bardzo niskie.

Do tego miałem na myśli osoby które pracują tutaj dużo dłużej niż trzy lata. Tak więc pensję jak ktoś jest szaraczkiem bardzo nieadekwatne do cen jakie mamy.

wwww
@zorientowany

To ci mało że płaczesz że nie masz 4tys netto za klikanie??? To idz na szlifierkę przez 8 godzin sobie porobić i przez wielu więcej lat niż 3 to będziesz miał porównanie jak masz ciężko. (usunięte przez administratora)

jaki

pracuja ludzie bez praktyki spawalniczej,i metodyki pracy

Stef

Wazyscy tu gadu gadu, a nie wiadomo czy nowy właściciel bombardiera będzie chciał utrzymać zakład????

Alb
@Stef

Może być tak jak w Chorzowie - wszyscy na działalność, nie ma materiału / roboty siedzisz w domu za darmo.

Daro
@Alb

Do tego brak urlopu. W chorzowie miałem możliwość podjąć pracę ale zaoferowali 27 zł na działalności. Po przeliczeniach średnio się opłacało. No chyba że bym robił po 300h w miesiącu :/

@Daro

Oby się nie okazało że Alstom nie potrzebuje drugiego zakładu bo może wszystko zmieścić w Chorzowie

bt
@Stef

jest na to sposób! pokazmy ze damy radę osiągnąć 300% norm wtedy nikt niczego nie zamknie

Panika
@Stef

Po co siejecie panikę ? Jeszcze nic do końca nie wiadomo a wy już płaczecie.

@Panika

Wiadome jest to że Bombardier trafia pod skrzydła Alstomu. A najbliższe miesiące pokażą czy Wrocławska Bomba na tym zyska czy straci

@bt

300% normy? A jaka jakość za tym by poszła skoro przy obecnym poziomie norm z jakością różnie bywa. To wykręcanie norm już nie raz czkawka firmie się odbijało. Dobrze że DB zaczęło dalej odbierac pudła ICX bo zakładu już by pewnie nie bylo. Podkręcanie ciągle norm a później płacić za naprawianie bubli to słaby pomysł. Bomba to kiedyś była jakosc, która przegrała ze słupkami i pseudowydajnoscia. Tam jest przy korycie za dużo ludzi co nie rozumieją specyfiki produkcji tego zakladu

Jan
@Stef

Zamiast tracić czas na pisanie proponuje się wziąć do roboty, nowe normy czekają

Gshs

Jak kierownik magazynu to totalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) po ukladach ;D

Bartosz

Dużo piszecie o zarobkach w firmie Bombardier. Jak ma się sprawa z atmosferą? Pracownicy bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie?

Praca
@Bartosz

Dużo piszemy o zarobkach bo są nie adekwatne do wysiłku jaki trzeba włożyć w tej pracy. Atmosfera nie jest dobra. Cały czas naciski, wymysły. Najgorzej jak ktoś kto nie ma pojęcia o tej pracy chce się wykazać i wymyśla bzdury przez które tylko traci się czas. Ta praca jest ciężka i specyficzna a więc trzeba czasu żeby być naprawdę dobrym w tym co się robi. Są osoby bez doświadczenia ale one rezygnują bardzo szybko. Wystarczy że zobaczą ile mają pensji. Setki osób po miesiącu mówiło że za takie niskie pieniądze tak ciężko robić nie będą a trzeba pamiętać że i tak mają dużo więcej niż wieloletni pracownicy. Góra jest bardzo zdziwiona jak to od nich słyszą. Za miskę ryżu to teraz nikt pracować nie będzie mimo że w różnych środowiskach by tego chcieli.

Manager
@Praca

Jeśli starzy mają niskie stawki to po co tam pracują? Droga wolna, przyjdą nowi lepsi...

@Manager

Nowi lepsi ? Takie cwaniaki jak Ty którzy patrzą żeby się nie narobić tylko sobie szerokich pleców szukać. Manager od siedmiu boleści.

Manager
@Dawid

Nikt nie bronił ci iść na studia, żeby zarządzać trzeba mieć kwalifikacje. Wystarczyło być ambitnym!

wieloletni pracownik
@Manager

Żeby zarządzać trzeba mieć rozum a nie kwalifikacje, w Bombardierze Wrocław nie trzeba mieć kwalifikacji ani rozumu tylko szerokie plecy albo dużo wazeliny, lub też jak kto woli po prostu kapować na kolegów

@Manager

Człowieku co Ty piszesz. Wystarczyło być ambitnym ? Nie wszyscy na produkcji mają jak Ty skończona zawodówkę. Żeby zarządzać trzeba mieć układy i szerokie plecy a nie studia czy kwalifikacje. Ręka rękę myję. Mamusia , tatuś, wujek , siostra, synowa, zięć a niedługo wnuki bo tak się trzymają dobrych posad. To są kwalifikację w tej firmie. Na produkcji można mieć wykształcenie, wiedzę ale Ci co nie mają pojęcia o tej pracy a chcą się wykazać nigdy nie pozwolą takiej osobie powiedzieć swojego zdania. Nie wiem co piłeś czy paliłeś, że takie bzdety piszesz. Ludzie Ci co zarządzają to wiedzy nie mają na ten temat. Ty wyskakujesz z ambicjami, kwalifikacjami i studiami. Upał się skończył a Ciebie przygrzało.

@Dawid

Już tam były takie kierowniki i dyrektory co wszystkie rozumy pozjadali i już ich nie ma. Mam nadzieję że kończy się czas karierowiczów

Mają. Szkółkę zdasz dasz radę chyba że Ci kolega pospawa

@Bartosz

Raz slyszalem ze lider powiedzial nowemu pracownikowi ze za wolno zaklada rekawiczki. Wiec odpowiedz sobie sam jaka jest atmosfera

@44

Wierzysz w to . Nie spotkałem się z takową sytuacja. Słyszałeś czy wiesz

Olo
@Manager

Lepsi nie przyjdą za niskie stawki :)

@Olo

Lepszych nie ma. Ci którzy wytrzymali w Bombardierze tak długo są najlepszymi pracownikami na rynku pracy. Tylko w bombardierze nie są doceniani i mało zarabiają.

S-G

Chyba Ciebie nie docenia i jest jakiś powód skoro musisz robić co chwilę co innego bo w niczym na dłużej nie chcą Cię zatrzymać. Przeczytaj co ja napisałem i swoją nic nie wnosząca odpowiedź (usunięte przez administratora). Pasuje do Ciebie ten nick. Moich kolegów i mnie nie docenia finansowo tylko i wyłącznie, bo że fach mamy rękach to doskonale o tym wiedzą.

Skaywoker
@R

Tak widziałem ,taką sytuacje na W-2 sciany boczne . Lider K.B , słynny rolnik przyjaciel pseudonim Brutus. Samozwaniec ,wykończył najpierw kolegę lidera T. .. A potem ,zaczął knuć jak sie pozbyć kolegów lidera T. Współczuje całej załodze . To bardzo dziwny człowiek - wygłasza patriotyczne mowy. A swojego sasiada "kolegę" zniszczyłby z przyjemnoscią. Nie ma takich słów co dzieje sie z jego psychiką. Mysli ,że jak krzyczy do ludzi to kierownik pomyśli jaki - dobry lider. A to podpowiada mu jego chore alterego. Opinia wystawiona . Mam nadzieje, że pójdzie po rozum do głowy i zrozumie. On jest zwykłym rolnikiem ,ktory dostał od życia ziemie i niech ja uprawia. Liderze K. B ludzi sie nie uprawia ,ani nie orze. Za dużo tych pestycydów sie nawdychałeś. Koniec

Kret

Zarobki dla zainteresowanych: Prostowacz - 4000-4500 brutto Ślusarz - 4500-5000 brutto Spawacz - 5000-6000 brutto Mistrz produkcji - 6.800 - 8000 brutto Kontrola Jakości 5000-6000 brutto Nadgodziny - 2x50% i 2x100% przy 12h. Soboty 100% o 200% zapomnij. Praca przez pośrednika Ślusarz/prostowacz - 22-25 netto Spawacz - 28-32 netto Operator robota - 30 netto Praca na własnej działalności : Ślusarz - 32-36 Spawacz - 38-42 Stawki niezmienne od 2 lat. Niema co liczyć na podwyżki, Wszystkie zakłady dogonily ich finansowo a niektóre wręcz przebiły. Dodatkowo premia - do 800 zł ( zależne od chęci dania jej przez kierownika) Dodatki : Premie świąteczne - 600 Wczasy pod grusza - 1200 -*Smartlunch - (posiłki które możemy zamówić na daną godzinę z dopłatą od zakładu co daje około 5-6 zł za obiad - Multi sport - Paczki dla dzieci - Ubezpieczenia grupowe - Pakiet Medicover - 2 filar emerytalny - Imprezy integracyjne - Deputat ( herbata, mydła, żele, kremy do rąk, krem nivea) Ogólnie szału niema.

@Kret

Gdzie jest premia 800 zł ? O takiej ani ja ani koledzy nie słyszeliśmy a już dopiero żeby ją zobaczyć.

Knorr
@Kret

Z zarobkami się kolego pomyliłeś. Nie wiem jak na wyższych szczeblach, ale pracownicy mają więcej niż podałeś ????????????

spaw
@Kret

Możemy liczyć na podwyżki norm ;) dziękujemy kłaniamy się nisko, pieniądze tak ciężkie że nie da się unieść.

@Knorr

Może dupolizusy albo Ci do mają szerokie plecy takie pieniądze mają a może i większe ale zwykły pracownik który robi co do niego należy takich pieniędzy na oczy nie widział chyba że ma pensję co dwa miesiące wypłacaną.

Świeżak
@Kret

Jak dostać się do pracy do Bombardiera w Görlitz? Interesuje mnie zawód ślusarza. Proszę o odpowiedź. Aplikowałem do nich przez formularz na ich stronie, pisałem kilka maili i zero odpowiedzi, nawet odmownej.

Cycu
@Świeżak

Bo maja na ciebie (usunięte przez administratora) (:

A o premii świątecznej 600 zł słyszeliście ? Przecież na produkcji tego nie ma. Ale góra dba o siebie.

S-G

Gdzie jest premia świąteczna bo takiej nigdy nie dostałem. Ale zwykły pracownik jest nikim w tej firmie.

Piotrek tania siła robocza
@Kret

Dołączam się do pytań kolegów. Kto na produkcji ma premię 800 zł ? Mało tego. Kto chociaż raz na produkcji miał premię 800 zł ? Kto na produkcji widział na oczy w swojej kopercie napis premia świąteczna 600 zł ?

Niepoprawny politycznie
@Kret

Bzdury piszesz, pracowałem przez pośrednika na angażu spawacza i maksimum jakie mi dał to śmieszne 27zł/h. A wiem że to nie była najniższa stawka jaką można dostać.

Bombuś
@Piotrek tania siła robocza

Mnie też to bardzo ciekawi bo takich pieniędzy to nigdy nie dostałem.

Bombuś
@Kret

Stawki faktycznie niezmienne od lat ale z tymi premiami to przesadziłeś.

@Paweł

Dalej nie wiadomo gdzie jest premia świąteczna. Nikt nie potrafi tego powiedzieć bo nikt na produkcji jej nie widział.

Janek
@Piotrek tania siła robocza

Premia świąteczna jest dla zatrudnionych bezposrednio w Bombie, pośrednicy nie dają nic z tego co wiem.

@Janek

Chodzi Ci o pieniądze na święta 400 czy 500 zł brutto. Kiedyś dawali bony zamiast tych pieniędzy a nam chodzi o premię świąteczne, które ma góra.

Zofia

Chyba trochę się zagalopowaliście. Pamiętajcie, że na forum publicznym szanujemy się nawzajem i wypowiadamy się w sposób kulturalny. W Bombardier szukają właśnie Specjalisty ds. zakupów nieprodukcyjnych. Orientujecie się przypadkiem, czy osoba zatrudniona na tym stanowisku może liczyć na jakieś szkolenia? Liczę na odpowiedź z Waszej strony.

Spawacz 135

Hej,chciałbym wysłać CV bezpośrednio do BT ,proszę o jakiś adres meila do rekrutacji HR.

Czy w Bombardier zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Nie

Spawacz...

Chciałbym się dowiedzieć jakie zarobki są na stanowisku operator robota spawalniczego lub spawacz tig. Mam uprawnienia także na suwnice i Mag-135.

Witam chciał bym się dostać na próbki do bombardiera jako Spawacz 135 ,136,138,141 jest możliwości w jaki kolwiek sposób tam dostać ? Pozdrawiam.

Sprubój do Ceskiej Lipy. Lepsze zarobki. SPP , MIT-UNS

@Marcin

Wydaje mi się że w czasach gdy roboty mało to może być ciężko. Wrocław wysyła ludzi w delegację by nie zwalniac. Próbuj Czechy

@R

12000zł.zarobisz

Spaw
@Marcin

Jedź do Czech lepiej, we Wrocławiu nie opłaca się pracować. Mniejsza kasa i znacznie więcej pracy, do tego ludzie którym komuna w głowie namieszała. W imię firmy są gotowi(usunięte przez administratora) na ludzi i własne gniazdo.

Pracownik obecnie
@Marcin

Daj sobie spokój.(usunięte przez administratora)Znajdź sobie normalną pracę nie koniecznie tutaj. Ja po pięciu latach kończę. Mam dosyć.

Jan

Goście co zabebieczaja wagony przed malowaniem, jak pracujesz przez firmę zewnętrzną prze prywaciaka, bez żadnego doświadczenia, Ci goście to lakiernicy, budowlańcy, magazynierzy, większość z Ukrainy zarabiają 25zł na godzinę plus dodatki do mieszkania i premie po 5.500 na rękę za miesiąc przy 200h także zarobki macie spoko tylko trzeba pracować przez pośredników

@Jan

Nie każdy chce pracować przez pośrednika. To bombardier powinien zadbać o swoich ludzi których zatrudnia a nie że przez pośrednika zarabia się dużo więcej.

Maczo

Nie polecam tej firmy i tego co produkują w niej made in ukrain . Spawalnicy liderzy i kierownicy to najgoszy (usunięte przez administratora) jaki tam jest cwaniak że głowa mała . Naj lepiej niech weźmie uchwyt i pokaże co potrafi bo w gatce to pan spawalnik ze glowa mała. (usunięte przez administratora) kila i mogła nie polecam szkoda zdrowa na d e b i l i

Zostaw merytoryczną opinię o Bombardier - Wrocław

• Jak się pracuje w Bombardier?

Zobacz opinie na temat firmy Bombardier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bombardier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bombardier?

Kandydaci do pracy w Bombardier napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bombardier