Opinie o Bombardier w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bombardier. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Bombardier o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bombardier w Wrocław

Jeden z wielu pracowników

Jak długo będziecie narażać zdrowie nasze i naszych rodzin?kiedy zapadnie decyzja o wstrzymaniu funkcjonowania fabryki.Nasze dzieci zadają pytania „dlaczego wychodzisz Tato,boje się że przyniesiesz to domu,” „ jaki sens ma nasza kwarantanna ,skoro Ty wychodzisz do pracy”, „jak mam rozumieć słowa zostañ w domu,skoro Ty wychodzisz?”,,czy osoby decyzyjne mają jakiś plan ,czy chcą epidemii na terenie swojego zakładu?, przecież nie każdy jedzie do pracy własnym autem ,środki komunikacji to zbiorowisko ludzi ,czy bierzecie pod uwagę stan psychiczny pracowników ,zrezygnowany jestem i ludzie na produkcji też nie są w najlepszych nastrojach,to stan wyjątkowy ,pociągi to nie wszystko....

Jam
@Jeden z wielu pracowników

Fakt, lepiej zatrzymac i wywalic ludzi na bezplatne.... gdzie tu logika? Popytaj ludzi w firmach gdzie stoja czy sa tacy zadowoleni.

Pan Kleks
@Jeden z wielu pracowników

Zawsze możecie się porzegnać z pracą na podstawie Art. które brzmi " Utrata Zaufania Do Pracownik " ;) Swoją drogą szkoda że nie ma utraty Zaufania Do Kierownika ! :)

Były

Ogolnie firma (usunięte przez administratora)chca robote miec (usunięte przez administratora)jak najszybciej i oczywiście bez zadnych przeciw wskazań co do spoin wszystko rozjebane brak narzędzi mistrzą produkcji sie wydaje ze są kurwa bogami ale jak ukraina w chuja leci to jest dobrze lepiej swoich jebac niz ukrainy co aby godziny pizga. Teraz tak na prawde to ukraina mniej normy wyrabia jak polacy. Ukraina przejmuje chyba ten zaklad haha

Lider uniwersalny

Znalazłem ogłoszenie na stanowisko: Lider uniwersalny. Warto aplikować ? Coś więcej o stanowisku ?

@Lider uniwersalny

stanowisko nowe, zadanie to odciążenie zespołu produkcyjnego - branie od nich tematów ich prowadzenie

Lider uniwersalny
@pracownik

Dzięki :) Idealnie... tego szukam.

@Lider uniwersalny

w firmie to ogłoszenie wisi już drugi miesiąc i nikt nie jest zainteresowany, każdy wie że szukają kogoś na kogo zwalą wszystkie niepowodzenia, od stycznia będzie nowy zarząd i nowa miotła, a to oznacza panikę wśród biurokratów i żeby mieć kozła ofiarnego to dali takie ogłoszenie, no bo co to jest uniwersalny????

Pracownik obecny

Francuski Alstom, producent szybkich pociągów TGV, ogłosił w środę podpisanie umowy o przejęciu kanadyjskiego producenta taboru kolejowego Bombardier Transportation. Kwota transakcji wyniosła 5,3 mld euro. Przejęcie Bombardiera czyni Alstom drugim co do wielkości producentem kolei na świecie po chińskim rywalu CRRC. Cała operacja przejęcia ma zakończyć się w pierwszym kwartale 2021 roku. A w firmie oczywusc6 nikt nic nie wie. Woda w gębie.

Joko Tako
@Pracownik obecny

Wszyscy wiedzą nik się nie. Odzywa Polecą osoby z Biura . Kierowniczki i Majstry znajomi z Wiosek itp. Bo przez nie kompetencje tych osób firma jest nie rentowna i ponośiła kary finansowe Szybko szybko. I premia w wysokości 10000zl za wyrobienie. odczucie tu raczej ma wielszość takie że niby firma najwarzniejsza a kazdy ciągnie do siebie ile się da .. = efekt

@Joko Tako

narzekasz, a co by nie mówić firma stoi od kilku lat i ma co produkować. chyba nie jest aż tak źle z tymi zarzadzającymi...

praca
@pracownik

rzeczywiscie, nie oplaca sie w polsce produkowac, mało brakuje a wywiozą produkcje do niemiec ;)

Kierowniczek z biura
@Joko Tako

Po co takie głupoty piszesz? Kasę z rentownych zakładów taboru kolejowego przepompowali na samoloty do Kanady, a zakład we Wrocławiu tu za wiele nie miał do gadania, zwykla polityka korporacji. O fuzji z Alstomem bylo wiadomo od kiedy ich plany z Siemensem UE uwaliła. Żadna tajemnica, wystarczy trochę w necie poczytać.

@pracownik

skoro tak dobrze żądzą, to czemu trzeba było sprzedać bombe???. Nawet zagraniczne media pisały, że do sprzedaży doprowadziło złe zarządzanie, o czym pracownicy doskonale wiedzą w przeciwieństwie do zarządzających.

Logistyk

1) pracuj.pl 2) telefon z Bombardier o terminie rozmowy 3) rozmowa na temat tego co robi się w aktualnej pracy i wcześniejszych. 4) telefon z Bombardiera o decyzji wszystko zamknęło się w jednym tygodniu. Ogólnie rekrutacja prowadzona na bardzo przyjaznej stopie. Kulturalnie i ze zrozumieniem. Nie marnują czasu na wybujałe pierdoły.

Pytania o prace i doświadczenie, żadnego pitu pitu Sprawdzenie języka proforma Pytanie o zarobki

Dorian

Witam będęc po kursie mag135 mam szanse na zatrudnienie w Bombie?

Jak wasze zdrowie ?

Mogę się wypowiedzieć o firmie Bombardier tylko jeżeli chodzi o proces rekrutacyjny dot. stanowiska biurowego. Firma zrobiła bardzo pozytywne wrażenie. Rozmowa konkretna, bez powtarzających się pytań w innych firmach typu "proszę podać swoje mocne strony"; informacja zwrotna zgodnie z obietnicą -telefon, co rzadko zdarza się w innych firmach po zakończeniu procesu (w przypadku wybrania innego kandydata najczęściej zero informacji lub email). Szkoda, że wszystkie firmy tak nie podchodzą do procesów rekrutacyjnych.

Gdzie szukałeś informacje co do naboru- na pracownika biurowego?

Na Pracuj.pl

Carloss

Pracownika biurowego Szukaj z Maciantem i Wroński.. i Nems.. W restauracji przy świecach ;)

Rocco
@Carloss

Ciekawe czy było co po kolacji? Może co bedzie

Antonov

хотел бы пойти слесарем туда, знакомый знакомого говорит первый месяц 21 зл/час, а потом 23, если в цех где по 8 часов смены, реально ли это?, есть контакты отдела кадров?

W5

Jakie jest kryterium intelektualne na zostanie mistrzem produkcji? Jeśli wystarczy że ma się odpowiednią liczbę chromosomów to chciałbym zgłosić że na dziale w5L jest ktoś kto ewidentnie ma podrobione badania lekarskie iż jego ilosc par chromosomów jest niepoprawna. Dodatkowo wnioskowałbym o test z kompetencji. Oraz szkolenie z : - poprawnej polszczyzny - jakiejkolwiek wiedzy na temat produkcji - minimalnej wiedzy na temat spawania. - kultury osobistej. I wtedy kurs dla całego zarządu z poczucia żenady którą jest cały ten sqrwialy dział.

Tadadam

Leser przejął laser

...
@W5

Spokojnie, niedługo (usunięte przez administratora) wyjeb!e aż się Gosia z Norbertem będą nim dławić.

Kocham Dzika
@W5

Masowa ewakuacja pracowników z tego działu (i z firmy) zaczęła się. Tej maszyny już nikt nie zatrzyma.

Kpina
@W5

Zostawmy mistrza w spokoju. To jest marionetka id!otów. Cieszmy się wspólnie z tego że słucha nieudaczników którzy produkcję widzą na słupkach przed monitorem... Niedługo będą sami zap!erd@lać, Pani G. weźmie sobie mloteczek, kątowniki i szlifiereczke, jeśli znajdzie oczywiście w szafie. A Pan N.przyniesie tiga z końca hali bo oczywiście na stanowisku powinien być, ale czy jest... A następnie uchwyt w dłoń i pociągną to jakoś... Wezmą do pomocy mistrza który jak widać niema żadnych obowiązków... Oraz zapierd@laj@cych liderów na "liderskim", kiedyś to wszystko wyjdzie jak bardzo dajecie radę...

@W5

Na W5Laser robi się coraz bardziej widowiskowo, a widowisko dopiero zaczyna nabierać kolorytu ;-) Nie wiem czym kierują się ludzie, którzy na wspomniane powyżej stanowisko biorą kogoś takiego jak bardzo celnie opisał przedmówca. Chyba tylko tym, by podwładny ewentualnie ich nie przeskoczył albo po to by potem łatwo zrobić z niego winnego jak coś pójdzie nie tak. Jaśniepanna z tym pomagierem co ma nazwisko adekwatne do wartości które reprezentuje, nie zdają sobie chyba sprawy gdzie zajadą z personelem którego jakość drastycznie i ciągle zaniżają. Sam despotyzm w pracy zespołowej i otoczenie tzw. klakierami nie wystarczy by były wyniki na wykresie. Może już patrzą tylko krótkoterminowo. Myślę że najlepsza część widowiska dopiero przed nami ;-)

Tęsknię za Dzikami
@Whehehe

No niestety, nawet ludzie od "Porsze" nie dali rady. Poważnych pomysłów pracownicy mają wiele, ale kto ich tam słucha ?

Tylko Dziki
@Tęsknię za Dzikami

"porsze" to wielka ściema była, pokrecili się chwilę później żadnych zmian nie było. Ciekawe czy zakład zrobi porządek ze zgniłym jajkiem na W5 a raczej dwoma?!?

@Tylko Dziki

Nawet nie zdajecie sobie sprawy ile takie Porche bierze pieniędzy za samo przybycie i pokręcenie się bez względu jaki efekt tego będzie. Często podrzucą oni jakiś pomysł, ale tylko taki który usłyszą od pracownika bezposrednio z produkcji ale ich przybycie to też jakiś kit bo co oni w kilka dni mogą tu zaobserwować, a co dopiero aby cokolwiek usprawnić.

Dzik nad Dzikami
@Whehehe

A powiedz mi co nas to interesuje że wzięli kupę kasy za to ? Nas na produkcji interesuje to jakie zmiany zaproponowali czy cokolwiek co z ich inicjatywy się zmieni w procesie. A jak wszyscy dobrze wiemy... Nic się nie zmieniło ;) No może kiero-Norbert zaczął więcej i lepiej kłamać ...

@Dzik nad Dzikami

Podaje przykład ile się w tym biznesie przewala pieniędzy wprost do pieca i przepala, a to co widzisz to tylko czubek góry lodowej. Potem się dziwisz że jakaś dziura co o robocie nie ma pojęcia stoi ci nad głową ze stoperem i czasy mierzy. Musi uciąć choćby kilka minut bo ktoś tą kasę musi wypracować! Ona ma wynik i premie (co i tak wyda na zbędne rzeczy), ty wiadro potu więcej.

@Whehehe

Mi też czas mierzyła stoperem- (usunięte przez administratora) Sprawiało jej to ogromną radość i przyjemność!! Przykre, ale śmiało zaryzykuję stwierdzenie, że z z tej mąki będzie nędzny chlebek. Pomijam inne aspekty etyczne wspólnej współpracy w ramach pracy na rzecz jednego i w dodatku DOBREGO Pracodawcy.

abc
@Tęsknię za Dzikami

Prawda że Dziki już nie robią? Sporo ludzi poszło ze starej brygady. Kto jeszcze odszedł z Laserów z tych co przerobili choćby z 1,5 roku bo przy tym zarządzianiu to już Weterani

Parobek z VW

we VW Poznań jest tak samo

Mistrz Wrońsk..

Kryterium jest Jedno Muśisz zjeść Kolacje świąteczną z Maciantem.. za 1850zl

taki tam
@Tylko Dziki

Spoko, zostało już tylko jedno ale coś czuję, że w przyszłym roku będzie wymiana na mniej zgniłe. Pozdro ;-)

FLISU

Czy w waszej firmie poszukują ludzi na stanowisko śruciarz, piaskarz? Jakie są warunki na tym stanowisku i na jakie zarobki może liczyć pracownik z dwuletnim stażem w tej dziedzinie?

Zaiteresowany

Ile u was dają na działalności?

lysy nadzor

takie kase zarabiaja i jeszcze buraki,rolnicy narzekaja,do roboty a nie dyskutowac, zarobki sa sa bardzo dobre,

jaki
@lysy nadzor

NADZOR to sie zawsze opierdalal znaczył dziurki w spoinie, a spawają bez uprawnien, tigiem, poprawki, jak to mozliwe spawac blache 20 mm ,tig, dawniej to wycinali spoine cala i spawali , mag ,dzis nadzor sami teoretycy,

Icx

Zenek, podaj ile procent to są najlepsze podwyżki, bo to bardzo ciekawe, może kwota?

Zenek

Czym ten kierownik(usunięte przez administratora) tak zasłużył na oczernianie? Przecież przychodzi do pracy, ma wyniki daje podwyżki, wieloletni pracownik bt, przecież reprezentuje firmę

Oj oj oj
@Zenek

Wyniki to robią ludzie(usunięte przez administratora) Bez tych ludzi żadnego wyniku by nie było.

Zenek
@Oj oj oj

Tylko najlepsze podwyżki daje pracownikom a nie jak inni dają nagany żeby mieć z głowy. I dwa lata z rzędu dał nagrodę roczną kilku pracownikom. A za dobre wyniki nawet skrzynkę dobrego trunku postawił. A że czasem (usunięte przez administratora) za BHP, w końcu za to mu płacą. Ważne że swój człowiek.

Jacek
@Zenek

Skąd wiesz jakie podwyżki dostają ludzie? Wierzysz kolegom na słowo? Być może to właśnie wy dostajecie mniejsze. A co do premii rocznych czy skrzynki alko, to lepiej nie poruszać tematu bo grząski on.

Rocko

Witam, ile można wyciągnąć na dzień dobry Bombardierze po studiach związanych z elektroniką pracując jako elektro-mechanik ?

Stef
@Rocko

Co chciałbyś tam spawarki i szlifierki serwisować? Chyba Bomby ci się pomyliły

Rocko
@Stef

A co jest tam tak naprawdę źle ? Pytam poważnie jak wygląda praco jako elektro-mechanik ? Przyjmą młodego ?

Stef
@Rocko

Spawacze, ślusarze, lakiernicy takich ludzi raczej Bomba we Wrocławiu zazwyczaj poszukuje

Ej
@Stef

Elektro Mechanik szukaj pracy w Bombardier Niemcy tam składaja elektronike w wagonach Tam się przydasz i zarobisz Tu Zarobisz Nagade :)

wally

Dlaczego BT pozwala na to aby pracować jeszcze w czasie tej śmiesznej epidemi najwyższaa pora coś z tym zrobić a nie tylko uzupełniać płyny do dezynfekcji i pisać raporty na drzwiach kto dezynfekował pomieszczenia, swoją drogą pudła na w5 laser mają zdjęte nocki a chłopaki za ścianą dalej tyrają choć jest ich tylko 5 na zmianie jaki sens i logika w tym wszystkim najwyższa pora coś z tym zrobić bąbel a nie narażać ludzi, czekacie aż będzie 1 potwierdzony przypadek i karawana pójdzie po wszystkich??

@wally

Ponieważ kolego bombardier ma jak zwykle gdzieś pracowników produkcji. W biurach połowy nie ma jak nie więcej a ty tyraj mimo koronawirusa. Boją się o siebie o swoich bliskich ale nami się nie przejmują.

Oj oj oj

Za chwilę połowa pracujących albo i więcej może nie być potrzebna. Oby nie skończyli się jak 10 lat temu że całą produkcję zmieścili na jednej hali????

R
@wally

W Lipie myślisz inaczej jest

S-G
@Oj oj oj

Co ma być to będzie. Szału tutaj nie ma a więc zobaczymy w jakim to kierunku pójdzie.

Jam
@Oj oj oj

A ludzie dalej chca by produkcje wstrzymac...

Szybko Szybko
@R

W Lipie jest inaczej Spokojnie i dokładnie bez poganiania koniecznych badań UT. I wizyty Pana Bachmana z DB. Ma być dokładne ! i Dobrze nie szybko bo kierownik chce Premie Za Wyrobienie 10000zl co Pół roku

KON

Jak wygląda sytuacją odnośnie maseczek ? Czy pracownicy pracujący na hali chodzą w takich maseczkach czy nie ?

Marcinn
@KON

W maseczkach się nie chodzi ale jak podniesiesz okulary i cie Kierownik zobaczy no Dostaniesz maseczke W Kadrach z sympatyczną Pania kadrową ( Znajomą pana Kierownika. :)

Naplet

Tak oficjalne pismo było w BT odnośnie zararzenia na i potwierdzonego COVID-19 A tam ludzie chodza miedza halami ... ( No chłopaki jesteśmy w klubie )

Amigos

Święta prawda Dobry obiad nie jest zły i to nie z byle kim Bo z kierownikiem . W tedy nawet zwykle kluchy sa przepyszne Mmmmmm..

Czarny

Do pracy panowie do pracy BHP i Okulary Bo inaczej wizyta w Kadrach .

Mariusz W.

Firma nie zostanie zamknieta do puki rzad nie nakarze wtedy dostana dofinansowanie. Kasa Kasa... Paniwie Kasa ! Przeziebienia w tych czadach nie nalerzy lekcewarzyć Pozdrawiam .

Kiepski Ferdynand

a jak myślisz !?

Zostaw merytoryczną opinię o Bombardier - Wrocław

• Jak się pracuje w Bombardier?

Zobacz opinie na temat firmy Bombardier tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bombardier?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 3 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bombardier?

Kandydaci do pracy w Bombardier napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bombardier