Opinie o Metrohouse w Warszawa Książkowa 10

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Metrohouse. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Metrohouse o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Metrohouse w Warszawa Książkowa 10

rey

Podstawa dla handlowca - to jest "podstawa pracy". Bez tego nie warto nawet kiwnąć palcem. podstawa należy się jak psu miska. Zatrudnienie handlowca to inwestycja i pracodawca musi mieć świadomość że krótszy-dłuższy czas pracownik nie będzie przynosił nie wiadomo jakich 'kokosów'. Owszem...można coś wcisnąć klientowi i mieć 'złoty strzał' a potem długo długo nic. Lepiej budować współpracę na zaufaniu. 2tys na rękę to minimum dla PH - bez wykonywania żadnych planów, a plany powinny być tak ustawione żeby przy realizacji 90% dostać premię i zarobić na koszty i żeby jeszcze zostało.

Robson

Czytam te opinie i my chyba zyjemy w równoległych światach. ja od kilku lat w Metrohouse. Daje się zarobić i utrzymać. Prawdą jest, że wiele osób trafia tu i liczy, że zarobi miliony zza biurka. To ciężka praca, ale przynosi profity jeśli dajesz z siebie 100%.

a

tragedia, po prostu tragedia. mowisz do nich ze nie chcesz wspolpracowac i nie lapia, za kazdym razem jak dodajesz oferte na gumtree dzwonia mecza itd. beznadzieni pracownicy. porazka po prostu

NWTF

Co: praca w METROHOUSE Gdzie: Warszawa Ochota Nie polecam pracy w tej firmie. Niestabilne zatrudnienie, brak pewności na temat otrzymania wypłaty. Wiele szkoleń, które nic nie wnoszą i mijają się z praktyką ,,firmy". Strata czasu i nerwów. Napięta atmosfera, obgadywanie za plecami, nieustanne zmiany i kombinowanie. Pomijając umowę o dzieło i znikome zarobki w tej firmie nie liczy się pracownik, ani klient. Wiele obietnic, które mają na celu utrzymanie jak najdłużej pracownika, które prowadzą tylko i wyłącznie do nieustannej rotacji. Brak perspektyw, brak odpowiednich warunków zatrudnienia. Stanowczo nie polecam. NWTF

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Metrohouse się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
niezadowolona klientka !

pracownicy metrohouse olewaja klientow, nie odbieraja telefonow, umieszczaja pelno bledow w ofertach, nie maja pro-klienckiego podejscia ! kto ich szkoli ?! kto takich ludzi do pracy przyjmuje ?! sprzedawalam mieszkanie, zgodzilam sie w koncu wspolpracowac z metrohouse jak i homebroker i NIGDY WIECEJ. Homebroker jest taki sam, takie samo podejscie do klienta, wstyd ! Przez 4 mce (obie agencje) nie przyprowadzili zadnego klienta ! Bylo kika osob z prywatnego ogloszenia i w koncu kupuje ktos bezposrednio.

ruda

Jakie macie opinie o pracy w metrohous na ursynowie ? wszystko dobrze ? wypłacają jak trzeba czy jakiś przekręt ? bo to francyza

Sidao de Azavedo

Podstawa jest nie wielka i jest uwarunkowana wyrobieniem normy. Jeżeli jej nie wyrobisz nie masz podstawy jak w każdej firmie nieruchomości. Jaki Samochód ?? hahaha nie masz auta to z buta do klienta grzejesz, chyba że masz miesięczny wykupiony :) To praca w Warszawie a nie Los Angeles :]

Mario

Cześć, mam pytanie o warunki zatrudnienia w MH. chciałbym aplikować na stanowisko doradcy na terenie Warszawy. Na jaką podstawę mogę liczyć ? Czy jest to umowa o pracę czy zlecenie ? Czy dają samochód służbowy czy jednak na spotkania z klientami trzeba sobie organizować własny transport ? Czy prowizja ma charakter stały czy jednak są progi ilościowe bądź kwotowe od których uzależniona jest wypłata jakiejkolwiek premki ?

zadowolona

Większość tych wpisów mozna podsumowac pewna znaną sentencją: "Sprzedaż do łatwa i mało płatna praca" i druga zdecydowanie bardziej prawdziwa to: "Sprzedaż to ciężka...trudna praca ale bardzo dobrze płatna". I to doskonale odzwierciedla sytuacja w Metrohouse jak i w innych Agencjach. Pracowałam prawie 3 lata w HB, i ludzie przychodzili i odchodzili, ale jeśli ktoś chciał pracować i dać z siebie zaangażowanie to osiągał wyniki na poziomie 10tys/msc, oczywiście byli gwiazdorzy którzy wielokrotnie więcej zarabiali. Gdzyby nie podejście ludzi na górze w HB to bym tam została. Zmieniłam dwa lata temu na Metro za namową koleżanki która wcześniej tu pracowała i jak się okazało tu też można zarabiać podobnie, tylko szacunek do jednoski jest na innym poziomi. Dlatego w MH jest sporo osób z HB, a nie na odwrót. Pozatym juz nie jestem najmłodsza i tu jest pełen przekrój wiekowy. Oczywiście nie kazdy oddział jest godny polecenia, ale to temat na inny wpis.Podsumowując: jestem bardzo zadowolona, elastyczne godziny pracy(mam 8 letniego synka), a przede wszystkim nie mogę się zgodzić z większościom negatywnych wpisów z których leje się jad, tylko dlatego że "byłem nie udolny i leniowy, więc to wina MH" Pozdrawiam...i życze sukcesów!

miki89

Ja wyslalam aplikacje przez portal pracuj.pl i odezwali sie nawet bylam na rozmowie a w tygodniu mam jeszcze druga juz bardziej praktyczna narazie mam dobre wrazenie

pilka26
@miki89

zgadzam ie, sprawiaja dobre wrazenie) tez wyslalem cv i bylem na rozmowie, co ci powiedzieli o zarobkach? bo ja nie duzo zrozumialem.Tylko ze trzeba sie postarac i ze umowa zlecenie. czy bedzie 2000 zl?

Zyzz

Krótko zwięźle i na temat.Nie polecam nikomu zero poszanowania pracownika, jeśli ktoś liczy na niezłe pieniądze niech zapomni na początku trzeba tyrać praktycznie za darmo. Omijać szerokim łukiem.

była pośredniczka w obrocie nieruchomościami

DOKŁADNIE!!!

@była pośredniczka w obrocie nieruchomościami

Pracuję w MH, prowizję dostaje się od każdego sprzedanego mieszkania.

miko
@Kasia

Masz racje Kasia. Zalezy od oddzialu. Ja mialem okazje pracowac niedawno w Krakowie. Nie polecam. Ja i kikoloro innych agentow stracilismy kilka miesiecy. Nikt nic nie zarobil i wszyscy wlasnie odeszlismy. Odradzam

Robert
@miko

No cóż :) Trudno polemizować z kimś dla kogo umiejętność obsługi telefonu komórkowego stanowi nie lada wyzwanie. Gdyby to ode mnie zależało, jako człowiek humanitarny, pożegnałbym Was już po kilku dniach Waszej męczarni. Dodam jedynie, że średnie wynagrodzenie doradcy W Krakowie, który potrafi korzystać z narzędzi i procedur oraz po prostu chce, waha się w granicach między 5 a 9 tysięcy PLN brutto. Zapraszamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Zwolniło się kilka miejsc ;)

rozczarowany kupujący

Mam pytanie i bardzo proszę odpowiedź osób będących w temacie.ponieważ z tego co czytam wypowiadają się również osoby będące pracownikami Metrohouse. Na jakiej niby podstawie pracownik Metrohouse żąda sobie prowizji od kupującego nieruchomość?Z tego co mi wiadomo,to prowizję płaci sprzedający.Napomknę tylko iż zgłosiliśmy się do biura w celu obejrzenia danej nieruchomości.której ofertę znaleźliśmy na stronie internetowej(czyli SAMI znaleźliśmy ową nieruchomość -czyli nikt nam jej nie szukał)A tym czasem Pani w biurze żąda od nas również prowizji od kupujących mówiąc iż pomagała w negocjacjach ceny.miała związane koszty z wystawianiem nieruchomości,koszty dojazdów -pokazywanie nieruchomości itp.Wiadomo nam iż osoba sprzedająca ma zapłacić prowizję(podpisała wszak umowę z biurem)Ale z jakiego tytułu my mamy tą prowizje też zapłacić?Nie podoba mi się cała ta sytuacja wcale i czujemy,że biuro chce nas naciągnąć na dodatkowe koszty.ps.Możemy w takim razie znaleźć nieruchomość i kupić ją bez pośrednictwa biura nieruchomości i pieniądze -tysiąc mieć w kieszeni.Bardzo proszę o odpowiedź.może ktoś był w podobnej sytuacji?

oszust
@rozczarowany kupujący

Zgłaszacie się do biura bo znaleźliścię ofertę nieruchomości która Was zaciekawiła lecz jest związana z owym biurem umowa, kupiliście owa nieruchomośc omijac biuro nieruchomości teraz pretensje ze prowizje na liczyli? Kurwa pierwszy raz do miasta przyjechaliście? Nie umiejętnie chcieliście ominąć biuro gdzie znaleźliścię ofertę to teraz trzeba płacić. Kurwa same janusze widze

mon

Funkcjonowanie tego pośrednika chyba świadczy ogólnie o poziomie podmiotów działających w tej branży. Nie odpowiadają na e-mail, nie odbierają telefonów. Jednocześnie gdy sami chcą się z nami skontaktować potrafili wykonać do mnie do 8 połączeń w ciągu godziny - pomimo wysłania sms o braku możliwości odebrania połączenia w danej chwili. Najbardziej zadziwiająca rzecz to brak odpowiedzi na e-mail z reklamacją. Takie działanie skojarzyło mi się z "płać frajerze i o nic nie pytaj"

Była_klientka

Właśnie rozwiązuję umowę z Metrohouse w Krakowie z powodu totalnej olewki przez 2 pracowników biura. Umawialiśmy się na oglądanie domów, dokładnie sprecyzowaliśmy wymagania, daliśmy czas pośrednikowi na przygotowanie ofert, ale po prostu... nie zadzwonił, a na mój e-mail przypominający odpowiedział w końcu, że nie może się spotkać, bo mu coś wypadło i tyle. Próba skargi na pracownika nic nie dała, przypomnieli sobie o nas po miesiącu - zadzwonił do nas zupełnie inny agent z MH. Ale my mamy już poważniejsze oferty. Zdecydowanie odradzam z powodu kompletnego braku zaangażowania.

Dora.
@Była_klientka

Pracowałam w tej firmie cztery lata. Najgorszemu wrogowi nie poleciłabym pracy w tej firmie.

jeff

jezu ludzie czytajcie tak te komentarze to napewno coś w życiu osiągnięcie większość ocen firm nie tylko MH to wymysły jakiś dzieciaków albo kogoś kto nie dostał pracy jakby każdy miał wybierać firmę w której chce pracować dzięki takim komentarza to lepiej od razu na zasiłek iść błagam tam nie bo tak napisali tam nie bo znów co innego napisali może czas dorosnac i trochę samemu popracować a nie szukać komentarzy następnym razem sprawdźcie czy nie piszą czegoś o chlebie mleku albo czymś innym może ktoś napisał negatywny komentarz a w nieruchomościach to nie firmy a agenci wam pomagają nie oceniające firmy na 3/5 bo na 200 osób dwie są nieodpowiednie do tego zawodu pozdrawiam tych co żyją takimi stronkami

fireFLY

zgadzam sie. metrohouse przyjmuje "spadochroniarzy" z innych firm ktorych wywalaja za kanty (usunięte przez administratora) tak jest i w warszawie, w krakowie i w lublinie

łódż

jeżeli to was interesuje w tej firmie zatrudniają osoby które mają - miały zarzuty o prostym słowem -(usunięte przez administratora) klientów a tam znalazły prace , nie wspomnę o tym że już pracując w mh (usunięte przez administratora)

sprzedającą

Firma nieprofesjonalna. Pośrednik przez 3 godziny spisywał wszystkie informacje o domu natomiast na stronie METROHOUSE dane niezgodne z prawdą. Np. dom położony na 7 arach, a na stronie na 7 metrach i inne metraże też z sufitu. Po rozmowie telefonicznej o wadach oferty każą dzwonić i wskazywać błędy. "Opiekun" oferty nie kontaktuje się, ma to głęboko w nosie. Po ok. 4 miesiącach wstawiają napis, że oferta sprzedana po 96 dniach. Kłamstwa, kłamstwa. Uwaga(usunięte przez administratora)!!!!

szomo

Widzę, że nic się nie zmienia w tej firmie. Podpisałem dokumenty pośrednictwa ponad rok temu. Ani jeden kontakt nie nastąpił. W tym czasie sam znalazłem kilkunastu chętnych. Nie polecam tej firmy. Na moję prośbę o kontakt nikt nie reaguje od ponad dwóch miesięcy. Wysłałem maila do działu PR, do biura a nawet próbowałem do Prezesa. Nikt nie jest zainteresowany klientem. Firma, która chce być liderem nie jest w stanie nawet nawiązać kontaktu i zająć się problemem. Czarny PR im odpowiada. W końcu na wysokich prowizjach jeszcze chwilę pociągną....

Zostaw merytoryczną opinię o Metrohouse - Warszawa

• Jak się pracuje w Metrohouse?

Zobacz opinie na temat firmy Metrohouse tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Metrohouse?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Metrohouse