Opinie o interkadra.pl - Interkadra Sp. z o.o. w Kraków

Jedna z dziesięciu największych agencji pracy i doradztwa personalnego w Polsce z 100% rodzimego kapitału. Świadczy profesjonalne rozwiązania z zakresu rekrutacji i selekcji, leasingu pracowniczego, pracy tymczasowej, outsourcingu oraz payrollu. Poprzez 17 centrów rekrutacyjnych w całym kraju, zatrudnia ponad 20 tysięcy pełnoetatowych pracowników.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InterKadra Sp. z o. o w Kraków

Bella

podpisanie z wami takiej umowy jest gorsze niz praca na czarno !!!!!!!!!!

@Bella

z ust mi to Bella wyjęłaś, przynajmniej co zarobię to moje

InterKadra

Szanowni Państwo, każda praca "na czarno" ma swoje ujemne strony - niezależnie od stanowiska. Podjęcie pracy to dobrowolna decyzja każdego i każdy sam wcześniej rozważa jej dobre i słabe strony. Rozumiemy, że zostawienie bliskich w Polsce nie jest łatwe dla Opiekunek i Opiekunów. Jednak my nikogo nie zmuszamy do takiej pracy, zapewniamy tylko możliwość pracy, dla tych, którzy chcą i takie wyjście widzą jako szansę dla siebie. Życzymy dobrego popołudnia, Zespół InterKadra

Wierna

Nie lepiej cieszyć się każdą chwilą??☺ Idą święta..ludzie przestańcie już!! Temat już przeterminowany.Jad Polaków nie zna końca. -

@Wierna

co ma jad Polaków do zarabiania pieniędzy, prawda jest taka, że ludzie jadą zajmować się starymi dziadkami w Niemczech, zostawiają swoje rodziny a sępy z ik robią łachę, że zapłacą zapłacone dawno przez Niemców pieniądze, co ma do tego jad?!! dla mnie to zwykłe dziadostwo, które chce się nachapać kosztem drugiego człowieka, tyle w temacie

Dora
@Wierna

Jak ktoś siedzi na emeryturze, że rzeczywiście może być mu obojętne kiedy mu zapłacą i ile.Od zus dostaje zawsze w terminie.Od IK niekoniecznie. I jad nie ma tu nic do rzeczy.Cieszymy się jednak, że jesteś zadowolona i nie ma w Tobie jadu który widzisz u wszystkich innych:)

@Wierna

Szanowna Pani, dziękujemy za dobre słowo. Życzymy radosnych i spokojnych Świąt. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

gosc

kto ,nie podpisze nowej umowy i nie zgodzi się na wyplate w ratach , będą zwalniac !!!!!!!!!

@gosc

nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło, mała strata mały żal itp itd

@gosc

no i dobrze:) płakać nie będę.

@gosc

najlepiej niech się cała ik zwolni

Kierowca

Kierowca kat C Masttich Venray Holandia!!!! Przestrzegam przed podjęciem pracy na stanowisku kierowcy kat. C!!! Wozisz art spożywcze,piwa napoje i beczki z piwem. Ciężkie jak (usunięte przez administratora) Wszystko musisz ręcznie rozładować. Do jakiś piwnic nie piwnic po schodach a to ciężary jak (usunięte przez administratora) Podjazdy ciasne męczysz się z tymi wózkami nie ma jsk wjechać. Robota na miesiąc do wypłaty i nara!!! To tak jak w Polsce w hurtowni napojów. Skrzyny ciężkie i przerzucaj na górę. Najgorsze(usunięte przez administratora) jakim byłem.nigdy więcej. Te baby z biura tylko siedzą (usunięte przez administratora).....(usunięte przez administratora)żeby cie tylko złapać do tej roboty.a sama idz a nie siedzisz cały dzień w biurze i pierdzisz w stołek a ktoś będzie sobie zdrowie niszczyć.(usunięte przez administratora).

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-learning Content Creator
InterKadra

Szanowni Państwo, nie będziemy polecać naszej firmy, jako wyłącznej, nie mniej chcielibyśmy odradzić pracę "na czarno". Zachęcamy do lektury tekstu, który dobrze przybliża temat: http://www.interkadra.pl/blog/praca-za-granica/moze-jednak-na-bialo/. Życzymy dobrego dnia, Zespół InterKadra

@InterKadra

odradzać możecie z perspektywy siedzenia za biurkiem i dłubania w nosie

Zuza

Interkadra to firma która zarabia na opiekunkach sporą kasę,a my opiekunki zarabiamy grosze to jest wyzysk.Szkoda słów ,wszystko fajnie brzmi do póki nie podpiszesz umowy a później szara rzeczywistość.Najlepiej nie jechać przez firmy

gość

czytam i nie ogarniam, jest tyle firm, które traktują opiekunki ok, wysilcie się trochę jedna z drugą i zmieńcie agencję, samo nic nie przyjdzie albo dajcie się dymać dalej, po co to narzekanie i proszenie o wyjaśnienia, ślepy by zauważył, że jesteście dla ik źródłem dochodu i mają was w głębokiej d, nic poza tym, jak czytam te cyniczne, "wyprasowane"odpowiedzi ik, niedobrze mi się robi, że jeszcze któraś z was ma ochotę z nimi dyskutować

Zawiedziona
@gość

Nie była bym pewna tego , że jest tyyle firm które traktują lepiej opiekunki pracowałam w jednej i potraktowała mnie bardziej paskudnie niż Interkadra.Moje dziecko też pracowało przez pewną agencje miał poważny wypadek w pracy z winy innego pracownika był na zwolnieniu miesiąc czasu a jak chciał wrócić do pracy agencja podziękowała mu mówiąc wprost że nie mieli z niego zysku.Myślę że lepszej firmy nie ma jak już to taka sama jak Interkadra lub gorsza.

@Zawiedziona

nie masz racji, może więcej motywacji w szukaniu, myślę, że stosunek ik do opiekunek jest dostateczną motywacją, wystarczy włączyć neta na godzinę dziennie, poszukać, popytać, wysyłać swoją ofertę, trochę wysiłku i znajdziesz, ja po cmoknięciu ik siedziałam tydzień w necie, ze wszystkich ofert wybrałam cztery, wybierałam takie gdzie płacą tygodniówki DO RĘKI, jak nie będzie mi pasować to pakuję manele i wracam, i szukam dalej, proste, myślenie nie boli

małgosia
@gość

ja wszystko traktuję jak kolejną przygodę, ostatnia to było lotnisko we Frankfurcie am Mein, czułam się jak wyrzucona na środku oceanu ale ludzie życzliwi i przyjaźni, dobrnęłam do samolotu, takie chwile bezcenne, niech się ik idzie.....nie chcę się wyrażać, pozdrawiam wszystkie zagniecione dziewczyny, więcej wiary w siebie

lekka przesada

Teraz widać znowu Interkadra ma ,,problemy techniczne,, dlatego brak zasadniczej odpowiedzi.Temat uważaja za niebyły? Hallo panie przedstawicieli z Interkadry!Czekamy nq odpowiedź

@lekka przesada

Szanowni Państwo, dziękujemy za czuwanie nad naszym stanem technicznym. Na szczęście dzisiaj ma się dobrze. Staramy się kontaktować z Państwem na bieżąco. Z poważaniem, ZespółInteKadra

xyz

Wiesz , ona ma ciąglę zlecenia do podcierania hahhaha. Musi gdzieś odreagować hahaha. Mądrze napisalaś KS, pozdro

@xyz

nie ekscytuj się tak bo w twoim wieku to ryzykowne

Ola

Lata pracy się nie liczą,składki są zaliczne

gość

hej dziewczyny w Polsce, ik wysyła smsy o treści cyt." dzyn dzyn dzyn ostatni dzwonek na wyjazd do Niemiec do opieki bonus do 800 zł zadzwoń" ten bonus do 800 zł płatny w ilu ratach? i jak zwykle woda z mózgu: do 800zł, napiszcie min. stawkę a nie do, wy nas naprawdę macie za idiotki, koń by się uśmiał, zaraz da głos dyżurny odpowiadacz ik, czekamy

dupa jasia
@gość

Sory,ale weź się za robotę!!!! Nikt nie ma zamiaru Tobie babo odpisywać!! Sama widzisz ile tu osôb jest aktywnych.Pisze,aby wreszcie uświadomić Tobie Lena czy jakoś tak? Każdy ma wybôr i jego sprawa!!!jak się leży na kasie,to można przebierać.Demokracja Pani Leno!!!!

@dupa jasia

dzięki takim (usunięte przez administratora) jasia takie firmy jak ik mają się dobrze i dyktują warunki

@gość

To są Ustawy!!!!!!.a firma może z tego skorzystać.Godzisz się na to albo nie. Zawsze może być Biedronka w zapasie.Jeżeli wogóle przyjmą do pracy. Czy ktoś kogoś zmusza do jakiejkolwiek pracy?Chyba nie! Przestańcie już biadolić.Pracuję albo siedzę na zasiłku.Wolny wybór każdego z nas. Pozostaje jedynie strajkować,tym co nie pasuje umowa.

wkurzona
@kimm

Jak masz emeryturę lub jakąś rentę, to pewnie cię ta sprawa wogóle nie interesuje. Podlizuj się dalej. Wcale nie musimy iść do biedronki - jest jeszcze sporo normalnych firm - jest w czym wybierać. Poza tym są także i inne opce - możemy pracować też na same siebie .

@kimm

A co już sobie pobiadolić na forum nie można?:) Każdy ma prawo wylać swój żal.Wolny kraj. I nie krzycz w sieci, to nieeleganckie.

@wkurzona

No sory,myślałam,że również mieszkasz w Polsce.Realia znane są ogółowi jednak zupełnie inne.Pracy nie ma!! Ludzie po studiach np mój syn i córka,pracują za 2000zł.Pochodzę z najlepiej rozwiniętym gospodarczo i finansowo regionu Polski.Pracy nie ma!!a jak już jest to w Amazonie.

@KS

Uwagi dla siebie.Zmień pracę,zmień swoje życie na lepsze.Nie bedziesz już niezadowolona.Po co sobie utrudniasz życie?chyba ze nie masz co robić?żałosne

wkurzona
@KS

pani Kimm jest widać zdesperowana, nawet dobrze nie czyta o czym się pisze, niestety. Przecież pisałm na temat pracy opiekunek w Polsce, że jest wiele innych mo zliwościi firm. Mnienie obchodzi gdzie i za ile pracują jej dzieci- chociaż w dobrze prosperującym regionie... Ha,ha, cztałam ogłoszenie interkadry w niecie : płacą zus od 4 tys. / ? /; i bonus na święta 200 euro - wygląda na to, że w święta nas bezczelnie oszukiwano .

@kimm

Ja nigdzie nie napisałam, że jestem niezadowolona.Kończę kontrakt i odchodzę. Jestem na tyle odpowiedzialna, że nie wyjadę w połowie wykonanej pracy. A pisać mi wolno, czemu nie. A żale to Pani tutaj wylewa, zupełnie niepotrzebnie.

@kimm

nie chodzi o to, że pracujesz albo siedzisz na zasiłku, chodzi o to, żeby pracować i godnie zarobić bo praca opiekunki wymaga wielu wyrzeczeń, w ik pracujesz i (usunięte przez administratora) zarabiasz, ponieważ agencja zabiera połowę pieniędzy i jeszcze płaci w ratach, Niemcy płacą gotówką i całą kwotę, i to są pieniądze za naszą pracę, jeśli godzisz się na taki wyzysk to ok, w końcu każdy ma na co go stać

@wkurzona

nie płacą od 4 tys a bonus jest do 200 euro, możesz dostać 80, dalej nas będą oszukiwać

Świetna zabawa
@wkurzona

Zawsze miałam zapłacone za świeta 200% za 1 dzień swiąt. Język perfekt,z certyfikatem .Wypłatę z firmy mam zawsze na czas.Zadowalającą,odpowiednią do moich kwalifikacji zawodowych i językowych/niemiecki,angielski/Umowa jedna ,od pięciu lat ta sama.Współpraca na wysokim poziomie.Szacunek dla zleceniobiorców spółki. Żadnych zastrzeżeń.Czego życzę w dalszym ciągu sobie i wszystkim innym współpacownikom . Pozdrowienia dla całej załogi

@Świetna zabawa

niemiecki perfekt z certyfikatem, angielski i jeździsz podcierać tyłki, moje gratulacje

@gosia

A czy to ujma jakaś? po co takie słowa?Uczciwa praca zawsze pozostanie uczciwą pracą, i nie ma po co umniejszać jej znaczenia. Są ludzie i do tego potrzebni.

sollo
@gosia

Pani szanowna. Za 7000 tys zł miesięcznie nawet z pięcioma certyfikatami pracy nie zdobędziesz. Wiedza jest dla mnie.Lubię swoją pracę,jestem w niej doceniana. Poza tym,jestem szczęśliwa,że pomagam tym potrzebującym ludziom. Nie wstydzę się i nie określam,jako podcieranie tyłka. Poza tym ktoś to musi robić.

@sollo

powinna pani szanowna książki pisać bo fantazja niezła, ik płaci najwięcej 1350 za dwoje dziadków, więc nawet licząc euro po pięć zeta, kwota nieosiągalna, halo, tu ziemia! bez odbioru..

Lena

HA HA HA OCZYWISCIE MOGA JEZELI PODPISZESZ TAKA KRETRYNSKA UMOWE WIEC O CZYM TY PISZESZ ??? NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU POWINNA W TAKIEJ FORMIE UMOW JAKA PROPONUJA ZNIKAC Z RYNKU PRACY W OPIECE .CZARNA OWCA UCZCIWYCH FIRM.NIE DAJCIE SIE DZIEWCZYNY WYKORZYSTYWAC CWANIAKOM !!!!!! NIE PODPISUJCIE DEBILNYCH UMOW I ZADNYCH INNYCH GŁUPOT.POZDRAWIAM ROZSADNIE MYSLACYCH

Lena

To co robi interkadra z umowami to nadaje sie do nagłosnienia w mediach .NIE POLECAM FIRMY NIKOMU !! WYPŁATY W JAKIS RATACH 80 PROCENT POZNIEJ 20 CO TO W OGOLE JEST ??? JAKIM PRAWEM KTOS PRZETRZYMUJE ZAROBIONE PIENIADZE ??? TO JEST NIEDOPUSZCZALNE I NAGANNNE !!!!!!!!!!!!!!!

dada
@Lena

Lena,poczytaj ustawy o zatrudnieniu na umowe-zlecenie. Mogą nawet zapłacić jak zakończysz zlecenie np po pôł roku. Poczytaj,wtedy inaczej napiszesz.Milej niedzieli

@Lena

Szanowni Państwo, zgodnie z polskim prawem, proponowane przez InterKadrę warunki są oczywiście legalne. Umowa podpisywana jest przez obie godzące się na nią strony. Z poważaniem, Zespół InterKadra

@InterKadra

No właśnie w tym sęk.Państwo wypłacacie wynagrodzenie w wysokości 80 i 20% gdy jedna ze stron a mianowicie Zleceniobiorca umowy nie podpisał, czyli nie akceptuje Państwa warunków. Nie kwestionuję legalności zapisów umowy, kwestionuję zasady wprowadzenia jej w życie.

warta
@InterKadra

Prosimy Interkadrę,ich przedstawicieli na tej stronie,aby określiła terminy płatności. Dokładnie,w jakich dniach będzie wypłacana zapłata za naszą pracę. - termin..80% - termin 20% - rozliczenie za całość zlecenia Nie ma przecież tajemnicy. Wszyscy wiedzą o co chodzi.Dlaczego teraz nagle takie zapotrzebowanie za opiekunki na świeta? To dodatkowo za takie bonusy do 200e? A pozostali pracuja za 100% dniôwki,około 38 e więcej co daje dodatkowo 76 e

Olga
@InterKadra

Szanowna Interkadro, umowa podpisana przez obydwie strony jest podstawą do wypłacenia wynagrodzenia w sposób, jaki został w tej umowie przedstawiony. Natomiast ja nie podpisałam nowej umowy i obowiązuje mnie ta podpisana 29 kwietnia br. Zatem jakim prawem nie otrzymałam pełnego wynagrodzenia w terminie określonym w obowiązującej umowie? Proszę mnie nie odsyłać do kontaktu mailowego czy telefonicznego, bo już to robiłam i odpowiedzi nie uzyskałam.

@KS

Szanowna Pani, prawomocna umowa musi zostać podpisana przez obie strony. Niestety bez danych osobowych nie możemy zweryfikować sprawy. Prosimy o kontakt bezpośredni z placówką InterKadry. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

@warta

Dzień dobry, wypłaty są zależne od daty podpisania umowy i zawartych w niej warunków. Terminy na pewno zostały zawarte w umowie. Z poważaniem, Zespół InterKadra

@Olga

Szanowna Pani, jeśli umowa nie została podpisana, oczywiście nie dotyczą Pani nowe warunki. Każdy Pracownik miał prawo wyboru. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół InterKadra

@InterKadra

Myślę, że Państwo się dobrze bawicie na tym forum. Szkoda, bo takie zachowanie nie działa na Państwa korzyść. Czasami brak odpowiedzi jest lepszy niż pisanie cynizmów.

@KS

Szanowni Państwo, naprawdę zależy nam na dobrej i jasnej komunikacji. Nie staramy się być cyniczni, to faktycznie nie miałoby żadnego sensu. Jeśli ktoś poczuł się jakkolwiek urażony, bardzo przepraszamy. Nie wszystkie sprawy można wyjaśnić w luźnej komunikacji na forum, ale staramy się być do Państwa dyspozycji. Z poważaniem, Zespół InterKadra

Opiekun osób starszych
@InterKadra

Proszę wyjaśnić,dlaczego nie odpowiadacie Państwo/InterKadra/ na zadawanie pytania? Zrozumiałe,z klientem/petentem należy rozmawiać w sposób wymijający,wyjasniając pośrednie tłumaczenia,tak aby partner w rozmowie był do końca nieświadomy .W następstwie,jak wynika to z podjętej decyzji wstecznej przez odgórne polecenia zarządu firmy. Pomimo wszystko pytamy ponownie; dlaczego nie ma z Państwa strony uczciwych odpowiedzi na zadawane przez nas pytania-wątpliwości? Wyjaśnienia,zmieniłyby wizerunek firmy,która przez nieobliczalne zmiany wprowadziła nieporozumienie.

responsible

Cały grudzień nie będzie znowu pieniędzy a w styczniu ponownie raty, że 80% potem 20% + 100%... masakryczne kombinatorstwo :(

xyz

Do KS Można :) ! w sumie widzę ,że jesteś ogarniętą babeczką. Ja otrzymałam wypłatę. Myślę ,że do poludnia lub po południu otrzymasz. Te banki to też mają wiele do życzenia. I wierzę , że firma nie zechce Cię stracić. Z pozdrowieniami xyz

@xyz

No właśnie Dziewuchy, trzymajmy się razem:) Pracuję w IK od niedawna. Poznałam tutaj fajne, mądre , zaradne dziewczyny. Uczciwe i oddane swojej pracy. Macie siłę do zmian. Pamiętajcie o tym:) Może czasem trzeba poświęcić wygodne miejsce, ale kto wie co nasz czeka w innym? może będzie jeszcze lepiej? Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, XYZ Ciebie rzecz jasna również:) Kaśka

Dziękujemy za informację. Pozdrawiamy Zespół InterKadra

gina

Jak to nic nie zrobimy, tylko będziemy pracować? Kto nie zrobi, ten nie zrobi. Ja na pewno nie dam sie im dłużej wykorzystywać. Po powrocie do Polski, zmienię pracę.

Zawiedziona

My się na tym forum tylko napędzamy,nerwy sobie szargamy a i tak nic nie zrobimy tylko będziemy dalej pracować a prawdy nie dowiemy się dlaczego umowy zostały zmienione.Wyplaty wpłynęły.Po co było to wszystko faktu nie zmienimy jest jak firma postanowiła.Nie wiem ile nas jest na pewno dużo i gdybyśmy tak naprawdę wszystkie się zebrały i coś naprawdę zrobiły nie tylko pisały może by to coś dało,ale do tego nigdy nie dojdzie bo jesteśmy z rozsiane po całej Polsce i nie zbierzemy się pod siedzibą firmy i nie zastrajkujemy.Nie warto pisaniem nerwów szargac,szkoda zdrowia.

@Zawiedziona

Mnie nic nie wpłynęło. Nawet jeden cent:)

@KS

Witamy, jeśli prześle nam Pani dane drogą mailową chętnie sprawdzimy całą sytuację. Tutaj anonimowo nie mamy takiej możliwości.

xyz

DO KS Jasne , że trzeba siebie kontrolować ale naprawdę nie widzę problemu aby wojnę robić o blędy. To jest niesmaczne. A fajne jest to , że ktoś używa mego nicka? Zgadzam się Z Tobą co do wypłaty wynagrodzenia ale juz wcześniej pisalam , że : śmieciówki są trudne i dla prawnika do rozwiązania bo zazwyczaj działają w jedną stronę, chociaż też niekoniecznie.Jestem za aby to były umowy o pracę tak jak kiedyś IK to stosowała. Pozdrawiam

@xyz

Masz rację, wojna o błędy to małostkowość, ale zwrócić uwagę tudzież podyskutować na ten temat, bez używania wykrzykników, można.W sumie to ,,miły" przerywnik w tej niemiłej sytuacji :)

xyz

Dlaczego Kobieto podstawiasz się za mnie jako xyz. Moje wpisy jako xyz są do : mój wpis ostatni cyt... Zastawiają się przepisami...etc, Spójrzcie co Wy na forum reprezentujecie sobą , z żalu o wyplaty , zaczeliście wojne pomiędzy sobą. Człowiek inteligentny wie i domyśli się o co chodzi , jezeli ktoś popelni bład pisząc szybko na klawiaturze. Ta nienawiść Was zżera. EH życie...

pracownica

Nie podoba mi się to. Skoro można dostawać nagrody za "prężny rozwój firmy" bazujący na krzywdzie i wyzysku pracowników, to w jakim my kraju żyjemy...

Zostaw merytoryczną opinię o InterKadra Sp. z o. o - Kraków

• Jak się pracuje w InterKadra Sp. z o. o?

Zobacz opinie na temat firmy InterKadra Sp. z o. o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 197.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InterKadra Sp. z o. o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 123, z czego 35 to opinie pozytywne, 65 to opinie negatywne, a 23 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy InterKadra Sp. z o. o?

Kandydaci do pracy w InterKadra Sp. z o. o napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

InterKadra Sp. z o. o