Opinie o Lurgi S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lurgi S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lurgi S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lurgi S.A. w Kraków

Magda Nowy wpis

Wiecie jaką ma teraz firma nazwę ?

janek Nowy wpis
@Magda

Air Liquide Global E&C Solutions Poland

Dariusz Nowy wpis

Jest tak dobrze w firmie, że nie ma chętnych do pisania?

Gall_Anonim Nowy wpis
@Dariusz

Lurgi zostało "przejęte" przez AIR LIQUIDE ten wątek powinien zostać zamknięty jako "archiwum" żeby nie mylić. nowsze opinie tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953292

Agnieszka

@Nick :) możesz powiedzieć jak często zdarzają się wyjazdy do Frankfurtu o których wspominasz? Jak wygląda kwestia wymagań firmy dotyczących znajomości języka? Czy możemy liczyć na wsparcie ze strony pracodawcy w postaci dodatkowych kursów językowych?

Abc
@Agnieszka

Wyjazdy zależą od potrzeb projektu i pracowni w jakiej jesteś. Firma zapewnia budżet na przeloty (mogą skorzystać członkowie rodziny), mieszkanie i dodatki z tytułu oddelegowania.

szeregowiec

FIRMA zmieniła nazwę na Air Liquide Global E&C Solutions , dalszy ciąg tutaj: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,953292

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Lurgi S.A. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
paw

Ciekawe, powaznie dają umowy lojalnościowe? To dużo inwestują w ludzi, skoro nie chcą by uciekli, jak tu ze szkoleniami, certyfikatami i tym podobnymi?

jolka

jeśli rzeczywiście w firmie już na początku zarabia się 3-4 tysięce złotych, jeśli piszecie w tej kwestii prawdę, to widzę że warunki są bardzo dobre i jeszcze dzisiaj wyślę tam cv. aqle skoro pieniążki takie duże tam są to i pewnie wiele osób jest na jedno miejsce i ogromna konkurencja o posady, napiszcie plisss czy mam rację

mops

Liczenie na 3 lub 4 tysiące za wkład i intensywność pracy jest zupełnie nie uzasadnione. Kapitał firmy - zewnętrzny, możliwa praca na terenie Niemiec i teraz pytanie czy opłaca się tak mocno poświęcać swoje nerwy aby za taką kwotę w okolicznościach ogólnego stresu i korporacyjności pracować ?? Proszę o jakiś konkretny argument. Sergiusz ... jeśli istnieje korporacyjność to lojalka jest zapewne na bakier

Nick :)

umowa na czas określony, pewnie rok, potem druga i chyba trzecia (przepisy) jest już na nieokreślony. Dostaniesz 3-4k brutto, zależy od doświadczenia... z tym, że na początku będziesz asystentem projektanta (drabinka taka), potem projektant i ew. starszy.. Mogą się zdarzyć wyjazdy do (nadrzędnego) biura we Frankfurcie... relacje w porządku, gorzej z zarządem, który z grubsza w kulki leci i gorzej z samą pracą, która jest ciężka (idiotyczne terminy)

Robert

Kiedyś byłem na rozmowie z p. (usunięte przez administratora) czy (usunięte przez administratora) już nie pamiętam. Pamiętam tylko, że kawał idioty, pod nosem komentował moje wypowiedzi. Nawet mojego CV nie przejrzał przed rozmową, nie mówiąc już o Pani z HR, która w połowie rozmowy się zastanawiała co ja tu robię, bo mam inne kwalifikacje - porażka. Buractwo i tyle.

pytanie

Podobno Kraków idzie do rozwałki. Czy to prawda?

stefan
@pytanie

raczej nie, jakis czas temu szukali nowego budynku, bo na mogilskiej jest ciasno

marek
@pytanie

wygląda na to, że Lurgi (teraz już Air Liquide Global itepe) faktycznie idzie do rozwałki. Już ich nie stać na normalne diety w delegacji. Jak bym kiedyś chwalił to zaczynam odradzać komukolwiek

inz.

Powinieneś żałować bo po roku dostałbyś 3200 a po 5 latach 3500

stefan
@inz.

Po 5 latach 5k mam, nie 3,5k.

zaager

Rzeczywiście tam się zarabia 3tys brutto??? a ja żałowałem że mnie tam nie przyjęli…

zaager

Mama

Może i słusznie nie chce Ci się wierzyć, bo w każdej firmie żeby zarabiać jakieś lepsze pieniądze trzeba trochę się wykazać. Lurgi na pewno nie odbiega od standardów

inż.
@Mama

3000 brutto to są lepsze pieniądze? Bądź poważny...

lurgowiec

Drodzy koledzy i koleżanki, jak humory po spotkaniu z Prezesem? Po zapowiedziach, "pochwałach", prognozach na przyszłość? Zadowoleni czy już zaczęliście pukać do Apply i CH2? Chcą tam nas jeszcze?

Kowalski

Proszę o informację, czy w firmie pracuje się w języku angielskim? Chodzi mi o to, czy praca wygląda tak, że komunikacja między pracownikami jest w języku angielskim, czy też angielski wykorzystuje się tylko do sporządzania dokumentacji projektowej?

romer

Tak jakieś 1000 zł brutto/tydzień a kiedyś było 2000 zł.

kornelia

Witam, ja z kolei mam pytanie czy jest jakieś zapotrzebowanie na np. absolwentów architektury? Chciałabym się dostać do Lurgi, ale nie wiem czy moje wykształcenie się tam przyda.. Czy jest jakieś stanowisko na które mogłabym aplikować?

mlody

Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam i ślę CV :)

Witam, na jakim poziomie są zarobki na początku pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Lurgi S.A. - Kraków

Lurgi S.A.