counter
4 90 67 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 81 dni.

Ile jest zmian w AFB K.C. Sp. z o. o.?

Krystian P.

Nie polecam nikomu pracy w firmie ALL FOR BODY. Oszustwa. Praca na lewo - (bo tak trzeba) umowa B2B + samemu płaci się podatek. Zarabiasz 15zł brutto ;) Wykorzystywanie. Ścieżka rozwoju to pic na wodę. Chcą cię tylko nabić w butelkę. Radzę sprawdzić sytuację prawną prezesa Radka oraz całej firmy. (Tak kluby są pozadłużane, inwestorzy nie dostają kasy). PS. zwierzyniecka 14 jako adres firmy? Przecież tam NIC NIE MA. Totalnie inny właściciel lokacji - nie ma nic wspólnego z ALL FOR BODY. Jednym słowem dno i kradzież.

Tak6Nie2
Ania P. Nowy wpis
@Krystian P.

Czesc! Zastanawiam się kim jest |Krystian z działu handlowego w AFB ;) bo pracuję tu pare ladnych lat i jeszcze nie znam żadnego Krystiana. Ale w sumie dlaczego mnie to nie dziwi, że hejterzy boją się przedstawić pełnym imieniem i nazwiskiem. Chyba, że ty jesteś może Sebastian? :)

Ania P. Nowy wpis

Pracuję, albo raczej współpracuję na b2b,czyli na fakturach z AFB od 5 lat. Wszystko ok, pracy czasem więcej, czasem mniej, ale faktury zawsze oplacane są na czas. Dostaję ciekawe zlecenia i moje zdanie się liczy jesli wydaje mi się że czasami bez sensu jest zadanie które mam zlecone. To akurat zaleta, bo wiadomo, że z tym różnie bywa.

Tak1Nie
Jan Nowy wpis

Dziwne - że wszystkie pozytywne opinie na temat tej firmy krzak są dodane 19.10.2019 albo 20.10.2019 . Firma ma siedzibę na zwierzynieckiej 14/4 w Krakowie , polecam sprawdzić - JEJ TAM JUŻ NIE MA OD PONAD PÓŁTORA ROKU! Krzak, (usunięte przez administratora) i obłuda. Teraz wspolpraca z korporacjami? Powodzenia. Jestem pewny, ze tam tez oszukuja.

Tak1Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 183 dni.

Czy w All for Body zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Radosław Kruczek

Postanowiłem napisać kilka zdań ponieważ widzę sporo anonimów i krytycznych wypowiedzi. Ponieważ działaliśmy na terenie kilku miast jestem pewien że jest sporo osób które dzięki współpracy rozwinęły się i takich które dołączyły do nas w okresie kryzysu w 2018 roku i były zawiedzione tym co zastały. Kilka faktów: - na koniec 2017 roku w zespole działało ok 300 specjalistów w 11 miastach w Polsce. Napewno nie udało się sprostać nam wymaganiom i oczekiwaniom wszystkim o czym sami przekonaliśmy się zaliczając tak dynamiczny wzrost i rozproszenie w kraju. Zaliczyliśmy lekcję m.in. jak ważny jest nadzór jakości w tak młodym zespole. Edukacja i wsparcie nowych członków zespołu była zbyt krótka i nie efektywna. - Na rynku w tym czasie zaszło sporo zmian - rozwój klubów samoobsługowych jak CITYFIt, Mcfit które zachęcały do wyprowadzania klientów z firm typu ALL FOR BODY przez nieuczciwych trenerów. W ALL FOR BODY oprócz kosztów marketingu, obsługi klienta, rekrutacji, dochodziły koszty utrzymania klubów co wymagało dużo większej marży na usługach niż w obiektach które bazowały na sprzedaży karnetów a "dorabiały" na sprzedaży usług. - Naszą misją i wizją rozwoju od pierwszego dnia ALL FOR BODY było promowanie profilaktyki zdrowia na skalę międzynarodową i taki cel przyświecał nam wychodząc poza Kraków gdzie prowadziliśmy zespół 90 osobowy w 10 lokalizacjach. Nie prowadzimy ALL FOR BODY dla celów tylko finansowych ale przede wszystkim dla celów rozwoju naszej pasji. Wszystkie zyski wypracowane we wcześniejszych latach były reinwestowane w dalszy rozwój i podejmowanie ambitnych działań w które wierzyliśmy. - W 2018/2019 roku podjęliśmy decyzję o zamknięciu kilku naszych klubów które nie radziły sobie finansowo, jak również zaprzestanie działalności w CITYFIT i MCFIT (ryczałty dla trenerów). Nie będziemy również promować i kontynuować rozwoju klubów butikowych w kraju ze względu na wcześniejsze doświadczenia. Ze względu na największe doświadczenie w Polsce w zakresie prowadzenia studiów treningowych i klubów butikowych bazujących na sprzedaży usług możemy polecić je tylko osobom które zdecydowanie zamierzają przy nich być obecne i prowadzić firmę typu "lifestyle business" - gdzie właściciele prowadzą treningi, zarządzają, dbają o relację z klientami i inwestują swój czas w kształcenie kadry. Nie polecamy takiego modelu osobom które uważają że zatrudniając kadrę zostawią takie miejsce i będzie działać same. Celem klubu butikowego powinna być najwyższa jakość przynajmniej w dzielnicy w której operuje w innym wypadku pozyskiwanie klientów przez marketing płatny jest strategią na krótki dystans. Polecenia obecnych klientów są weryfikacją. Dokładnie w taki sposób budowaliśmy ALL FOR BODY w Krakowie przez 6 lat. Naszym celem jednak nie było prowadzić firmy tylko w Krakowie i to wymagało innego modelu i rozwiązań. Od 2019 roku firma z kluczowymi osobami koncentruje się na wdrażaniu programów wellness w firmach dzięki którym wpływamy na zdrowie w miejscu pracy i nie wymaga zarządzania tak dużym zespołem w 10 miastach polski. Nasze doświadczenie w zmianie nawyków stylu życia wyniesione poprzez pracę w klubach przez 8 lat przekładamy na innowacyjne programy m.in. w firmie ORANGE, BNP PARIBAS, Royal Canin, MARS, Grupa Żywiec i inne. Jako osoba odpowiedzialna za kluczowe decyzje w całej firmie również w ostatnich 2 latach, chciałem przeprosić osoby który pracowały z nami i liczyły na rozwój swojej kariery w branży w taki sposób który przedstawiliśmy na rekrutacji, a doświadczyły dużo stresu, mało wsparcia w rozwoju, małej ilości klientów, krytycznych opinii. Nasze najlepsze intencje, pasja i ambicje nie spotkały się z doświadczeniem operacyjnym i egzekucją oraz kapitałem który był potrzebny do realizacji tak ambitnych planów. Mimo to pozostajemy wierni naszym zainteresowaniom i staramy się dużo rozważniej prowadzić kolejne projekty promujące wellness.

Tak2Nie
Kursant a4academy 2018
@Radosław Kruczek

Pozwole sobie odniesc sie do tej wiadomosci. Z Panem Radoslawem mialem przyjemnosc spotkac sie twarza w twarz. Po nieudanej probie rekrutacji do A4Body (pani manager z oburzeniem stwierdzila, ze nie chce kogos, kto ma inne zajecia typu praca czy studia, pokrecila nosem, ze nie mam doswiadczenia w zawodzie - wiedziala o tym przed sama rozmowa, wiec skad zdziwienie? - oraz zaproponowala malo konkretna stawke, ktora nie pokryalaby czesnego na uczelni oraz mieszkania) zaproponowano mi inny model, a mianowicie silownie butikowa, ktora zostala juz tutaj wspomniana oraz mozliwosc wykupienia udzialow. Temat pociagnal sie moze przez 2-3 wiadomosci, gdzie dostalem pytanie "ile chcesz zainwestowac?". Po mojej odpowiedzi rozmowa skonczyla sie milczeniem ze strony Pana Radka. Niezrazony niepowodzeniem probowalem rekrutowac sie na inne stanowiska do A4A i A4B, jednak tutaj kontakt juz zupelnie sie urwal. W trakcie kursu odpowiedzi dostawalem blyskawicznie, po zakonczeniu wszystko sie rozmylo. Zrobilem kurs, ktory (wylaczajac wiedze uzyteczna dla moich wlasnych potrzeb) nie przyniosl mi absolutnie nic w kierunku rozwoju kariery. Nie mozna zaslaniac sie tylko rynkiem, takie sa realia, ze podejscie nie bylo odpowiednie. Pozdrawiam.

Magdalena

Cześć, pracuje w All for Body w Warszawie bardzo cenię sobie tą pracę i nie mam żadnych problemów z wypłatami, umowami.

Tak1Nie
M Ś

Witam, miałem ostatnimi czasy okazję współpracować kilka razy z firmą All for Body, nie było żadnych niedociągnięć, raczej zaangażowanie i pomoc organizatorów, żeby wszystko było ok, także z mojej strony pozytywny odbiór. Chciałem tylko powiedzieć, że ten się nie myli co nic nie robi, a miałem wrażenie, że raczej zależało organizatorom na pozytywnym odbiorze , pozdrawiam :)

Michał Ś

Witam, Od jakiegoś czasu współpracuję z firmą All for Body i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony. Mam możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy, wypłaty są na czas, zawsze wszystko było zorganizowane i dopięte na tzw ostatni guzik. Firma podchodzi z szacunkiem do klienta i z zaangażowaniem; do współpracowników również z jasno określonymi zasadami, kładąc nacisk na jakość, punktualność i komfort zarówno dla wykonującego zabieg jaki dla klienta.

Marek

Pracuję dla All for Body w Warszawie i zadaję kłam wszystkim wpisom hejterskim. W rzeczywistości jest to firma wypełni wypłacana, płatności są na czas i nie ma zaległości. Na eventach panuje świetna atmosfera. Polecam wszystkim masażystom, warto z nimi współpracować.

Tak4Nie
Wojtek

Cześć ! Myśle, ze moja opinia może być dla wielu bardzo wartościowa, gdyż pracowałem w firmie 5 lat. Zaczynałem od bycia trenerem. Firma pomogła mi w zdobyciu pierwszych klientów, dała kameralne miejsca do prowadzenia treningów i duże wsparcie szkoleniowe w tematach obsługi klienta i sprzedaży. Preferują bardzo jasne zasady wspolpracy z klientem oparte o wieloletnie doświadczenie co powoduje ze klient dostaje profesjonalna obsługę i klarowne zasady. Zwabił mnie również system szkolen, który okazał się bardzo rozbudowany i merytoryczny. Po roku dostałem możliwość prowadzenia klubu, który zawsze był moim wielkim marzeniem. Kolejne etapy to projekty B2B , eventy i uczestnictwo w targach. Uważam ze nigdzie nie dostał bym tak wielu możliwości z tak malay doświadczenie a tu we mnie uwierzyli ! Polecam firmę osoba, które na poważnie biorą swój rozwój w branży wellnes i oczekują jasnych zasad wspolpracy oraz ciekawej ścieżki rozwoju. To nie jest na pewno miejsce dla freelancerów , którzy oczekują gloryfikacji swojej jednostki. Tam bardzo kogo stawia się na zespołowość.

Pedro

Mam pytanie jaką atmosferę macie w firmie i czy daje się dobrze zarobić?

Kasia

Pracuję w All for body 2,5 roku. Zaczęło się od tego, że szukałam kursu po którym będę mogła pracować jako trener personalny. Znalazłam A4academy. Podczas szkoleń dowiedziałam się, o istnieniu AFB oraz o tym, że po zakończonym kursie i zdaniu egzaminów, będę mogła właśnie tam spróbować swoich sił, zamiast szukać pracy jako trener na zmianie zarabiając 11 zł na godzinę. Spróbowałam i zostałam. Początki oczywiście nie były łatwe, ale nigdzie nie dostaje się klientów "na tacy". Bywały lepsze i gorsze chwile, ale tak samo jest w każdej branży. To kwestia charakteru, czy podamy się i będziemy szukać gdzie indziej, czy zagryziemy zęby i będziemy pracować jeszcze więcej. Nigdy nie było sytuacji, żebym nie dostała wynagrodzenia za swoją pracę albo była źle traktowana. Jeśli czułam że ktoś z członków zespołu lub menedżerów postępuje wobec mnie nie fair, rozmawialiśmy o tym i rozwiązywaliśmy problem, bo tak chyba powinni postępować dojrzali ludzie. AFB pozwoliło mi rozwinąć skrzydła, zdobyć doświadczenie i klientów z którymi utrzymuję długie relacje.

Tak2Nie
Ziomek

Zobaczcie na ttv program ,, zamiana żon „ , jak ten gość ma być dobrym pracodawcą jak nie umie dziecku bajki poczytać bo woli dać komórkę na dobranoc , paznokci tez sam nie potrafi obciąć.... :)

Tak2Nie2
Stefan
@Ziomek

Osoba reprezentująca firmę All for Body brała udział w programie telewizyjnym? Myślę, że styl wychowania dziecka nie jest miarodajne w ocenie, jakim pracodawcą jest ta osoba. Chciałbym, abyś bardziej skupił się na faktach z życia firmy, a nie życia prywatnego. Mógłbyś napisać, jak wygląda praca w tym miejscu? Oceniłabyś to miejsce pracy jako przyjazne?

Tak1Nie2

Firma reklamuje się jako przyszłość branży fitness i pełna profesjonalizmu, a związku między tymi określeniami, a All for Body nie widać. Nie wiem co tam nie działa, ale zdecydowanie w całej tej maszynie coś nie gra. Na początku współpracy zafascynowana, że będe pracowała w 'pro' firmie, trochę ignorowałem nieduże sumy, które nie zgadzały się z wypłatą. Czasem trzeba było upominać  się o przelewy parę tygodni. W klubie szafki z rozwalonymi zamkami, brudne maty, zepsute bieżnie, w zeszłe lato upał - Klienci na pewno nie za to płacą takie sumy. Co miesiąc pobierana opłata za nabite w aplikacji usługi, obowiązkowa opłata za kursy czy z nich korzystasz czy nie. Wszelkie opłaty za obrandowanie koszulek leżą po stronie pracowników. Klub zamknięty bez słowa. Nie polecam.

Tak3Nie1
Oszukany

Współpracę oceniam negatywnie. Co prawda na początku uczestniczyłem w programie z którego miałem mieć regularne wypłaty, a dochodziło do tego że były spóźnienia nawet 3 miesiące, a tytułem przelewu był zwrot za rower... Po informacji, że odchodzę zostałem poinformowany o konieczności zapłacenia za treningi, które przeprowadziłem parę miesięcy temu, gdyż AFB zerwało współpracę z siłownią. Mimo to opłaty za treningi przechodziły przez ten chory system Health Nation. Co więcej, miałem poinformować SWOICH klientów o tym, że będą musieli zmienić trenera. Pomysł na biznes? Raczej kradzież, oszustwa, przekręty i wykorzystywanie trenerów.

Tak5Nie1
Przemysław

Polecam, z tego co widzę polityka firmy bardzo zmieniła się na plus, przyjmują tylko najlepszych trenerów, a tym słabszym podziękowali, jako długoletni klient polecam.

Tak9Nie6
Zażenowany
@Przemysław

Polityka uległa raczej pogorszeniu. Przyjmują trenerów bez doświadczenia. Byleby ktoś chciał taka prawda. Najlepsi natomiast uciekli ze względu na wykorzystywanie, brak poszanowania i bardzo kiepskie zarobki.

Zażenowany

Nie polecam! Wykonywałem pracę w All for Body przez długi czas. Gdy odszedłem straszono mnie sądem, nie chciano pozwolić mi odejść, straszono blokada i i brakiem wypłacenia pieniędzy które mi się należą. Ogólnie masa przekrętów, niektórzy trenerzy bez wykształcenia (niektórzy owszem z dużą wiedzą pełni profesjonaliści). Firma ogólnie nie daje niż w zamian prócz miejsca do treningów. Trzeba sobie samemu znajdować klientów i ich przekonywać do współpracy Ich umowa odnośnie pracy totalnie niekorzystna dla pracownika. NIE POLECAM!

Tak4Nie1
kunegunda

Na rozmowie kwalifikacyjnej, która była w kilka osób, pan Radek nie patrzy kandydatom w oczy, błądzi gdzieś oczami po ścianie, je obiad, lub zajmuje się zupełnie czymś innym. Rozmawiał tylko z jedną osobą, reszta była pomijana. Wydaje mi sie, że firma jest na skraju upadku, bo dowiedziałam się, że żeby tam pracować należy zainwestować w udziały (dokładnie 1% udziałów), zapłacić za uniform i UWAGA! nawet za karnet do klubu żeby tam ćwiczyć. Zarobki to 15zł brutto za godzinę!!!!!! I w tym czasie prowadzisz trening multipersonalny, w którym mogą wziąć udział nawet 4 osoby. Chyba każdy trener wyobraża sobie jak wygląda programowanie takich treningów, kiedy każdy podopieczny może do niego dołączyć.... Oczywiście stawka, otoczka i cały pomysł na biznes mnie nie zachęcił i nie podjęłam z nimi współpracy, a na koniec dowiedziałam się, że i tak by mnie nie zatrudnili bo szukają faceta (zaprosili mnie i zmarnowali kilka godzin dla picu)

Tak7Nie1
Trener Bartek

Jestem zadowolony z pracy współpracuję od 4 msc, nie wyobrażam sobie startu samemu na rynku treningów, dzięki all for body mam sporo klientów i pracuję w przyjaznym miejscu. Mam super menedżera Arka, który ciągle mnie wspiera i edukuje. pozdrawiam i polecam Bartek

Tak8Nie6

Zostaw merytoryczną opinię o AFB K.C. Sp. z o. o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

AFB K.C. Sp. z o. o.
4/5 Na podstawie 90 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Zwierzyniecka 14 lok. 4