All For Body - Shop Sp. z o.o.

Kraków

All For Body - Shop Sp. z o.o.

Opinie o All For Body - Shop Sp. z o.o.

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w Body Shop, jeśli chodzi o wynagrodzenia?

setka

ja tam na nic nie narzekam, już samo to że nazywają się "etyczną marką kosmetyczną" mnie do nich na 1o1% przekonuje. poza tym, mają fajny content marketing i dobry pomysł z konkursami na swojej stronie

nowa

czy ktoś może przybliżyć warunki zatrudnienia w body shopie i czy są przyjęcia,bo jestem zainteresowana?

justa

jakie są warunki pracy, zarobki, umowa, zniżki, bo chciałabym złożyć CV ? warto?

Zostaw opinię o All For Body - Shop Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie All For Body - Shop Sp. z o.o.