Opinie o Libet w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Libet. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Libet o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Libet w Warszawa

Libet to porażka robiłem tam w tym roku się zwolnilem

Iwona

@był, rozwinąłbyś swoją opinię? Co zadecydowało o tym, że przedstawia się ona właśnie w taki sposób? Merytoryczna wypowiedź w zasygnalizowanej przez Ciebie kwestii, będzie z pewnością zauważona przez innych użytkowników, którzy szukają informacji o Libet.

Bolek

Omijajcie Żeran z daleka. Ta firma to pomyłka.

był
@Bolek

omijajcie wszystkie zakłady i centrale - ta firma to dno kolego

Iwona

@Krzysiek, jak często Twoim zdaniem występują zatrudnienia w Libet? Napisałeś, że firma ta nie oferuje premii. Czy można mimo wszystko liczyć na jakiegoś rodzaju gratyfikacje za zaangażowanie w wykonywane obowiązki? Może pracownicy mają możliwość korzystania z pakietu socjalnego? Jeżeli tak, to co wchodzi w jego skład?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Libet spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Słyszałem, że firm,a to świetny pracodawca. Czy aktualnie potrzebuje pracowników?

Krzysiek
@Zainteresowany

Firma szuka przeważnie na najgorsze stanowiska.Ogólnie papiery można zostawić u kierownika i jest szansa na zatrudnienie.Wypłaty są terminowe ale bez nadgodzin i premii szału nie robią.Jak na sektor budowlany wypłaty słabe ale praca lżejsza.

Powiedzcie co się dzieje teraz w Libet? Jak się tam teraz pracuje? Warto tam starać się o posadę?

Aldons

Zadzwoń na infolinie to się dowiesz

drugi Bolek

Gościcino, kalisz, toruń, huta szklana, mietków, gajków, łódz i ogólnie wszystkie zakłady w sumie 15 i centrale we wrocławiu też omijajcie bo stracicie czas i zarobicie bardzo mało

Iwona

Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko Kierownik ds. Jakości. Co możecie powiedzieć osobom, które myślą o aplikacji do firmy? Jak wygląda praca w Libet w tym charakterze?

wsiowy robol

Przykład firmy która okrada swoich pracowników , nadgodziny na umowy śmieciowe , premie powoli zanikają , oszczędzanie na robolach ile się da . Zwiększanie norm do wyrobienia i dokładanie obowiązków . Kierownik który za nic nie odpowiada i ma wszystko w d.... dba tylko o swojego ,,misiewicza" a pracowników z kilkunastoletnim stażem traktuje jak swoich niewolników .W tym zakładzie nie liczy się doświadczenie i umiejętności tylko układ z szefem.Masz wykonywać polecenia i nie dyskutować , nie krytykować i (usunięte przez administratora) najlepiej po 12 godzin przerzucając po kilkanaście ton kostki dziennie za 2000 + nadgodziny na umowę śmieciową .

Jan

Teraz 3 mies. bez nadgodzin i premii to wypłaty śmieszne

Stefan

Dla mnie praca w libecie jest spoko w tych czasach jak nie nalapoesz godzin to chu...... Zarobisz mogli by wiecej placic ale jak mowia wszedzie dobrze gdzie nas nie ma co do kiero z zerania znam go i jest spoko nie wiem jak dla innych poprostu nie lubi placzkow a konfidentow jest na kz Kazdym zakladzie od cholery nikt z miasta nie przyjdzie robic do takiej pracy ale taka mentalnosc polaka nazekac i nic wiecej

ph z polnocy

Jest oferta pracy ph. Polecam bo kasa niezła, ale trzeba śpiąc pośladki i jeździć i rozmawiać i jeździć i sprzedawać.

timber

Dla mnie idealne jest to, że oprócz dobrych zarobków jest zapewniona odpowiednio umowa o pracę @toak, w końcu najwazniejsze jest to, ze oprócz stabilizacji dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne. Pewnie normalnie ubezpieczenie można u nich znaleźć.

maurycy

Proszę o informację odnośnie firmy. Czy warto tutaj aplikować? A jak tak lub nie to dlaczego?

Lidka

Ostatnio nikt nie odchodzi z pracy. Odkąd poprawili warunki nie ma rotacji. Chyba że tworzą nowe stanowiska. Pracy coraz więcej więc pewnie wkrótce pozatrudniają ludzi.

KK

Jak dla mnie to mogliby zwiększyć zatrudnienie na produkcji, bo jak tak dalej pójdzie z zamówieniami to nie będziemy się wyrabiać z produkcją...

Vibes

Z atmosferą jest różnie, ale kasa się zgadza i reszta jest ok. Ja polecam Libet

zmeczony

Wszystko ok, tylko ostatnio tyle zamówień mają na kostkę, że nie wyrabiam. Przydałby się wypoczynek bo padam. Ale tak to jest w porządku. Chociaż mogliby więcej płacić za tyle wymagań.

@zmeczony

Potwierdzam. Pracy jest od ch... Ale lepiej jak jest niż jak by jej nie było. Pamiętam czasy jak były zastoje...

Trek

Mnie się pracuje w Libecie bardzo dobrze. Płaca ok, liczne szkolenia. Szacunek do ludzi to dla mniej najważniejsza wartość przed kasą. W ciągu ostanich lat wiele się zmieniło. Jest coraz lepiej. Spółka idzie w dobrym kierunku. Mam tylko nadzieję że nic się nie zes....a, bo nie chciałbym zmnieniać pracy

Yolanda
@Trek

Potwierdzam, praca w Libku jest spoko

Misiek

Z tym kierownikiem to prawda. Ten zakład to nieporozumienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Libet - Warszawa

• Jak się pracuje w Libet?

Zobacz opinie na temat firmy Libet tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Libet?

Libet