Libet

Opinie o Libet

kman 2011-02-02 19:19:49
Dobry zespół i przełożony, niestety centrala w Wrocławiu wszystko psuła. Przeciętne zarobki.
Ewelina 2011-02-10 09:39:43
Przeciętne tzn? Ile zarabia się w centrali jako obdługa klienta?
Karola 2011-03-27 18:24:48
Przychylam się do powyższego pytania?
Jakich zarobków można oczekiwać we Wrocławiu jako pracownik obsługi klienta? Czy są szanse na jakieś dodatkowe profity (pakiet socjalny, opieka medyczna itp.)? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam
bpl 2011-09-09 15:04:24
Libet - OK ale nie Libet Wrocław!!!!
Ale już nie ma biur w innych miastach - tylko Wrocław!!!
Wrocław = zmiany, zmiany, zmiany, ZMIANY!!!!
ja 2012-10-27 17:01:05
Jeżeli firma jest w tak bobrej kondycji finansowej ze kupuje dziesiątki nowych samochodów to dlaczego są zwolnienia !!! Redukują zalogi o połowe i myslą ze kto na nich będzie zarabiał, kierownicy regionalni czy zarząd?
zainteresowany 2012-11-07 09:15:57
A jeszcze nie dawno panienka w czerwonych jeansach (taki szacunek okazywany kandydatom) prowadziła rekrutację na stanowiska kierownicze w hotelu Novotel w Gdańsku.
Nie dość, że zwykły brak szacunku, to jeszcze c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo, bo zapomniała później poinformować kandydatów o wynikach rekrutacji!!! Dodam, że rekrutacja polegała na kilkugodzinnych śmiesznych ćwiczeniach w gronie 5-ciu kandydatów.
Zwykłe c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo i kłam!!!!!!!!!!!!! szkoda, że nie poinformowali o swojej mega kondycji finansowej, bo o tym, że na Pomorzu praktycznie nie istnieją wie każdy związany z branżą.
Pracownik 2015-03-24 20:24:09
Praca w Warszawie w Zeraniu tragedia. Smieszne zarobki,ciecie kosztow na kazdym kroku. Nie polecam.
Tatra 2015-09-24 21:09:42
Libet?Pracowałem tam jakis czas w Żorach w woj.slaskim i nigdy nie byłem zadowolony z pracy. Kierownictwo zawsze sie czepia bo ich sie czepiaja wiec trzeba podac paleczke dalej,Ty masz zapierdzielac jak kon nawet jak nie ma potrzebnych materialów chociaz by palet, nie ma?zrob tak zeby bylo i zeby zrobic norme bo bedziesz sie tlumaczyl. Praca na paletach?wbijasz gwozdzie w deski przez 8h na jedna(ranna zmiane) i nic wiecej Cie nie obchodzi, praca na lini pakujacej?stawka taka sama a czasem gorsza jak na paletach a praca na 3zmiany,dodatkowo ciezka bo przebieranie kostki brukowej do najprzyjemniejszych prac nie nalezy.Praca na maszynie wytwarzajacej kostke? stawki kosmos,fakt ze wzgledu na ilosc przepracowanych lat ale nie adekwatne do wykonywanej pracy,bo w praktyce to wyglada tak ze kiedys jeszcze ludzie tam pracujacy sie starali a teraz kazdy kladzie na to labe bo czy zrobisz dobrze czy zle to kasa sie nalezy a najwyzej ch** na pakowaniu przebiora za psie grosze..premie?kazdy obiecuje a sa w kwotach 50-100zl w najlepszym miesiacu sezonu. Z urlopem ciezko w sezonie czyli lato a jak ktos pojdzie to robisz 12h za brakujacego.Zarobki? smieszne..zero podwyzek a jak sa to rzedu 50gr, a w ogolnym rozrachunku za zapierdzielanie dostaniesz to co w markecie budowlanym a tam sie pewnie mniej nabiegasz i nadzwigasz.
Wymagania?niby male ale podejscie jest takie ze najlepiej zebys umial obslugiwac 15 rzeczy za 9zl na reke-smiech na sali.
Z mojej strony? nie polecam!
Aa no i najciekawsza rzecz?! Chcesz dostac podwyzke? Badz konfidentem. Robiebie za uszami, kablowanie na kolege ktoremu podalo sie reke na przywitanie 5min wczesniej to standard w tej firmie...atmosfera fatalna,zero szacunku jeden do drugiego. ocena? 2/5 max..
Tatra 2015-09-24 21:26:38
Ps: Takie coś jak normy nie istenieja, dasz z siebie 50% czy 150% bez róznicy, bracowałem wczesniej na zakladach gdzie robiles norme i wystarczalo a tutaj jest na zasadzie ze jedziesz do dzwona.Co jest naprawde wykanczajace ze zeby ktos jeszcze to docenial..zrobisz 50 czy 150 palet na zmiane to bez różnicy, zjebke i tak dostaniesz ze zawsze jest malo. A praca na nadgodzinach to praca na umowe o dzielo tak by jak najlepiej na tym firma wyszla a nie pracownik..smiech na sali.
Bycie wozkowym jest dobra fucha(ironia), jak lubisz miec mokre gacie to polecam, obsluga obu linii,rozladunki,zaladunki aut,w miedzyczasie wykonywanie polecen kierownictwa i zjebki jesli sie nie wyrabiasz a to wszystko za 2tys brutto. Libet-nie wiem jak inne oddzialy ale żorski to gniot na sali. Pozdro
Oferty Pracy
2015-10-18
Żródło: Gowork.pl
Gajków
(dolnośląskie)
Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80.  Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury drogowej. Oferujemy kompleksowe doradztwo dla naszych Partnerów Biznesowych. We własnym zakresie tworzymy i produkujemy kostkę brukową, elementy ogrodzeń, tarasów i fasad oraz architektoniczne formy betonowe Firma posiada 15 zakładów produkcyjny
Mały 2015-10-20 21:53:12
Mechanik - Spawacz Libet S.A. 2015-10-18 Żródło: Gowork.pl Gajków (dolnośląskie) Firma Libet S.A. jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych WIG 80.  Jesteśmy kreatorem architektury i otoczenia inwestycji mieszkalnych, usługowych i infrastruktury d[...]">@Oferty Pracy - 2015-10-20 21:53:12
Konfidenctwo w tej firmie to norma.Ludzie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sami siebie i są z tego zadowoleni.Tam pracują tacy ludzie którzy więcej czasu spędzają w biurze u kierownika niż na stanowisku pracy.
Ziomek 2015-10-26 10:02:16
Jezeli chodzi o zaklad na Żeraniu to takze nieciekawie to wyglada. Atmosfera paskudna. Zarobki mizerne. Nie polecam.
Lolek 2015-11-05 17:29:07
Henio! Czytaj proszę ze zrozumieniem. Ziomek napisał o pracy w zakładzie na Żeraniu a nie o pracy w terenie jaką jest praca Koordynatora Rozwoju Sprzedaży.
były 2015-11-10 14:06:21
Ludzie Libet Żory to porażka .... pracowałem tam chwilę i widziadłem co się dzieję w miarę docenieni są tylko ci którzy donoszą jeden na drugiego, kierownictwo porażka ... nie wchodźcie w to bagno!!!
Lolek 2015-11-23 17:42:57
.....a prawdą jest to pierwsze. Duuuuża rotacja.
Bolek 2015-12-10 20:11:26
Libet Żerań to tragedia. Nie polecam. Liczy sie tylko kierownik i najblizsza swita. Zarobki mizerne. Atmosfera paskudna.
Bolek 2015-12-23 09:09:19
Napewno firma na tym traci. Ciekawe ze wyzsze kierownictwo tego nie widzi. Wpływa to poniekad na wizerunek spółki.
kostka 2015-12-25 09:27:52
Witam
Żeran to tragedia. Nie polecam. Liczy sie tylko kierownik i najblizsza swita tzw [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich nie brakuje na zakladzie i dla nich jest premia swiateczna wszystko zwykly robol nawet zyczen nie otrzymal od pseudo kierownika.nie polecam
SnowMen 2015-12-29 09:39:08
Zgodze sie z postem ponizej. Masakra.
SnowMen 2016-01-05 07:59:32
Kolego pozwole sobie zauwazyc ze umowa o prace nie jest kryterium w ocenie pracodawcy bo to jest jego obowiazek.
Robol 2016-01-10 12:14:39
Wszyscy pracownicy wiedza ze spolka jest notowana na gieldzie. Nic to nie zmienia, jest słabiutko zwlaszcza dla szeregowych pracownikow. Pozdrawiam obsade Źerań.
PH 2016-02-14 07:34:20
Libet regularnie szuka PH ale nie wynika to z rozwoju firmy tylko z duzej rotacji na tym stanowisku. Czy tak trudno to zrozumiec?
z branży 2016-02-15 21:57:32
nie rezygnują tylko firma z nich rezygnuje, bo firma oczekuje cudownych wyników po 3 miesiącach pracy, a rynek jest teraz bardzo trudny, poza tym Libet samą rotacją ph zepsuł swój image na rynku i stracił masę klientów na rzecz konkurencji, która ma stabilną kadrę przedstawicieli
Robol 2016-02-16 11:59:02
A najlepsze jest to ze nadgodziny to oddzielna umowa o dzieło z jakas smieszna firmą. Mówie tu o pracownikach produkcji. To jakas kpina. Dobry przyklad jakie podejscie ma zarzad do pracownikow.
lolek 2016-02-17 14:47:01
Robol....ta śmieszna firma nie jest wcale śmieszna......
Robol 2016-02-17 16:06:50
Dla pracownikow jest smieszna i to bardzo.
Robol 2016-02-18 06:45:35
Kolego nie znasz chyba specyfiki tej pracy skoro tak mowisz. Druga sprawa to umowy o dzieło bo chyba od tego sie zaczela dyskusja. Jestes swiadomy jakie skladki pracodawca odprowadza a jakie nie od umów tego typu?
Gnom 2016-02-25 19:23:54
Witek sam sobie pracuj na umowe o dzieło. Wiecej takich baranow a napewno bedzie lepiej.
bruk 2016-02-26 09:49:45
Zapomnij o 2 tysiacach !!! z 1,600 max na poczatku chyba ze nadgodziny dla Ciebie bedą. o premi nie ma mowy nawet gdy plan zrobiony, kiero mowi ze powinna byc a nic nie ma. kreci jak moze ujebac zwyklego uczciwego pracownika
Uciekinier 2016-03-12 22:41:05
Skończyły się dobre czasy w tej firmie a wystarczyło by dać podwyżkę i by było dobrze, Uciekam stąd nie widzę perspektyw na przyszłość. Praca dobra ale dla singla, bo rodziny nie wyżywisz. :(
Xxx 2016-04-08 12:33:57
Jeżeli chodzi o Zeran to jest tragedia. Zero premi ,nadgodziny na umowe o dzieło. Pensje głodowe. Wymagania wobec pracownika ogromne. Ogolnie mizeria i głód.
Worker 2016-04-18 08:25:09
Zgodze sie z postem ponizej. Bardzo slabo na tym zeraniu. I co boli najbardziej istnieje grupa uprzywilejowanych pracownikow tzw. klika. Reszta sie nie liczy.
@rysiek 2016-05-10 21:38:47
Pracowałem kiedyś w libecie i nwidzę ze nic się nie zmieniło , tak jak kiedyś kto dziobał grubemu ten miał dobrze a kto nie to niestety albo słabe premie i zero uznania albo dowidzenia .
Złoty środek na zmianę atmosfery w firmie ?
ZMIANA KIEROWNIKA !
Misiek 2016-05-14 08:06:12
Z tym kierownikiem to prawda. Ten zakład to nieporozumienie.
Trek 2016-09-01 11:26:16
Mnie się pracuje w Libecie bardzo dobrze. Płaca ok, liczne szkolenia. Szacunek do ludzi to dla mniej najważniejsza wartość przed kasą. W ciągu ostanich lat wiele się zmieniło. Jest coraz lepiej. Spółka idzie w dobrym kierunku. Mam tylko nadzieję że nic się nie zes....a, bo nie chciałbym zmnieniać pracy
Yolanda 2016-09-01 14:12:49
Potwierdzam, praca w Libku jest spoko
zmeczony 2016-09-01 16:11:00
Wszystko ok, tylko ostatnio tyle zamówień mają na kostkę, że nie wyrabiam. Przydałby się wypoczynek bo padam. Ale tak to jest w porządku. Chociaż mogliby więcej płacić za tyle wymagań.
Nick 2016-09-02 11:36:52
Potwierdzam. Pracy jest od ch...
Ale lepiej jak jest niż jak by jej nie było. Pamiętam czasy jak były zastoje...
Vibes 2016-09-19 10:13:34
Z atmosferą jest różnie, ale kasa się zgadza i reszta jest ok. Ja polecam Libet
KK 2016-09-22 10:41:02
Jak dla mnie to mogliby zwiększyć zatrudnienie na produkcji, bo jak tak dalej pójdzie z zamówieniami to nie będziemy się wyrabiać z produkcją...
Lidka 2016-09-27 12:48:16
Ostatnio nikt nie odchodzi z pracy. Odkąd poprawili warunki nie ma rotacji. Chyba że tworzą nowe stanowiska. Pracy coraz więcej więc pewnie wkrótce pozatrudniają ludzi.
maurycy 2016-10-14 16:47:26
Proszę o informację odnośnie firmy. Czy warto tutaj aplikować? A jak tak lub nie to dlaczego?
timber 2016-10-14 20:50:02
Dla mnie idealne jest to, że oprócz dobrych zarobków jest zapewniona odpowiednio umowa o pracę @toak, w końcu najwazniejsze jest to, ze oprócz stabilizacji dorzucają jeszcze odpowiednie benefity socjalne. Pewnie normalnie ubezpieczenie można u nich znaleźć.
ph z polnocy 2016-11-23 19:59:40
Jest oferta pracy ph. Polecam bo kasa niezła, ale trzeba śpiąc pośladki i jeździć i rozmawiać i jeździć i sprzedawać.
Zostaw swoją opinię o Libet - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Libet