Opinie o Bemo-Motors w Warszawa Mogileńska 50

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bemo-Motors. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bemo-Motors o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bemo-Motors w Warszawa Mogileńska 50

Nie polecam zatrudniać się w serwisie na al Krakowskiej w Warszawie. "Szef serwisu" w mojej ocenie ograniczony umysłowo. Podobno już wcześniej położył inne serwisy na łopatki. Ciągłe kłótnie a nawet. Braki podstawowych narzędzi w wózku. Klucz do świec nr. 14 UWAGA !!! narzędzie specjalistyczne chowane pod kluczem. Klucz dynamometryczny który musisz używać co najmniej 3 razy dziennie jeden na wszystkich mechaników na dwóch halach. Bieganie za narzędziami. Bardzo trudny kontakt z "szefem serwisu" Brak w zespole ludzi z wiedzą elektromechaniczną. Brak ludzi z zainteresowaniem motoryzacyjnym. Przychodzą bo trzeba gdzieś pracować. A teraz HIT!!!! dyrektor głowi się że nie maja mechaników do pracy hahahahaha. Czterech mechaników na 11 stanowisk.

Luigi

Jest już jakiś nowy szef tego serwisu, całkowicie inne ma podejście. Byłem na rozmowie, rozważam zatrudnienie sie tam

Hanna

To jakie dokumenty trzeba posiadać aby dostać tu prace skoro piszesz że zatrudniają osoby bez wiedzy elektromechanicznej?

Niestety, taka jest prawda... Trzeba zmienić szefa żeby serwis mógł normalnie funkcjonować. Póki co odradzam wszystkim pracę w tym miejscu. (usunięte przez administratora) jest tam codziennością.

Piotr Nowy wpis
@Hanna

dowód osobisty

Luigi Nowy wpis

Jakie są mocne strony pracodawcy Bemo-Motors?

Kierownik serwisu proponuję 16,30zl netto na zleceniówce. Za taką kwotę to nawet ukraińców nie znajdziecie. Warsztat na al. Krakowskiej

Barbara
@Anonim

A tak w ogóle można nawiasem mówiąc? No bo ile teraz jest minimalnej? Chyba ze mówisz o sytuacji sprzed lat?

@Barbara

Sytuacja z zeszłego poniedziałku. Zaproponował 3000 netto, za prace od pon. do pt. po 8 godzin i co druga sobota. W sierpniu by wyszło 194 godziny, czyli 15,46zł na ręke. Minimalna dla mnie tj. osoby poniżej 26 roku życia(a takie głownie aplikowały na stanowisko) to 19,70zł, a biorąc pod uwagę że kieronik wyliczył tę kwotę dla osoby powyżej 26 rż. to i tak wychodzi niecałe 19 złotych. Także polecam szukać pracy u normalnego pracodawcy, który będzie "szanował" pracowników.

Alicja
@Anonim

Tak się tylko zastanawiam. Czy gdybyś potencjalnie przyjął tę ofertę z tą stawką to teoretycznie można to zgłosić?

@Alicja

Minimalna stawka godzinowa na zleceniu to 19,70zl, więc nie wiem jaką tam dają umowę, może wpisują tyle godzin żeby wychodziło 3000, a reszta dla szefa. Pewnie można było by to gdzieś zgłosić.

Alicja Nowy wpis
@Anonim

Aha, no to może ktoś inny to kiedyś wyjaśni tutaj. A o tym zgłoszeniu coś wiadomo? było? ogólnie ktokolwiek kiedyś firmę gdzieś zgłaszał czy kiedyś to wszystko bez zarzutu tu było?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Bemo-Motors?

Jak najbardziej. Tylko później będziesz wykorzystywany... Żeby zostawać dłużej robić szybciej itd

Juzio

Wątpię

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bemo-Motors? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Stefan

Jak ktoś ma zamiar zatrudnić się w grupie bemo proponuję 2x niech się zastanowi przed przyjściem na rozmowę na ich obietnicach to się kończy. Bhp dla nich nie istnieje jeden wielki (usunięte przez administratora) wyzysk ludzi i zabieranie pensji.

Honorata
@Stefan

A co takiego się dzieje że BHP niby dla nich nie istnieje?

XxX

Czy ktoś jest w stanie się wypowiedzieć na temat pracy na stanowisku RECEPCJA ? z góry dziękuję za odpowiedz:)

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Bemo-Motors? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Wigilie zwyczajowo są skróconym dniem pracy do godziny 13:00

Jaki dress code obowiązuje w Bemo-Motors?

Brak dress code

Nowy pracownik

Leonard Nowy wpis 22.01.2020 13:42 Odnośnie oddziału na ul. Oplotki Totalne (usunięte przez administratora) Nie dość że sami spartolili robotę to jeszcze proboja przypisać to klientowi poprzez dziewczynę na serwisie która z mechaniki wie tyle że słowo zaczyna się na literę M. Nie wiem jak ten cyrk funkcjonuje ale w życiu nie chciałbym tam pracować. (usunięte przez administratora) totalne. Nawet kawa w automacie nie współpracuje z podniebienie. TakNie elita Nowy wpis 13.12.2019 07:03 Zapraszamy wszystkich klientów tego komisu do Swarzędza na Poznańską 49 mamy lepszy serwis i auta. Przebijamy każdą ich ofertę dodatkowo sprawdzimy powłokę lakierniczą czy były uszkodzone itd. Tak1Nie Masten Nowy wpis 13.12.2019 09:18 @elita A Ty sobie reklamę robisz? . Proponujevogloszenie platne???? TakNie Były pracownik Nowy wpis 21.11.2019 22:58 Niestety wszystkie opinie o tym serwisie to prawda. Mechanika mają za śmiecia! Mobbing na każdym kroku! Oczywiście zaczynając od szefa serwisu który tylko czeka żeby znaleźć coś żeby się przyczepić. Tylko wybiega ze szklarni i przeklina na Mistrza .....Ten tylko głową w piasek. Mistrz wprowadza tylko zamieszanie a jak potrzeba żeby podpowiedział to ucieka. I tak codziennie. Następny to gwarant siedzi tylko w internecie i się mądrzy....nie powie mechanikowi jak opisać zlecenie bo jak będzie źle to zwali na mechanika a sam umyje ręce..... przecież to mechanik napisał! Jest jeszcze kierownik doradcy.... wszędzie wsadzi nos ....szuka tylko błędów u mechaników..... następny temat to roboczogodziny zamykają na innych mechaników...więc jak ktoś szuka pracy żeby zarobić to tutaj nie zarobisz ! Z jednego mechanika już zrobili niewolnika ! Pracuję po 12 godzin.... Pracy w tym serwisie nie planuje się wcale...zasada jest prosta Mistrz rozdaje zlecenia do końca dnia tak aby nic nie zostało na biurku :-) Jak chcesz wziąć dzień wolny to zapomnij.... rok wcześniej musisz planowac. Jak się spóźnisz 15 minut to musisz odpracować godzinę za którą nie jest płacone tylko za przerób. Wpisujesz się na listę że jesteś 8 h a tak naprawdę po 10, 12 ...na przerwę też nie pójdziesz ..... Szkoda że nikt tego nie widzi.... Szkoda jest mi Diagnosty nikt z kierowników go nie szanuje a tak naprawdę to bez niego dopiero zobaczą. Sami będą szukać usterek ....Diagnosta ma z nich największą wiedzę ! ........Szkoda waszego czasu na tą firmę ! Ludzie będą się zwalniać grupami! Niestety dyrektorzy muszą zrobić krok do przodu i zmienić kierowników znaleźć odpowiednich ludzi na ich stanowiska. Wtedy może coś się zmieni uszanują ludzi. Będą mieli wyszkolonych mechaników i firma na tym zarobi. A tak przyjdzie mechanik na miesiąc i ucieka. I firma traci i pieniądze i opinie klientów.

@Nowy pracownik

Mam pytanie do ostatniego komentarza byłego mechanika Bemo-Motors. Czy nadgodziny są tam dodatkowo płatne? Jeśli tak, to ile?

@Kamila

Nadgodzin nie ma w tej firmie. W całej grupie BEMO jest system akordowy (stanowisko: mechanik, elektryk, diagnosta, doradca, mistrz serwisu, blacharz, lakiernik). Tzn, ile wyrobisz godzin za tyle zapłacą - w zależności od lokalizacji oddziału i stanowiska - rozpiętość płacowa za wypracowaną godzinę inna (15-40zł brutto). Pracuje tam już 15 lat, od około 1-1,5 lat Firma wchodzi w schemat korporacji - jest coraz gorzej - niestety większość opinii tutaj przeczytanych zgadza się w 100%. Przykro jest też z tego względu, że Klienci widzą te złe zmiany, których jest więcej jak dobrych, a to odbija się kosztem opinii Firmy. Dopóki nie zatrudnisz się w tej firmie, nie będziesz wiedział co Ona sobą reprezentuje. Jeżeli wytrzymasz przez pierwsze 3 miesiące to tempo i pracę z ludźmi to powinieneś/powinnaś dać radę.

James B.

(usunięte przez administratora)nie polecam pracy w oddziale Warszawskim. Jakkolwiek nie pracuje tam już jakiś czas to stałe współpracuje z kilkoma osobami stamtąd i mam relacje niejako z kilku ust. Profesjonalizm to słowo, które obce jest zarządzającym, którym zależy jedynie na markowaniu swojej przydatności przed Poznaniem. Żadnych procedur, odpowiedzialności czy chociażby pomocy i w efekcie cała odpowiedzialność spada na handlowca co stanowi podstawę do ukarania na przykład finansowego ale nie tylko. Praktycznie każda premia wiąże się z ucięciem pewnej kwoty i z tym się nie dyskutuje. Umowy śmieciowe lub działalność gospodarcza. Wszechobecne kumoterstwo, plotkarstwo, nastawianie jednych przeciwko drugim to codzienność. Faktem są posady znajomków, czy rodziny wyszukujących sobie zajęć zastępczych w momencie gdy Ty masz tyle obowiązków, że nie masz w co ręce włożyć. Sprzedaż to ostatnia rzecz na jaką masz tam czas a plany nie realne do osiągnięcia. Stąd duża rotacja i frustracja pracowników. Nikt tam nie docenia umiejętności i zaangażowania.

ByłyPracownik

Szef serwisu oraz kierownik bok dobrali się idealnie, głupota za głupota ciągnie. Nie potrafią nigdy niczego logicznie wytłumaczyć, wspomóc tylko oskarżać i straszyć kolejnymi cięciami z pensji. Nie dziwi mnie fakt, że jest tam taka ciągła rotacja pracowników bo tak to się kończy jak się nie szanuje pracowników i wykorzystuję "stołek" dyrektora,kierownika. Nawet porządnego szkolenia bądź wprowadzenia w dział nie potrafią zaoferować na poziomie bo sami nie maja pojęcia co robić. Mistrz serwisu ... jest chyba tak bardzo zastraszony przez szefa serwisu, że boi sie nawet powiedzieć ostatniego słowa. Ciagłe przekleństwa i szykanowanie z tego człowieka ...aż robi się przykro jak się na to patrzy. Panie Prezesie prosze w końcu naprawdę może zastanowić się nad zmianą stałego składu i wysłac co poniektórych już na emeryturę bo po prostu wprowadzaja niezdrową atmosferę do firmy. Dlaczego ktoś kto naprawdę nie potrafi nic zrobić, i tylko przekrzykuje swoję niby rację pozwala sobie na takie panoszenie. Na Pana przyjazdy każdy stoi jak na szpilkach i się pięknie uśmiecha lecz na codzień i w rzeczywistości tak nie jest.

@ByłyPracownik

@ByłyPracownik Istnieją jakieś pozytywne strony zatrudnienia w Bemo-Motors? Jest jakiś aspekt o którym nie wspomniałeś? Może jakieś benefity?

ByłyPracownik
@Kamila

tak,dostajesz kartę podarunkową aż na 100 zł do wykorzystania w Tesko .

@ByłyPracownik

Totalnie nieaktualne informacje... Bony o duzo wiekszej wartości i nie do tesco a karta sodexo...

Gnomek

Nie polecam nikomu tej firmy totalna porażka nieporozumienie. Zarobki to katastrofa. Zero szkoleń podejście do pracownika to tragedia. Szkoleń brak. Zatrudniają i ludzie odchodzą sami po kilku miesiącach. Atmosfera jest straszna. Odradzam wszystkim

Gilbert

Ta firma to porażka szkoda nerwów i czasu pieniądze lepsze dostaniesz w supermarkecie. Brak szacunku to codzienność. Tak śmieciowego traktowania przez pracodawce jeszcze nie spotkałem nigdy w życiu

Mariusz Białoń

Polecam przedstawiciela firmy Pana Piotra Gos. Profesjonalne i rzetelne podejście do klienta.

@WKURBYLYPRACOWNIK

Totalna porażka. Brak czegokolwiek począwszy od ubrań roboczych po pomoc od kierownictwa. szkolenie polega na tym że sam musisz się wszystkiego uczyć a osoby ze starszym stażem nie maja czasu żeby ci pomóc bo tyle jest pracy. Umowa na najniższą krajową a reszta rozliczana w premiach zależnych od kierownika który nie ma zielonego pojęcia co robi. Kierownictwo tylko patrzy jak cie tu wyd....na pieniądze. Brak szacunku do człowieka. Człowiek zapier....jak wół roboczy za marne pieniądze. Brak jakiejkolwiek organizacji i brak możliwości dialogu z kierownikiem p......m. Facet nie ma pojęcia o niczym, jedyne co umie to liczyć zarobione z naszych premii pieniądze. Dziwnym trafem zawsze na koniec miesiąca ginęły wartościowe rzeczy w magazynie a koszty oczywiście ponosili za to wszyscy pracownicy. Odradzam pracę w tej firmie.

Adwa

Pracowałem, w kilku serwisach ASO. Nowy młody pracownik ma lepsze warunki pracy niż stary . Tutaj nie szanuje się starego pracownika. Rotacja ogromna .W Warszawie trzeba się 3 razy zastanowić czy jest sens podjąć współprace.Jest tam taki z metra cięty co powinien zastanowić się nad swoim postępowaniem w stosunku do podwładnych.Brak kompetencji przełożonego sprawia, że jest tak aby przetrwać, oraz aby mu głowy nie zawracać.Na ogół wiecznie nie spełnione normy, nie wyrobione godziny, nie wyrobiony plan. Przez to powstaje kolesiostwo,lizusostwo. A jeżeli ktoś się odezwie cyk po premi , albo go zgnoić .Ogólnie atmosfera z pracownikami z firmy bez zarzutów.

@Adwa

Dziękuję za Twoją opinię. Na jakie zarobki może liczyć nowy pracownik w firmie Bemo-Motors? Czy poza możliwością zdobycia premii pracodawca oferuje jakieś benefity?

Paluszek

Dzień Dobry, Na wstępie chciałbym odradzić wszystkim osobom którzy planują rozpocząć prace w Grupie Bemo tym bardziej w oddziale w Warszawie. Dno dna i niżej chyba nie można upaść. Miałem okazję przepracować tam rok i już zdąrzyłem zauważyć jak bardzo nieprofesjonalni i nieodpowiedni ludzie są na nieodpowiednich stanowiskach. Aby osiągność "jakikolwiek" ochłap trzeba wiedzieć z kim trzymać i do kogo fałszywie się uśmiechać. Fałszywość w tej firmie to fundament na którym jest budowany zespół lub po rodzinie. Przełożeni szukają problemów nie tam gdzie powinni i zamiast zając się naprawdę swoimi solidnymi obowiązkami potrafią jedynie przeglądać strony z butami, grać w pasjansa lub chodzić całe dnie po salonie i lansować swoją głupotę. Rozpoczynająć tam pracę po pierwszym tygodniu można już poznać życiorys każdego pracownika wystarczy się przejść na papierosa a tam samych zainteresowanych nigdy nie brakuje. Moim skromnym zdaniem niektóry osoby w ogóle nie powinny już uczestniczyć w życiu firmy bo tylko psują zdrowie i odbierją energię. Człowiek naprawdę stara się zająć swoimi obowiązkami a tzw." siwy pan" utrudnia to swoimi wymyślonymi fanaberiami które tylko w jego głowie powstają. Jeśli nie jesteś ciotką, babką swatką ... nie masz co liczyć na żaden awans ponieważ polityka tej firmy jest taka" zamiast utrzymać pracownika lojalnego, pracownitego, obeznanego ze strukturami - zwolnijmi go ! zatrudnijmy moją kuzynkę piątą wodę po kisieli która nigdy nie miała styczności z komputerem" Jeśli chodzi o pieniądze ... brak komentarza. Każda wypłatę trzeba dokładnie przeanalizować, i upominać się o swoje.

Jan

Firma Bemo Motors to jeden wielki żart. Pensja z miesiąca na miesiąc coraz mniejsza, zwykła (usunięte przez administratora) Co innego na rozmowie, co innego na umowie, a jeszcze co innego w rzeczywistości. Jeden wielki przekręt i brak szacunku do pracownika. Człowiek chce pracować w dużej, dobrze prosperującej firmie, a traktowany jest jak śmieć. Wypłata ustalana według "widzimisię" pana z Poznania, według chorych regulaminów i planów niemożliwych do realizacji- na tej podstawie oceniany jest cały dział, włącznie z tymi, którzy nie mają kontaktu ze sprzedażą. Czy to jest normalne? Raczej nie. Polecam nadal traktować tak ludzi, upadniecie szybciej niż wam się wydaje.

@Jan

Ustalenia na umowie powinny być takie same jak w rzeczywistości. Czy te rozbieżności dotyczą tylko wynagrodzenia? Napisz proszę coś więcej.

Lenador

Nie polecam pracy w tej formie słabe warunki finansowe. Plany nierealne do wykonania. Cały czas kontrole z Poznania. Bardzo fałszywa atmosfera. Kadrowa co przegląda Facebooka i udaje że pracuje siedząc w swoim akwarium. Jest też pewien Pan siwy co siedzi w kamerach i patrzy jak coś wypatrzy to kabluje do Poznania. Ogólnie traktują ludzi jak śmieci. Nie polecam nikomu szkoda Waszego czasu i nerwów. Mój komentarz dotyczy pracy w Warszawie oczywiście ???? a w Poznaniu z tego co wiem jest tak samo.

@Lenador

Skąd pewność że w Poznaniu też tak to wygląda? Szkoda, że praca w Bemo-Motors nie odpowiadała Twoim oczekiwaniom. Jakie warunki finansowe proponuje firma skoro uważasz, że są słabe? Napisz proszę coś więcej, może znajdą się też jakieś plusy pracy w tym miejscu? Liczę na Twoją odpowiedź.

pracownik najemny

Nie wiem jak jest w pozostałych markach grupy (choć pamiętam od czego grupa zaczynała i jak wyglądała w 2000 roku), ale w łódzkim premium (MB) jest tragedia. Z zewnątrz na bogato i profesjonalnie, wewnątrz słoma z butów wychodzi (są wyjątki)., ale niestety, nie ma tam profesjonalistów z wiedzą. Znajdziemy tam barmanów, handlowców od gaci, magazynierów na stołkach dyrektorów, samozwańczych dyrektorów, masę koordynatorów niczego, telemarketerów i innych specjalistów, którzy uważają, że złapali Pana BOGA za nogi w Mercedesie i pracują za najniższą krajową. Do tego rotacja pracowników i wszechobecne kolesiostwo. Doprowadzili nawet do tego, że sami nie wiedzą kto kogo jest kolegą i kogo można zwolnić ze stołka do którego się przykleił. Na przyjazd Pana Prezesa - kosi się trawniki i maluje trawę na zielono, a krawężniki na biało - a jak go nie ma to hulaj dusza... Tak ja to odebrałem. Oczywiście powtarzam nie wszyscy w tej firmie łapią się pod opis.

@pracownik najemny

Myślisz, że osoby, które poszukują firmy, gdzie będą mogły rozwinąć swoje umiejętności, odnajdą się w firmie Bemo-Motors? Pracodawca stawia przez nowo zatrudnionym pracownikiem wysokie wymagania, aby mógł się wykazać i wznieść na wyżyny swoich umiejętności? Chciałbym, abyś poddał ocenie tę kwestię.

Zostaw merytoryczną opinię o Bemo-Motors - Warszawa

• Jak się pracuje w Bemo-Motors?

Zobacz opinie na temat firmy Bemo-Motors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Bemo-Motors