AUTO1.com
3 119 382 5 1
Reklamacje

Witam, Czy wasze reklamacje są stale odrzucane ? Czy macie dość ping pongu mailowego ws uznania reklamacji ? Chętnie pomogę każdemu z Was. Wytłumaczę zasadę działania oraz wywalczę godziwa rekompensatę. Współpracuje z wieloma handlarzami, którzy maja po dziurki w nosie proszenia się o godziwa rekompensatę. W przypadku zainteresowania pozostawię prywatnego maila.

Tak4Nie2
@Reklamacje

Szanowny Panie, 30.07.2019 04:28 Kupiłem na Auto 1 Bmw z 2007, przebieg 207 tyś, za około 3 tysięcy Euro (pisało, brak szczegółowych ustaleń w trakcie jazdy testowej)przyjechał złom, hałasy ze sprzęgła - dwumasa, most tylny huczy, popsuty pilot, radio itp. Zgłosiłem w terminie 7 dni reklamację, ciągle dowody -wideo, badania komp.co kosztuje. Auto stoi otwarte na dworze jak je przywiozłem, pilot nie działa. Po miesiącu stwierdzili, że nic mi się nie należy i mam iść do opiekuna. Opiekun nie kontaktował się ze mną przez następny dni to dali paru nowych. Najnowszy dał voucher 400 euro - zakup min .za 4 tys euro, co nie pokrywa wynajmowania lawety na te ich dowody. Malex 10.09.2019 22:43 napisał: Zgłoś do sądu gospodarczego . Złóż pozew, Sąd właściwy jest sąd według przedmiotu sporu. Należy także zgłosić do UKOI !!! Proszę o pomoc w sprawie tego auta: Mój e-mail: emk69mirek@gmail.com, proszę o kontakt. Pozdrawiam Mirek2

Redford

Proszę o kontakt mam problem z Auto1 i ich wyceną Pozdrawiam phu-prym@o2.pl

Reklamacje
@Redford

Dzisiaj wieczorem skontaktuje się z Wami mailowo.

TakNie3

jurko

mam problem z auto1 mój mail. autocentruml@o2.pl

Tomek Nowy wpis
@Reklamacje

Witam Od 2 miesięcy bujam się z nimi w sprawie szkody, która powstała w czasie transportu.

Tomek Nowy wpis

tombo0022@interia.pl

Alan wrc Nowy wpis
@Tomek

ja kiedyś mocno cisnąłem bo też mi uszkodzili samochód w transporcie i uzyskałem rekompensatę ale teraz nie wiem jak to już załatwiją ale jeśli chodzi o auto1 nic nie zrobisz, co najwyżej dostaniesz Vocher

Alan wrc Nowy wpis
Nazwa działu: Reklamacje

Kupowałem samochody od Auto1.com.., aż do pewnego momentu, choć widziałem i czytałem różne opinie ale ignorowałem to.. Dotąd aż sam doświadczyłem prawdy na własnej skórze.. ZOBACZ PONIŻEJ (usunięte przez administratora) Przeprowadzają oględziny w taki sposób aby było jak najmniej mankamentów w prezentowanej ofercie! Reklamacje nie istnieją, przedstawiają siebie jako rzetelna firma lecz zero poszanowania dla swoich klientów. Samochody zostały w ofertach przedstawione tak aby nie można było wywnioskować w jakim są stanie.! Szukam osoby/firmy do działania przeciw AUTO1 (usunięte przez administratora)

Tak4Nie1
Alan wrc
Nazwa działu: Reklamacje

Kupowałem samochody od Auto1.com.., aż do pewnego momentu, choć widziałem i czytałem różne opinie ale ignorowałem to.. Dotąd aż sam doświadczyłem prawdy na własnej skórze.. ZOBACZ PONIŻEJ LINK DO (usunięte przez administratora) Przeprowadzają oględziny w taki sposób aby było jak najmniej mankamentów w prezentowanej ofercie! Reklamacje nie istnieją, przedstawiają siebie jako rzetelna firma lecz zero poszanowania dla swoich klientów. Samochody zostały w ofertach przedstawione tak aby nie można było wywnioskować w jakim są stanie.! Szukam osoby/firmy do działania przeciw AUTO1 (usunięte przez administratora)

Były Pracownik

Praca w tej firmie jest totalna kpina. Każdemu kto jakkolwiek się szanuje po prostu odradzam. Piszę z doświadczenia. Szkoda czasu.

Tak5Nie3
Nienajomy
@Były Pracownik

Zależy w jakim dziale pracowałeś :)

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Piotr

Poproszę o informację

Młody

Dzień dobry, Jak wygląda praca w dziale operacyjnym? Na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Tak1Nie5
@Młody

to wszystko zalezy ilu klientow (usunięte przez administratora) i ile czasu ci to zajmie.generalnie nic trudnego,wysylasz 2 maile do klienta i to wszystko.a jak dalelej klient bedzie pisac to go olewasz i po sprawie.

Tak13Nie3
Kamila
@anonim

A jak wyglądają warunki finansowe? Czy są one adekwatne do wykonywanej pracy i można liczyć na dodatkowe profity? Podziel się z nami takimi informacjami. To może okazać się bardzo przydatne dla nas.

TakNie5
Partner
Nazwa działu: Reklamacje

Firma posiada kapitał w.krs 5tys zł W razie problemu znasz odpowiedź.... Sąd właściwy Holandia nie trać czasu na pisanie emali

Tak11Nie
Robert

Witam czy mial ktos problem z dokumentami z Auto 1 kupiułem auto do tej pory czyli 5 miesiecy nie dotarły do mnie brify z Francjii TRAKINGODE wystawiony wyslane ale nigdy nie dotarły.... miał ktos podobny problem pozdrawiam?

Onn
@Robert

jak nie chcesz obudzic sie z reka w nocniku to daj sobie spokoj z taka firma. z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej. ja sobie ich darowałem. Opamietajcie sie Ludzie! bedzie płacz jak zapłacicie za samochody i nie bedzie ani kasy ani auta.

@Robert

Jaka jest odpowiedź firmy na reklamację dotyczącą braku dokumentów ? Na pewno składałeś ?

jahol
@Onn

aż tak żle już z nimi? jakieś konkrety napisz jak możesz.

TakNie

Kliknąłem na tą witrynę, żeby dowiedzieć się jak się pracuje w firmie auto1. Jestem zainteresowany podjęciem w niej pracy, a tu są informacje w większości niezwiązane z tematem zatrudnienia. T(usunięte przez administratora)

Tak1Nie3
berg
@Pracownik

super sie pracuje,wal smialo.bedziesz miec bardzo malo obowiazkow.jedynie jak wydymac klienta i jak z nim pisac maile.

Tak10Nie2
Roman

Widziałem w witrynie firmy, że oferuje także płatne praktyki, to świetna opcja dla studentów lub osób świeżo po studiach. Łatwo jest dostać pracę na pełen etat w AUTO1 po odbyciu takich praktyk?

@Roman

Praktyki: "Jak wydymać najwięcej ludzi w jak najkrótszym czasie" ? "jak prowadzić rozmowy z wydymanymi klientami" ? "Pozyskiwanie nowych klientów do wydymania" ? Może takie ?

Tak14Nie6
Jacek
@Roman

Proszę nie zważaj na Hejt jaki jest pisany przez różnych ludzi. Mają problemy emocjonalne :) Praktyki są oczywiście płatne i jeśli spełniasz wymagania to zarząd podejmuje decyzje o zatrudnieniu na umowę o pracę. Nie jest to trudne więc próbuj!

Tak5Nie17
@Roman

W firmie aktualnie jest wiele osób, które zaczynały jako praktykanci a teraz są etatowymi pracownikami, niektórzy z nich zaszli nawet do poziomu Team Leaderów. Jeśli sprawdzisz się w swojej roli i wykażesz odpowiednie zaangażowanie masz spore szanse na zostanie na dłużej. Tak jak ktoś napisał wyżej, nie zważaj na opinie klientów, którzy wylewają tutaj swoje frustracje związane z wtórnym analfabetyzmem.

Tak4Nie15
@Roman

@Roman W firmie aktualnie jest wiele osób, które zaczynały jako praktykanci a teraz są etatowymi pracownikami, niektórzy z nich zaszli nawet do poziomu Team Leaderów. Jeśli sprawdzisz się w swojej roli i wykażesz odpowiednie zaangażowanie masz spore szanse na zostanie na dłużej. Tak jak ktoś napisał wyżej, nie zważaj na opinie klientów, którzy wylewają tutaj swoje frustracje związane z wtórnym analfabetyzmem

Tak2Nie3
borys
@Kapitan Yossarian

jak moze byc dobrze skoro firma zatrudnia kogo popadnie,ludzi ktorzy nie maja pojecia o motoryzacji.zalozy taki pajac krawat i za korpo szczura robi byle pare zeta wpadlo.jedyne co potrafi to wyslac maila kopiuj wklej.rownie dobrze moze pracowac jako akwizytor w kazdej branzy.caly obraz auto1 ludzi tam pracujacych - oszukujacych klientow.za pare zeta robia z siebie posmiewisko i pala nazwiska pod decyzjami czy odpowiedziami na maile.macie wy godnosc jakas ????

Tak9Nie2
@borys

@borys to jest forum poświęcone A1 jako pracodawcy, więc idź wylewać swoje żale, że używane powypadkowe auto które kupiłeś okazało się jakimś cudem powypadkowe i używane gdzie indziej

Tak3Nie6
jacy pracownicy tak firma
@Roman

solidna firma ma pracownikow stalych,solidnych,takich na ktorych moze polegac.a w auto1 non stop sa rotacje,przyjmowani sa ludzie przypadkowi byle zapchac miejsce.skoro jest tak super jak pracownicy opisuja to dlaczego tyle osob odchodzi ? jak potraficie myslec to odpowiedzcie sobi sami co to za firma.....

Tak6Nie
Mirek Z
@Kapitan Yossarian

No i pokazaliscie kolejny raz jaki stosunek macie do klientów. Nie dosc ze odrzucaja reklamacje to jeszcze obrażają! A to forum to żenada jakaś. Wam kazali to pisac za darmo czy dostajecie od tego jakies talary?

Tak5Nie2
Nazwa działu: Marketing

Dokładnie. Warto więc aby potencjalni pracownicy mieli świadomość tego w czym będą musieli uczestniczyć. Wasze prostackie wpisy doskonale zresztą to pokazują kto tam pracuje. W ciągu 1,5 roku miałem 4 ch opiekunów z czego 2 - ch wiem że odeszło z pracy. Z jednym mam kontakt do dziś i nie wspomina za dobrze tej firmy.

Tak7Nie1
Bwbw

Na 3 zakupione samochody jeden był ok. Pozostałe 2 to wraki. Reklamacje uznane voucher 200 euro zniżki przy zakupie kolejnej miny. Żenada

Klient
Nazwa działu: Handlowy

Banda oszustów i firma mająca swych klientów w bardzo głębokim poważaniu ... po prostu w (usunięte przez administratora) Licytujesz auto ... wygrywasz licytacje ... dostajesz potwierdzenie o wygraniu aukcji i akceptacji klienta... i nagle Twoje auto zostaje bez Twojej wiedzy ponownie wystawione na aukcji i szybko sprzedane za oczywiście dużo wyższą cenę ... Z tej śmiesznej firemki brak jakiejkolwiek reakcji. Ale czego tu wymagać od ciapatej firmy. Jaki wałściciel taki personel i zasady w firmie. STANOWCZO ODRADZAM licytować autka ... szkoda naszego czasu.

Tak17Nie2
Brando
@Klient

to nie pierwszy i nie ostatni ich taki numer.mnie kilka razy to samo spotkalo ale oczywiscie winnego nie bylo i zadnej odpowiedzi nie dostalem.oszukuja na czym tylko sie da byle zarobic,a to czy klient jest zadowolony czy nie to nie ma dla nich znaczenia.im wiecej wyrabanych klientow,odrzuconych reklamacji tym wiekszy zysk dla nich wiec to robia i robic beda dopoki ktos prawnie sie za nich nie wezmie. zupelnie jak na bazarze tureckim,egipskim czy tunezyjskim.ale co tam,allah ich pokara i zadnej dziewicy nie dosta na.......

Tak12Nie2

Wiecie czy AUTO1.com udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pomocny
@Pytanie

Zapytaj przełożonego. Czasem mozna, czasem nie.

haha
@Pytanie

ale masz wymagania..... jezeli dobrze bedziesz zbywac oszuka nego klienta,mydlic mu oczy to nawet tablet dostaniesz.

Tak6Nie2

Tak2Nie4
Michael
Nazwa działu: Handlowy

Seriously? above average salary? Please tell us from which country you are.

Nazwa działu: Marketing

Firma auto1 to typowy Turecki model biznesu dopóki płacisz jesteś "my friend" ale gdy tylko się odwrócisz albo poznasz się na oszustwie i dopomnisz się o swoje to jesteś wrogiem (zresztą ponoć oszukać nie wiernego to nie jest grzech). Tak to działa auta z wadami technicznymi sprzedawane jako 100% sprawne na tym to polega a będzie jeszcze gorzej - zobaczycie, to się kiedyś zawali z wielkim hukiem. Co za żałosna firma, która zatrudnia ludzi do pisania komentarzy.

Tak16Nie1
Lukáš
 Rekomendacja

I have been working for this company for 1 year. There is a great potential for your own development and you are free to share your ideas.

Tak4Nie5
Monika
 Rekomendacja

I´ve started working at Auto 1 company just couple months ago and I´m already very happy about it. Auto 1 has very friendly environment with dynamic work structure where you can find lots of opportunities for your professional and self development.

Tak3Nie3

Karol
Nazwa działu: Handlowy

Wreszcie jakas szczera wypowiedz w tej lawinie fake'ów.

Tak8Nie
Baranek
Nazwa działu: Finanse

Ciekawa sprawa z tymi 12 tysiącami. Moze pan napisac troche wiecej o tym jak Pana wyrolowali?

Zespół HR

Panie Michale, nie możemy zgodzić się z Pana opinią. Firma postępuje zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i zapisami w umowach. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zawsze zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, zespół HR

Tak1Nie11
Zaciekawiony

Dostałeś karę, że jestes w plecy tyle pieniędzy? Jest to bardzo ważny aspekt.

Konrad
@Zaciekawiony

To nie kara. W tej sprawie to firma się nie popisała. Oby zachowali sie profesjonalnie!

Zaciekawiony
@Konrad

Nie popisala, dlaczego? Nie znam sytuacji, a jest dosc interesujaca.

Viktorija

Ciekawa praca, przyjazna atmosfera.

Tak2Nie4
opinia

Cieszę się z możliwości podjęcia pracy w Auto1. Firma daje możliwość rostu, wypowiadania własnego zdania, możliwość dodatkowo szkolić języki, rozszerzać wiedzę dzięki organizowanym szkoleniom i to jest tylko mała część zalet, które proponuje Auto1. Zespół jest pomocny i koleżeński, same zalety aby iść do pracy z uśmiechem :)

Super praca

Pracodawca bardzo solidny. Wypłata jest na czas, są możliwości rozwoju i podróży. Jak ktoś chce to może uczestniczyć w szkoleniach i p[otem brać udział w wewnętrznych rekrutacjach. Są zajęcia z angielskiego. Serio fajna praca - polecam każdemu!

Tak3Nie8
Arnold
Nazwa działu: Handlowy

duże możliwości zarobku i rozwoju zależące tylko od samego siebie !

Tak4Nie7
Kirill
Nazwa działu: Handlowy

Almost 5 years in this company and happy to grow here.

Tak4Nie5
Dmitri
@Kirill

Good company to work for

Daniel
@Kirill

Very good and interesting job

Tak3Nie7
noname

good

Tak3Nie6
Peryskop

Robimy robotę i najbardziej podobają mi sie relacje partnerskie. Nasi partnerzy są mili i dzięki temu chce chodzić do pracy :)

Tak4Nie9
Arek
@Peryskop

To fakt, też wśród klientów poznałem wiele mega fajnych osób z którymi współpracuję do dziś :)

Jonny boy
Nazwa działu: Handlowy

Pracuję dla tej firmy od 2 lat. Pewnie, że może być lepiej, ale ogólnie jest w porządku. Atmosfera, przynajmniej w naszym biurze, jest dobra. Przepływ informacji jest dobry. Nigdy nie było żadnych problemów z finansami - wszystko jest zapłacone, podatki zapłacone.

TakNie8
Michał

Praca ok , nie widzę problemów. Wpisy poniżej są od osób które pewnie zostały zwolnione. Proceder przestępczy? Nie wypłacalna? Firma działa cały czas jak działała i będzie działać w każdym handlu może sie przydarzyć wpadka. Na grupie FB jest grupa fakt i przed czytaniem komentarzy należy uzbroić sie w popkorn i cole bo jest tam bardzo dużo spraw i nie każda jest zła. Dzięki połączeniu z siecią każdy może wpisać opinie nawet nie będąc pracownikiem więc jaki ma sens ciągnięcia komentarzy na tej platformie? Ja jestem zadowolony :)

Tak1Nie16
ziutek
@Michał

wpadka jasne ze moze sie przydarzyc ale w firmie auto1 to jest celowe dzialanie zeby zataic wady i uszkodzenia samochodow.falszujecie opisy,zdjecia robicie na oszusta zeby nie bylo widac waznych uszkodzen,dane z miernika lakieu sa falszowane,roki produkcji zawyzane.wiecie dobrze ze liczniki sa cofane a jednak swiadomie sprzedajecie takie auta. i ty to nazywasz wpadka? jak dla mnie i wielu innych to jest wyludzanie pieniedzy,okradanie klienta a to juz jest przestepstwo a nie wpadka.

@ziutek

Jak może być zatajony przebieg? To znaczyło by że kupujemy samochody i jedziemy je manipulować :D To jest karane więzieniem. Weź proszę ziutku daj spokój. Centralnie pracownicy w EU manipulują przebiegi hahahaha serio ogarnij sie! Samochody z Polski które są zerejestrowane możesz sprawdzić w CEPIK-u i jest to unijne rozporządzenie które ma za zadanie zniwelować takie przypadki. Jak kupujesz od Turka w Bawarii to zawsze patrzysz w ASO ile ma samochód przejechane? Czy patrzysz po zniszczeniach środka. Niestety Państwo Polskie utrzymuje sie na szczycie przekręconych liczników jeszcze dlatego export samochodów używanych jest bardzo niskie. Nie będę wdawał sie w dyskusje bo nie o to chodzi , każdy ma swoje zdanie ale jak napisałem powyżej to nie jest strona do jakiegokolwiek dyskutowania bo nikt nie wie czy osoba pisząca jest tym za kogo sie podaje.

@Michał

Szanowny Panie Michale, jak to co Pan pisze o Auto1 ma się do auta ,które u Was kupiłem , nie jest to zwykłe .........cytuję? 30.07.2019 04:28 Kupiłem na Auto 1 Bmw z 2007, przebieg 207 tyś, za około 3 tysięcy Euro (pisało, brak szczegółowych ustaleń w trakcie jazdy testowej)przyjechał złom, hałasy ze sprzęgła - dwu masa, most tylny huczy, popsuty pilot, radio itp. Zgłosiłem w terminie 7 dni reklamację, ciągle dowody -wideo, badania komp.co kosztuje. Auto stoi otwarte na dworze jak je przywiozłem, pilot nie działa. Po miesiącu stwierdzili, że nic mi się nie należy i mam iść do opiekuna. Opiekun nie kontaktował się ze mną przez następny dni to dali paru nowych. Najnowszy dał voucher 400 euro - zakup min .za 4 tys euro, co nie pokrywa wynajmowania lawety na te ich dowody. Malex 10.09.2019 22:43 napisał; Zgłoś do sądu gospodarcze . Złóż pozew Sąd właściwy jest sąd według przedmiotu sporu. Należy także zgłosić do UKOI !!! Proszę o pomocne opinie - pozdrawiam Mirek2

Tfu!
@Mirek2

Panie Michale, ile wpadło do prowizji za pozytywny komentarz ?

ziutek
@Michał

czlowieku,95% aut z wloch ktore sprzedajecie ma cofniete liczniki,dobrze o tym wiecie i swiadomie sprzedajecie te auta. samochody z francji czy z niemiec rowniez maja cofane liczniki tylko w mniejszym stopniu.jasne ze to jest karane ale wy swiadomie kupujecie takie auta i z ta swiadomoscia sprzedajecie dalej. skoro nic nie napisales na temat falszowanych opisow,zatajanych uszkodzen na zdjeciach,zawyzania rocznikow czy falszowania pomiarow z czujnika to rozumiem ze zgadzasz sie z tym.i chociaz w tej kwestii jestesmy zgodni.zawsze cos...... odpowiedz mi na pytanie jaka wy ponosicie odpowiedzialnosc za to? dlaczego nie wywiazujecie sie z obowiazkow sprzedawcy o ktorych kiedys tak ladnie napisaliscie w swoim regulaminie a dzis tego juz nie ma?

Tak4Nie1
@ziutek

Moze I licznika sa czasem cofniete ale kto nie cofa???

TakNie3
Tfu

Co to w ogóle za argumentacja ? Hahahah idi.ota

P.
Nazwa działu: Finanse
@Michał

Firma będzie działać dopóki odpowiednie służby skarbowe się tym nie zajmą (tym fakturowaniem i kombinacjami podatkowymi). Zastanawiam się jak to możliwe, że jeszcze to nie nastąpiło. Samochód sprzedaje firma z Włoch a za przygotowanie dokumentacji i samochodu faktury wystawia firma z Niemiec. Wszystkie firmy i tak należą do tego samego podmiotu a chodzi tylko o eksportowanie podatków do Polski (import usług - odwrotne obciążenie). Rezultat to bałagan i zawyżone zobowiązania podatkowe po stronie polskiej zarówno na VAT jak i na PIT. Na fakturach nie podają już nawet podstawy prawnej z której skorzystano przy zwolnieniu z VAT - przy kontrolach będą problemy. Mało kto zdaje sobie sprawę, że to że ktoś na fakturze napisał sobie import usług wcale nie oznacza, że kontrola nie może tego podważyć. To na nabywcy ciąży obowiązek prawidłowego rozliczenia transakcji. Jest już wydana jedna interpretacja w której Izba Skarbowa podważyła ten schemat traktując wszystkie te firmy jako jeden podmiot. Te wszystkie "usługi" powinny być w cenie samochodu i doliczone do ceny i pokryte marżą w kraju sprzedawcy- TAK to robią inne "poważne" firmy !!!

Tak13Nie
@Mirek2

Z jakiego kraju to auto ?

@123

Włochy, no tragedia. Problem jest jak pisałem w niezgodnym ze stanem rzeczywistym opisem auta. Jeszcze straciłem pieniądze i czas na te ich filmiki i fikcyjne reklamacje. Przemysław Sz...….Dział Operacyjny.- stwierdził że mi się nic nie należy. Zwykłe (usunięte przez administratora)

@Mirek2

(usunięte przez administratora) Te wszystkie ople z dzwoniącymi łańcuchami opisane bez zarzutu a na video jeszcze dobrze nie odpalony silnik już gaz i gaszenie zanim zdąży zejść z obrotów - w Niemczech każdy taki jest opisany z adnotacją (głośna praca silnika). Pan nagrywający filmik jak dyrygent pokazuje ręką właścicielowi który siedzi w środku kiedy ma gazować. Pozatym pomiary lakieru - pokazuje się miejsca gdzie jest 200 a nie te gdzie jest 800. Śmiechu warte.

Tfu
@Mirek2

Jaki Przemysław ? Wypisz nazwiska wszystkich łobuzów z działu reklamacji !! Niech się wstydzą.

Tak1Nie2
NO CÓŻ
@Michał

NO JASNE ZE PAŃSTWO POLSKIE UTRZYMUJE SIĘ NA SZCZYCIE PRZEKRĘCONYCH LICZNIKÓW DLATEGO MIN ZE LUDZIE KUPUJĄ SAMOCHODY OD O SZUST ÓW TAKICH JAK AUTO 1.JEDYNYM SPOSOBEM NA ZNIWELOWANIE TEGO TO JEST WYELIMINOWANIE TAKICH FIRM JAK AUTO 1. KRÓTKO MÓWIAC NALEZY POZAMYKAĆ ICH TO BĘDĄ MIEĆ CZAS NA PRZEMYŚLENIA....

Tak4Nie
TFu1
@NO CÓŻ

Wasze firmy zapewne są nieskazitelne i robicie wszystko prawilnie :/ Państwo Polskie powinno sie za Was wziąć bo sprzedajecie zatajone wady jeszcze gorsze niż na jakiejś platformie. Kupiłam samochód od jednego komisu i po przejechaniu niecałych 200 km padł silnik! Do tej pory sie sądze z komisem który ma NAJELPSZE opinie w mieście. Mój znajomy kupił u kolejenego i podobna sytuacja (ASO , pierwszy właściciel! ) Sytuacja taka sama i jeszcze gwarnacje dawał co mógł ją wsadzić sobie w *******. Wszyscy jesteście siebie warci!!!!!

TakNie7
@ziutek

Nie zgadzam sie w żadnym stopniu! Każdy samochód ma na FV przebieg który jest udokumentowany i przekazywany do urzędu. Na aukcji w każdej sytuacji widać VIN pojazdu i osoby które mają dostęp do historii mogą zawsze go sprawdzić, działamy na tej samej zasadzie co każdy komis prowadząc skup pojazdów. W takim razie jaką mamy jako AUTO1 odpowiedzialność? My odkupując przepisujemy sobie paragrafy odsprzedająć pojazd dalej. Szczerze to nie chce wdawać sie w dyskusje które do niczego nie prowadzą. Państwo macie swoje racje ale uważam, że oglądając programy na TVN Turbo więcej będzie przekrętów przez komisy niż przez nas dlatego jest taka renoma o Polskich samochodach i to psuje biznes wszystkich nie tylko nasz ale i Wasz (choć nie wiem czy "Ziutek" , TFU i inni podpisujący sie karykaturalnymi nickami to właśnie osoby handlujące samochodami)

Tak1Nie1
@TFu1

Szanowny Panie, Ja kupiłem 7 samochodów w tym 1 dla siebie od Państwa i z żadnego innego źródła. Wszystkie miały poważne wady, które były nie opisane przez Państwo. Tragedią jest BMW z 2007 o którym pisałem (Totalny złom - naprawiam do dzisiaj)i oczywiście nie uznaliście reklamacji. Kto tu jest kogo wart, bo ja naprawiam te wasze opisy "brak szczegółowych ustaleń podczas jazdy testowej". Jak nazwać taką Firmę jak AUTO1 i pracownika TFu1?

szymanski
@Mirek2

bo ja pracuje w firmie auto1 i dla firmy auto1.moim zadaniem jest odrzucenie jak najwiecej reklamacji lub daniu wam ochlapow tj voucherow na kolejnie smietniki z zatajonymi wadami.za to mam premie.wiem tez ze firma (usunięte przez administratora) jak tylko moze zeby zarobic jak najwiecej wiec nie liczcie ze ktos uczciwie was potraktuje przy skladaniu reklamacji.

Tak2Nie3
$$$
@szymanski

Podpisuj sie lepiej swoim nazwiskiem. Jak masz jakieś żale zwiazane z tym ze firma twoja firma nie prosperuje tak jakbys chcial to moze warto rozwazyc zmiane branzybi przerzucic sie na łopatę. Takich ludzi tez potrzeba.

Tak3Nie2
zenek
@TFu1

no widzisz,zapewne kupilas auto pochodzace z auto1.masz nauczke ze trzeba kupowac now w salonie jak sie nie znasz.w polsce wsrod kupujacych to sa smi lowcy okazji,ktorzy oczekuja idealu za bezcen.nie zal mi ciebie wcale....

Tak5Nie3
MALEX KOMIS
@zenek

PRZYJEDZIE PORA NA ZARZĄD .POLSKI ODPOWIADA Z DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE.. NO KAPIATL 5 TYS

Tak6Nie
MIREK 2
@$$$

Szanowny Panie, obrażanie ludzi to specjalność pracowników Auto1. Już pisałem o tym wcześniej. Co do meritum, to boli prawda, jak tu spać jak ma się tyle o...... (i tak wykropkują)na rękach.

Tak2Nie1
Krzysiek
@MIREK 2

Jak handlarz moze zarzucać komus o szu stwa. To tak jakby prostytutka przestrzegala przed seksem pozamalzenskim.

Tak1Nie3
@Michał

Szanowny Panie, pomijam Pana język i argumentację, jest tyle warta co Pan opinia. Co do handlarza ,to jeśli jest to obraźliwe to od kogo kupiłem 6 aut, to auto1 jest tu mega ,hiper handlarzem. Co do oszu stwa to: 13.04.2019 kupiłem na Auto 1 Bmw z 2007, przebieg 207 tyś, łącznie za około 3 tysięcy Euro (pisało, brak szczegółowych ustaleń w trakcie jazdy testowej)przyjechał złom, hałasy ze sprzęgła - dwu masa, most tylny huczy, popsuty pilot, radio itp. Zgłosiłem w terminie 7 dni reklamację, ciągle dowody -wideo, badania komp.co kosztuje. Auto stoi otwarte na dworze jak je przywiozłem, pilot nie działa. Po miesiącu stwierdzili, że nic mi się nie należy i mam iść do opiekuna. Opiekun nie kontaktował się ze mną przez następny dni to dali paru nowych. Najnowszy dał voucher 400 euro - zakup min .za 4 tys euro, co nie pokrywa wynajmowania lawety i badań na te ich dowody. Auto naprawiam do dzisiaj. KTO TU JEST OSZUS TEM?

Tak3Nie2
Riko
Nazwa działu: Handlowy

Co to za firma,sprzedali mi auto z cofnietym licznikiem i uszkodzeniami nadwozia ktore nie byly oczywiscie zaznaczone w opisie ( staly ich numer ).udowodnilem im to i nawet zaproponowalem ze zgodze nie na rekompensate 1000 euro bo moge to auto sprzedac na ukraine.a ci osz us ci pisza ze moga mi dac 400 euro i po sprawie.co za id io ci. nie dosc ze czlowiek idzie im jakos na reke mimo ze na zywca waly robia to jeszcze dalej chca wy (usunięte przez administratora) c i umyc rece.no nie tym razem....teraz to zabierzecie to auto i stracicie wiecej.wy na prawde nie macie zadnej godnosci i honoru? kto u was pracuje? z czego wy ludzie jestescie zadowoleni piszac jak to super firma? jak za takie decyzje was nagradzaja to napiszcie szczerze ze firma wam placi za (usunięte przez administratora) i okr ada nie klientow.im wiecej takich klientow tym wyzsze bonusy.....

Nazwa działu: Handlowy

Każdemu nalezy sie druga szansa! Ja nie wierze by mial on na koncie jakies oszustwa i wyludzenia. U nas radzi sobie bardzo dobrze i jest jednym z najlepszych sprzedawców

ilczek
@A.

haha,monopol na o szustwa i wy lu dzenia ma firma auto1 i nikt nie moze byc od nich lepszy w tym.....

A
Nazwa działu: Handlowy

W dziale handlowym dobrze placom chyba najlepiej w firmie nikt tu nikogo nie (usunięte przez administratora) mamy wyplate na czas i nawet premie niby kiedys prowizje byly lepiej liczone ale zle nie jest do tego dochodzom socjale takie jak owoce we wtorki karta fitsport i zdrowotna i ubezpieczenie no i kawa z ekspresu jest niby za wszystkie trzeba zaplacic ale nie sa to duze pieniadze mogło by byc lepiej ale trzeba sie cieszyć ze cokolwiek szkoda tylko ze jak sie wyjdzie na dwor w przerwie to odrabiac minuty trzeba

Tak4Nie3
Klient
Nazwa działu: Handlowy

I jak widać "płacom" od ilości nie od jakości. Ps. Wczoraj odebrałem auto w opisie bezwypadkowe klapa/błotnik na czujniku pod 800. Klima dziurawa bez gazu nic w opisie, zawieszenie stuka, silnik/skrzynia w oleju auto po gradobiciu (coś niby pokazali ale tak żeby za wiele nie było widać). Samochód za ok. 4000e

Tak7Nie
Malex
@Klient

Bravo I kupisz następne zapewne Dostaniesz kartkę lub stwierdza że stan samochodu był odznaczony w systemie jako zły.. Stado baranów

@Malex

Ale trzeba czytac opisy jak jest ze silnik uszkodzone to trzeba wziac pod uwage ze i skrzynia i sprzęgło i inne podzespoły moga byc do wymiany trzeba myslec

Tak3Nie1
aber
@A.

i takie cos pracuje w auto1,obraz nedzy i rozpaczy.widac kogo tam zatrudniaja.....

Tak5Nie1

Zostaw opinię o AUTO1.com - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie