Opinie o OVB w Warszawa

firma finansowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OVB w Warszawa

Bartek

Czy Jest aktywna rekrutacja ? Można się z Państwem spotkać ?

@Bartek

Szanowny Panie Bartku, poprosimy o informację mailową w tej sprawie na adres centrala@ovb.com.pl. Pana prośba zostanie przesłana do oddziału, który aktualnie prowadzi lub w niedalekiej przyszłości będzie prowadzić procesy rekrutacyjne. Bardzo chętnie się z Panem spotkamy. Serdecznie pozdrawiamy OVB Allfinanz Polska

Dominika

OVB to firma, która posiada ponad 25 lat doświadczenia i jest pionierem w zakresie kompleksowego doradztwa Allfinanz w Polsce. Sądzę, że na pewno wielu z Was zastanawia się nad podjęciem pracy w tym przedsiębiorstwie, a to dobrze się składa, bowiem właśnie prowadzą rekrutację. Odsyłam Was na ich stronę internetową, na której znajdziecie wszystkie niezbędne informacje: https://www.ovb.pl/kariera.html Poczuliście się zachęceni? Napiszcie, co o tym myślicie.

Kaśka
@Dominika

To jest link do formularza. A może powiesz, na jakie stanowiska szukają ludzi.

@Kaśka

Pracodawca, jakim jest OVB oferuje pracę na stanowisku ich doradcy. Jako niezależny Doradca Finansowy OVB będziesz miała szansę na indywidualny rozwój, a dzięki swojemu zaangażowaniu również szansę na współtworzenie europejskiego sukcesu tejże firmy. Musisz jedynie wypełnić formularz, wysłać CV i po prostu czekać na odpowiedź. Byłabyś zainteresowana pracą w takim charakterze?

@Dominika

Szanowna @Gonia Dziękujemy za miłe słowa. Zadowolenie klienta i realizacja jego celów jest najważniejszym ogniwem naszej pracy dlatego zawsze staramy się w pierwszej kolejności zadbać o jego potrzeby. Wszystkie opinie są dla nas bardzo istotne. Jesteśmy dla Państwa dostępni i zachęcamy do kontaktu na adres centrala@ovb.com.pl Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

cfghhr
@OVB Allfinanz Polska

Wysłałem maila, czekam na odpowiedź

@cfghhr

Szanowny @cfghhr, Dziękujemy za informację. Odpowiemy na wiadomość do końca jutrzejszego dnia. Pozdrawiamy serdecznie OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

Serdecznie witamy wszystkich Użytkowników platformy GoWork.pl szukających opinii oraz informacji o firmie OVB Allfinanz Polska. Bardzo dziękujemy za Państwa wpisy. Dokładamy wszelkich starań, by być wszędzie tam, gdzie podejmuje się zagadnienia związane z pracą w naszej firmie. Wykorzystując nowy środek komunikacji, chcemy przedstawić kompletny i rzeczowy obraz pracy w naszej firmie. Dostrzegliśmy, że poruszają Państwo różne kwestie dotyczące oferowanych przez nas warunków zatrudnienia. Jako rzetelna, odpowiedzialna firma pragniemy odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Uważamy, że dialog pozwoli Państwu poznać OVB, naszą wizję i nasze wartości. Chcemy wciąż się doskonalić, dlatego słuchamy Państwa cennych sugestii, aby wyciągnąć z nich wnioski. Jesteśmy gotowi na konstruktywną krytykę, bo wierzymy, że pokazuje ona obszary, nad którymi warto pracować, a na tym nam szczególnie zależy. W związku z tym, wszelkie trudne i wymagające wyjaśnienia kwestie prosimy opisywać na adres centrala@ovb.com.pl. Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

Myszka

Bardzo dobra firma z zakresu doradztwa finansowego do jakiej trafiłam. Kompleksowa opieka, super atmosfera i bardzo dobre podejście doradcy. Trafiłam przypadkiem do tej firmy i bardzo mile się zaskoczyłam.

@Myszka

Świetnie, że chwalisz sobie usługi świadczone przez tę firmę. Gdy zajdzie taka potrzeba, ponownie z nich skorzystasz? Na oficjalnej stronie OVB zauważyłam, że prowadzą otwartą rekrutację: https://www.ovb.pl/kariera.html Może ktoś z Was brał tam udział ostatnio w rekrutacji i powie, w jakiej atmosferze ona przebiegała?

Ala
@Dominika

Ja jestem po trzech spotkaniach rekrutacyjnych. Pierwsze z przedstawicielem regionu i dyrektorem okręgu. Zadawali pytania odnośnie mojego doświadczenia moich planów na przyszłość jeśli chodzi o karierę. Podali kilka przykładów swojej pracy i sposobu działania oraz przedstawili moje możliwości w tej firmie. Po dwóch dniach zostałam zapytana o decyzję. Zostały przekazane mi materiały. Zostałam wstępnie wdrożona. A pojutrze mam egzamin i mogę zacząć działać. Przedstawiciel regionu w stałym kontakcie odpowiada na wszelkie pytania. "w życiu można żałować tylko tych rzeczy, których się nie spróbowało" :) Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

@Ala

Bardzo Ci dziękuję za ten wpis. Podeszłaś do sprawy poważnie i w sposób merytoryczny opisałaś, jak w OVB przebiega cały proces rekrutacyjny. Mam nadzieję, że praca w tej firmie spełni stawiane przez Ciebie oczekiwania. A może orientujesz się jeszcze, czy zatrudniają tam ludzi bez jakiegokolwiek doświadczenia zawodowego?

Tyśka
@Dominika

Tak zatrudniają bez doświadczenia, jednym z warunków przyjęcia jest ukończenie szkoły średniej. Później jeżeli Cię przyjmą dostajesz od nich szkolenia na których zdobywasz wiedzę, która jest Ci potrzebna do pierwszego etapu pracy. Na początku ogólna później bardziej szczegółowa. Ja tak miałam gdzie jeszcze studiuję i w zupełnie innej dziedzinie i na spokojnie wszystkiego się nauczyłam ????

Myszka
@Dominika

Tak, bez wątpienia skorzystam z ich usług nie raz ;) jestem w stałym kontakcie z osobą która zajmuje się moimi sprawami i to tu cenię najbardziej :D Polecam w 100%

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
dominik87

Rzetelna, profesjonalna i uczciwa firma. Aktualnie zmieniłem branże, ale dużo się w tej firmie nauczyłem rzeczy, które przydały się w dalszej karierze w innym kierunku.

Bolek

Widac ze cala ta firma to jedno wielkie oszustwo. Nikt sie nie zastanawia dlaczego oni wrecz prosza Cie o to zeby u nich pracowac? Bylem ostatnio na spotkaniu na ktore zwabiono mnie ankieta o pracy idealnej. Myslalem ze to agencja posrednictwa pracy ale nie. To jakas sekta z banda nawiedzonych zombi. Szkoda mi ludzi ktorzy w to wchodza. Ale wszystko trzeba w zyciu przezyc na wlasnej skorze.

Lubię atmosferę w OVB za: Indywidualne podejście do klienta, pracuje tam moja znajoma, mowi że nigdy tej pracy nie zamieni na żadną inną. W przyszłym miesiacu też chciałąbym spróbować.

malinaa

Moim zdaniem firma, która faktycznie pomaga w oszczędzaniu i zabezpieczeniu swojej przyszłości. Jeśli macie wątpliwości - można po prostu spróbować, co nic nie kosztuje. Ale jak najbardziej POLECAM. Moje sugestie dla OVB: Róbcie dalej swoją robotę! ???? Lubię atmosferę w OVB za: Pomoc wszystkich współpracowników

Siwerzak

Nie polecam w 100%. Pseudo szkolenia w małym wynajętym biurze sa naprawdę smieszne.. pranie mózgu nawet im za dobrze nie wychodzi, łapią sie na to tylko osoby ktore sa naprawdę słabe psychicznie. Prawda jest taka ze zarabiają tylko Ci wysoko bo im nic nie grozi ty zdobywasz klientów dostajesz śmieszna prowizje a prawda jest taka ze jak klienci przestają płacić to im to musisz zwrócić. Śmiech na sali.. nie polecam ;)

nnn
@Siwerzak

jeśli sprzedajesz tak, że klient przestaje płacić , to prawdopodobnie coś zrobiłeś źle... Dlaczego? Uświadomiony klient, zwykle dostrzega sens tego produktu i jest mu wierny.

Henry

Jeśli komuś nie odpowiada taka praca to przecież nie musi tu pracować. Tyle osób tu pracuje i nie narzekają!!

Help me

Hej, Firmę OVB znam nieco ze swojego doświadczenia, a więcej- bliska mi osoba (BMO) wciągnęła się w to na maksa. Opiszę jak to wygląda z moich obserwacji. BMO jest już tam parę ładnych lat. Nieustanne szkolenia w soboty, gale OVB w mających robić wrażenie obiektach, spotkania gdzie otrzymuje się certyfikaty zdobycia następnego stopnia, np. kierownik okręgu. A wszystko to okraszone "samorozwojem" i couchingiem. BMO nie dostaje stałej wypłaty, wszystko uzależnione jest od ilości podpisanych umów i prowizji od nich. Zdobycie jakiegoś stopnia zwiększa tylko procent otrzymywanej prowizji. Podczas odebrania certyfikatu wszyscy klaszczą, poklepują po plecach. Na wszelkie gale itp. musisz dojechać sobie sam. Nigdy nie wiesz ile zarobisz. Co śmieszne, jako pracownik ds. ubezpieczeń NIE jesteś ubezpieczony przez firmę. Musisz dojeżdżać do klienta, a nawet wtedy nie masz pewności że podpisze on umowę. Twój kierownik zachęca do samorozwoju. Czytasz więc książki typu "Jak osiągnąć sukces". Nie jedną, a kilkadziesiąt w ciągu roku. Oglądasz motywujące filmiki na YT. Chcesz wciągnąć "pod siebie" jak największą ilość osób, rodzinę, kolegów. Daje to bowiem więcej punktów do następnego szczebla drabinki. Gadasz więc o tym jak nakręcony każdej napotkanej osobie. Rodzina śmieje się z Ciebie po cichu, a koledzy mają Cię za akwizytora, tracisz ich. Na każde pytanie czy naprawdę tam zarabiasz i czy chcesz to robić całe życie, obruszasz się. To cała rzeczywistość z którą niestety, muszę się mierzyć. Do BMO nie trafiają groźby, prośby, nic. Przedstawianie niepewnej przyszłości czy pytania "a co jak już dojdzie rodzina, dzieci, za co je utrzymiesz?". Jeżeli ktoś kogoś wyleczył z tej obsesji i choroby która jest OVB niech mi pomoże, proszę. Szkoda mi BMO, bo mimo wszystko jest to osoba z dużym potencjałem... Pomóżcie...

@Help me

cześć, jestem w podobnej sytuacji, odezwij się na priv, lub mail majewskyyy5@gmail.com

Dominika

@Piotr Piekarski cz w takim razie umowa, jaką się podpisuje w żaden sposób nie wskazuje, na bycie zatrudnionym dla OVB? To dość specyficzna sytuacja, możesz napisać o tym trochę więcej? Czy w takim razie umowa ta jest podpisywana na okres próbny, czy nie jest obostrzona terminem?

Dominika

@Piotr Piekarski Nadal zachęcam Cię do podzielenia się informacjami na temat OVB na forum. Myślę, że wielu użytkowników będzie nimi zainteresowanych? Jeśli tylko możesz napisz, proszę, jaką formę umowy oferuje OVB, jaki jest system wynagradzania, jaka jest atmosfera. Naprawdę każda nawet najdrobniejsza informacja może być bardzo cenna dla potencjalnych kandydatów do pracy.

Piotr Piekarski
@Dominika

Z moich doświadczeń firma nie oferuje ani umowy o pracę ani umowy zlecenie bądz umowy o dzieło , podpisujesz umowę która zobowiązuję firmę do wypłacania Ci prowizji za podpisane umowy z klientami . Kariera w OVB zaczyna się od spotkania z osobą współpracującej z firmą . Nowa osoba wystarczy że ma wykształcenie średnie i może zacząć działać z firmą . Na początku jest pierwsze spotkanie informacyjne ,i potem rozpoczyna się okres 3 tygodniowych szkoleń na której Dyrektorzy Okręgu przedstawiają nam firmę i jak działamy wszystko kończy się egzaminem z wiedzy . Aby wypłata wpłynęła na konto trzeba zdać przynajmniej jeden egzamin z wiedzy o produktach Towarzyst Ubezpieczeniowych z którymi współpracujemy. Atmosfera przynajmniej moim zdaniem jest naprawdę fajna ludzie sobie pomagają . Pierwszego klienta miałem w pierwszym tygodniu Jeśli macie jakieś pytania odnośnie współpracy z firmą OVB napiszcie

Jakieś informacje o rekrutacji podpowiecie?

Piotr Piekarski
@Zainteresowany

napisz do mnie na e-maila : piekarski001@gmail.com

żółw

itam, Z góry proszę o nie hejtowanie mojej wypowiedzI Od 2010r nie pracuje w OV,B - o ile można nazwać to pracą W maju 2011r dostałem pierwsze wezwanie do zapłaty na kwote 4090zł Napisałem pismo o rozłożenie tego na raty ponieważ nie było mnie stać zapłącić to jednorazowo. Podkusiło mnie jednak żeby nie podpisywać harmonogramu spłat. spłacałem po 409zł przez 3 miesiące we wrześniu zaprzestałem spłate, uznałem ,że robią to bez prawnie, w grudniu 2013 r dostałem pismo z esądu - winny zapłać 12.000zł ponieważ więcej umów się rozwiązało. Cały czas nękała mnie firma altus. Odwołałem się od tego, sprawa trafiła do warszawy, po czym pierwsza rozprawa była w trybie zaocznym oddalona ponieważ OV.B nie złożyło odpowiedniego pełnomocnictwa. Firma dosłała dokumenty oraz złożyła apelacje od wyroku. Sprawa miała się odbyć 5.01.2016 - sędzina przyjęła wnioski oraz sąd nie wysłał do mnie informacji o tym żeby odpowiedzieć na pozew. Przyjeła moje zeznania oraz poprosiła o odpowiedź na pozew. Przełożyła rozprawe do 16.02.2016r Sprawa zajęła 3 minuty z zapytaniem sądu czy nie zmieniliśmy postanowienia w sprawie. Wyrok dnia 18.02.2016r g 14.55 Byłem naprawde w słabej formie ponieważ broniłęm się sam, złożyłem słabe wnioski oraz nie było to profesjonalne. Nadeszła ta godzina punktualnie.. Sąd zamyka sprawe ... wygrałem))) Powód: dla sądu pisma oraz rozbieżności w notach prowizyjnych nie były przekonywujące. Brak dowodów zaprzestania wpłat przez klientów. Podejrzewam ,że czeka mnie kolejna apelacja. Ale jeżeli ktoś potrzebuje pomocy albo informacji mogę udostępnić wszystkie pisma oraz najważniejsze odpowiedź na pozew DA SIE WYGRAĆ SAMEMU!!!!!!!!!!!!!!!!! *** WALCZCIE I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE PŁAĆCIE NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polpatron jest off-line

Basia
@żółw

Żółw mogę prosić Cię o kontakt? Lub podaj maila napiszę do ciebie

Edyta
@żółw

Proszę o kontakt. Mam problemy z OVB. Proszę o kontakt edypaj92@gmail.com

OnionKiller

Jakim trzeba byc idiota, zeby godzic sie na to, ze zarobione pieniadze trzeba bedzie byc moze w przyszlosci oddac jakiemus cwaniaczkowi?? Pytam serio, bo chcialbym zrozumiec. Ja rozumiem - w czasach dwucyfrowego bezrobocia, na zapadlej prowincji, gdzie ciezko o prace ludzie godza sie na rozne rzeczy, ale teraz, w Warszawie??? Jak widze nie brakuje losi na ktorych moga wypasac sie rozni Janusze byznesu z ofałbe. Zenada - sami w duzej mierze odpowiadacie za to jak ten rynek pracy wyglada

Dominika

@Piotr, jestes pracownikiem biura? Napiszesz coś więcej o OVB? Rozumiem, że aktualnie rekrutują? Czy jest przewidziana umowa o pracę? Czy prócz pensji podstawowej przewidziane są dodatkowe bonusy? Podzielcie się proszę informacjami.

Tomasz

Nie rozumiem dlaczego namawianie do oszczędzania jest czymś złym?

Tomasz

Podpowiedzcie mi czy warto starać się o pracę w firmie. Lubię taki rodzaj pracy.

PIOTR
@Tomasz

JESTEŚ ZAINTERESOWANY PRACĄ W OVB NAPISZ DO MNIE NA EMAILA: PIEKARSKI001@GMAIL.COM(WSZYSTKO Z MAŁYCH)

Dominika

Podsyłam link gdzie możecie poczytać o współpracy z OVB. http://www.ovb.pl/kariera.html Wiem, że można zatrudnić się na niepełny bądź pełny wymiar czasu. Są również elastyczne godziny pracy. Kto może napisać jak wygląda typowy dzień pracy w tej firmie? Jaka jest przewidziana umowa? @Zzz, rozumiem że nie odpowiadał Ci w pracy zakres obowiązków. A jak wyglądają same warunki oferowane przez OVB? Jak ma się sprawa z atmosferą w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o OVB - Warszawa

• Jak się pracuje w OVB?

Zobacz opinie na temat firmy OVB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OVB?

Kandydaci do pracy w OVB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OVB