Opinie o OVB w Warszawa

firma finansowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OVB w Warszawa

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie OVB?

Po pierwsze czy posiada Pan/Pani srednie wykształcenie i czy jest Pan/Pani nie karany :)

Jacob

Pomijajac czy prawda cos czy nieprawda. zamieszcze obiektywna opinie 1. jakie ma znaczenie czy ktos studiowal np. finanse jesli wiekszosc studentow chodzi na studia po papier nie po wiedze i dyplom jest niewymierny do umiejetnosci ? 2.czy nie ma takiej mozliwosci aby fachu nauczyc sie w pracy? czy nauczyciel idacy do pracy na studiach uczy sie jak przekazywac wiedze czy dopiero w praktyce to robi ? czy osoba, ktora chce rekrutowac ludzi rekrutowala wczesniej czy musi wykonac kilka prob i bledow? czy osoba pracujaca w biurze podrozy zawsze jest doskonalym geografem albo po studiach geograficznych/turystycznych czy czesto nowinki o krajach poznaje dopiero w biuerze podrozy ? 3.czy jesli ktos marzy o tym, zeby doradzac w finansach to zle ze chce sie wyszkolic porzadnie i to robic ? wy nie chcielibyscie miec takich mozliwosci w swojej branzy ? 4. jaka jest definicja piramidy finansowej jak np. amber gold ? sprawdziliscie, ze ta firma dziala podobnie ? - bo maksymalnie mozna podciągnac temat pod mlm na pewno nie piramida - nastepuje tu mylenie i brak znajomosci podstaowywch definicji 5. czy jezeli ktos sprzedaje buty to jego rodzina/ znajomi nie moze chciec skorzystac z oferty lub czy to zle, ze osoba, ktora cos pracuje w takiej firmie poleci jakies obuwie. skory, galanetria jesli zna ich wartosc ? 6. jezeli sprzedawane produkty moga pomoc w sytuacji wypadku, choroby, zabezpieczyc na emeryture itp. to jest to cos zlego, ze zaoszczedzimy jeszcze pieniadze na atrakcyjnosci produktu? 7. kogo to obchodzi, ze ktos zarabia za swoja prace ? ksiadz zarabia, lekarz zarabia,agenci zarabiaja. 8.czy to ze ktos nosi garnitur oznacza, ze chce poprawic sobie ego czy moze pochodzi z szacunkiem do swoich klientow a co za tym idzie bardziej komfortowo czujemy sie kiedy doradca jest niechlujny i ubrany w jeansy czy garnitur. czy to nie swiadczy tez otym jakie ten doradca ma podejscie do klienta, pracy czy zycia? 9. rynek jest na tyle bogaty ofertami pracy a ludzie sa tak rózni od siebie, ze czy istnieje taka szansa , ze to co dla jednych jest plusem w pracy dla innych bedzie minusem? 10. czy dodatkowa wiedza nawet jesli z niej nie skorzystamy to cos zlego ? 11. czy bardziej wartosciowa jest opinia firmy w internecie czy poznanie jej bezposrednio? 12. czy pieniadze moze stracic ten, ktory ma wieksza wiedze i doswiadczenie czy ten, ktory takiej wiedzy w ogole nie ma. i mozna tak w nieskonczonosc.

Patka
@Jacob

Kombo, ale w sumie racja.

P@w3Ł
@Jacob

Podpisuję się pod powyższym. Pozostaję neutralny i dobrze jest sprawdzić osobiście wiele tematów nim zasugeruję się czyjąś opinią.

Moderator

Sugeruję, aby wejść na stronę główną firmy i najpierw o niej poczytać i sprawdzić z jakimi partnerami współpracuje przed zamieszczaniem śmiałych hipotez. Niestety komentarz jest lekkomyślny i stawia bez konstruktywnych argumentów porządną firmę w złym świetle. Czy to możliwe, aby ,,piramida finansowa" istniała prawie 30 lat w Polsce, obsługując 650 000 klientów i w ciągu tego czasu nie była sprawdzona przez KNF lub aby KNF z taką ,,piramidą" współpracowała udzielając jej pracownikom licencji do wykonywania pracy ? Dzięki usługom OVB obywatele mogą podjąć współpracę ze światowej rangi firmami ubezpieczeniowymi np. Generali, Compensa, Allianz, Uniqa, Wiener, Metlife, Nationale Nederlanden, Ergo Hestia, Prudential i wiele innych, oraz otrzymują kredyty hipoteczne czy leasingi w bankach Pekao, PKO, Santander, ING. OVB jest notowane na giełdzie we Frankfurcie i jest obecne w 15 krajach Europy. Prosimy o przygotowywanie opinii w oparciu o swoje doświadczenia oraz/lub wiedzę nabytą w związku z informacjami zamieszczonymi na oficjalnej stronie przed stosowaniem tak poważnego zarzutu jak ,,piramida finansowa" Starając się zachować neutralny charakter forum przypominamy, że komentarz z podobnymi zarzutami może być zgłoszony przez pracodawcę do weryfikacji. Za szkalowanie grożą konsekwencje prawne.

że jaK?
@Moderator

przecież, żeby samemu podpisywać umowy z Klientami to należy mieć zdane egzaminy kontrolowane i przeprowadzane przez KNF Tak jak KNF zabiera możliwość pracy jeśli nie ma aktywności - należy co jakiś czas zdawać/uzupełniać egzaminy

Pracownikfinanse
@Jacob

Wykształcenie jest potrzebne żeby mieć wiedzę. Kto go nie ma to nierób kierunkowego.

Dzień dobry, jestem klientką firmy ubezpieczeniowej, mam problem ze zrozumieniem kilku kwestii zawartych w umowie, nie mogę się dodzwonić na infolinię firmy. Koleżanka jest Waszą klientką i jest zadowolona, poleciła żebym poprosiła Was grzecznościowo o wytłumaczenie i oczywiście jeśli dostanę wsparcie jakie potrzebuję to chętnie zmienię firmę, która mnie obsługuje na Waszą. Proszę o kontakt(usunięte przez administratora)

@Karolina

Szybko i konkretnie. Polecam

@Karolina

Gdzie ty mieszkasz w Afganistanie? Masz maila oraz infolinie. Jak będziesz miała problem i trafisz na okres sesji studenckich to też będziesz miała problem aby się dodzwonić. takie prosy z tych ovb

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w OVB?

Odpowiedź

Tak, mają szansę.

Mirek

Na tym forum ,,zmartwiony" , na forum wrocławskim raz ,,zmartwiony" raz ,,zadumany" :D hehe, ty chyba na bezrobociu ciągle siedzisz, że tyle czasu masz :D

Marianna

Ja zostałam zatrudniona bez wykształcenia kierunkowego i doświadczenia w branży, ale w ciągu roku nie ukrywam, że bardzo dużo czasu kosztowało nadrobienie wielu tematów i procesów. Jak byłam młodsza to nie wiedziałam jeszcze co chcę robić w życiu, i bardzo się cieszę, że miałam możliwość żeby rozpocząć pracę w obszarze, który mnie nagle zainteresował, i że zostałam tak miło przyjęta.

zmartwiony
@Mirek

A dlaczego usunieto moja wczesniejsza odpowiedz?Nie pasowala do polityki firmy?Powtarzam-moje" bezrobocie" polecam wszystkim oczadzonym naiwnym pijarem i praniem mozgu na pseudo szkoleniach/impreza a la long/-mam tyle,ze chetnie sie z Toba Mireczku podziele,bo dwch zyc ,zeby to wykorzystac ,pewnie nie bede mial.A wiesz skad moje bogactwo? Mimo bardzo nachalnych prosb,obiecania zlotych gor i innych pierdol,nigdy nie nawiazalem wspolpracy z OVB!! Dzieki temu nikt mi nic "dobrze i korzystnie " nie zainwestowwal.a peniadze zamiast utrzymywac innych,wykorzystuje ja,ot,tajemnica.Polecam,korzystaj,dobrze Ci radze,

@Mirek

a ty masz nie robisz analizy give me a break potrzeb klienta ze masz tyle czasu i dwa fora sledzisz?

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
OVB Allfinanz Polska

Szanowni Państwo, W odpowiedzi na spore zainteresowanie naszą firmą, a także wiele zapytań i komentarzy pojawiających się na forum mamy przyjemność zaprosić Państwa na organizowane cykliczne Drzwi Otwarte OVB. Celem spotkania jest umożliwienie Państwu zadania nurtujących pytań z dowolnych dziedzin wiążących się z nasza pracą, zarówno od strony pracownika jak i klienta. Harmonogram spotkań: Drzwi Otwarte OVB 23.08.2019 (piątek) • Świdnica, Biuro przy ul. M. Kunic 3/2, godz.10:00-12:00 • Warszawa, Biuro przy ul. Stawki 2 (Intraco), godz. 13:00-15:00 • Warszawa, Biuro przy ul. Aleje Jerozolimskie 133/35, godz. 15:00-17:00 • Wrocław, Biuro przy ul. Cz. Klimasa 37c/13, godz. 11:00-17:00 • Wrocław, Biuro przy ul. Jedności Narodowej 97/7, godz. 10:30-12:30 Podczas spotkania będzie możliwość wymiany doświadczenia z ekspertem naszej firmy. Taka konsultacja pozostaje dla Państwa bezpłatna, ale musi być jednak poprzedzona mailowym zgłoszeniem na adres centrala@ovb.com.pl. W razie pytań zapraszamy do kontaktu centrala@ovb.com.pl Z wyrazami szacunku OVB Allfinanz Polska

rozsądniejszy

Powinienes miec nick ,, nierozsądny" . Przeczytaj sobie co napisałeś raz jeszcze - nic w tym mądrego nie ma. pozdrawiam

Szczerze potwierdzam co autor tu pisał to jednak prawda, może zarobki są zależne od wysiłku ale jak widziałam jaki kit puszczają nowych pracowników- czysta ignorancja wobec innych, traktowanie jak (usunięte przez administratora) Przeżyłam to wiem co mówie

Obecna

A ja pracuje od 3 tygodni i jakoś się w strzeliłam w klimat firmy i nie odbieram jej źle. Pozdrawiam wszystkich

Jacek
@Obecna

Czym dokładnie zajmujesz się w firmie OVB? Cieszę się, że firma spełnia Twoje oczekiwania, jednak chciałbym sprecyzować jakiego stanowiska dotyczy Twój wpis. Podejrzewam, że w firmie jest wiele różnych stanowisk, dlatego chciałem dobrze dopasować Twoją opinię.

Obecna
@Jacek

Jestem odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, badanie ich potrzeb i z pomocą menagerki przygotowywanie propozycji dla klientów obecnych i nowych. Bardzo często też uczestniczę w jej spotkaniach z klientami. Jeszcze się wdrażam już minęło ponad 2 miesiące pracy i jest mi dobrze.

@Obecna

Czyt. jesteś akwizytorem, nie trzeba tutaj aż tak się rozpisywać

Jakub

Ja dzięki "namówieniu" na zakup polisy ochrony prawnej uniknąłem bujania się po sądach na swój koszt. Warsztat uszkodził mi tylny most w aucie i oczywiście się wykpił. Pewnie gdyby nie prawo do "darmowej" ochrony to bym musiał temat odpuścić albo płacić za prawnika ze swojej kieszeni. Jeśli wygram (a jest 80% szans wg. prawnika) to koszt polisy zwróci mi się od razu + kilku kolejnych. Korzystam jeszcze z innych produktów, ale "na szczęście" nie musiałem korzystać albo sprawdzać czy działają. Osobiście polecam doradców i firmę, mają rozwiązania, o których wcześniej nie słyszałem.

@Jakub

A ja dzięki ,,namówieniu" zrobiłam sobie deratyzację chałupy jak mi się myszy pojawiły i to z dnia na dzień bez dodatkowych kosztów. Fajna sprawa i nie musiałam biednych myszek sama uśmiercać :) 5+

MAREK
@Jakub

JA SOBIE OSZCZĘDZAM DO EMERYTURY W TOWARZYSTWIE PRUDENTIAL. MAM NAPISANE NA UMOWIE 100 % GWARANCJI ZWROTU WSZYSTKICH SKŁADEK I TYLKO NA TYM MI ZALEŻAŁO. I ZOSTAŁEM NAMÓWIONY TEŻ PRZEZ OSOBĘ Z OVB , ZA CO TERAZ DZIĘKUJĘ, BO BYM PEWNIE DO DZIŚ NIE RUSZYŁ SAM Z TEMATEM. POMIJAJĄC TEMAT INFLACJA SRACJA TO PRZYNAJMNIEJ JAKIEŚ PIENIĄDZE ZA TE 25 LAT BĘDĄ, WIECEJ STRACIŁEM ODKŁADAJĄC TEMAT I NIE OSZCZĘDZAJĄC PRZEZ KILKA LAT NIŻ PEWNIE MNIE BĘDZIE INFLACJA KOSZTOWAĆ. POLECAM FIRMĘ OVB.

@Jakub

Jakie dowody przedstawiles ubezpieczalni jako szkodę wyrządzoną przez warsztat? Zdjęcia przed i po ? Takie bajki to gościu na spotkaniu wigilijnym z żelusiami z ovb sobie opowiadaj.

Paweł K.

Cześć, 2 lata temu rozmawialiśmy z narzeczoną, że to już chyba czas najwyższy odkładania na emeryturę i dzieciaki. Szukaliśmy rozwiązań na własną rękę, chociaż to bardzo niewdzięczny zabieg- czytanie tych wszystkich warunków, potem ewentualnie wybór miejsca, jakiegoś opiekuna to wcale niemałe sprawy. Po roku moja ukochana zaczęła współpracę z przyjaciółką z OVB i otworzyła sobie z Ergo Hestii oszczędzanie z ubezpieczeniem życia, ja jakoś nie mogłem się zebrać. Po kolejnym około roku i to właśnie dziś odwiedziła nas ta przyjaciółka, bo stwierdziłem, że już chyba wewnętrznie jestem gotów. Najpierw było dużo pytań o moją sytuację, długa dyskusja dotycząca problemu emerytalnego w Polsce, byłem zaskoczony, że można tak szczegółowo znać statystyki dot. wypłacanych kwot, ilości lat spędzanych na emeryturze, genezy powstawania tego też problemu. Spotkanie było ciekawe, nienachalne, koleżanka aktywowała mnie do rozmowy i tym samym trochę obnażyła z braku wiedzy w kilku tematach. Uważam, że to specjalistka i dobrze zadba o moje sprawy, i tak komuś swoje pieniądze chciałem powierzyć, więc wolę jej, bo miałem właśnie przedsmak umiejętności. Może dla wszystkich odbiorców mojej opinii - była też punktualna, schludnie i biurowo ubrana i czułem się jak u profesjonalisty. Dlatego niech stracę, przyznaję- tak jak wcześniej wyśmiewałem firmę, tak teraz polecam.

@Paweł K.

Sprawdź ile ich produkty historycznie wypracowują zysku ????????????. Tam 700/800 % składki miesięcznej z góry wypłacane jest jako prowizja. Mogę Ci to zresztą wyliczyć jak chcesz.

@Paweł K.

Dywan też od niej kupiłeś czy dalej wewnętrznie nie jesteś gotów?

Witam mam pytanie czy jest jakiś wzór wypowiedzenia współpracy z OVB?

Marylcia

Cześć wszystkim, chcę podzielić się swoim wrażeniem o firmie. Jestem bardzo zadowolona z pracy, podoba mi się podejście mojej menadżerki do całego tego biznesu, podoba mi się że mogę wykonywać tą pracę wtedy kiedy faktycznie grafik mi na to pozwala, ale też jestem zadowolona, bo każdy w tej firmie coś na swoj sposób wnosi i buduje bardzo ciekawą atmosferę a z tym akurat miałam wcześniej rózne dośeiadczenia

Na jakie benefity można liczyć w OVB?

Lidia

- ubezpieczenia, - podróże - spotkania integracyjne - udział w międzynarodowych szkoleniach - po odpowiednim stażu pracy umowa dodatkowa, która gwarantuje prywatną emeryturę - po odpowiednim stażu pracy umowa dodatkowa, która gwarantuje wysokie zabezpieczenie rodziny w razie różnych trudnych sytuacji i wypłaty wynagrodzenia przez kolejne miesiące

Kamil

Cześć. Mam pytanie: jestem na poziomie R1 czy mogę się "przepisac" pod innego kierownika oddziału? Dodam że się przeprowadziłem do innego miasta i chcialbym miec kogoś na miejscu kto by mial mnie pod "opieka " bo tutaj tez jest biuro OVB.

Kuba
@Kamil

Czesc. Jakie miasto?

Kamil
@Kuba

Przeprowadziłem się z Wrocławia do Warszawy. Ale to w sumie nie ważne jest. Pytanie moje czy jest wgl taka możliwość żeby się przepisać pod innego kierownika i pod inne biuro.

Lidia
@Kamil

Kamil, możesz. R1 to pierwsze stanowisko, więc trzeba złożyć wypowiedzenie i zatrudnić się ponownie, oczywiście po rekrutacji u innej osoby. Możesz również pracować w strukturze osoby w Wrocławia, a wykonywać pracę w Warszawie. Tu jest dowolność :) Możesz też wysłać takie zapytanie do naszej Centrali centrala@ovb.com.pl z prośbą o kontakt z menagerem z Wawy.

Czy często w firmie OVB zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

KasiaK

Przede wszystkim teraz istnieje możliwość zarówno rekrutacji jak i pracy online.

Julia

Rekrutacja odbywa się średnio co trzy tygodnie ;)

Madziulaa

Od kilku miesięcy jestem współpracownikiem OVB. Zanim zgodziłam się przyjść chociażby na jedno spotkanie, jak prawie wszyscy w tych czasach, poczytałam opinie z wielu stron internetowych. Dużo było negatywnych, obrażających ale.. były również pozytywne, między innymi nie tylko osób zrekrutowanych bądź przyszłych rekrutantów ale też klientów, którzy pisali, że dzięki doradcy mieli fajne korzyści. Zaryzykowałam, weszłam w to. I wiecie co? Nie żałuję. Jeżeli ktoś jest kanalią w prywatnym życiu to zawodowo nie będzie lepszym człowiekiem. Dzięki OVB widzę, że mogę się rozwijać, może i ryzykowne są prowizje ale pieniądze same z nieba nigdy nie spadną. Trzeba sobie na to po prostu zapracować. A osoby na wyższych stanowiskach są pomocne i przesympatyczne, które zawsze służą pomocą. Każdy w tej firmie jest równy, bo każdy zaczynał od zera. Jednym słowem POLECAM!

OVB Allfinanz Polska

Serdecznie witamy wszystkich Użytkowników portalu Gowork.pl Doceniamy, że chcą Państwo dzielić się swoimi spostrzeżeniami - wszystkie są dla nas bardzo istotne - nie możemy jednak zgodzić się z poniższą opinią. Żaden z oferowanych przez OVB ponad 200 produktów nie jest polisolokatą. Każdy Klient zawierający umowę, zanim ją podpisze zapoznaje się z OWU czyli Ogólnymi Warunkami Ubezpieczenia, w których zawarte są m.in. informacje o wszystkich opłatach. Zachęcamy do dzielenia się refleksjami oraz do zadawania pytań na Forum lub mailowo na adres Centrala@ovb.com.pl. Swoje zapytania i wątpliwości mogą Państwo również zgłaszać podczas organizowanych przez OVB Drzwi Otwartych. Pozdrawiamy OVB Allfinanz Polska

zmartwiony
@OVB Allfinanz Polska

Ludzie ,jak chwilowo macie rozum na urlopie,to wezcie na wstrzymanie!! Jak rozum powroci z wojazy,zastanowcie sie, w jakie (usunięte przez administratora) chcecie wdepnac.Na pewno to nie przyniesie Wam szczescia ,tylko same klopoty!!Gleboki oddech i NIGDY NIC WSPOLNEGO Z OVB!!!! Dobra rada tego,co sam (usunięte przez administratora) umoczyl.

Robert
@zmartwiony

Dzięki za troskę i zaangażowanie, ale bardziej ufam siostrze, która pracuje w ovb niż Pani w banku. Nic co zostało złego napisane na tym forum jeszcze się w moim przypadku nie sprawdziło.

Kiedyś fanatyk

Uważajcie na tą firmę. Nie kupujcie od nich żadnych polisolokat. Przy sprzedanej umowie np za 300 pln miesięcznie około 4000 tysięcy z góry wypłacana jest prowizja. Dla chcących mogę nawet rozpisać ile kto dostaje, bo aż 8 poziomów piramidy zarabia na tym produkcie. Do tego towarzystwo dolicza opłaty administracyjne albo ukrywa je w regulaminie w OWU. Nie ma fizycznej możliwości żeby ich jakikolwiek produkt wygenerował nawet zwrot wpłaconych pieniędzy przez 50 lat(do tego inflacja). Nie dajcie się zwieść im i ich sztuce manipulacji !

Kiedyś fanatyk

Tak jest. POLISOLOKATA. Możecie sobie to inaczej nazywać ale dokładnie tym jest. Produkt w którym jest ubezpieczenie na życie np Compensa albo Ergo Duo Benefit. Do tego z góry za 2 lata wypłacane jest 200% składki rocznej prowizji. Te produkty nigdy nie wygenerują nawet wyjścia na 0 !

Ovb to (usunięte przez administratora)

OVB Allfinanz Polska

Szanowni Państwo, Chcielibyśmy życzyć Państwu radosnych i pięknych Świąt. Wielu niezapomnianych chwil spędzonych wśród Bliskich i ogromnych sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2020. Pozdrawiamy serdecznie OVB Allfinanz Polska

OVB Allfinanz Polska

Dzień dobry, Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się na udział w Forum Dyskusyjnym OVB, a szczególnie Panu Dariuszowi, za aktywność i zaangażowanie w wymianie zdań i doświadczeń z naszymi Ekspertami. Zauważyliśmy, że proponowana przez nas formuła cyklicznych spotkań face to face, cieszy się Waszym zainteresowaniem, a co najważniejsze pozwala wyczerpująco odpowiedzieć na Wasze zapytania. Dlatego kolejne Drzwi Otwarte organizujemy już w styczniu! Na bieżąco będziemy informować Was o harmonogramie spotkań. Przypominamy, że podczas naszych spotkań macie możliwość zadania nurtujących Was pytań, omówienia kwestii, które szczególnie Was interesują w kontekście podjęcia ewentualnej pracy, a także poznania bezpośrednio środowiska pracy. Dodatkowo oferujemy Wam bezpłatną poradę w sprawach finansowych. Ogromnie cieszymy się na nasze kolejne spotkania, które mamy nadzieje są dla Was tak samo ciekawe i pełne inspiracji, jak dla nas. Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia! OVB Allfinanz Polska

Ona

Nie

Romek

Czytając te opinie na kilometr czuć smród. Ilu tu zadowolonych klientów, a pracowników ochy i achy.

Henryk
@Romek

No tak... bo zyjemy w czasach, w ktorych to takie dziwne, że wpadło się na firmę, która nie jest objechana błotem od góry do dołu, prawda ? Kiedy opinie są negatywne niechętnie podejmujemy współpracę z firmą, a kiedy są pozytywne to wielkie niedowierzanie. Już tego absolutnie nie rozumiem...czego współczesny człowiek chce, bo ja widzę, że żerowania na (usunięte przez administratora) i hejcie,im większy rozlew krwi tym lepiej. Popieram akcję firmy GoWork.pl z Boguslawem . Zadowoleni klienci czy pracownicy do niedawna dzielili się opinią dużo rzadziej niż malkontenci. Ale faktycznie ma Pan rację-zauwazam tendencje wzrostową pozytywnych opinii i biorąc pod uwagę tak mocno propagowaną kampanię, nie doszukiwalbym się w tym niczego złego.

Zostaw merytoryczną opinię o OVB - Warszawa

• Jak się pracuje w OVB?

Zobacz opinie na temat firmy OVB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OVB?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OVB?

Kandydaci do pracy w OVB napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OVB