Opinie o Impel Cleaning w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impel Cleaning. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Impel Cleaning o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Cleaning w Warszawa

zyga

Jesli chodzi o tego p Pawła w z dworcoww w wwarszawie to się zgdzam z tobą kolego cwaniaczek i oszukuje ludzi mówi co innego a co innego wychodzi ludzie wykonuja za niego prace ciężko o co kolwiek się doprosic a pies na baby na maksa ze nikt z przelozonych sietym nie zainteresuje ale to juz nie moj problem firma spoko ale z dala od tego Pana pseudo kierownika Pawła W

pracownik2
@zyga

No to widzę, że kierownik Paweł w Warszawie pies na baby jak kierownik Mirek we Wrocławiu. Już odszedł więc młode dziewczyny przy sprzątaniu wagonów mogą czuć się bezpieczne.

Pracowalem w tej firmie ok ale kierownik Paweł W rzenujacy ciezko doprosic sie o co kolwiek umowy srodki czystosci brak slow ale w innych dziedzinach byl bardzo dobry. ...........widziałem jak obracal jedna pania z firmy

Anita

Mi znajoma powiedziała że jest wolny wakat i tak minęło już trzy lata. Praca normalna, jestem zadowolona, łatwo można się dostosować i praca nie stanowi większego problemu.

Janek

Słyszałem że szukają kierownika na Stadion, podobno poprzednia ekipa zajmowała się bardziej sobą niż pracą. Gdzie można składać CV?

Martyna
@Janek

Poszukaj na ich stronie, tak zrobiłam gdy starałam się o angaż, nie żałuję swojej decyzji.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Mirka

Kiedyś pracowałam w impelu dorywczo teraz na stałe, nie żałuje. Ludzie są świetni, a i nigdy nie ma opóźnień z wypłatą.

malwina

warto sprobowac wystartowac w rekrutacji, a noz sie uda, mi wyszlo t na dobre, wyszlam z domu, zarabiam, jestem samodzielna

irka

fajny kierownik to podstawa dobrych relacji, u mnie kierownicy zazwyczaj byli porzadnymi luddzmi, raz tylko trafila sie dziwna babka, ale na szczescie dlugo nie pracowala

ola

pracowałam przy sprzątaniu składów kolejowych i muszę przyznać, że zaproponowana pensja powiększyła się o premię. Dodatkowo kierownik jest ok i zawsze pomoże kiedy trzeba się zamienić w grafiku

Karola

Z mobbingiem nigdy się nie spotkałam, w pracy świetnie się odnalazłam i dogaduję z innymi, polecam.

Nala

Brak mi słów na tą firmę....

weronika

czysto i szybko, grunt to wszystko na swoim miejscu, tego trzeba bardzo pilnowac

Ewka

Z mobbingiem się nie spotkałam, wiadomo klienci chcą by było czysto i należy trzymać wyznaczone przez firmę standardy.

z.

nie wiem czemu nie wytrzymują psychicznie tej pracy. wszystko jest jak w normalnej pracy-stres, pracodawcy, kontrola itd. nic nadzwyczajnego :) mi się w impelu pracuje bardzo dobrze :)

maja

sprzatam w domu , a tu mi za to placa, polecam u nich, umowa i wszystko jest

Ela

Prosta praca w której każda kobieta spokojnie się odnajdzie. Trochę wprawy i szybko można zrobić swoje. Co najważniejsze wypłata na czas na ustalonych warunkach.

hania

Pracuję już w tej firmie kilka lat i nie mogę powiedzieć złego słowa. Profesjonalizm i nowoczesne podejście. Nie wiem skąd te zarzuy.

dorota

u mnie w umowie jest wszystko jasno napisane i jakos problemu ie widze, ciesze sie wrecz ze a umowe mam, bo w poprzedniej pracy nie bylo nawet o tym mowy

mała

sprzatanie wagonów 1800 na rękę miało być a okazało sie że to jest brutto wyzysk i nic więcej 12 godz na nocce 4 osoby kture mialy idealnie posprzarac 5 składów po 6 wagonów to jest nierealne kierownik zmiany nie umie zarzadzac grupą ludzi i zwalnia bez powodu

Alan

Właśnie wiele osób nie patrzy dokładnie co ma w umowie a później niepotrzebnie narzeka. Nikt nie oszukuje lecz to co jest w umowie jest wypełniane.

ziutek

Brygadzista czy kierownik - nie wiem kim jest na nocnej zmianie jest niezły - widziałem jak laskę "obracał" pod magazynem

mała

na początku ok potem problem z umową wystawiona na inna firne i obsuniecia w wypatach zero szacunku dla pracowników zero przerwy i kierownik który zwalnia ludzi z dnia na dzień bez podania przyczyny nie polecam tej firmy tak sie dzieje we wrocławiu przy sprzątaniu pociagów

ulka

sprzatanie do trudnych zajęc nie nalezy i filozofii zadnej tu nie ma cale szczescie jako korporacja daja dobre warunki pracy, wiec ja sie tutaj dobrze czuje

Mirka
@ulka

Chyba każda kobieta wie jak sprzątać, więc ma odpowiednie kwalifikacje, reszta to chęć do pracy, zatrudniłam się przez przypadek, koleżanka poleciła gdy szukałam pracy i tu zostałam.

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Cleaning - Warszawa

• Jak się pracuje w Impel Cleaning?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Cleaning tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Cleaning?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Cleaning?

Kandydaci do pracy w Impel Cleaning napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Cleaning