Opinie o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) w Warszawa Aleja Jana Pawła II 61/225

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank). Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) w Warszawa Aleja Jana Pawła II 61/225

Monisiak Nowy wpis

Brak rąk do pracy i nie chodzi tu o wolne wakaty. Ilość rzeczy do zrobienia, ogarnięcie kolejki, wyrobienie planu sprzedazowego, wizyty u klientów, monitoringi nie są do ogarnięcia przez jednego pracownika. Ilość tabelek do uzupelnienia danych, ktore sie powielają- zabiera cenny czas i jest bezsensowana. W zależności od osoby "na górze"- ustalane są różne priorytety, co ogłupia pracownika i organizacje czasu pracy. Za "starego" BGŻ było lepiej. Przykładem tego jest np.gakt, że w moim oddziale pracowało 9 osób, po fuzji zostało 5... A klientów przybywa.

Joanna Nowy wpis

@Były pracownikco sprawia, że dobrze pracowało się w Sygma Bank? Rozumiem, że byłaś zadowolona z pracy w tym banku. Mogłabyś napisać coś więcej o dziale, w którym pracowałaś oraz o tym jak wyglądał Twój typowy dzień pracy?

Były pracownik Nowy wpis

ja pracowalam na wyspie, mialam przeswietna kierowniczke, Kasie! kazdemu kto bedzie mial mozliwosc z nia pracowac, spotka bardzo mila atmosfera w pracy. naprawde zawsze mozna liczyc na nia:) zarobki sa fajne, teraz sie pozmienialo niestety, ale exSygma to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo:)

Joanna Nowy wpis

Pracujesz w Sygma Bank? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
kjk

@ mała o jakich roszczeniach mówisz? Swego czasu poszukiwali Praktykant/ka w Obszarze Marketingu do Działu Programów Lojalnościowych i Komunikacji. Wiecie ile można zarobić na takim stanowisku?

mała

Czy juz Marta z G z Iłży jest zwolniona? czy mamy petycję jakąś podpisać i zanieść do prawnika od mobbingu. Jeszcze nie wygasły nasze roszczenia .

Duży
@mała

Pracowałem w tym "banku" prawie 8 lat. O 4-5 za długo. Żadnego rozwoju tam nie ma bo klany rodzinne wszystko obsadzają. A i pieniądze słabe i atmosfera do kitu. Zwolniłem się rok temu. Pani Marta G. pracuje cały czas i pnie się coraz wyżej - już w BGŻ BNP.

sygmor

nie polecam, na infolinii wyzysk i kiepska atmosfera,

Teran

harujesz / hetasz w sprzedaży tu premii nie oglądasz

Ann

Jestem obecnie Asystentem kredytowym z tym, że na umowie zlecenie... Mam stawkę godzinna, czyli ile godzin tyle wynagrodzenia. W każdej placówce jest inaczej. Wszystko zależy od KIEROWNIKA jaka jest atmosfera. Są wyniki- "Stać was na więcej". Nie ma wyników - "Aktywnie, musi być dziś karta!" I tak całyy czas.. Jako pierwsza praca, można zdobyć świetne doświadczenie. Jako długotrwała praca jest nie wdzięczna. Plany są często nierealne, co za tym idzie duży stres.

Stars
@Ann

jak sa nierealne wyniki to je olej. Na tym właśnie polega ten chwyt - wynik nie jest do realizacji w trakcie 8 godzin pracy, stąd albo ryjesz nosem i pracujesz ponad 8 godz świątek piątek i niedziela i nie masz prywatnego życia. Plan którego nie da się zrealizować podczas dnia pracy aby dostać premie to plan ZAWYŻONY i tylko ludzie o mentalności niewolników będą pruli żyły aby zobaczyć grymas zadwolenia na twarzy swojego kordo, bo dali się wciągnąć w realizacje nieosiągalnego zadania; a premie dostaną chudziutkie. Wypasioną dostanie kordo za to , że jest dobry cerber

Orzeł

płacą ale podstawe, premie jak sie trafiaja bardzo rzadko to 200-300pln .. brutto. Infolinia sprzedażowa - musisz brać nastepną rozmowę co 5 sek!!!- tj dopuszczalna przerwa między rozmowami, plany sa zawyżone, nawet pocztę służbową masz czytać na przerwach włąsnych, które planujesz przed ropoczęciem pracy każdego dnia a jest tego niecała godzina. Oczywiście internet jet wyłączony :( Mam tego dość

Janko

A co juz nikt do was nie chce przyjsc, że tu sie reklamujecie. ci , co czytaja i tak umieja wyłapać o co biega w sygmie. Także trud na nic. Raczej na innych portalach poreklamujcie swoje świetne oferty. Pozdrowienia dla Iłży i M. :-)

Miron

WOW ! umowa o pracę, szkoda żeby była na zlecenie. Nie kompromitujcie się już KADRY tutaj, bo aż żal mi Was .

Mirek

tak, bo ludzi non stop zwalnia się :-) także sam sobie lunatyku odpowiedziałeś. To mieszalnia strasznia i praca w windykacji na DIALERZE. Nie polecam i nic tego nie zmieni.

Mirek

Nie błażnij sie bo w kadrach też szykuja zwolnienia. nie słyszałaś, łączą sie banki, także nie zachawalaj tak. A nie zwalniałem sie , bo mi cuda obiecywali. Zenada i dno roku. Ta Marta z Iłży i reszta królików. DNO dna.

Mirek

O! Widzę, że opienie o Iłżańskiej mafii się pojawiły. Potwierdzam ! Ja tez doświadczyłem jej mobbingu. Nic nie robiła oprócz pier...nia przez telefon z braciszkiem zatrudnionym za ścianą. DNO !!! Pracownik ma się lepiej w LIDLU. Pampersy szykujcie bo z przerwy się trza rozliczyć co do minuty !

Jolka

Czyżby??? ja tam pracowałam właśnie na tym stanowisku tyle lat i nic. szok jakiś normalnie. Nie kompromitujcie się -jak ktoś tu słusznie napisał KADROWE.

Jowita

potwierdzam wszelkie opinie o windykacji powyższe !!!!!!!

Mała

No właśnie ta firma porządna nie jest. I źle traktuje pracowników. Uciekajcie z krzykiem od tych ofert, bo to strata czasu. Biedronka -to lepszy wybór-uwierzcie, pracaowałam tam 7 lat w windykacji. potwierdzam wszelkie opinie powyższe. Jest dialer, jest 10 h pracy (równoważny systempracy), 2 soboty lub niedziele w m-cu !! Dramat. Zmarnowałam ładne 7 lat i jestem z niczym, bo nikt po windykacji nie chce cie zatrudnić w normalnej pracy. A ta sławetna pani z Iłży Marta G.-to już do historii banku przeszła. Perfidna , wyrachowana i mobbing stosuje. Rodzina i znajomi jej się wybijają. Dziwi mnie ,że nikt z zarządu z zagranicy jeszcze kontroli i ankiet jakichś nie zrobiła wśród pracowników. nie mówiąc jyuz o naciąganiu opłat dla klientów. Zenua.

Jak

Człowieku daj se spokój , premii za ta promocję tego stanowiska pracy i tak nie dostaniesz :-D

MIMO

Potwierdzam opienie powyższe. Pracuje się niemal w pampersach, bo z każdej minuty przerwy trzeba ostro się tłumaczyć. I JEST DIALER. Co oznacza,że non stop komputer sam ci wybiera połaczenia, w rezultacie masz 180 rozmów dzinnie !!! Szok? Nie, norma tam. No chyba ,że do kadr się starasz przejść -tam kawa i herbatka i śmichy na korytarzu. Co do pani z Iłży o imieniu Marta-potwierdzam. Wyjątkowa s..cz , która w wyścigu szcurów zdobyła złoto. masakra. Ale może ktoś wreszcie ją zwolni i ten bank odżyje???

Kasia K.

Owszem o pieniądze, a co maja wspólnego pieniądze z zatrudnianiem członków swojej rodziny? Hę? Bo nie rozumiem. Wiele osób ta sławetna pani M. z Iłży zwolniła tylko dlatego,że były dla niej zagrożeniem. Target-jeste targetem , ale nieprzestrzeganie podstawowych norm lub przekraczanie ich jest karalne już. Omijajcie szerokim łukiem to g..no. Gorzej jak na produkcji w Biedronce.

Zostaw merytoryczną opinię o BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank) - Warszawa

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank)
2.3/5 Na podstawie 19 ocen.

BNP Paribas Bank Polska S.A. (dawniej Sygma Bank)