Opinie o (Sygma Bank) BGŻ BNP Paribas S.A. w Warszawa

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

Czy w (Sygma Bank) BGŻ BNP Paribas S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Monisiak Nowy wpis

Brak rąk do pracy i nie chodzi tu o wolne wakaty. Ilość rzeczy do zrobienia, ogarnięcie kolejki, wyrobienie planu sprzedazowego, wizyty u klientów, monitoringi nie są do ogarnięcia przez jednego pracownika. Ilość tabelek do uzupelnienia danych, ktore sie powielają- zabiera cenny czas i jest bezsensowana. W zależności od osoby "na górze"- ustalane są różne priorytety, co ogłupia pracownika i organizacje czasu pracy. Za "starego" BGŻ było lepiej. Przykładem tego jest np.gakt, że w moim oddziale pracowało 9 osób, po fuzji zostało 5... A klientów przybywa.

Joanna Nowy wpis

@Były pracownikco sprawia, że dobrze pracowało się w Sygma Bank? Rozumiem, że byłaś zadowolona z pracy w tym banku. Mogłabyś napisać coś więcej o dziale, w którym pracowałaś oraz o tym jak wyglądał Twój typowy dzień pracy?

Były pracownik Nowy wpis

ja pracowalam na wyspie, mialam przeswietna kierowniczke, Kasie! kazdemu kto bedzie mial mozliwosc z nia pracowac, spotka bardzo mila atmosfera w pracy. naprawde zawsze mozna liczyc na nia:) zarobki sa fajne, teraz sie pozmienialo niestety, ale exSygma to najlepsze co mnie w zyciu spotkalo:)

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Joanna

Pracujesz w Sygma Bank? Chętnie dowiemy się jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

kjk

@ mała o jakich roszczeniach mówisz? Swego czasu poszukiwali Praktykant/ka w Obszarze Marketingu do Działu Programów Lojalnościowych i Komunikacji. Wiecie ile można zarobić na takim stanowisku?

mała

Czy juz Marta z G z Iłży jest zwolniona? czy mamy petycję jakąś podpisać i zanieść do prawnika od mobbingu. Jeszcze nie wygasły nasze roszczenia .

Duży
@mała

Pracowałem w tym "banku" prawie 8 lat. O 4-5 za długo. Żadnego rozwoju tam nie ma bo klany rodzinne wszystko obsadzają. A i pieniądze słabe i atmosfera do kitu. Zwolniłem się rok temu. Pani Marta G. pracuje cały czas i pnie się coraz wyżej - już w BGŻ BNP.

sygmor

nie polecam, na infolinii wyzysk i kiepska atmosfera,

Teran

harujesz / hetasz w sprzedaży tu premii nie oglądasz

Ann

Jestem obecnie Asystentem kredytowym z tym, że na umowie zlecenie... Mam stawkę godzinna, czyli ile godzin tyle wynagrodzenia. W każdej placówce jest inaczej. Wszystko zależy od KIEROWNIKA jaka jest atmosfera. Są wyniki- "Stać was na więcej". Nie ma wyników - "Aktywnie, musi być dziś karta!" I tak całyy czas.. Jako pierwsza praca, można zdobyć świetne doświadczenie. Jako długotrwała praca jest nie wdzięczna. Plany są często nierealne, co za tym idzie duży stres.

Stars
@Ann

jak sa nierealne wyniki to je olej. Na tym właśnie polega ten chwyt - wynik nie jest do realizacji w trakcie 8 godzin pracy, stąd albo ryjesz nosem i pracujesz ponad 8 godz świątek piątek i niedziela i nie masz prywatnego życia. Plan którego nie da się zrealizować podczas dnia pracy aby dostać premie to plan ZAWYŻONY i tylko ludzie o mentalności niewolników będą pruli żyły aby zobaczyć grymas zadwolenia na twarzy swojego kordo, bo dali się wciągnąć w realizacje nieosiągalnego zadania; a premie dostaną chudziutkie. Wypasioną dostanie kordo za to , że jest dobry cerber

Orzeł

płacą ale podstawe, premie jak sie trafiaja bardzo rzadko to 200-300pln .. brutto. Infolinia sprzedażowa - musisz brać nastepną rozmowę co 5 sek!!!- tj dopuszczalna przerwa między rozmowami, plany sa zawyżone, nawet pocztę służbową masz czytać na przerwach włąsnych, które planujesz przed ropoczęciem pracy każdego dnia a jest tego niecała godzina. Oczywiście internet jet wyłączony :( Mam tego dość

Janko

A co juz nikt do was nie chce przyjsc, że tu sie reklamujecie. ci , co czytaja i tak umieja wyłapać o co biega w sygmie. Także trud na nic. Raczej na innych portalach poreklamujcie swoje świetne oferty. Pozdrowienia dla Iłży i M. :-)

Miron

WOW ! umowa o pracę, szkoda żeby była na zlecenie. Nie kompromitujcie się już KADRY tutaj, bo aż żal mi Was .

Mirek

tak, bo ludzi non stop zwalnia się :-) także sam sobie lunatyku odpowiedziałeś. To mieszalnia strasznia i praca w windykacji na DIALERZE. Nie polecam i nic tego nie zmieni.

Mirek

Nie błażnij sie bo w kadrach też szykuja zwolnienia. nie słyszałaś, łączą sie banki, także nie zachawalaj tak. A nie zwalniałem sie , bo mi cuda obiecywali. Zenada i dno roku. Ta Marta z Iłży i reszta królików. DNO dna.

Mirek

O! Widzę, że opienie o Iłżańskiej mafii się pojawiły. Potwierdzam ! Ja tez doświadczyłem jej mobbingu. Nic nie robiła oprócz pier...nia przez telefon z braciszkiem zatrudnionym za ścianą. DNO !!! Pracownik ma się lepiej w LIDLU. Pampersy szykujcie bo z przerwy się trza rozliczyć co do minuty !

Jolka

Czyżby??? ja tam pracowałam właśnie na tym stanowisku tyle lat i nic. szok jakiś normalnie. Nie kompromitujcie się -jak ktoś tu słusznie napisał KADROWE.

Jowita

potwierdzam wszelkie opinie o windykacji powyższe !!!!!!!

Mała

No właśnie ta firma porządna nie jest. I źle traktuje pracowników. Uciekajcie z krzykiem od tych ofert, bo to strata czasu. Biedronka -to lepszy wybór-uwierzcie, pracaowałam tam 7 lat w windykacji. potwierdzam wszelkie opinie powyższe. Jest dialer, jest 10 h pracy (równoważny systempracy), 2 soboty lub niedziele w m-cu !! Dramat. Zmarnowałam ładne 7 lat i jestem z niczym, bo nikt po windykacji nie chce cie zatrudnić w normalnej pracy. A ta sławetna pani z Iłży Marta G.-to już do historii banku przeszła. Perfidna , wyrachowana i mobbing stosuje. Rodzina i znajomi jej się wybijają. Dziwi mnie ,że nikt z zarządu z zagranicy jeszcze kontroli i ankiet jakichś nie zrobiła wśród pracowników. nie mówiąc jyuz o naciąganiu opłat dla klientów. Zenua.

Jak

Człowieku daj se spokój , premii za ta promocję tego stanowiska pracy i tak nie dostaniesz :-D

MIMO

Potwierdzam opienie powyższe. Pracuje się niemal w pampersach, bo z każdej minuty przerwy trzeba ostro się tłumaczyć. I JEST DIALER. Co oznacza,że non stop komputer sam ci wybiera połaczenia, w rezultacie masz 180 rozmów dzinnie !!! Szok? Nie, norma tam. No chyba ,że do kadr się starasz przejść -tam kawa i herbatka i śmichy na korytarzu. Co do pani z Iłży o imieniu Marta-potwierdzam. Wyjątkowa s..cz , która w wyścigu szcurów zdobyła złoto. masakra. Ale może ktoś wreszcie ją zwolni i ten bank odżyje???

Zostaw merytoryczną opinię o (Sygma Bank) BGŻ BNP Paribas S.A. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

(Sygma Bank) BGŻ BNP Paribas S.A.