Opinie o Z.P.C. Mieszko S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Z.P.C. Mieszko S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Z.P.C. Mieszko S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.C. Mieszko S.A. w Warszawa

czesc. czy orinetuje sie ktos ile zarabiaja netto liderzy i kierownicy w MIESZKU? dzieki za odpowiedz

witam . jaka jest podstawa jako ph , w ogloszeniu jest napiane ze wynagrodzenie jest konkurencyjne wzgledem innych firm. z gory dzieki za odpowidz

kajetan

Dziś chciałem się coś dowiedzieć u tych co pytasz,ale nikt sie nie przyznał - wieść gmina niesie,że ślusarze utrzymania ru (usunięte przez administratora) mają więcej od nas pracujących przy taśmie.Ja mam 10.70 na godz.brutto.Ale operatorzy maszyn mają pare zł. więcej.Taki twór stanowiskowy jak PROWADZĄCY,to chyba nigdzie nie występuje, bynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem,nawet za granicą,gdzie też pracowałem .Brygadzistów, mistrzów i kierowników tu nie ma i nikt nie wie dlaczego.A jak nie wiadomo dlaczego to wiadomo, że chodzi o kase [dodatek].Prowadzący ma kilka zł. większą stawkę grupową,ale za to jest operatorem maszyn i KARBOWYM zarazem.Ostatnio wprowadzono takie stanowisko p.t. KOORDYNATOR produkcji i też nie wiadomo o co biega, ale pewnie jak.w. - szwankuje planowanie produkcji i zaopatrzenie,więc potrzebny jest jest ktoś do bicia. A A nad tym wszystkim na zmianie czuwa JEDEN LIDER! - a cha! do tychczas można było zarobić na nad godzinach. Liderzy chodzili i niemal błagali, aby zapisywać się na dodatkowe godziny,ale podobno jest nieformalny zakaz pracy po godz .

ciekawski

To dlamnie zadna nowosc pracuje w podobnym bu....u a jak wygladaja zarobki technikow¨? co nalezy do obowiazkow i jaki system pracy?

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap w warszawie. Etat na rejon Piła i okolice, naciągnięcie na koszty aplikantów. drugi etap już w Pile. Brak profesjonalizmu spotkania w restauracji w jakimś małym hoteliku, Pamiętam ze grała cicho muzyka i byli inni goście hotelu.Pani z HR i jakiś dyrektorek, Pan zadawał pytania typu jakie mam wady zalety standarty , a i na koniec ile chciałbym zarabiać.

nuda nuda nic konstrukcyjnego

logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
kajetan

Ja pracuje na produkcji [będąc technikiem mechanikiem],ale dowiem się ile zarabia mechanik,to kliknę, moja dola jest[usnięto przez moderatora] ciężka.A mechaników utrzymania ru (usunięte przez administratora) jeszcze gorsza,bo maszyny pracują nonstop,od awarii do awarii, maszyn sie nie da oszukać,więc często sie je..ą - trzeba mieć zdrowe nerwy i żelazną psychikę ,aby to naprawiać .

ciekawski

Jak wyglada praca mechanika w tej firmie? Jakie sa stawki, ile mozna zarobic netto miesiecznie?

on

racja. Zarobił 3 tyś. ale w 2 miesiące... To jakiś rozbój w biały dzień i wyzysk ! BANDA !!!

Ja też pracowałem tam prawie 3lata i nie wierze w te twoje 3000 tyś chyba że nie wychodzą z praca to możliwe albo strzelałeś(aś) z ucha albo siedziałeś(aś) pod stołem u liderów,ogólnie syf i badziewie przeokropne

Dawny pracownik

Można z premią wyjść i 3000 netto, ale to jest dosyć trudne, choć jeżeli rynek ma się poukładany to rzadko się zdarza aby mieć poniżej 2000 zł netto miesięcznie. Ja tam pracowałem parę lat. Pozdrawiam

witam no tak wynagrodzenie dla pracownika marne, a sami jakimi autami jeżdzą, na to maja pieniądze!!!!!! a żeby wynagrodzenie podnieść to kasy nie ma!!!!!! Najgorszy zakład w Warszawie

byly pracownik

Mieszko to porażka przed swietami jak mieli zbyt naprzyjmowali ludzi a potem gwałtownie zwalniali po świetach jak im sie skonczyl duzy zbyt na slodycze .odradzam !!

anonom

Hmmm praca w mieszku ,pracowalam tam doslownie pare dni bo dluzej bym nie wytrzymala .Praca bardzo cięzka praktycznie caly czas tempo.Najgorzej jest na piekarni ludzie tyraja tam jak w epoce kamienia łupanego .trzeba siedziec przy goracych piecach tak z pol godzinki,potem jest zmiana i robi sie cos innego np.zbiera wafle i uklada na kupe,miedzy czasie trzeba wymiatac tak zwane"kluchy "z pod goracych piecy co jest niełatwym zadaniem (naprawde ciezko)bo to sie skleja i jwst ciezkie takze cos okropnego ,zachetac sie mozna samym wymiataniem z pod tych piecy.Na koniec trzeba porzadnie wyczyscic te piece co tez jest bardzo ciezko.naprawde jestem w szoku ze ludzie na tej piekarni godza sie na taka tyrke i upadek na zdrowiu (bo zdrowie mozna stracic tam raz dwa)mozna to sobie wyobrazic po jednej stronie wiatrak a z przodu bucha na ciebie gorace powietrze w twarz.Mieszko niestety wykorzystuje takich ludzi (miedzy innymi takich przejsciowych pracownikow)i dzieki temu jakos ten zaklad ciagnie i prosperuje,nie sznujac wogole swoich pracownikow,,którzy naprawde maja ciezko i naprawde mowie z reka na sercu zal mi tych ludzi ktorzy sie tam katuja za takie pieniadze .Pensja naprawde mikra a wrecz MARNA za taka charówe.Liderzy nic nie pozwalaja wnosic na chale (bo jest zakaz)a sami na beszczela odbieraja tel.komorkowe a przeciez zakaz dotyczy wszystkich.Naprawde odradzam ta prace -mozna znalezc godziwsza i za lepsze pieniadze (moze nie jakies tam wygorowane)ale przynajmniej normalnie pracowac w normalnych warunkach i nie podupadac na zdrowiu .Odradzam odradzam i jeszcze raz odradzam .a ijescze jedna zanim kogos przyjma powinni najpierw pokazywac stanowisko pracy zeby kazdy wiedzial do jakiego syfu wchodzi )

Pracowałem tam około 3 tyg, na ulubionej przez wszystkich piekarni.Jednym słowem KATASTROFA, za 10,10 po odliczeniu wszystkich podatków zostaje 7,30 ,zabierają ponad 28 procent podatku a nie 19,ponad to nie ma czasu na nic ani na posiłek ani do łazienki,zmiany odbywają się w biegu.Pracowałem już w większych firmach produkcyjnych,ale to co się wyprawia w Mieszku to śmiech na sali, liderzy kręcą jak mogą ludzie zapieprzają tam po 6m-cy na zlecenie,większość rezygnuje w pierwszych dniach,z 6 osób które się ze mną przyjęły ja pracowałem najdłużej3 tyg.To jest istny (usunięte przez administratora) ,jak ktoś chce się nabawić deprechy i jeszcze innych chorób to polecam szybko padniecie bo nawet na lekarstwa nie będziecie mięli, bo o życiu w ogóle nie ma mowy.Naprawdę proszę się zastanowić .Bo oni na ty bazują , z góry wiedzą że nikt tam długo nie wytrzyma.

Mar i Wi

W Warszawie w Mieszku nie zarobicie więcej niż 1000zł . Praca przez 3 lub 5 miesiecy na umowe zlecenie, po pierwsze traktują pracowników jak [usunięte przez moderatora] oszukują i robią w konia z papierami , do łazienki nie chca Cie wypuscic przez 8h

miśka

pracowalam w mieszko ok.dwuch tygodni i powiem szczerze ze jest to bardzo ciezka praca,niektorzy ludzie odchodza od stanowiska juz po paru godzinach ,jest to tyrka za bardzo male pieniadze wrecz smieszne jak na te czasy .nie polecam ,ogólnie marne warunki i praca tez.NIE POLECAM jak koledzy ponizej

ja jak bylam na rozmowie to bylo ze 40 osob ,rozmowa ogolna a potem kolejka jak po mieso za komuny do gabinetu zeby zamienic pare slow z kierowniczkami ,ogolnie nie zaciekawie ze umowa zlecenie caly czas -troche marne warunki pracy jak na te czasy ,bo nie wspomne o zarobkach przy takiej tyrce to conajmniej ze 2 tysiaki powinno sie wyciagac.ludzie robole .

TE 1900 TO MAX JAKI MOZNA ZAROBIC JOKO PH?

TARGETY SA ROZNE NA ROZNYCH TRASACH, NA JEDNYCH ZROBISZ NA DRUGICH NIE MA SZANS. JEZELI CHODZI O ZAROBKI TO JEST TO 1800ZL BRUTTO + PREMIE SPRZEDAZOWE. JAK ZREALIZUJESZ PLAN NA 100% TO Z 1900ZL/NETTO DOSTANIESZ. SAMOCHOD (OPEL ASTRA), TELEFON Z LIMITEM NA POLACZENIA. NIE JEST NAJGORZEJ ALE KOKOSOW TEZ NIE MA. POZDRAWIAM

ACDSEE

no właśnie, też szukam pracy jako PH i jestem ciekaw jak atmosfera zarobki targety etc

Jasio

Witam ciekaw jestem Waszej opinie na temat pracy n stanowisku lidera obszaru bo wlaśnie jestem umuwiony na rozmowę kwalifikacyjna na takie stanowisko ale po przecztaniu waszych opinii powoli odechciewa mi sie tam nawet jechać :) prosze o jakieś wiadomości

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.C. Mieszko S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Z.P.C. Mieszko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.C. Mieszko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.C. Mieszko S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.C. Mieszko S.A.?

Kandydaci do pracy w Z.P.C. Mieszko S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.C. Mieszko S.A.