Opinie o Z.P.C. Mieszko S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Z.P.C. Mieszko S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Z.P.C. Mieszko S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.C. Mieszko S.A. w Warszawa

ph

witam ja startowałem do mieszka z 5-6 lata temu na PH Piła pierwsza rozmowa to była do wyboru Warszawa albo Racibórz. W warszawce głupi test do rozwiązania, test chyba dla ubiegających się na stanowisko managera. Druga tura już w Pile, na rozmowie pani z HR i jakiś dyrektorek. pytania typu pana wady i zalety, trochę gościa wyprzedałem z odpowiedziami i delikatnie przejąłem dyskusje,ale był męczący, chciał sie posiłkować panią z HR ale ona zdobyła sie tylko na powiedzenie dzień dobry - przedstawić sie i do widzenia ;) w odpowiedzi ile chciałbym zarabiać powiedziałem im że chce 2,5 koła podstawy bo tyle zarabiałem w poprzedniej firmie. to się powieki im podniosły , pan zapytał czy jestem elastyczny co do wynagrodzenia .pracy nie dostałem. ale spotkałem osobę która ją dostała , powiedziała mi że 1400-1500zł podstawy . pewnie teraz juz jest lepiej.

rafi

Trochę pogubiłem się już w tutejszych komentarzach, bo niby co takiego obiecują rekruterzy w zpc mieszko, a co takiego wychodzi w praktyce. Może ktoś w ogóle napisałby jak tutaj wygląda sama rozmowa rekrutacyjna, ile robią etapów, o co takiego potrafią człowieka zapytać, po jakim czasie dają znać, że jest się przyjętym?

info

Do Tomek _ w kazdym ogloszeniu i na kazde stanowisko tak pisza. To ich standardowa spiewka, musza przeciez czyms zachecic potencjalnych kandydatow.

@info

Tak, zgadza się, ludzie szukają, ale do ZPC Mieszko raczej bardzo rzadko wracają lub wcale. W dalszym ciągu podtrzymuję swoją negatywną opinię o tym zakładzie pracy i twierdzę że praca w ZPC Mieszko to ostatni kawałek chleba. Dla uściślenia - jest to opinia o zakładzie mieszczącym się w Warszawie przy ul. Chrzanowskiego. Być może w pozostałych oddziałach tej firmy, co daj boże , jest lepiej.

mika

Witam. Może mnie ktoś poinformować ile można zarobić w Mieszku jako PH ? Ile wynosi podstawa (netto) a ile z premią można wyciągnąć ? Dostałam ofertę pracy i mam się udać na rozmowę kwalifikacyjną na powyższe stanowisko i nie wiem czy warto. Z góry dziękuję za odpowiedź. :)

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap w warszawie. Etat na rejon Piła i okolice, naciągnięcie na koszty aplikantów. drugi etap już w Pile. Brak profesjonalizmu spotkania w restauracji w jakimś małym hoteliku, Pamiętam ze grała cicho muzyka i byli inni goście hotelu.Pani z HR i jakiś dyrektorek, Pan zadawał pytania typu jakie mam wady zalety standarty , a i na koniec ile chciałbym zarabiać.

nuda nuda nic konstrukcyjnego

logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
salmonide

Zakład pracy wyjątkowo nieprzyjazny pracownikowi.

zadowolony
@salmonide

a gdzie nie ma rotacji?ludzie szukaja,czesto wracaja jak w calym przemysle,moze w gornictwie jest lepiej

salmonide

Zastanawiającym jest dlaczego w tej firmie jest tak duża rotacja kadry pracowniczej? - i to na różnych stanowiskach. Może z wyjątkiem ścisłego kierownictwa.

info

Do PH- nie daj sie na to nabrac to tylko pic na wode. W kazdym ogloszeniu tak pisza a rzeczywistosc jest bardziej brutalna ......

OOOO widac, ze wyzej wypowiada sie pracownik z firmy"wyzszego szczebla" hihi. Jak by im bylo tak dobrze to by nie chcieli sprzedac Lidera, ktorego kupili przeciez raptem pare lat temu. Wiem bo pracowalem w tym obozie. :-)

wrocilem
@pracownik

a gdzie jeszcze pracowales?dzis wszyscy ciezko tyraja zeby cos sprzedac,a cukierasy pychota,a i lepiej nigdzie nie ma-wiem bo w roznych miejscach pracowalem,zostaje tu w mieszku

dno

informator

No jak nie maja ? Maja i to duze. Z liderem im nie wyszlo tak jak zakladali, produkcja mala. Ludzie co maja inne perspektywy na inna prace to odchodza a oni jeszcze strasza zwolnieniami, ze jak komus nie pasuje to na jego miejsce jest kilku chetnych. Masakra co oni wyprawiaja. A myslicie ze dlaczego dyrektor operacyjny juz nie pracuje- na pewno nie dlatego ze sam odszedl.

salmonide

Duże powodzenie cukierków na rynku nie świadczy o rentowności ich produkcji. Wiele firm mających kłopoty finansowe decyduje się na sprzedaż swoich produktów poniżej kosztów produkcji by sprostać konkurencji na rynku co w krótkim okresie czasu może pozwolić przetrwać firmie jednakże w długim okresie czasu taka strategia bez poprawy wyniku finansowego prowadzi do bankructwa firmy. Z pewnością dostrzegły to banki mające wgląd w finanse ZPC Mieszko. Również mocarstwowe zapędy kierownictwa firmy nie są pomocne w obecnej sytuacji.

człowiek

Ile zmian w laboratorium?

salmonide

Emisja obligacji świadczyć może o kłopotach finansowych firmy. Wiarygodna firma dla normalnego i prawidłowego funkcjonowania pozyskuje środki finansowe głównie z banków. Najprawdopodobniej w tym przypadku nastąpiła utrata zaufania banków do tej firmy.

mała

jakie są zarobki w laboratorium, konkretnie na stanowisku laboranta, wie ktoś?

///
@mała

2000 pln brutto, oprócz ogłoszenia z Mieszko, jest lub było ogłoszenie z urzędu pracy ( dokładnie to samo) i podano zarobki.

" ustawa o kontroli publikacji i widowisk "ha, ha - Wielkie Gratulacje

salmonide

Witam panny trojszykówne. Trojszyk - niewielki robaczek koloru czarnego bytujący i żerujący w przetworach zbożowych którego w tej firmie jest pod dostatkiem. Atmosfera obozu pracy. Kierownictwo mentalnie z poprzedniej epoki. Warunki socjalne poniżej krytyki. Pieniądze poniżej minimum krajowego. Jednym słowem praca w tej firmie to ostatni kawałek chleba.

oko

NIE POLECAM PRACY PH WYZYSK ZA 1300 NETTO PREMIA NIE DO WYROBIENIA UZALEŻNIONA OD INNYCH GRUP ALBO ROBISZ WSZYSTKO I COŚ ZAROBISZ ALBO PODSTAWA. TOWARU NA WYMIANĘ BRAK AUTA Z GPS-EM 1ZŁ Z KILOMETRA PRACA DLA BEZROBOTNEGO NA POSZUKANIE LEPSZEJ

Tom
@oko

Da od razu kokosy byś chcial skończył liceum i ważny

G O Ś Ć

Jak to na jaką, umowę o pracę! Samochód z tego co zaobserwowałem po rynku to jest skoda kombii.

SK

Jak wygląda praca PH, jakie pieniądze, podstawa ,samochód ,ogólnie atmosfera i realia obecnie ???????????????????

aa

jak wygląda praca w laboratorium jakości? jak wynagrodzenia? warunki pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.C. Mieszko S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Z.P.C. Mieszko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.C. Mieszko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.C. Mieszko S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.C. Mieszko S.A.?

Kandydaci do pracy w Z.P.C. Mieszko S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.C. Mieszko S.A.