Opinie o Z.P.C. Mieszko S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Z.P.C. Mieszko S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Z.P.C. Mieszko S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.P.C. Mieszko S.A. w Warszawa

Podbijam zapytanie odnośnie stanowiska pH ?

Handlowy

Jakieś opinie odnośnie pracy pH ?

Dominika

Czy ktoś zna realia pracy na stanowisku Sales Representative – Modern Channel w Z.P.C. Mieszko S.A.? Obecnie poszukiwanych jest kilku pracowników właśnie na te konkretne stanowisko. Firma deklaruje oprócz dodatkowych benefitów, szeroki zakres szkoleń. O jakich konkretnie szkoleniach mówimy?

Dominika

@na szczęście już była,długoletnią pracownica nazywanie firmy obozem pracy to naprawdę duże słowa. Możesz podać konkretne przykłady sytuacji, które wskazują na słuszność takich słów. Co zatem skłoniło Cię do wieloletniej współpracy z firmą? Twoja opinia jest ważnym głosem w dyskusji na temat zatrudnienia w firmie.

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap w warszawie. Etat na rejon Piła i okolice, naciągnięcie na koszty aplikantów. drugi etap już w Pile. Brak profesjonalizmu spotkania w restauracji w jakimś małym hoteliku, Pamiętam ze grała cicho muzyka i byli inni goście hotelu.Pani z HR i jakiś dyrektorek, Pan zadawał pytania typu jakie mam wady zalety standarty , a i na koniec ile chciałbym zarabiać.

nuda nuda nic konstrukcyjnego

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant Rowerowy
dawny pracownik

Problem dotyczy zakładu nr 2 Mieszko Racibórz.Pani Magda M.panoszy sie w zakładzie jakby była jego właścicielka.Dyryguje pracownikami jak dyrygent batuta,w ciągu jednej zmiany wykonuje się niezliczoną ilość prac na różnych stanowiskach.W pracy nie wolno rozmawiać i żartować,ponieważ wtedy jest natychmiast taka osoba wydelegowana na inną halę.Pani Magda zastrasza pracowników praca na automatach lub Hakosie.

dawny pracownik

W firmie Mieszko odbywa się mobing przez panią Magdę M.Jest to osoba chorobliwie uczulona na swoim punkcie wrecz despotyczna,która uważa się za pępek świata.Jej myśli o osobach pracujących są: "te palanty i niedouki po co Mieszko ich przyjmuje tylko nerwy można sobie tutaj zniszczyc a osoby które pracują przy produkcji babonierek:"tylko siedzicie i Gowno robicie i narzekacie a Ja mam tyle na glowie".Ludzie którzy przyjmowani są do firmy daja sobie radę na danym stanowisku pracy.Pani MAGDA owinela sobie do okola palca cala firme i nie potrafia z tym nic zrobic.Trwa to już parę ładnych lat.

Niewiem00
@dawny pracownik

Skąd wiesz jakie ona ma myśli . A to pod pada trochę pod stalking .

@Niewiem00

Są to myśli wypowiadane publicznie,a co do stalkingu to stosuje go ta osoba z zakładu nr 2 wobec pracowników działu czekolady.

nick
@dawny pracownik

a ty chyba piszesz o raciborskim oddziale mieszka, tu jest forum warszawskiego, raciborskie ma oddzielna strone: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,33647 napisz cos wiecej o M.M. krotko tam bylam i na innej zmianie ale chyba wiem o kogo chodzi

vg

@guitar zazwyczaj jest tak, że pozwalają bez większych porblemów użyczac auta do celów prywatnych. Często sa tylko limity kilometrowe. No ale to w sumie nawet nie dziwi za specjalnie :) kto by chciał dopłacac jeszcze do prywatnych celów :) a i tak ci ludzie nie ponosza innych kosztów jak ubezpieczenie,naprawy itp.

Guitar

Czy jako PH zarobki rzędu 3-4tyś na rękę to norma czy tutaj się nie zdarza? Zmieniłbym pracę, a nie chciałbym spaść finansowo. Jak z autami- także do użytku prywatnego? Fordy Fiesta chyba jakieś?

Tomasz
@Guitar

to bardzo smutne, nie naśmiewałbym się z tego, to są ludzie często związani po kilkadziesiąt lat z praca....zostali postawieni pod ścianą :(

Gdziesamojepiniundze

Wiadomo już coś o tym czy deweloper wykupił ziemie pod fabryką? Kiedy zwijacie manatki?

salmonide

Mieszko - ostatni kawałek chleba.

deweloper

pakujta się powoli..

temida(O

super praca!!!zarobki na produkcji to 4-5 tysięcy na miesiąc!! każdy pracownik produkcji ma samochód służbowy lub do wyboru ekskluzywny autokar który zawiezie i przywiezie:) nie czekajcie tylko składajcie swoje cv!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

salmonide

do ABC- wrcając do niepotrzebnych kosztów to po co wam drogie i ekskluzywne limuzyny w kolorze kremowym brane nawet w leasingu,to muszą być limuzyny nie mogą być tańsze samochody? mało wam ze macie swoje i zarabiacie dużo pieniędzy a ludzie pracują po 12 godzin i zarabiają nędzne 1300zł nie wstyd wam? wózki do wożenia palet jak tu ktoś wspomniał są w tragicznym stanie i zagrażają bezpieczeństwu pracowników bo jak się je załadują to przechylają się w jedną stronę,czemu nie serwisuje się maszyn w tej firmie tylko wydaję się pieniądze na głupoty?

wołek zbożowy

o wreszcie ktoś coś napisał o tych wyzyskiwaczach z Mieszka, PiS doszedł do władzy mam nadzieję że ktoś się za nich weźmie wreszcie i za rozdzielanie pieniędzy w tej firmie, później się dziwią że zakład pada - jak się tak rządzi to trudno by nie padł

ABC

Jakby nie było teksty pisane przez jedną osobę. Takie bajki, że koleżanka to pisała itp. to sobie w taśmę produkcyjną wsadź. Jeśli chodzi o auta to tylko dodam - to są wszystko leasingi. Więc nie spinaj się o to, że we flotę inwestują. No i pamiętaj - nie podoba się tam praca to możesz śmiało poszukać innej. Przecież nikt Ciebie tam siłą nie trzyma. Masz wolny rynek, w W-wie chyba pracy nie brakuje więc w czym problem ?

@ABC

"Jakby nie było" to zwrot który jest rusycyzmem można więc się tylko domyślać proweniencji alfabety. Ponadto przypominam - leasing to też koszty i to znacznie większe niż zakup w tradycyjnej formie np. za gotówkę tak że te fakty potwierdzają tylko tezę o rozrzutności i niegospodarności kierownictwa. Poza tym taka odpowiedź " nie podoba się tam praca to możesz śmiało poszukać innej " przypomina XIX - wieczne obyczaje i odzywki typu " jak się nie podoba to fora ze dwora ". Gratulacje

Arek
@ABC

Wrócić to ty możesz ale do siebie na wieś ziemniaki kopać i ciebie tutaj tez nikt nie chce, po co tu przyjechałaś? Podobnie jak te liderki tak samo zostaniesz niedowartościowaną oraz starą panną, bo taka firma potrzebuje takich frajerów jak ty co liczy się tylko dla nich praca a nie życie i przez takich prymitywów jak ty mamy wyzysk taki jaki mamy

xyz anonim

a ja jestem obecnym pracownikiem Mieszko na ul Chrzanowskiego w Warszawie, długo czekałem aby ktoś wreszcie napisał cała prawdę o tym zakładzie i się doczekałem bo sam niedługo stamtąd mam zamiar odejść, gdyż nie mogę się patrzeć na to co tam się dzieje i jak traktuję się ludzi tam pracujących, dekta-dzięki Bogu mamy internet i takie fora aby ludzie mogli legalnie się wypowiedzieć choćby o waszym zakładzie a raczej naszym bo ja również cały czas tam pracuję zabronione nie jest bo jeśli krem produkuję się z odpadów produkcyjnych to trzeba to napisać tak jak koleżanka była pracownica firmy zewnętrznej, nie strasz sądami bo za to co tam się wyprawia ( wymiana samochodów na nowe zamiast inwestowania w rozwalający się sprzęt i maszyny ) to ludzi zarządzających tym powinno się stąd wywalić i dać ludzi, którym naprawdę zależy na dobru zakładu i osób tam pracujących. Ja jeszcze dodam że prawda jest to ze linia produkcyjna NOMEDA funkcjonuje w tym zakładzie i mimo że napis na opakowaniach symbolizuje że ten wyrób wyprodukowany został na Litwie w firmie PERGALE to jest to kłamstwo ponieważ produkowany jest w tej fabryce ( przyznam że nie pomyślałem o tym widać koleżanka bardziej bystra he he ) To ze krem produkuję się z łomu zbieranego i gromadzonego w podziemiach to każdy wie,liderzy, pracownicy,zarząd łom jest produktem, dzięki któremu nie trzeba tworzyć tradycyjnej receptury opartej na nowych łączonych składnikach (więc oszczędza się na składnikach) jedynie wafelki do TESCO nie są produkowane z łomu choć pewien na 100% nie jestem tego, to jacy są liderzy wszyscy widzą ale porządnych ludzi na takie stanowiska się nie da, dodam że liderami są stare panny dla których jedynymi priorytetami są praca, praca i jeszcze raz praca oraz to że są to osoby przyjezdne najczęściej ze wsi, które to lubią się wykazywać przed innymi, ostatnio np. proponowali mi pracę po 12godzin mimo że mam umowę stałą ale sami to nie mają zamiaru pracować po 12 godzin mimo że i tak nic takiego nie robią oprócz dobrego wrażenia. Też uważam że liderzy są osobami zbędnymi i wystarczyliby sami koordynatorzy, którzy mają większe pojęcie o pracy niż liderzy, liderami są osoby w wieku 28-35 lat którzy nie mają o niczym pojęcia a zatrudnieni są jedynie po znajomosciach, wiec do takich ludzi nikt nie ma i nie będzie miał nigdy ani szacunku ani autorytetu a koordynatorami działów produkcyjnych są osoby zazwyczaj w wieku 40+ które to mają idelne pojęcie o pracy, jednak nie zarabiają tyle co niepotrzebni i zbedni tam moim zdaniem liderzy. W niedługim czasie z fabryki ma zamiar odejść około 5 osób więc może by tak dekto liderom dać stanowiska koordynatorów ha ha chociaż raczej nie, byłby to zły pomysł bo ci liderzy do niczego się nie nadają tak naprawdę, Iwono myślę że za takie nędzne wynagrodzenie znajdziesz sobie lepszą pracę tak samo jak i niedługo ja oraz kilka innych osób

na szczęście już była,długoletnią pracownica
@xyz anonim

A ja myślałam że tylko w Raciborzu tak się traktuje pracowników i dozór jest jaki jest np.nie nazywa pracowników po imieniu tylko woła się "hallo" .Ja na szczęście uwolnilam się już z tego obozu pracy

Iwona

Witam, jestem byłą pracowniczką zatrudnioną przez firmę zewnętrzna do pracy w fabryce Mieszko w Warszawie na ul Chrzanowskiego. Praca przy produkcji wafli i wafelków sprzedawanych pod nazwą Marco Polo,Mieszko, Madison, które skupują takie firmy jak Carrefour, Tesco czy Kaufland ale i również na piętrze -1 jest cała linia produkcyjna do produkcji wafli i specjału o nazwie NOMEDA, które zamawiane są przez Litwę o czym mało kto wie, ponadto jest to nielegalny proceder gdyż na opakowaniach wafli NOMEDA widnieje napis wyprodukowane na Litwie w firmie Pergale co jest kłamstwem bo produkcja odbywa się w Polsce w fabryce Mieszko. Jakość produkowanych wafli do sklepów Kaufland,Tesco i Carrefour pozostawia wiele do życzenia, krem jaki jest wewnątrz produkowany jest tak naprawdę z odpadów otrzymywanych, podczas etapu produkcji, zbieranych również z ziemi, następnie zawożonych na półfabrykaty na piętro -1 i tam mielonych w celu otrzymania kremu jak najniższymi kosztami produkcji. Firma i zarząd Mieszko w ogóle nie inwestuje w rozwalającą się fabrykę, 60% wózków paletowych jest w stanie, w którym nie powinny być w ogóle używane, bo zagrażają zdrowiu i bezpieczństwu pracowników tak samo jak maszyny do produkcji, nie wspomnę o starych ponad 40 letnich windach, gdzie jadąc wewnatrz człowiek może zostać wciągnięty, gdyż windy nie są od wewnątrz zabezpieczone niczym a widzimy jedynie mur, nie ma żadnych drzwiczek zabezpieczających. Kolejną zmora tego zakładu jest robactwo: prusaki, mrówki i wiele innych które na bieżąco są trute. Ubikacje dla pracowników i prysznice to istna wylęgarnia bakterii i grzybów, jest tam ciągła wilgoć i smród. Tak więc zarząd firmy Mieszko bardziej koncentruje się również na własnych pensjach czy jak ostatnio wymianie samochodów i limuzyn dla siebie niż o jakimkolwiek inwestowaniu w rozpadający się zakład pracy czy serwis starych ponad 20 letnich maszyn i linii produkcyjnych, które to coraz częściej odmawiają posłuszeństwa. Jeśli chodzi o zarządzanie fabryką pod zarządem są 4 osoby (liderzy) którzy niczym capo w obozie koncentracyjnym dbają o ciągłość produkcji i aby nie było przestojów. Uważam że są to osoby zbędne, gdyż nie maja pojęcia o pracy a pracują na tych stanowiskach jedynie dzięki znajomości z zarządem fabryki i Panią Magdaleną B., która to jest osobą pozbawioną jakichkolwiek uczuć oraz wartości. Liderzy obecnie tam pracujący to: Renata O., Katarzyna S.,Iwona N. oraz Anna C. Są to osoby nie mające pojęcia o pracy i tak jak wcześniej wspomniałem zatrudnione po znajomościach, Pani Katarzyna S i Iwona N są osobami niezwykle fałszymi i obłudnymi dla których nie liczą się żadne wartości ani zasady a jedynie ich własne 4 litery ale po krótkiej rozmowie z nimi widać to na pierwszy rzut oka, poza tym traktują osoby pracujące tam (osoby starsze i niepełnosprawne) jak bydło robocze i niewolników tak samo zresztą jak Pani Renata O. kolejna pseudo-liderka. Liderzy pracujący tam to naganiacze, którzy często aby podgonić pracę proponują pracownikom pracującym tam pracę po 12godzin mimo że są zatrudnieni na umowach o pracę, ponadto zakład Mieszko zatrudnia ludzi na umowach zlecenie na telefon oraz przez firmy zewnętrzne na czas,gdy ich pracownicy są na zwolnieniu czy na urlopie więc przestrzegam osoby tam mające zamiar pracować przed pracą gdyż popracują miesiąc i ani dnia dłużej. Zarobki to około 9,50-10zł/h pracy, system 3 zmianowy.Jeśli chodzi o atmosferę tam panującą to liczy się tylko praca, liczby i wyniki aby jak najwięcej i jak najniższym kosztem pracowników-lepiej zwolnić kilku pracowników a reszcie nakazać pracować po 12 godzin. Zarząd fabryki interesuje jedynie zmiana samochodów dla zarządu na droższe i lepsze, nie inwestują ani w pracowników ani w zakład, który się rozpada a maszyny i nawet wspomniany sprzęt jest w opłakanym stanie. Przez takich ludzi dbających tylko o własny interes nigdy w tej fabryce nie będzie ani dobrze ani normalnie, uważam że ludzie tacy jak Pani Magdalena B z działu HR oraz zarząd powinni zostać wywaleni w trybie natychmiastowym, gdyż działają tak naprawdę na szkodę zakładu i osób tam pracujących i chcących pracować, liderzy nie mający pojęcia o pracy również są tam niepotrzebni, wystarczą jedynie koordynatorzy działów. Nie polecam zakładu ani kupowania produktów firmy MIESZKO produkowanych tak naprawdę z odpadów produkcyjnych zbieranych z maszyn oraz z ziemi co jest moim zdaniem wręcz tragiczne. Odradzam kupowanie wafli dystrybuowanych przez firmy Carrefour, Tesco oraz Kaufland pod nazwami Marco Polo, Mieszko oraz Madison, gdyż są to produkty wyprodukowane z odpadów otrzymywanych przy produkcji, następnie mielonych na dziale półfabrykaty na -1 z czego poźniej robiony jest krem do tych wafelków - odradzam kupowanie tego typu odpadów bo inaczej tych produktów dystrybuowanych przez Carrefour, Tesco oraz Kaufland nazwać nie można.

Agun
@Iwona

Zgadzam się w większości. Na produkcji kremów zauważyć pająki, ściana windy na -1 jest cała brudna. Magazynierzy nie zakładają ochronnych ubrań na produkcji. Wyschnięta czekolada na klapach zbiorników zmienia kolor. Biuro żyje w innym świecie, na nich kasa jest :) Pensja niska i ciężka. Ogólnie wygląda to na wyzysk ludzi :(. Można natomiast spotkać za to wielu zwykłych pracowników o dobrym sercu i dzięki im ten zakład jeszcze działa! ps można podjeść wafelki ;)

Agun
@Iwona

i jeszcze coś. na Nomedzie są dwie bramy, jedna z nich nie działała przez cały mój pobyt na chrzanowskiego - muchy wlatują :) Na magazynie głównym pada w wakacje klimatyzacja. Przy załadunku mąki porty wymagają wymiany uszczelek. To samo plac który jest w dziurach. Cześć wózków na produkcji do wymiany. Do plusów to: stan wózków widłowych, podjadanie na produkcji :)

wołek zbożowy

Niepoważny pracodawca, byłem i szczerze odradzam każdemu. Stawka na produkcji to głodowe 11,50 brutto (umowa zlecenie), przez agencję Manpower 14 brutto. W razie zmniejszonej ilości zamówień zleceniowcy zostają w domu i czekają na telefon, z pracownikami agencyjnymi rozwiązuje umowy i szuka kolejnych łosi. Na plus całkiem sympatyczni pracownicy i brygadziści, w większości starej daty (młodzi szybko uciekają) oraz 3 zmianowy system pracy.

salmonide

Droga Barbaro, no cóż, byłem również niezadowolony gdy mnie w ZPC „Mieszko” - Warszawa tak właśnie traktowano czyli jak aportującego psa. Niestety to nie jest skrajność ale norma w tej firmie. Brak szacunku dla ludzi pracy i ich pracy. Bizantyjskie stosunki pracy rodem z głębokiego PRL-u właściwe obyczajom wschodnim. Atmosfera pracy, pełna pogardy i terroru dyskwalifikuje firmę ZPC „Mieszko” – Warszawa jako pracodawcę. Dla uściślenia – tak tam było przeszło pięć lat temu, być może teraz jest lepiej. W sprawie zarobków trudno mi powiedzieć jak jest teraz. Pozdrawiam

salmonide

Z tym prestiżem to bym nie przesadzał. Natomiast wymagania wobec pracowników mniej więcej takie jak w stosunku do aportującego psa - pracownik ma być potulny, bezwzględnie posłuszny, nie sprawiający kłopotów, szybko wykonujący polecenia, zawsze zadowolony czyli po prostu ma być "mówiącym narzędziem".

Zostaw merytoryczną opinię o Z.P.C. Mieszko S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Z.P.C. Mieszko S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.P.C. Mieszko S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.P.C. Mieszko S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Z.P.C. Mieszko S.A.?

Kandydaci do pracy w Z.P.C. Mieszko S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Z.P.C. Mieszko S.A.