ROKA

Opinie o ROKA

Piotr.K

Miałem się nie wypowiadać na temat tej firmy ale zbulwersowała mnie sytuacja gdzie z końcem umowy nawet do mnie nie zadzwoniono czy chcę pracować w firmie czy nawet powiedzenie dziękujemy ale pana osoba nam nie odpowiada! Ale gdzy byłem potrzebny to telefony się urywały że to trzeba zrobić że tamnto trzeba zrobić i człowiek jeździł własnym autem i urzyawł własnego telefonu do celów słuzbowych i nie otrzymałem za to ani zwrotu za paliwo ani zwrotu za rachunek telefoniczny. Ale potrafią kłamać w tej firmie. Oszukują na godzinach pracy , brak jakich kolwiek dofinansoeań ale za to są obiecanki tylko. Obiecał Pan dyr. Łukasz W. Bardzo durzo ale niczego z tego nie dotrzymał. Odradzam pracy w firmie roka psełdo zakładowi pracy dla inwalidy. Dobrze się stało że nie ptacuję dla Pana panie Łukaszu bo teraz jestem dobrzie wynagradzany i doceniany w konkuręcyjnej firmie. Przykro mi tylko że dałem się oszukać panu. Mam nadzieje że moja sytuacja będzie informacją na potencjalnych pana pracowników którzy zastanowią się dziesięć razy zaczym podejmą pracę w roce w oddziale warszawa.

Iz#
@Piotr.K 11.09.2017, 20:53

O czym tu dyskutować. Dyrektor Łukasz jest podatny na decyzje swoich doradców tych dwóch inteligentnych pań które mają więcej do powiedzenia niż on. Nie warto na dzień dzisiejszy tam pracować.

Wasz klient

Ja już mam dosyć tej firmy. Jestem ich klientem i powiem szczerze, że mam dość. Zero profesjonalizmu. Brak kontaktu zupełny. Jako administrator poważnego obiektu przez nich boje się o własnsną posadę. Nie polecam.

P.S;Edyta

Nie Płacą za nadgodziny, oszukują na wynagrodzeniu, kręcą z umowami pracy, nie potrafią ubrać człowieka i musi we własnym ubraniu chodzić, czas pracy nie przestrzegany jest z godnie z kodeksem pracy. Jednym słowem nie polecałam bym tej firmy jako zakład pracy tylko jako obóz pracy. Nie ma z kim w ogóle w biurze rozmawiać o warunkach pracy, mówią co innego a robią co innego a płacą jak chcą. Ci którzy pracują i sobie chwalą to nie mają pojęcia o tym jak funkcjonuje podobna firma, to jest prywatny folwark tych co siedzą na stołkach w biurze w warszawie i tylko u miną się mądrzyć że nigdzie tak nie płacą, mydlić mogą oczy takim co sami są a nie ludziom co znają się na swojej robocie a nie pierdzą w stołki i medytują ile jeszcze do końca pracy. Dyrektorze z warszawy nawet nie wiesza jak pod tobą dołki kopią abyś skończył jak twoi poprzednicy! Dyrektorzy przychodzą i odchodzą a co niektórzy zostają i tak swoje robią, taka firma a na psy schodzi i to dużymi krokami.

Ewa

Powiem tak że jak zatrudnienia się takich ludzi aby wyrwać pieniądze państwowe a potem ma pretensje że nie ma komu pracować to nie warto nawet kierownikiem być w firmie roka. Ostatnio zatrudnił tak agresywnego pracownika że nic mu nie można było powiedzieć i kazać co kolwiek zrobić. Ciągle dyrektor mówił że nikt mi na obiekcie nie pasuje i każdy człowiek którego mi da to od razu chciałam zwolnić. Nie chcę się narażać i mam dosyć roki,zdrowie ważniejsze.

Lidia
@Ewa 21.07.2017, 23:57
Gdybym miała wolną rękę w doborze pracowników to temat byłby inny , to może pracowało by się dalej. A w takim wypadku gdzie pr...

Jeżeli jesteś tą samą osobą co myślę co pracowała na Okęciu to powiem ci że nie nadawałaś się na naszą kierowniczkie. Nareszcie będzie ład i spokój.

Ewa
@Lidia 31.07.2017, 10:23

A ty wracaj na wsód do swoich. Kapusiu, pasująca opinie firmie donosząc na nas do dyrekcji obiektu! Jesteś nie zgodną kobietą która chciała awansować ale się oszukała.

17-07-2017

O czym tu mówić. Firma nawet umowy nie potrafią dać człowiekowi i nie wiadomo za jakie pieniądze się pracuje. Nie dostanę umowy to natychmiast idę do inspekcji pracy że pracuje ponad miesiąc bez umowy i pracodawca zwlekają z dnia na dzień. Zaczym dać umowę to ubranie po miesiącu dał mi. W tej firmie Ukraińcy są brygadzistami i z ucha strzelają jawnie, a za tydzień pracy człowiek dostaje 230zł. Fajnie co.

Ev
@17-07-2017 17.07.2017, 17:33

Ja mam podobnie. Pracuje na obiekcie gdzie sami jeden drugiego pod.....la a jeden to się rządzi jak by był kierownikiem. Dyrektor dał mi umowę jakąś skserowaną na dziwnych warunkach. Do brygadzistki nie można się dodzwonić. Kłamią w tej firmie jeden przez drugiego, fałszywe ludzie w roce są. Omijajcie tą firmę.

Ps.St

Za najniższą krajową z takimi wymaganiami niech sami sobie charują. Takich firm jak roka jest w Warszawie jak u ruskich rakiet. Na dzień dobry dają do ręki już 11zł na godzinę ale roka nawet 9zł nie ma i nie płacą za nadgodziny a wymagania niesamowite mają. Żegnam!

NZZ solidarność W-wa

NZZ solidarność . Zalecamy zapisanie się do związków zawodowych. Roka nie chciała zaakceptować zawodowych związku więc zwróciliśmy się do was pracowników obecnych i przyszłych do zapisywania się nzzs Mamy dużo z waszej strony na skargi na firmę roka Dzięki nam będziecie mogli się domagać swoich praw z naszym poparciem i kontrolą. Pozdrawuamy

W-wa

Ja mam ich dość, ich krętactwa, oszukiwanie i wybielania się jacy oni są cudowni tylko inni są źli. U mnie na obiekcie z końcem wakacji ich nie chce widzieć, biorę inną firmę renimowaną a nie jakąś firmę krzak. Jeśli chcesz firmę sprzątającą to napewno nie wybieraj roki. Są inne lepsze i renomowane a nie pospolite dzia......wo jak Roka.

Ania
@W-wa 19.06.2017, 16:14

U mnie to samo. Pobrałam od ludzi tel i jak się pozbędę roke to wezmę inną firmę ale będę chciała aby wzięli tych ludzi co ja chcę. Nie będę przykładać ręki do złego traktowania ludzi na moim obiekcie. Ludzie są porządku a firma lepiej nie mówić. Mam nadzieję że inni przyłączą się do bojkotu tz firmy roka i nie będą korzystać z ich usług i złego traktowania ludzi swoich.

Magda
@Ania 28.06.2017, 09:46

Ja również przyłączam się bo miałam z nimi doczynienie. Nie jest to profesjonalna firma u mnie nie mogłam się niczego doprowadzić aż musiałam meile pisać to dopiero zareagowali.

Jola

Przełożenie zero kultury mają. Do mnie wysłała SMS-a jakąś nowa kierownik że jest moim nowym przełożonym. Wydaje mi się że przełożony powinien przyjechać i się przedstawić tak jak poprzedni. Dziwna firma co miesiąc nowy kierownik i nic dziwnego że ludzie mają gdzieś taką pracę za takie pieniądze. Ja też tylko miesiąc i dam sobie spokój z tą firmą.

ANA

Oszukują na wynagrodzeniu. Nie płacą za nadgodziny, kręcą z godzinami pracy a wymagania mają nie wiadomo jakie. Do biura w warszawie nie można się do dzwonić i nikt nic nie wie nigdy, obiecują złote góry a wychodzi figa z makiem. Krętacze - Oszuści i Złodzieje. Nie polecam pracy u nich.

Terenia
@ANA 15.05.2017, 17:05

Potwierdzam. Jest źle, delikatnie mówiąc. Z takie wymagania i pieniądze sami sobie niech harują. Mówią co innego a płacą jak chcą i ile chcą.

tumaluba
użytkownik zarejestrowany

Jest też możliwe zatrudnienie jako koordynator ds. usług @landa. Wymagane jest prawo jazdy kat. B, zdolności organizacyjne i interpersonalne a także umiejętności z zakresu obsługi klienta. Fajnie, że nie trzeba mieć doświadczenia.

Henryk N.

ja pracowałem w Roka oddziale w Warszawie, sprzątałem teren zewnętrzny na Nowogrodzkiej, pieniądze do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale woda była w lato zawsze, ubranie używane ale wyprane dostałem, jak się trafiła robota dodatkowa to zawsze coś się dorobiło ale też marne pieniądze, za leki ooddawali to trzeba przyznać, pracowałem w kilku takich firmach, ogólnie nie ma co narzekać, nie jest źle

agnieszka

pracowałam w Warszawie ponad rok, płacą mało, ale są wypłacalni, praca nie była ciężka jak w innych tego typu firmach, głównie sprząta się biura, nie ma szpitali. Pracownicy w oddziale uprzejmi i kompetentni. Młody dyrektor pomimo wieku ma głowę na karku i jest wyrozumiały generalnie polecam do momentu znalezienia czegoś lepszego

PATI
@Była pracownica!!! 23.06.2017, 10:34
On niema nic dopowiedzenia i niema swojego słowa w firmie, o wszystkim decydują te dwie pindy które siedzą w biurze i one rządz...

Zgadzam się z tym w stu procentach. A twierdzenie że jest on tylko figurantem jest jak najbardziej na miejscu.

Iz#
@Była pracownica!!! 23.06.2017, 10:34

Kiedyś usłyszałam od jednej z nich że dyrektorzy przychodzą i odchodzą a one zostają i że Łukasz też odejdzie w częśniej czy później więc że z nimi trzeba dobrze żyć tak usłyszałam od jednej i drugiej. Jak one mogą tak za jego plecami go obmawiać. Szkoda go bo przez nie on może być wymieniony na innego który będzie robił wszystko co mu powiedzą. Oddział w Warszawie może dużo stracić przez Panią I.i Panią B.

Dorcia

Witam!! Pracowałam w Roka w Piotrkowie Tryb w ochronie. Firma wypłacalna, jeżeli wynegocjujesz warunki pracy i płacy. to się wywiązywali, wynagrodzenie wypłacane terminowo. nie płacili dużo lecz solidnie. Jeżeli podejmuje się pracę nie obiecują gruszek na wierzbie, uważam, że są solidni. Jedynie problem miałam z dojazdami więc szukam teraz w Warszawie z zamieszkaniem. Jeżeli będą mieć odpowiednia ofertę pracy dla mnie chętnie podejmę pracę. Jako firmie mogę dać ocenę SOLINA FIRMA

Dyr. handlowy

Witam Panią serdecznie, nie ukrywam, że ma Pani rację, co do wysokości wynagrodzeń jakie były Pani proponowane, natomiast nie rozumiem Pani wypowiedzi w części dotyczącej rozpatrzenia życiorysu, ponieważ jest to standardowa procedura, czego niestety Pani nie zrozumiała. Z przykrością informuję, iż nie była Pani odpowiednim kandydatem na to stanowisko. Życzę powodzenia i dalszego szacunku dla samej siebie. Pozdrawiam Dyr. handlowy

natasza

Witam wszystkich wybierających się na rozmowę do tej firmy w sprawie pracy koordynatora w Warszawie. Śmieszna firemka w mieszkaniu zawalona środkami czystości Dyr handlowy patrzacy z gory....Miałam wrazenie ze tylko szuka aby sie czepnąc czegos w cv badz doswiadczeniu. jesli macie wyzsze niz 2000 netto oczekiwania finansowe mozecie sobie darować do tego trzeba miec własny samochod ...za który firma proponuje ekwiwalent w wysokosci 500 zł:( Szanujmy sie.... Pozdrawiam

Mateusz

Pracowałem tam ponad rok . Jest to [usunięte przez moderatora] firma . [usunięte przez moderatora] . Jeśli ktoś nie musi iść tam do pracy to zalecam wybić sobie tą firmę z głowy . Ciągle nowe obowiązki a wypłatę jak b mogli to by całą zabrali . [usunięte przez moderatora] Wynagrodzenie to najniższa krajowa . Jak ędziecie potrzebowali zaświadczenia to będziecie musili opominać sie przez ponad tydzień

pracowalam 1 rok , [usunięte przez moderatora] zeruja na ludziach, ciekawe co robia z kasa. [usunięte przez moderatora] wymagaja tylko nie placa. duza rotacja pracownikow. firma nie godna polecenia. tak jak inne firmy -zaklady pracy chronionej mam na mysli firmy sprzatajace.

Zostaw opinię o ROKA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROKA