Opinie o Futur1.Pl w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Futur1.Pl. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Futur1.Pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Futur1.Pl w Warszawa

Gary

@kaja: Walmy napisal: "jeśli kogoś to intresuje to jeszcze nie było jakichkolwiek poszklodowanych, wszystko jest na swoim miejscu." Ja chcialbym wiedziec, skad pani/pan Walmy ma takie informacje, i pytanie bylo skierowane bezposrednio do niego/niej.

alan

tak jak inni piszą trochę długo na aprobacje potrzebowali - ale poza tym wszystko sprawnie

Gary

Skad wiesz, ze nie bylo zadnych poszkodowanych?

mg6

ja rok temu od razu po stażu wyjechałem, aprobacja trwała bardzo długo (2 mce) - ale pozatym wszystko zgodnie z umową

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Futur1.Pl się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
tom2

u mnie tez ok ale nie bede jednak wyjezdzal

bigboss

Ja mam mieszane uczucia, gosc z ktorym rozmawialem troche dziwny mi sie wydal, zobaczymy. Zlozylem zapytanie tez u innych - zobaczymy kto sie najlepiej sprawdzi

ola

troche późna odpowiedź na e-mail, ale poza tym wszystko "działa". polecam i pozdrawiam

Maja

wszystko zgodnie z umową, okres próbny za mną więc: polecam, Maja, radiologia, NRW

rkarol
@Maja

Cześć, czy mogłabyś się odezwać do mnie (w sprawie pracy w Niemczech dla lekarzy) e-mail: rkarol@onet.eu

Nie polecam!

maciek

cześć, umowę podpisujesz bezpośrednio ze szpitalem a nie z nimi. na aprobacje się trochę czeka - i to zarówno na ich pomoc jak i na samą reakcję urzędu - ale pomagają naprawdę - ja pracuje i ich polecam

u235

Firma działa solidnie, w 2014 rozpocząłem specjalizację z anestezjologii w Bawarii. Wszystko było zgodnie z umową. Polecam :)

iza1

cześć, u mnie też wszystko było ok, szukanie pracy 2 tygodnie, zbieranie dokumentów do aprobacji 4 tygodnie, aprobacja wydana po 5 tygodniach (Sachsen) ale z góry byłam o tym poinformowana że tyle będzie to trwało. pozdr iza

marta

Cześć, ja właśnie zaczęłam pracę w Hesji. Kontynuuję spec z kardiologii i zostałam poproszona przez Futur1 o pozostawienie opinii na różnych forach internetowych. Moje doświadczenie jest pozytywne, tylko załatwianie aprobacji troche trwało. Jeśli chodzi o samą pracę to warto tam pojechać choćby po to żeby zobaczyć jak wszystko może sprawnie działać w systemie opieki zdrowotnej. Pozdrawiam, Marta

milka

Hej, umieszczam ten post, ponieważ jakiś czas temu sama szukałam informacje na temat tego pośrednika. Wtedy pomocną okazała się dziewczyna, która podzieliła się swoją wiedzą i opinią o futur1. Teraz ja mogę podzielić się swoimi doświadczeniami. Jestem już po rekrutacji i dosłownie jedną nogą w Niemczech :) Żeby tutaj za dużo nie spamować możecie do mnie napisać :) ewelina.kizycka@wp.pl

Tomasy

a to trzeba mieć wykształcenie konkretnie lekarskie, żęby pracować z tą firmą, może wystarczy jak coś napiszecie czy biorą np studentów albo np ludzi po pielegniarstwie. bo to na pewno da sie cos takiego dowiedziec tutaj. prosze bardzo o pomoc. oby sie wszystko udalo bo z tego co widzialem na stronie to poeniadze ze na prawde porzadne

blady

Firma Futur1 obecnie poszukuje do pracy w Niemczech lekarzy specjalistów mówiących w języku niemieckim na poziomie B2 (zdane minimum na ocenę "gut").Najbardziej poszukiwane specjalizacje w tym przypadku to Neurologia, Psychiatria, Anestezjologia, Medycyna Wewnętrzna, Kardiologia, Gastroenterologia, Geriatria.

klara mara

ja również bardzo chcę do niemiec wyjechać do pracy i podobno ta agencja jest bardzo okej. natomiast mam pytanie do ludzi którzy już z tą firmą mieli do czynienienia, czy jak już się wyhjdziedzie to jak wygląda dalej kontakt z agencją? chodzi o to czy nie zostawiają samego człowieka na lodzi i pomagają. napiszcie jak jest

mikael

tutejszy profil futur1.pl jest oceniony dobrze, czyli chyba jednak można im zaufac, szkoda, że nie jestem lekarzem, mogliby rozszerzyć działalność na inne zawody.

ania

znajomi korzystali i byli bardzo zadowoleni. podobno bardzo szybko wszystko poszlo.

czegoś tu nie rozumiem. forum opinii jest po to, zeby dodawać opinie. pracodawca powinien to uszanować zamiast podszywać się pod Anie i oburzać się na kazdy negatywny komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Futur1.Pl - Warszawa

Futur1.Pl
4.1/5 Na podstawie 154 ocen.

Futur1.Pl